• 1
@BarkaMleczna UM się ewakuował a reszta ma to gdzieś. Jakieś maile podobno ktoś wysłał więc policja ogarnęła że z dużą pewnością to fejk ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jechałem dzisiaj koło 17 ul. Smorawińskiego i byłem na wiadukcie nad Solidarności, i widziałem pod wiaduktem dużo straży pożarnej stało, jakieś karetki, namioty postawione. Ktoś wie o co chodziło? #lublin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@snickers77: budowa to ma już 40% zaawansowania, ale otwartych odcinków jest raptem kilka km.

Dziś to pojedziesz na luzie, na tygodniu duży ruch i wlecze się wszystko w ślimaczy tempie
  • Odpowiedz
LLE/LSW/LUB/LKR/LPU


@picasssss1: Urojenia odnośnie rejestracji niezmiennie silne. A ile osób z tymi urojeniami to tyle tablic, bo każdy ma inne. Co zrobicie, jak jednak wprowadzą możliwość zostawiania sobie tablic i cały system chochołów się rozsypie?
  • Odpowiedz
Mirki, polecacie jakąś fajną restaurację w Lublinie? Taką must have jak się jest pierwszy raz w mieście.
Chciałbym wyskoczyć gdzieś na jakieś drugie śniadanie/ciasto z kawą + później na obiad. Może coś fikuśnego, a nie zwykły schabowy z zupą :p
#lublin #jedzenie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #lublin i okolice
Pobiorą mi gdzieś krew w niedzielę? Wyniki mogą być nawet i w środę byleby pobranie krwi było w niedzielę.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mirki z #lodzkie #lodz ale i z innych większych miast również (będzie spam tagów!).
Niestety w Łodzi brakuje KRWI! Zapasy się kurczą, a potrzebujących coraz więcej! Zwłaszcza grup: 0 Rh-, 0 Rh+ i A Rh- na które trzeba w szpitalu czekać nawet 2-3 dni.
Namawiam Was do oddawania tego cennego leku, którego jeszcze nie można wyprodukować sztucznie!
P.S. Info ze strony RCKiK Łódź:
12 listopada WSZYSTKIE Terenowe Oddziały są NIECZYNNE.
Dawców zapraszamy
Nicy - Drogie Mirki z #lodzkie #lodz ale i z innych większych miast również (będzie s...

źródło: comment_16366447385uHQaZrHb4g618ndwUdG8o.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karczma pod strzechą na zana dziś otwarta? ewentualnie gdzie dostanę dziś zajebisty obiad bo bym coś zjadł?

#lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach