Wpis z mikrobloga

3 lata temu pytałem tutaj o sklepy ze sprzedażą internetową z regionalnymi książkami i gadżetami typu kubki, smycze itd.

Teraz ponawiam pytanie o sklepy regionalne. Zapodajcie proszę jakieś linki ze swoich stron.
#olsztyn #torun #lublin #wroclaw #lodz #rzeszow #bydgoszcz #opole #krakow #bieszczady #gdansk #sopot #elblag #poznan #szczecin #mazury #gory #slask

Jeśli was interesuje, to u mnie w #gdynia takie sklepy są:
czec.pl - sklep kaszubski. Książki i gadżety
sklep.gdynia.pl - oficjalne pamiątki miasta Gdynia
  • 15
  • Odpowiedz
@WroTaMar: @Owoc_w_kreplu: @Wozyack: @pawel694: @HulaKrasula: @Infrass: @deede: @sandra925: Zawołam was wszystkich zbiorczo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy ktoś z Was mógłby poświęcić mi trochę czasu na odpowiedzenie na kilka pytań dot. prowadzenia sklepiku internetowego? Mam trochę pomysłów na biznesiki do dorobienia do pensji, ale strach blokuje mnie niesamowicie. Nie mogę też pojąć jak pewne rzeczy wyglądają przy prowadzeniu takiej działalności.
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Nie zajmuję się prowadzeniem sprzedaży internetowej, więc raczej nie pomogę. Pytałem jedynie w kontekście zrobienia sobie zakupów w jakimś innym niekaszubskim sklepie z gadżetami/książkami o tematyce lokalnej.
  • Odpowiedz
Ja spróbuję rozejść żenadę


@smallboobslover: To ja Ci tylko powiem, że nie prowadzę działalności. Mam nadzieję że Cię uspokoiłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale życzę powodzenia w tym, czym zamierzasz się zająć.
  • Odpowiedz