Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
evertoniarz

evertoniarz

Dołączył 4 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2721
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 2717
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 21
Big_Bocchers
Big_Bocchers
11.06.2026, 05:59:57
  • 10
Jadę do top 5 miasta z pipidówy. Na rozmowę o pracę. Ja chłop z fobią społeczna, niechęcią do wychodzenia z jaskini i tak z ponad rokiem bezrobocia.

To znaczy stres anony.
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz 12.06.2026, 11:44:14 via Wykop
  • 0
@Big_Bocchers: Jak Ci poszło?
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 12.06.2026, 16:17:45 via Wykop
  • 0
@Big_Bocchers: kurcze, a co jesli przez słabe zaprezentowanie się ostatecznie tracimy szanse na pracę? Albo tak to tylko odbieramy? Nigdy się nie dowiemy
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 12.06.2026, 13:24:00
  • 63
#neet #praca #kolchoz #przegryw Typowa oferta pr*cy - szereg wymagań, a co firma oferuje? "poszerzanie zakresu obowiązków" xDD
evertoniarz - #neet #praca #kolchoz #przegryw Typowa oferta pr*cy - szereg wymagań, a...

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
12.06.2026, 13:27:35 via Wykop
  • 68
@evertoniarz: już dawno powinni zakończyć tej cyrk i wprowadzić bezwarunkowy dochód podstawowy
  • Odpowiedz
Chuopijak
Chuopijak
12.06.2026, 14:11:32 via Wykop
  • 12
@evertoniarz: a do tego +100 osób na to zaaplikuje
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 12.06.2026, 11:01:04
  • 42
#bezrobocie #neet #przegryw
Odpadłem po kolejnej rozmowie rekrutacyjnej, tym razem na stanowisko biurowe/obsługa pacjenta. Wiedziałem że będzie ciężko już po tym, jak rekruter powiedział że jestem już 6 osobą tego dnia. Tymczasem licznik bezrobocia bije bez litości, a z każdą taką porażką presja rośnie. Znajomi wokół sobie pracują, ostatnio jeden w mniejszym mieście bez problemu znalazł sobie szybko lekką pracę w bibliotece z której wysyła mi
evertoniarz - #bezrobocie #neet #przegryw
Odpadłem po kolejnej rozmowie rekrutacyjnej...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Big_Bocchers
Big_Bocchers
13.06.2026, 08:36:20 via iOS
  • 3
@evertoniarz: W tym kraju pracy nie ma. Ja bym se wyjechał za granicę, ale się boje...
  • Odpowiedz
jakismadrynickpolacinsku
jakismadrynickpolacinsku
13.06.2026, 22:01:27 via Wykop
  • 1
@evertoniarz: Na taką robotę o ile nie masz wąskich komptencji, musisz mieć plery.
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 27.05.2026, 16:33:34
  • 4
#bezrobocie #neet #przegryw
Po kilku miesiącach zarejestrowałem się w końcu w Miejskim Urzędzie Pracy przez internet, czekam na decyzję. Jeszcze dwa lata temu to były dwa-trzy dni, teraz dzwonię i dopiero ogarniali wnioski z 18 maja xD, it's over.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz
Autor
27.05.2026, 16:37:03 via Wykop
  • 1
@b0b3r: japiernicze
evertoniarz - @b0b3r: japiernicze

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
manieksdl
manieksdl
manieksdl
27.05.2026, 12:21:24
  • 3
Jakby nie było ustawowej płacy minimalnej która i tak w Polsce to miska ryżu, a Janusze płaczą, to jak myślicie za ile by ludzie pracowali??
Kur**wa płacą ludziom miskę ryżu i jeszcze płacz maja oto, gdzie mamy ceny jedzenia i mieszkania niemieckie a minimalna jest 2 razy mniejsza.

#praca #zarobki #pieniadze #januszebiznesu #bezrobocie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz 27.05.2026, 16:30:41 via Wykop
  • 0
@manieksdl: wszystko co się da byłoby na akord.
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 25.05.2026, 16:27:02
  • 24
#bezrobocie #neet #przegryw
Kolejny tydzień, kolejne wysyłanie sybi, kolejne porażki
evertoniarz - #bezrobocie #neet #przegryw
Kolejny tydzień, kolejne wysyłanie sybi, ko...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz
Autor
25.05.2026, 16:48:21 via Wykop
  • 1
@nikodem14: a dobrze
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
20.05.2026, 07:50:44
  • 24
Boże co jest z tym rynkiem pracy? Wysyłam CV do odzieżowek, biur, sklepów, PKP, poczty, ochrony i NIC
wszystko nic
Spora część o ogłoszeń stoi miesiące.

#praca #przegryw #bezrobocie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz 21.05.2026, 13:09:25 via Wykop
  • 1
@Big_Bocchers: jesteśmy w tym razem bracie
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
17.05.2026, 19:41:33
  • 15
Tylko niewielki % neetu prowadzi szczęśliwe życie, większość z was obraca się 24/7 w otępieniu, gnuśności i zaburzeniach psychicznych przez nieuporządkowany tryb dnia. Ja jak sobie robię przerwy w kołchozowaniu, to czytam mnóstwo książek, ćwiczę w domowej siłowni, chodzę do Kościoła, grzebię w ogródku i czasem dnia mi nie starcza. Przeleżeć cały dzień w łóżku oglądając gołe baby albo klikać w gry....to jak więzienie. Na neetowanie trzeba mieć jakieś fundusze, po prostu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz 18.05.2026, 12:46:16 via Wykop
  • 0
@Zopyross: Jest to prawda, taka gnuśność po jakimś czasie się wkrada i utrudnia także życie duchowe. Przez zły nałóg opuszczam co raz niedzielne msze święte. Podczas okresu pracy zupełnie inaczej to wygląda, wszystko jest jakieś poukładane, a nie rozmemłane. Frustracja wynikająca z ciągłego próbowania znalezienia zatrudnienia też nie pomaga. Najgorzej przesiedzieć już nawet kilka dni bez wychodzenia z domu
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 17.05.2026, 16:14:52
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz
Autor
17.05.2026, 16:29:25 via Wykop
  • 7
@_Alessandro_: oczywiście Lublin, gdzie m0kebiaków pełno xD
Natura.
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 08.05.2026, 21:00:30
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruskizydek
ruskizydek
08.05.2026, 21:01:07 via Android
  • 21
@evertoniarz Cuckdzinka pe el
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
09.05.2026, 01:13:25 via Wykop
  • 12
@evertoniarz: a to ten Kacperek frajerek z którego się baby naśmiewają że wygląda jak dziecko? Tyle z tej propagandy
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 08.05.2026, 13:51:50
  • 15
#bezrobocie #neet #przegryw
No i nie oddzwonili. A dojazd był niezły, bez nocek, była chęć dłuższej współpracy z mojej strony. Szkoda.
evertoniarz - #bezrobocie #neet #przegryw
No i nie oddzwonili. A dojazd był niezły, b...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz
Autor
08.05.2026, 14:01:24 via Wykop
  • 1
@wypok_wypok: magazyn
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz
Autor
08.05.2026, 14:02:12 via Wykop
  • 1
@Dequstator: kilka dni temu rozmowa rekrutacyjna, do dzisiaj miałem dostać informację czy mnie biorą
  • Odpowiedz
Big_Bocchers
Big_Bocchers
07.05.2026, 09:25:02
  • 2
Na stan 2026 praca na zlecenie za minimalną jest po za moimi możliwościami

#bezrobocie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz 07.05.2026, 12:23:29 via Wykop
  • 3
@Big_Bocchers: jest strasznie, ja czekam do jutra na telefon z informacją już po rozmowie, ale juz mam zle przeczucia i dalej trzeba bedzie grzebać w bagnie pod tytułem jedna rozmowa kwalifikacyjna na miesiąc/dwa
  • Odpowiedz
Tomm23
Tomm23
Tomm23
05.05.2026, 12:31:01
  • 6
Jakie ksywki mieliście w szkole? :) Moja to przychlast. #neet #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz 06.05.2026, 14:01:31 via Wykop
  • 0
@Tomm23: cyborg, uszak
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
05.05.2026, 16:52:36
  • 9
Huop nastawił 6 kg spagetty #przegryw #gotujzwykopem
Holetoanother_universe - Huop nastawił 6 kg spagetty #przegryw #gotujzwykopem

źródło: 1000007947

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz 05.05.2026, 16:53:20 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: strawa na tydzień dla chłopa hehe
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 05.05.2026, 16:45:19
  • 10
#bezrobocie #neet #przegryw
Wow, pierwszy telefon w odpowiedzi na wysłane sybi od marca. Oczywiście małpi móżdżek przejął kontrolę, i próbował zrobić wszystko, żeby zignorować, nie oddzwonić. Paradoks, bo moje wcześniejsze posty to jęczenie, że nikt się nie odzywa i tak dalej. Ale tak to jest z wystraszonymi chuopami ehh. Spotkanie odbyte, ale pewnie i tak mnie nie wybiorą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
evertoniarz - #bezrobocie #neet #przegryw
Wow, pierwszy telefon w odpowiedzi na wysła...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz
Autor
05.05.2026, 16:48:31 via Wykop
  • 1
@przybysz_miedzygwiezdny: w sumie jakakolwiek, ale taka w której już uszczknąłem trochę doświadczenia poprzednio
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 29.04.2026, 13:54:13
  • 12
#bezrobocie #neet #przegryw
To jest jakiś koszmar, normalne stanowiska asystenta biurowego (nie jakaś budka z goframi w sezonie) i często takie wymaganie. Łeb mnie boli ehh
evertoniarz - #bezrobocie #neet #przegryw
To jest jakiś koszmar, normalne stanowiska ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz
Autor
29.04.2026, 19:03:29 via Wykop
  • 0
@Big_Bocchers: miałem staż na innym stanowisku, ale część zadań się pokrywała jak tak porównuję
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz
Autor
29.04.2026, 19:52:29 via Wykop
  • 1
@Big_Bocchers: na stażu byłem konsultantem/rekruterem w małej agencji pracy (wysyłanie pracowników głównie budowlanych) za granicę. Ogólnie było spoko, ale trafił się szkolący nas menedżer, który był cholerykiem i nerwusem i tak w sumie to mało nas nauczył. A później zostaliśmy zostawieni sami sobie i nie mieliśmy wyników, było dużo chaosu i konfliktów reszty zespołu z tym gościem. Szkoda że tak to się potoczyło, być może do tej pory bym tam
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 27.04.2026, 17:23:59
  • 8
#bezrobocie #neet #przegryw
I okej, i okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
evertoniarz - #bezrobocie #neet #przegryw
I okej, i okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz
Autor
27.04.2026, 17:27:30 via Wykop
  • 9
@qew12: nic, bo jestem patriotą i nie przyłożyłbym ręki do zalewania Polski tanią siłą roboczą z państw trzecich
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz
Autor
27.04.2026, 17:35:45 via Wykop
  • 3
@qew12: jestem bezrobotny, przeglądając po prostu rzuciła mi się w oczy ta oferta
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz 24.04.2026, 13:18:55
  • 20
#bezrobocie #neet #przegryw
Kolejny tydzień mija, kolejne sybi powysyłane, ale wciąż zero odzewu ehh
Miasto wojewódzkie Polski B
evertoniarz - #bezrobocie #neet #przegryw
Kolejny tydzień mija, kolejne sybi powysyła...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evertoniarz
evertoniarz
Autor
24.04.2026, 13:31:20 via Wykop
  • 1
@sxilll: masz rację, na pewno jest trochę lepiej pod tym względem ale niestety wszędzie trzeba konkurować ze studenciakami/imigrantami ehh
  • Odpowiedz
evertoniarz
evertoniarz
Autor
24.04.2026, 13:35:57 via Wykop
  • 2
@dzikikowal: w zasadzie to glównie jakieś kompletacje/magazyny/produkcja ale i probuje tez biurowe różne - omijam sprzedaż/handel (nie nadaje siem)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking