#keto #lowcarb #ketoza

Ej, coś wam powiem, od jutra w Biedrze wszystkie produkty z serii GoVege są w promce 2+1 gratis, to niezła okazja, żeby sobie zrobić zapasy masła orzechowego jak ktoś lubi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@F0rT3hW1n: Tak jak piszesz. Po raz kolejny rozporządzenie zmniejszyło dozwoloną sugerowaną dawkę w aszwie do 10 mg witanoloidów. Podobnie było z NAC, D3 i mnóstwem innych substancji.
  • Odpowiedz
#sernik #gotujzwykopem #pieczzwykopem #keto #lchf #lowcarb

W poszukiwaniu sernika idealnego część 2

Tym razem trochę z------m sprawę, bo nauczona doświadczeniem zrobiłam z połowy składników. Gdybym zrobiła z całości to wyszedłby fajny i o połowę wyższy, no ale człowiek uczy się całe życie.

Składniki
pannakota - #sernik #gotujzwykopem #pieczzwykopem #keto #lchf #lowcarb

W poszukiwa...

źródło: comment_16156539627aolHYOsfLASTlAyTb3cJz.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@felixos: Sernik wyszedł dobry, najlepszy po schłodzeniu w nocy w lodówce, bo jest bardzo piankowy. Nadal szukam dobrego przepisu na klasyczny, "ciężki" sernik. Jak chcesz przepis to pisz na pw :)
  • Odpowiedz
#keto #lchf #ketoza #lowcarb

Mireczki, ostrzegam przed mąką kokosową (chociaż w sumie to cholera wie co to jest) z firmy Helcom. Kupiłam ostatnio opakowanie przyzwyczajona tym, że zawsze była całkiem spoko, a na opakowaniu... 50g węgli. Wcześniejsze opakowania miały po 18. Skontaktowałam się z firmą, bo byłam pewna, że to jakiś błąd, a okazuje się, że lecą w uja i faktycznie jest w tym
pannakota - #keto #lchf #ketoza #lowcarb

Mireczki, ostrzegam przed mąką kokosową (...

źródło: comment_1615285377yeHTbQYqFE5EmedyhWYiFk.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pannakota sprawdzałem kiedyś proces produkcji mąki migdałowej, i okazało się że to nie są przemielone migdały, tylko przemielona papka pozostała po tłoczeniu oleju. Stąd różnice w makro między mąką migdałową i migdałami.
Tutaj pewnie będzie podobnie.
  • Odpowiedz
Dziejszy obiad #wygladajakgownoasmakujejeszczelepiej :
Wątróbka drobiowa(500g po oczyszczeniu to pewnie 350-400g, nie umiem i nie lubię tego robić), śmietana 30%(150ml za dużo bo wyszła zupa a nie w sosie własnym xd), maslo(ok 20g), pieprz i sól(solimy na koniec)
To wszystko na patelni 5minut i zrobione. Wątróbka jest pyszna, delikatna rozpływa się w ustach, "sosu" wyszło za dużo i był mdły. Smaczne, ale polecam z cebulką

#carnivore #keto
Kwazdan - Dziejszy obiad #wygladajakgownoasmakujejeszczelepiej :
Wątróbka drobiowa(5...

źródło: comment_1615041373uX9Y61xLgdWIu0nK65YJIZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#keto #lchf #ketoza #lowcarb

Chciałam wam bardzo polecić batony, dzisiaj kupiłam w ramach testów (aktualnie są w promo w Biedrze 2+1 gratis). Smakują jak połączenie Snikersa z Marsem, nie są obrzydliwie słodkie i w zupełności wystarczają na "cukrowe" zachcianki. Nie "dają" białkiem w proszku jak większość "proteinowych" batoników. W jednym mamy w sumie tylko 10g węgli więc można od czasu do czasu sobie pozwolić
pannakota - #keto #lchf #ketoza #lowcarb

Chciałam wam bardzo polecić batony, dzisi...

źródło: comment_1614635344g6xGicYtZZaiJJNIO6nPmM.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K4mi1o0: Generalnie raczej mam bekę z ankiet w pracach licencjackich/magisterkich ze względu na ich wartość naukową, ale akurat się nudzę, więc pomogę
  • Odpowiedz
Macie jakieś dobre źródła przepisów paleo / keto / lowcarb? Najlepiej dostosowane do polskiej specyfiki sklepowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zauważyłem, że im mniej węgli w diecie tym lepiej się czuję. Eksperymentowałem przez chwilę z carnivore i typowym paleo, ale miałem ciągłe wrażenie niedojadania. Bez kasz, ryżów, strączków i płatków owsianych trudno mi było robić kalorie, a jeść podobne rzeczy cały czas to żadna przyjemność.

#keto
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach