#medycyna #ortopedia #lekarz #chirurgia

Hej potrzbuje pilnej informacji

Wczoraj byliśmy z dzieckiem na dyżurze ortopedycznym w szpitalu z podejrzeniem skręcenia kolana co zostalo potwierdzone. Noga córki zostala zagipsowana od tyłu takaby nie mogla zginać kolana, na pytania o ortezy (zamiast gipsu) lekarz powiedział ze takich nie robią dla dzieci co chyba nie jest zgodne z prawda. Badanie USG nie zostalo wykonane tylko RTG dostalismy jedynie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znacie w Warszawie jakiegoś dobrego lekarza specjalistę od łokcia? Już od kilku miesięcy mam problem. Diagnoza to łokieć tenisisty, aczkolwiek podczas ćwiczeń poczułem ukłucie i od tamtej pory się ciągnie. Próbowałem już leczenia farmakologicznego, fizykoterapii, zabiegów Indiba, jonoforezy, ostrzyknięcia. Po blokadzie miałem kilka tygodni spokoju to znów wróciło. W badaniach USG żadnych zmian, a mnie już powoli trafia.

#medycyna #zdrowie #lekarz #ortopedia #mikrokoksy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widzialem: Początkowo od 4/5 dni, potem wydłuża się nawet do 10 w bardzo późnym okresie jeśli potrzeba.
Można a nawet trzeba i sam to zalecam dodatkowo.
  • Odpowiedz
@widzialem: Moja różowa nie mogła ręką ani ruszyć, ani podnieść czegokolwiek i po badaniach obrazowych dostała zalecenie fali uderzeniowej od ortopedy właśnie na łokieć tenisisty.
Jakbyś się zastanawiał, czy warto zaufać wykopowemu fizjo, to zawiozłem ją do @Poemat i dziewczyna po każdym zabiegu wychodziła uśmiechnięta a w domu spokój, obiad znowu na stole i w nocy głowy nie zawraca, więc polecam XD
  • Odpowiedz
@93michu93 tez się z tym borykamy od paru lat u córki. Odwiedziliśmy kilku/kilkunastu dermatologów i każdy jeden to jakiś żart, wizyta trwa 3-5 minut. Zobaczą na skore i powiedzą jak dbać gdzie to już wiemy od lat i przepiszą to samo co pozostali. Najgorsze jest ze większośc która na początku działała przez może maksymalnie tydzień później przestaje działać a cześć z nich zaczyna piec strasznie, ze córka nie daje się posmarować
  • Odpowiedz
#lekarz Mam pytanie, bo niedługo zabraknie mi leków i Mirki zaproponowały żebym poszedł do lekarza rodzinnego i tu pytanie. Leczę się prywatnie u psychiatry i najbliższy termin jest kilka tygodni po tym jak skończą się leki. Załatwiałem sobie orzeczenie o niepełnosprawności dlatego mam całą dokumentację medyczną od psychiatry i tu pytanie. Czy lekarz rodzinny wypisze mi receptę na mój lek jeśli pokażę mu tą dokumentację gdzie jest rozpoznanie choroby i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Croll rodzinny powinien wypisać jeśli dasz papiery z historią choroby i zaleceniami. Ja tak dosłownie dziś załatwiałem u rodzinnego to co przepisał gastroenterolog na prywatnej wizycie
  • Odpowiedz
  • 0
@ludzik: Tak dzięki temu, że załatwiałem orzeczenie mam papiery jaki stan zdrowia i jakie zalecenia, jakie dawkowanie i ile opakowań wypisał w zaleceniu dlatego nawet mógłby policzyć, że właśnie w tych okolicach tabletki się kończą
  • Odpowiedz
#lekarz Hej Mirki mam problem. Leczę się u psychiatry prywatnie biorę antydepresanty, niestetynl kończą się one za 2 dni a terminu blisko nie ma apsychiatra nie odpowiada na wiadomości, prawdopodobnie ma wolnen lub coś takiego. Co zrobić w takiej sytuacji? Nie chcę przerywać leczenia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@technojezus

@mirko_anonim: to idź ćwiczyć na silownie, w domu bez sprzętu to sobie może sobie kobieta ćwiczyć, a nie chłop


Nie dla każdego celem ćwiczenia jest wyglądanie jak kafar, OP może po prostu chce być sprawny i mobilny.
  • Odpowiedz