Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Ginn_Space_Invader
via iOS- 1

Fako
via Android- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

crowfire
- 4
@Ginn_Space_Invader: W selgorsie nawet i malutki Jack Daniels zawsze dostępny. Warto się wybrać. Nie trzeba mieć firmy, wystarczy założyć darmową kartę w aplikacji.
- 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mireczki i Mirabelki z Lublina. Czy ktoś z Was robił korekcje wzroku w Lublinie i może polecić jakąś klinikę?
#lublin #laserowakorekcjawzroku #kiciochpyta
#lublin #laserowakorekcjawzroku #kiciochpyta
konto usunięte via Android
- 2
Ja mogę w warszawce polecić mavit
- 1
@hheroinMe: Optegra na Gęsiej.
- 1398
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 121
@Methagen: Ale w jaki sposób oni dostają te wsparcie, poprzez plusy na wykopie? Na pewno się szczęśliwi z tego powodu i bardzo im to pomaga.
- 186
@ekjrwhrkjew: i cyk 40gr za wpis, jak lekarzom wsparcie na twitterku okazywaly julki to wszyscy uszami klaskali, na pewno siedza tu z nami, niech widza, ze ich ludzie popieraja
- 1
Mirki Pomocy. Za tydzień mam montaż kuchni z Ikei i brakuje mi najdroższego elementu, czyli kabla do podłączenia listwy Led z IKEI. Niestety w Gdańsku nie jest dostępny od dłuższego czasu... jest za to dostępny w #janki #krakow #lublin #lodz #warszawa . Czy ktoś z Mirków pomógłby mi ogarnąć zakup kabla za 15zl i wyśle mi go paczkomatem??? #ikea czemu
A nie możesz zamówić z ikei do paczkomatu po prostu?
- 2
@IKEApl: No ciekawe , pojawił się po mojej informacji :) a nie mogłem się go tyle czasu doczekać. Na szczęście na wykop można liczyć, bo na zamówienie kabla z innego oddziału IKEI to juz nie.
#lublin Mireczki z Wieniawy, wiecie co się stało na dole ulicy Ćwiklińskiej że tam żaden samochód nie parkuje na ulicy? Zakazów nie ma i nie było po jednej stronie i samochody tam normalnie stawali a teraz pusto
@DziabDziab zakazy są z obu stron, a jak zaczął się rok akademicki i szkolny to ktoś wzywa straż i codziennie ktoś kończy z blokadą lub mandatem.
5
Region: Białorusini budują płot na granicy

Oto jak rząd Białorusi budował ploty na granicy w 2018 roku. Dziś już wiemy, że to był pic na wodę, albo bariera dla własnych obywateli.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@valopik: Znam osobę, która korzystała z abonamentu LuxMed, ponoć 150zł/mies. i były same problemy w Lublinie.
Najbardziej przeszkadzało to, że nie do wszystkich lekarzy można pójść (np. bez profesorów) i były wyznaczone osobne godziny „abonamentowe”, a osobne jak przychodzisz z gotówką. W praktyce żeby skorzystać z abonamentu musiała się zwalniać z pracy, np. między g.11-14 i finalnie zrezygnowała, bo się nie kalkulowało nawet w choć jednym miesiącu. Z kolei jakbyś
Najbardziej przeszkadzało to, że nie do wszystkich lekarzy można pójść (np. bez profesorów) i były wyznaczone osobne godziny „abonamentowe”, a osobne jak przychodzisz z gotówką. W praktyce żeby skorzystać z abonamentu musiała się zwalniać z pracy, np. między g.11-14 i finalnie zrezygnowała, bo się nie kalkulowało nawet w choć jednym miesiącu. Z kolei jakbyś
- 1
Znam osobę, która korzystała z abonamentu LuxMed, ponoć 150zł/mies. i były same problemy w Lublinie.
Z drugiej strony w Warszawie chwalono.
@Drobar: spójrz na:
luxmed.pl
Myślicie że warto się wybrać do parku iluminacji w Ogrodzie Botanicznym UMCS? Może ktoś już był i poleca? Chyba trzeba poczekać trochę bo się wszyscy rzucą #lublin
@MissN0b0dy: Byłam, bez szału. Cena biletów mocno zawyżona w stosunku do atrakcji jakie oferują. Mam wrażenie, że część z figur była ściągnięta z Łazienek Królewskich w Warszawie. Nie polecam
@MissN0b0dy teraz nie polecam bo kolejki bardzo duze i nawet nie ma gdzie postawić auta.
Ewentualnie mozna kupić bilet online i nie czekać w kolejeczce.
Ewentualnie mozna kupić bilet online i nie czekać w kolejeczce.
#anonimowemirkowyznania
Siemka Mireczki.
Powoli nadchodzi czas na oświadczyny w moim związku. Czas goni, lata lecą i trzeba iść do przodu.
Problem polega na tym, że kompletnie nie mam pojęcia jak to ugryźć żeby nie wyszła lipa i festiwal żenady.
Możecie mi powiedzieć w jakich okolicznościach wy się oświadczyliscie #niebieskiepaski lub w jakich okolicznościach #rozowepaski przyjęliście oświadczyny?
Ciężki temat dla mnie ogólnie, a tu jeszcze trzeba dobry pierścionek
Siemka Mireczki.
Powoli nadchodzi czas na oświadczyny w moim związku. Czas goni, lata lecą i trzeba iść do przodu.
Problem polega na tym, że kompletnie nie mam pojęcia jak to ugryźć żeby nie wyszła lipa i festiwal żenady.
Możecie mi powiedzieć w jakich okolicznościach wy się oświadczyliscie #niebieskiepaski lub w jakich okolicznościach #rozowepaski przyjęliście oświadczyny?
Ciężki temat dla mnie ogólnie, a tu jeszcze trzeba dobry pierścionek
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli masz normalną różową (a zakładam, że tak, skoro chcesz się z nią chajtać) to nie kombinuj, bo przekombinujesz. Ja zdecydowałem się zaręczyć w niedzielę, a w środę dałem pierścionek. Zabrałem na spacer i tyle. Do tej pory miło wspomina to miejsce i chce tam chodzić, a nie jest jakieś wielce spektakularne.
@AnonimoweMirkoWyznania przede wszystkim nie oświadczaj się przy rodzinie, znajomych, w miejscu publicznym albo w dni takie jak sylwester czy wigilia - chyba, że Twoja różowa nie ma z tym problemu, jest jej to obojętne albo wręcz przez nią pożądane. Może jakiś wyjazd tylko we dwoje, romantyczny spacer po kolacji.
#lublin Mirasy szukam poleceń ciekawych miejsc w Lublin. Coś na ząb, może coś wartego zwiedzenia?;)
- 0
@pisuardessa do Mandragory właśnie idę, na wieży byłem dawno :P
@pan-audytor: jak zostajesz na dluzej to dwa dni temu coś takiego otworzyli. Sam jeszcze nie sprawdzałem, ale wydaje się nawet fajne
https://www.lublin112.pl/ogrod-botaniczny-zmienil-sie-w-kraine-swiatla-i-dzwieku-jutro-otwarcie-parku-iluminacji-zdjecia-wideo/
https://www.lublin112.pl/ogrod-botaniczny-zmienil-sie-w-kraine-swiatla-i-dzwieku-jutro-otwarcie-parku-iluminacji-zdjecia-wideo/
Cześć mireczki, poszukuje w #lublin jakiejś sali/hali do wynajęcia, żeby pograć sobie w siatkówkę. Możecie mi coś polecić? Zależy mi na tym żeby obiekt był w miarę normalnym stanie, z przebieralniami i przystępnej cenie( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Bazinga50:Może akademos na symfonicznej. gdyby Ci brakowało kogoś do grania, to chętnie dołączę. Bo szukam jakiejś ekipy do grania regularnego.
@Bazinga50 ja kiedyś wynajmowałem na KULu na Konstantynowie, 1/3 sali wystarcza ale o cenę musisz dopytać bo pewnie poszła w górę od tego czasu. Ale obiekt spoko, parkiet dobry, szatnie, prysznice
- 1867
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 804
@Cukrzyk2000: no i po co ten cyrk? xd
@zero_dwa: xD A potem chlip chlip czemu ten pis robi co chce, gdybyśmy tylko mogli znaleźć odpowiedź...
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 9
- 6
@Usted: Lubelskie daleko za Podlaskiem https://forsal.pl/gospodarka/artykuly/8112031,pkb-na-mieszkanca-regiony-ue-polska-warszawa.html
- 2
- 2
@dyniel: Ale smakuje inaczej, jest bardziej aksamitne. Jadłem taki z kartonu.
@piant: odpowiadając po wielu miesiącach, stroopwafle są w Aldim od dawna i generalnie idzie je normalnie kupić. VLA było dostępny przez jakiś czas w Biedronce, da się zamówić w chorej cenie ~80zł za 500g w Polsce, a tak to nie ma nigdzie.
12
DLACZEGO TO ZROBIŁEŚ OLI? | OPOWIEM CI HISTORIĘ

Przed nastoletnią Olą S. z Lublina rysowały się piękne perspektywy. Zdolna licealistka, otoczona znajomymi i ramieniem troskliwego chłopaka, nie doczekała jednak matury, studiów ani założenia własnej rodziny. Co wydarzyło się nocą z 13 na 14 października 2001 roku?
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 192
@zrodzny_w_zbozu: Włosi, widząc ten śmieszny obrazek.
źródło: comment_1636197424IisiaCVBZhWTFakADWnisl.jpg
Pobierz- 589
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



































