Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#dieta #zdrowie #sport #gotujzwykopem #keto #lowcarb #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #suplementy
elo, jak wezme sobie dwie tabsy ashwagandy z KFD tj. 800mg ekstraktu z korzenia i 40mg witanolidów to jest to w dłuższej perspektywie bezpieczne czy sa jakieś ale? Lepiej czuję działanie biorąc dwie, a porcja to 0,5 i stad zapytuje ( ͡
elo, jak wezme sobie dwie tabsy ashwagandy z KFD tj. 800mg ekstraktu z korzenia i 40mg witanolidów to jest to w dłuższej perspektywie bezpieczne czy sa jakieś ale? Lepiej czuję działanie biorąc dwie, a porcja to 0,5 i stad zapytuje ( ͡
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Wojtas_elo: Owsianka z bananem żurawiną i czekoladą. Dobrze mi robi sporą ilość węgli przed treningiem
@Wojtas_elo: Rozumiem że śniadanie jutro w pracy jesz na świeżym powietrzu?
- 19
#gotujzwykopem #pieczzwykopem #keto #lowcarb
U mnie dzisiaj na bogato, rosół się gotuje, schab upieczony, sernik właśnie wrzuciłam do piekarnika (ʘ‿ʘ)
U mnie dzisiaj na bogato, rosół się gotuje, schab upieczony, sernik właśnie wrzuciłam do piekarnika (ʘ‿ʘ)
źródło: comment_1615822217SFakgWlcuEVIJBO5TJ03JC.jpg
Pobierz@pannakota: Niedziela była wczoraj, wzbudziłaś u mnie zagubienie w czasoprzestrzeni. Kilka tysięcy kilometrów dalej mnich tybetański odczuł nieokreślony niepokój.
- 16
- 0
@hurtwish: Generalnie praktycznie wszystkie przepisy na sernik podchodzą pod keto albo przynajmniej pod low-carb, wystarczy zastąpić cukier słodzikiem i nie robić spodu :)
- 1
chcialabym sprobowac jakichs ciekawych przepisów
@hurtwish: https://ziemniakizostaw.pl/
ewentualnie https://olalalchf.pl/
i https://www.ketoreva.pl/
- 16
#sernik #gotujzwykopem #pieczzwykopem #keto #lchf #lowcarb
W poszukiwaniu sernika idealnego część 2
Tym razem trochę z------m sprawę, bo nauczona doświadczeniem zrobiłam z połowy składników. Gdybym zrobiła z całości to wyszedłby fajny i o połowę wyższy, no ale człowiek uczy się całe życie.
Składniki
W poszukiwaniu sernika idealnego część 2
Tym razem trochę z------m sprawę, bo nauczona doświadczeniem zrobiłam z połowy składników. Gdybym zrobiła z całości to wyszedłby fajny i o połowę wyższy, no ale człowiek uczy się całe życie.
Składniki
źródło: comment_16156539627aolHYOsfLASTlAyTb3cJz.jpg
Pobierz- 10
@maszy666: Wygląda jak sraka z grudami. Aż ślinka cieknie xD
- 0
@jestepianke: kiełbasa i kurczak smażone z pieczarkami na smalcu w śmietanie 30
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
niestety biorąc pod uwagę że już miałem krytykę że dodanie samego pieprzu nie jest carnivore
@Kwazdan a to nie było w żartach? Naprawdę ktoś na poważnie tak na to patrzy? xd
#keto #lchf #ketoza #lowcarb
Mireczki, ostrzegam przed mąką kokosową (chociaż w sumie to cholera wie co to jest) z firmy Helcom. Kupiłam ostatnio opakowanie przyzwyczajona tym, że zawsze była całkiem spoko, a na opakowaniu... 50g węgli. Wcześniejsze opakowania miały po 18. Skontaktowałam się z firmą, bo byłam pewna, że to jakiś błąd, a okazuje się, że lecą w uja i faktycznie jest w tym
Mireczki, ostrzegam przed mąką kokosową (chociaż w sumie to cholera wie co to jest) z firmy Helcom. Kupiłam ostatnio opakowanie przyzwyczajona tym, że zawsze była całkiem spoko, a na opakowaniu... 50g węgli. Wcześniejsze opakowania miały po 18. Skontaktowałam się z firmą, bo byłam pewna, że to jakiś błąd, a okazuje się, że lecą w uja i faktycznie jest w tym
źródło: comment_1615285377yeHTbQYqFE5EmedyhWYiFk.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@pannakota sprawdzałem kiedyś proces produkcji mąki migdałowej, i okazało się że to nie są przemielone migdały, tylko przemielona papka pozostała po tłoczeniu oleju. Stąd różnice w makro między mąką migdałową i migdałami.
Tutaj pewnie będzie podobnie.
Tutaj pewnie będzie podobnie.
konto usunięte via Android
- 1
@pannakota wszędzie oszukujo :(
- 1
@Koniec_przegrywania: Z chlybem to to ma niewiele wspólnego, bardziej taki twardy, płaski krakers ale dobrze chrupie.
- 7
Dziejszy obiad #wygladajakgownoasmakujejeszczelepiej :
Wątróbka drobiowa(500g po oczyszczeniu to pewnie 350-400g, nie umiem i nie lubię tego robić), śmietana 30%(150ml za dużo bo wyszła zupa a nie w sosie własnym xd), maslo(ok 20g), pieprz i sól(solimy na koniec)
To wszystko na patelni 5minut i zrobione. Wątróbka jest pyszna, delikatna rozpływa się w ustach, "sosu" wyszło za dużo i był mdły. Smaczne, ale polecam z cebulką
#carnivore #keto
Wątróbka drobiowa(500g po oczyszczeniu to pewnie 350-400g, nie umiem i nie lubię tego robić), śmietana 30%(150ml za dużo bo wyszła zupa a nie w sosie własnym xd), maslo(ok 20g), pieprz i sól(solimy na koniec)
To wszystko na patelni 5minut i zrobione. Wątróbka jest pyszna, delikatna rozpływa się w ustach, "sosu" wyszło za dużo i był mdły. Smaczne, ale polecam z cebulką
#carnivore #keto
źródło: comment_1615041373uX9Y61xLgdWIu0nK65YJIZ.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
- 0
@MojWlasciciel: no ale to nie jest z polski
#keto #lchf #ketoza #lowcarb
Chciałam wam bardzo polecić batony, dzisiaj kupiłam w ramach testów (aktualnie są w promo w Biedrze 2+1 gratis). Smakują jak połączenie Snikersa z Marsem, nie są obrzydliwie słodkie i w zupełności wystarczają na "cukrowe" zachcianki. Nie "dają" białkiem w proszku jak większość "proteinowych" batoników. W jednym mamy w sumie tylko 10g węgli więc można od czasu do czasu sobie pozwolić
Chciałam wam bardzo polecić batony, dzisiaj kupiłam w ramach testów (aktualnie są w promo w Biedrze 2+1 gratis). Smakują jak połączenie Snikersa z Marsem, nie są obrzydliwie słodkie i w zupełności wystarczają na "cukrowe" zachcianki. Nie "dają" białkiem w proszku jak większość "proteinowych" batoników. W jednym mamy w sumie tylko 10g węgli więc można od czasu do czasu sobie pozwolić
źródło: comment_1614635344g6xGicYtZZaiJJNIO6nPmM.jpg
Pobierz- 3
Jakby się komuś nudziło to może odpowiedzieć na kilka pytań do licencjatu
https://forms.gle/mJJi1U6vQMqc7L586
#odchudzanie #dieta #dieta #carnivore #lowcarb #wegetarianizm #zdrowie #keto #odzywianie
https://forms.gle/mJJi1U6vQMqc7L586
#odchudzanie #dieta #dieta #carnivore #lowcarb #wegetarianizm #zdrowie #keto #odzywianie
konto usunięte via Android
- 12
@Krzychh polecam dodać mąki lnianej :)
konto usunięte via Android
- 11
@MojWlasciciel takie eko to ja rozumiem XD
- 0
Macie jakieś dobre źródła przepisów paleo / keto / lowcarb? Najlepiej dostosowane do polskiej specyfiki sklepowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zauważyłem, że im mniej węgli w diecie tym lepiej się czuję. Eksperymentowałem przez chwilę z carnivore i typowym paleo, ale miałem ciągłe wrażenie niedojadania. Bez kasz, ryżów, strączków i płatków owsianych trudno mi było robić kalorie, a jeść podobne rzeczy cały czas to żadna przyjemność.
#keto
Zauważyłem, że im mniej węgli w diecie tym lepiej się czuję. Eksperymentowałem przez chwilę z carnivore i typowym paleo, ale miałem ciągłe wrażenie niedojadania. Bez kasz, ryżów, strączków i płatków owsianych trudno mi było robić kalorie, a jeść podobne rzeczy cały czas to żadna przyjemność.
#keto
- 3



















Ej, coś wam powiem, od jutra w Biedrze wszystkie produkty z serii GoVege są w promce 2+1 gratis, to niezła okazja, żeby sobie zrobić zapasy masła orzechowego jak ktoś lubi ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pannakota: ślicznie dziękuję (ʘ‿ʘ)