Mirki Pomocy. Za tydzień mam montaż kuchni z Ikei i brakuje mi najdroższego elementu, czyli kabla do podłączenia listwy Led z IKEI. Niestety w Gdańsku nie jest dostępny od dłuższego czasu... jest za to dostępny w #janki #krakow #lublin #lodz #warszawa . Czy ktoś z Mirków pomógłby mi ogarnąć zakup kabla za 15zl i wyśle mi go paczkomatem??? #ikea czemu
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IKEApl: No ciekawe , pojawił się po mojej informacji :) a nie mogłem się go tyle czasu doczekać. Na szczęście na wykop można liczyć, bo na zamówienie kabla z innego oddziału IKEI to juz nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#lublin Mireczki z Wieniawy, wiecie co się stało na dole ulicy Ćwiklińskiej że tam żaden samochód nie parkuje na ulicy? Zakazów nie ma i nie było po jednej stronie i samochody tam normalnie stawali a teraz pusto
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@valopik: Znam osobę, która korzystała z abonamentu LuxMed, ponoć 150zł/mies. i były same problemy w Lublinie.
Najbardziej przeszkadzało to, że nie do wszystkich lekarzy można pójść (np. bez profesorów) i były wyznaczone osobne godziny „abonamentowe”, a osobne jak przychodzisz z gotówką. W praktyce żeby skorzystać z abonamentu musiała się zwalniać z pracy, np. między g.11-14 i finalnie zrezygnowała, bo się nie kalkulowało nawet w choć jednym miesiącu. Z kolei jakbyś
  • Odpowiedz
Znam osobę, która korzystała z abonamentu LuxMed, ponoć 150zł/mies. i były same problemy w Lublinie.

Z drugiej strony w Warszawie chwalono.


@Drobar: spójrz na:
luxmed.pl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Myślicie że warto się wybrać do parku iluminacji w Ogrodzie Botanicznym UMCS? Może ktoś już był i poleca? Chyba trzeba poczekać trochę bo się wszyscy rzucą #lublin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MissN0b0dy: Byłam, bez szału. Cena biletów mocno zawyżona w stosunku do atrakcji jakie oferują. Mam wrażenie, że część z figur była ściągnięta z Łazienek Królewskich w Warszawie. Nie polecam
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Siemka Mireczki.
Powoli nadchodzi czas na oświadczyny w moim związku. Czas goni, lata lecą i trzeba iść do przodu.
Problem polega na tym, że kompletnie nie mam pojęcia jak to ugryźć żeby nie wyszła lipa i festiwal żenady.
Możecie mi powiedzieć w jakich okolicznościach wy się oświadczyliscie #niebieskiepaski lub w jakich okolicznościach #rozowepaski przyjęliście oświadczyny?
Ciężki temat dla mnie ogólnie, a tu jeszcze trzeba dobry pierścionek
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli masz normalną różową (a zakładam, że tak, skoro chcesz się z nią chajtać) to nie kombinuj, bo przekombinujesz. Ja zdecydowałem się zaręczyć w niedzielę, a w środę dałem pierścionek. Zabrałem na spacer i tyle. Do tej pory miło wspomina to miejsce i chce tam chodzić, a nie jest jakieś wielce spektakularne.
  • Odpowiedz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania przede wszystkim nie oświadczaj się przy rodzinie, znajomych, w miejscu publicznym albo w dni takie jak sylwester czy wigilia - chyba, że Twoja różowa nie ma z tym problemu, jest jej to obojętne albo wręcz przez nią pożądane. Może jakiś wyjazd tylko we dwoje, romantyczny spacer po kolacji.
  • Odpowiedz
Cześć mireczki, poszukuje w #lublin jakiejś sali/hali do wynajęcia, żeby pograć sobie w siatkówkę. Możecie mi coś polecić? Zależy mi na tym żeby obiekt był w miarę normalnym stanie, z przebieralniami i przystępnej cenie( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bazinga50 ja kiedyś wynajmowałem na KULu na Konstantynowie, 1/3 sali wystarcza ale o cenę musisz dopytać bo pewnie poszła w górę od tego czasu. Ale obiekt spoko, parkiet dobry, szatnie, prysznice
  • Odpowiedz
Cześć mireczki, zostało mi parę ml Hermesa Terre D'Hermes (3-4) oraz ADP Mirra (1-2) jak ktoś ma ochotę to wymienię za jakieś odlewki do spróbowania. Najchętniej wymiana w #lublin #perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach