@bb89: w iPhone częsty problem to kurz w środku. Ja i znajomi co jakiś czas tak mamy. Biorę wykałaczkę scianajac ja jeszcze trochę i wyciągam kurz. Może i u Ciebie jest ten problem.
  • Odpowiedz
Czy może znacie jakąś miejscówkę do wynajęia na wieczór kawalerski w #lublin lub okolicach? Chodzi mi o jakąś agroturystykę lub dom do wynajęcia gdzie w spokoju można pobalować trochę głośniej bez problemów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mlek wow, znam Kubę tylko z bardzo dobrego jedzenia, rapsy w lokalu na Jasnej leciały często a tu się okazuje że to twórca lubelskiej hiphopowej sceny :)
  • Odpowiedz
#stadia ma dobre deale na #blackfriday, stąd chciałem podpytać - widzę, że jest dosyć dużo gier z rodziny #assassinscreed (od #ubisoft)- dawno temu grałem w jedynkę i widzę, że od tamtej pory sporo się pozmieniało - doradźcie która wersja byłaby najlepsza, od tak do pogrania przez pół godziny w tygodniu :)

zdjęcie (moje) dla uwagi - #rdr2 również przed chwilą
nalogowiec - #stadia ma dobre deale na #blackfriday, stąd chciałem podpytać - widzę, ...

źródło: comment_1637938515B722z0LSEDgfqBBQ57pReP.jpg

Pobierz

który Assassin’s Creed był najlepszy?

  • Black Flag 40.7% (46)
  • Odyssey 16.8% (19)
  • Origin 12.4% (14)
  • Rogue Remastered 2.7% (3)
  • Syndicate 0.9% (1)
  • Unity 9.7% (11)
  • Valhalla 16.8% (19)

Oddanych głosów: 113

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Noxgate: o jezu kolejny społeczniak
zawsze tak staje i problemu nie ma
inni tak stają też
policja przejedzie i nic nie robi wiec git
przeciez mozesz przejsc obok
przeciez to tylko na chwile
biedak bez auta sie pluje
  • Odpowiedz
  • 1
#glovo #lublin
Działa wam aplikacjia glovo? Już 5 dzień kwarantanny i powoli żywność się kończy i chciałbym coś zamówić. A na aplikacji cały czas wyskakuje komunikat,że nie są w stanie przyjąć nowych zamówień ;/
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo #lublin czy wy jestescie powazni?? Juz nie ma komu gasić latarni przy ulicach, a to dopiero początek. Wczoraj byłem na spacerze o 2 w nocy i tylko widziałem jednego psa i czołgającego się pana! Coś mamrotał czy mam pożyczyć dyche do jutra, ale to chyba od mgły pocovidowej. Szczepmy się!!! Juszzzz!111oneone

#koronawirus
bb89 - Halo #lublin czy wy jestescie powazni?? Juz nie ma komu gasić latarni przy uli...

źródło: comment_1637837849hq4GbyNm03f5JB0A1Pmkkh.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bb89 Żeby nie ta pandemia to Sztandar Ludu nie miałby co pisać, bo na górkach znowu nie znaleźli trupów. Nic w tym mieście sue nie dzieje i w sumie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Poszukuję dwóch warsztatów blacharskich.

Jeden gdzieś na Kunickiego w okolicach szpitala, jakiś starszy pan.

Drugi chyba gdzieś na Nadbystrzyckiej, jakiś młodszy, widziałem jego profil na FB, odnawiał zawieszenia i inne elementy.

Kojarzy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dodaliśmy nową funkcjonalność w postaci mapy i zastanawiamy się czym, waszym zdaniem, powinniśmy się teraz zająć.

Pomijając usuń konto, większą liczbę ofert (więcej portali nieruchomości) oraz dodanie więcej miast - na czym powinniśmy się skupić? Czego wam brakuje?

- Analityka, cykliczne raporty w oparciu o nasze dane (trendy, czego szukają inni użytkownicy, itd.)
- Alertyo nowych ofertach na maila,

Czym powinniśmy się zająć?

  • Analityka 24.0% (23)
  • Alerty 9.4% (9)
  • Rozbudowa mapy 18.8% (18)
  • Inwestycje deweloperskie 42.7% (41)
  • Inne 5.2% (5)

Oddanych głosów: 96

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@throaway:
Ja 3 razy szukałem na olx. Znam 2 spore grupy po prawie 40k osób na FB( grupa1 grupa2 ) ale ja tam nie potrafiłem się odnaleźć i jak pisałem posty, że szukam mieszkania w danej cenie i danym miejscu, to 95% wiadomości to ludzie typu "a może zamiast mieszkania chcesz pokój" albo "może jednak przekroczysz budżet o 100%".
Na olx rakiem jest to, że ktoś wpisuje niską cenę w
  • Odpowiedz