Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam prywatnie specjalisty który pomoże mojej dziewczynie.
Sytuacja wygląda tak że moja dziewczyna pochodzi z rodziny gdzie matka była alkoholiczka i wiecznie były awantury i rękoczyny, a brat mojej dziewczyny miał wiecznie problemy z policją za kradzieże, narkotyki i przemoc domowa chyba. Był w więzieniu ale jakoś niedawno wyszedł. Ogólnie sytuacja wygląda tak że moja dziewczyna ma dość często pesymistyczne myśli, ma strasznie niska wartość swojej osoby, ma napady lęku, nie może spokojnie spać i często budzi się w nocy. Zdarza się że też płacze przy najmniejszych #!$%@?, ostatnio się popłakała że jej program nie działał na studia i że przez to uwali na pewno rok (pomogłem jej z tym i problem był rozwiązany w jakieś 30 sekund)
Również bardzo boi się o swoją babcie że jej coś się stanie i praktycznie codziennie jeździ do domu rodzinnego, zobaczyć co tam, ugotować, posprzątać, zrobić zakupy (mimo że jej ojciec ma samochód i robi też te czynności) raz słyszałem jak jakiejś koleżance przez telefon zapłakana żaliła się że pewnie nasz związek się rozpadnie bo nie będę chciał mieć takiej rodziny z kimś kto ma matkę alkoholiczke i brata kryminalistę.
Później z nią porozmawiałem i wytłumaczyłem jej że nie mamy wpływu na to z jakiej rodziny jesteśmy ale mamy wpływ na to jaką rodzinę założymy. I że tylko ona mnie interesuje jaka jest a nie inni. Często też skarży się że ja coś boli, albo że ja mdli. Strasznie mało je a nawet jej się przytyło.

Trochę chaotycznie napisałem bo jest to dość ciężka sytuacja dla mnie bo mimo moich prób przez dwa lata, komplementowanie, pomagania, zabierania w różne miejsca żeby zapomniała o przeszlosci nie przyniosło to chyba żadnego widocznego efektu. Oczywiście się nie poddaje i będę walczył o nią do końca ale myślę że może pomoże nam jakiś psycholog czy ktoś podobny. Najlepiej prywatnie i w tajemnicy żeby zaraz nie miała kolejnego powodu do płaczu że jest nienormalna czy cos. (Ja tak nie myślę że ona może sobie tak wmówić) Fajnie jakbyśmy mogli chodzić razem na takie terapię to może jak będę obok niej to zgodzi się chodzic.
Więc proszę o polecenie jakiegoś specjalisty który może nam pomóc z tym problemem w #lublin

#lekarz #psycholog #depresja #choroby #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f976cd99f26e000a5d5de6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1