Wpis z mikrobloga

Ile mogę dostać PLN jednorazowego odszkodowania z ZUSu za złamaną nogę w 3 miejsach z kompresją osłamów? Miałem umowę-zlecenie w MB PARTNER i ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.

Operacja była bardzo ciężka, operowało mnie trzech lekarzy. Miałem tak duży obrzęk(chyba od pregabaliny), że groziła mi nawet amputacja. Wypadek miałem gdy dowoziłem zamówienie na rowerze z #ubereats.

Poślizgnąłem się na lodzie i z całej siły walnąłem lewą nogą w asfalt. Klient to widział, ale myślałem, że to tylko mocne stłuczenie i pod wpływem adrenaliny pojechałem z tą złamaną nogą do domu(prawie 4km). Nie mogłem na niej ustać. Po schodach wchodziłem podpierając się rękami i prawą nogą. Noga lewa była bezwładna.

Dopiero rano pojechałem na SOR i okazało się na prześwietleniu, że jest to bardzo poważne złamanie. Czekałem aż 5 dni aż obrzęk zejdzie. Po operacji doznałem ultra-mega-hardego badtripa trwającego prawie 3 dni. Słynny trip raport po bieluniu "wrota piekieł", to przy mojej psychozie pooperacyjnej, to bajka dla dzieci.

Bardzo dobrzę tę psychoze odzwierciedla film "Drabina Jakubowa". Dostępny na CDA. To chyba mój ulubiony film na ten moment. Nie bez powodu ma wysokie oceny na fimwebie i IMDB xD. Przeżyłem śmierć kliniczną i kilka razy doznałem OOBE i świadomego snu. Nie dam rady tego nawet opisać słowami.

#zus #prawo #odszkodowanie #wypadek #psychoza #oobe #badtrip #wypadek #szpital #lekarz #pytaniedoeksperta
wyjatkowy_szmaciarz - Ile mogę dostać PLN jednorazowego odszkodowania z ZUSu za złama...

źródło: jac

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@mmmmmmmmmmmmmm: Przecież napisałem, ze miałem bardzo poważne złamanie. Śmierc kliniczną przeżyłem na 100%, moge dać trip raport. Co to znaczy, że "jazda na rowerze #!$%@?ła sytuację?" xDD No #!$%@? rzeczywiście. Gdybym nie jechał, tylko siedział, w domu, to bym nie złamał. Pedałowałem tylko prawą nogą jak wracałem. Pregabalinę brałem od psychiatry, 600mg dziennie i mi się pytali w szpitalu jakie leki biorę na stałe, to powiedziałem, że pregablinę i kwetiapinę.
  • Odpowiedz
@wyjatkowy_szmaciarz: od zus nie dostaniesz odszkodowania od nieszczęśliwych wypadków od tego ubezpieczają firmy ubezpieczeniowe. od zusu możesz co najwyżej dostać orzeczenie o wypadku przy pracy i procencie uszczerbku na zdrowiu
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: No dokładnie xD. Jak go wieźli, to ja miałem podobnie, tylko nie na operację, tylko już po, jak mi schodziło znieczulenie. Totalna odklejka i wizje, jak głównego bohatera, tylko bez tych flaków i krwi na podłodze. Widzałem moją zmarłą siostrę w wózku, więźniów za kratami, którzy mnie wyzywali i krzyczeli coś takiego: "Ty cweluu, bedziesz ruchanyy!!, Nie przeżyjesz śmieciu, zabijemy cie!!" itp. xD Miałem stracha większego niż po #!$%@?(tantum rosa),
wyjatkowy_szmaciarz - @RandomowyTyp: No dokładnie xD. Jak go wieźli, to ja miałem pod...

źródło: szpi

Pobierz
  • Odpowiedz
le mogę dostać PLN jednorazowego odszkodowania z ZUSu za złamaną nogę w 3 miejsach z kompresją osłamów? Miałem umowę-zlecenie w MB PARTNER i ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.


@wyjatkowy_szmaciarz: Z ZUS nic, ubezpieczenie jest od ubezpieczenia.. Pewnie kilka tysiaków dostaniesz tylko po dostaniu odszkodowania od razu pisz odwołanie i czekaj na kolejną komisje ;-)
  • Odpowiedz