w tym roku jeszcze nic nie spadło, jeszcze jesien jest, przeważnie zaczyna się na początku stycznia, w zeszłym roku śnieg leżał bez przerw od początku stycznia do marca a w lesie może nawet w kwietniu małe kępki się stapiały, jak chodziłem po rezerwacie w lesie na terenie Białegostoku to było tam miejscami ponad 30 cm śniegu (poza ścieżkami- uwierz mi nie chciałbys w takich warunkach przejść 50m), z temperaturami róznie już nie
  • Odpowiedz
#lublin
Dzień dobry. Polecacie jakieś miejsce na bal/dyskoteke Andrzejkowa? Był ktoś w Lawendowym Dworku w zeszłych latach?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin #sluzbazdrowia
Dzwonię do rejstracji przychodni w Szpitalu Dziecięcym. Rejestracja telefoniczna od 12.
Dzwonię 12.01 - komunikat automatyczny że rejestracja pracuje od 12 i prosze zadzwonić później.
Dzwonię minutę później.
Jesteś 13 w kolejce. Prosimy o dalsze oczekiwanie
Godzina 12.41 - Jesteś obecnie trzeci w kolejce - prosimy o dalsze oczekiwanie.
K---A
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dominowiak: Przynajmniej mają system kolejkowy, moja przychodnia nie ma. Zresztą nie rozumiem oburzenia - jak jest od 12 to znaczy, że o 12:00 przyleźli tam się ludzie pozapisywać i rozdzwoniły się telefony. Można się spodziewać, że nie da się tego załatwić w kilka minut. Mój niebieski zapisany jest do przychodni, w której faktycznie te telefony sprawnie odbierają. Jakim kosztem? A no takim, że jak tam przyszłam po coś no to
  • Odpowiedz
  • 2
@Starr Orfeusz z autopsji? Bo byłem kilka razy i zupełnie nic nie znalazłem, a ludzi mnóstwo.
Przy Lidlu na Koncertowej już wydaje mi się że ciekawszy jest lump
  • Odpowiedz