@Amosbrt: Wyczuj jakiś fajny moment żeby z nią być bliżej i jak będzie spokojnie to się zbliż po całusa. Popełniłem kiedyś ten błąd, że chodziłem długo z jedną dziewczyną i miała do mnie pretensje, że tak długo się zabierałem żeby się pocałować, dlatego bierz inicjatywę kolego jak wyczujesz moment.
  • Odpowiedz
@hikarukimura: tego nie wiem, ale może pomogę. Co sobotę w parku Jordana rano (koło 9:00 - 10:00) widzę jak ludzie się mieczami napierniczaja. Smoka im załatwić i było by epicko.
  • Odpowiedz
#pytanie #pytaniedoeksperta #prawo #kiciochpyta
Matka mnie wymeldowała, i za bardzo nie wiem co robić, aktualnie siedze za granica w holandii mam zakwaterowanie przez agencje. Czy muszę zmieniac dowod osobisty? Nie mam tam wpisane adresu zameldowania. Czy cos muszę zrobić jesli nie mam meldunku w polsce? Jak to potem sie rozliczac z pitem, czy jesli wyrobie paszport i beda pytac o zameldowanie to mam podawac
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ash_ketchup
Rozróżnij (i doczytaj) czym jest meldunek, czym różni się od miejsca zamieszkania - stałego i tymczasowego pobytu oraz rezydencji (w szczególności w kontekście rezydencji podatkowej).

Dowód - nie musisz nic zmieniać.
Poczytaj o zmianie rezydencji podatkowej - w skrócie: jeśli za granicą przebywasz dłużej niż 183 dni w roku, to informujesz o tym Urząd Skarbowy i rozliczasz się za granicą. W przeciwnym wypadku nic nie musisz robić poza typowym rozliczeniem się. W
  • Odpowiedz
Mireczki pomóżcie. Dziś zwolniłem się z pracy, a kolejną zaczynam dokładnie 24.02. Czy przez ten tydzień muszę rejestrować się jako bezrobotny żeby mieć ubezpieczenie? Jak to działa?
#kiciochpyta#ubezpieczenia#zus#pytanie#ubezpieczenie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@423frewq4f23:

Większość Kanady to bagna a zimą ekstremalnie niskie temperatury. Choć to w sumie nie jest odpowiedź na pytanie. Tak czy inaczej to kraj w którym mogłoby mieszkać znacznie więcej ludzi. Całe południe nadające się do mieszkania to pustkowia. Problem w tym, że nieograniczony przyrost naturalny jak w Indiach czy niekontrolowana imigracja zrobi z Kanady kraj 3 świata. Kanada tak czy inaczej przyjmuje bardzo wielu imigrantów i w ostatnich latach
  • Odpowiedz
Witam Szanowne Grono

Przychodzę z dylematem, ponieważ od kilku dni nie mogę się zdecydować i liczę na Waszą pomoc. Opinie na portalach typu Reddit są tak skrajne, że trudno mi podjąć jednoznaczną decyzje.

Szukam otwartych słuchawek do 800 zł, bez mikrofonu. Po kilku dniach researchu zawęziłem wybór do dwóch modeli, ale mam co do nich pewne obawy, które często się przewijają. Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje, jeśli spełnią moje oczekiwania i sprawdzą
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akurat podbicie w basie przy 560s chyba nie bedzie problemem bo one sa z tego co czytam dość płaskie.


@paprycheck: Prawda, po prostu chciałem żeby wszystko było jasne.

btw, warto dokupić jakiś kabel czy w zestawie jest wszystko co potrzebuje?


Niczego więcej niż tego co jest w zestawie nie potrzebujesz.
  • Odpowiedz
Mirki, mam taki problem, z którym za cholerę nie umiem sobie poradzić. Mianowicie Menedżer Zadań pokazuje nienormalnie wysokie użycie procesora tuż po uruchomieniu sytemu i bez żadnych włączonych programów. Jak na pic rel. Czasem to 100% czasem 70%, czasem za to odpowiada Eksplorator Windows, czasem sam Menedżer zadań, czasem jeszcze coś innego. I tak to się utrzymuje bez przerwy. Co najlepsze wcale nie zauważyłem, żeby komputer pracował jakoś wolniej ¯\(ツ)/¯
Próbowałem chyba
kapitannowakowskikolegamoimbyl - Mirki, mam taki problem, z którym za cholerę nie umi...

źródło: mz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś zna sprawdzone sposoby na chorobę lokomocyjną i nadmierny ślinotok? Chodzi mi zarówno o domowe metody, jak i skuteczne leki.
A może ktoś zna skuteczny sposób na pozbycie się tego problemu? Głównie chodzi o pociągi i samoloty (lodzie omijam szerokim łukiem, tam gdzie tylko się da).
Z góry dzięki za pomoc!

#podroze
#samoloty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MeksykEuropy: Siadaj z przodu i patrz do przodu, oczywiście nie działa w samolocie :). W autobusie im dalej od kierowcy siedzisz tym gorzej. Nie słyszałem o chorobie lokomocyjnej w samolocie.
  • Odpowiedz