Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Amosbrt: miej wywalone. Ja wiem, łatwo powiedzieć, ale to JEDYNA rada. Jeżeli ustawisz się jako petent, to po tobie.
@Amosbrt: Wyczuj jakiś fajny moment żeby z nią być bliżej i jak będzie spokojnie to się zbliż po całusa. Popełniłem kiedyś ten błąd, że chodziłem długo z jedną dziewczyną i miała do mnie pretensje, że tak długo się zabierałem żeby się pocałować, dlatego bierz inicjatywę kolego jak wyczujesz moment.
mireczki kochane da się to gdzieś obejrzeć online? różowa bardzo chciała zobaczyć a do kina gdzie leci mamy 1,5h i padło żeby zobaczyc w domu. H E L P
#film #kino #kiciochpyta
#film #kino #kiciochpyta
źródło: temp_file6356113051930000149
Pobierz@michallmtk: a co ja ci linki będę dawać. poszukaj sobie jakiegoś darmowego źródełka: https://fmhy.net/
- 0
@Andrzej_Buzdygan ok. nie umiem w takie rzeczy, totalnie
Czy jest jakaś facebookowa albo discordowa grupa RPG na żywo nie online w Krakowie?
#pytanie #kiciochpyta #krakow #rpg
#pytanie #kiciochpyta #krakow #rpg
@hikarukimura: tego nie wiem, ale może pomogę. Co sobotę w parku Jordana rano (koło 9:00 - 10:00) widzę jak ludzie się mieczami napierniczaja. Smoka im załatwić i było by epicko.
- 1
@mac_mod: nie chodzi mi o LARPa tylko o klasycznego erpega. ;) ale dzięki :)
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#buty #but #kiciochpyta #zakipy Cześć. Jaki jest najlepszy krem do skór? Chodzi mi o buty skórzane eleganckie chociaz nie lakierki. Może wosk lepszy?
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
#buty #but #kiciochpyta #zakipy Cześć. Jaki jest najlepszy krem do skór? Chodzi mi o buty skórzane eleganckie chociaz nie lakierki. Może wosk lepszy?
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
@mirko_anonim: mink oil
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kopytnik_1 nie jadam, nawet latem
ogólnie mało jem, z roku na rok coraz bardziej wysuszona jestem, a na słodycze już w ogóle długie zęby mam
ogólnie mało jem, z roku na rok coraz bardziej wysuszona jestem, a na słodycze już w ogóle długie zęby mam
- 1
@nutsheell ja też staram się ograniczyć słodkości. Choć lubię słodkie.
#pytanie #pytaniedoeksperta #prawo #kiciochpyta
Matka mnie wymeldowała, i za bardzo nie wiem co robić, aktualnie siedze za granica w holandii mam zakwaterowanie przez agencje. Czy muszę zmieniac dowod osobisty? Nie mam tam wpisane adresu zameldowania. Czy cos muszę zrobić jesli nie mam meldunku w polsce? Jak to potem sie rozliczac z pitem, czy jesli wyrobie paszport i beda pytac o zameldowanie to mam podawac
Matka mnie wymeldowała, i za bardzo nie wiem co robić, aktualnie siedze za granica w holandii mam zakwaterowanie przez agencje. Czy muszę zmieniac dowod osobisty? Nie mam tam wpisane adresu zameldowania. Czy cos muszę zrobić jesli nie mam meldunku w polsce? Jak to potem sie rozliczac z pitem, czy jesli wyrobie paszport i beda pytac o zameldowanie to mam podawac
konto usunięte via Wykop
- 1
@ash_ketchup:
Meldunek to w 99% martwe prawo, do kontaktów masz adresy korespondencyjne.
Meldunek to w 99% martwe prawo, do kontaktów masz adresy korespondencyjne.
@ash_ketchup
Rozróżnij (i doczytaj) czym jest meldunek, czym różni się od miejsca zamieszkania - stałego i tymczasowego pobytu oraz rezydencji (w szczególności w kontekście rezydencji podatkowej).
Dowód - nie musisz nic zmieniać.
Poczytaj o zmianie rezydencji podatkowej - w skrócie: jeśli za granicą przebywasz dłużej niż 183 dni w roku, to informujesz o tym Urząd Skarbowy i rozliczasz się za granicą. W przeciwnym wypadku nic nie musisz robić poza typowym rozliczeniem się. W
Rozróżnij (i doczytaj) czym jest meldunek, czym różni się od miejsca zamieszkania - stałego i tymczasowego pobytu oraz rezydencji (w szczególności w kontekście rezydencji podatkowej).
Dowód - nie musisz nic zmieniać.
Poczytaj o zmianie rezydencji podatkowej - w skrócie: jeśli za granicą przebywasz dłużej niż 183 dni w roku, to informujesz o tym Urząd Skarbowy i rozliczasz się za granicą. W przeciwnym wypadku nic nie musisz robić poza typowym rozliczeniem się. W
Jaki burger maestro z #mcdonalds najlepszy? #kiciochpyta
@kakaowy_chlebicek: trzy są teraz więc najlepiej wszystkie przetestować
Mi najbardziej smakuje bacon cheddar
Mi najbardziej smakuje bacon cheddar
A ja najbardziej polecam Maestro Grand Classic
Mireczki pomóżcie. Dziś zwolniłem się z pracy, a kolejną zaczynam dokładnie 24.02. Czy przez ten tydzień muszę rejestrować się jako bezrobotny żeby mieć ubezpieczenie? Jak to działa?
#kiciochpyta#ubezpieczenia#zus#pytanie#ubezpieczenie
#kiciochpyta#ubezpieczenia#zus#pytanie#ubezpieczenie
@SmoczeKrocze: 30 dni masz od dziś jeszcze ubezpieczenia.
@SmoczeKrocze: z tego co kojarzę, to jesteś jeszcze ubezpieczony przez 30 dni ale to do potwierdzenia jest.
Myślicie że warto napisać do dziewczyny jak wiem że ma ciote? Czy może lepiej poczekać te kilka dni?
#pytanie #ankieta #rozowepaski #kiciochpyta
#pytanie #ankieta #rozowepaski #kiciochpyta
Czy napisać do dziewczyny jak ma ciote
- Tak napisz 61.1% (11)
- Nie poczekaj aż jej się skończy 38.9% (7)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@423frewq4f23: bo większość terenu nie nadaje sie do zamieszkania
@423frewq4f23:
Większość Kanady to bagna a zimą ekstremalnie niskie temperatury. Choć to w sumie nie jest odpowiedź na pytanie. Tak czy inaczej to kraj w którym mogłoby mieszkać znacznie więcej ludzi. Całe południe nadające się do mieszkania to pustkowia. Problem w tym, że nieograniczony przyrost naturalny jak w Indiach czy niekontrolowana imigracja zrobi z Kanady kraj 3 świata. Kanada tak czy inaczej przyjmuje bardzo wielu imigrantów i w ostatnich latach
Większość Kanady to bagna a zimą ekstremalnie niskie temperatury. Choć to w sumie nie jest odpowiedź na pytanie. Tak czy inaczej to kraj w którym mogłoby mieszkać znacznie więcej ludzi. Całe południe nadające się do mieszkania to pustkowia. Problem w tym, że nieograniczony przyrost naturalny jak w Indiach czy niekontrolowana imigracja zrobi z Kanady kraj 3 świata. Kanada tak czy inaczej przyjmuje bardzo wielu imigrantów i w ostatnich latach
Witam Szanowne Grono
Przychodzę z dylematem, ponieważ od kilku dni nie mogę się zdecydować i liczę na Waszą pomoc. Opinie na portalach typu Reddit są tak skrajne, że trudno mi podjąć jednoznaczną decyzje.
Szukam otwartych słuchawek do 800 zł, bez mikrofonu. Po kilku dniach researchu zawęziłem wybór do dwóch modeli, ale mam co do nich pewne obawy, które często się przewijają. Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje, jeśli spełnią moje oczekiwania i sprawdzą
Przychodzę z dylematem, ponieważ od kilku dni nie mogę się zdecydować i liczę na Waszą pomoc. Opinie na portalach typu Reddit są tak skrajne, że trudno mi podjąć jednoznaczną decyzje.
Szukam otwartych słuchawek do 800 zł, bez mikrofonu. Po kilku dniach researchu zawęziłem wybór do dwóch modeli, ale mam co do nich pewne obawy, które często się przewijają. Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje, jeśli spełnią moje oczekiwania i sprawdzą
Akurat podbicie w basie przy 560s chyba nie bedzie problemem bo one sa z tego co czytam dość płaskie.
@paprycheck: Prawda, po prostu chciałem żeby wszystko było jasne.
btw, warto dokupić jakiś kabel czy w zestawie jest wszystko co potrzebuje?
Niczego więcej niż tego co jest w zestawie nie potrzebujesz.
@paprycheck: Poza zabawami z Equalizerem raczej nie ma sensu się bawić. Podłącz słuchawki i bzikaj.
Mirki, mam taki problem, z którym za cholerę nie umiem sobie poradzić. Mianowicie Menedżer Zadań pokazuje nienormalnie wysokie użycie procesora tuż po uruchomieniu sytemu i bez żadnych włączonych programów. Jak na pic rel. Czasem to 100% czasem 70%, czasem za to odpowiada Eksplorator Windows, czasem sam Menedżer zadań, czasem jeszcze coś innego. I tak to się utrzymuje bez przerwy. Co najlepsze wcale nie zauważyłem, żeby komputer pracował jakoś wolniej ¯\(ツ)/¯
Próbowałem chyba
Próbowałem chyba
źródło: mz
Pobierz@kapitan_nowakowski_kolega_moim_byl coś używa procesora, pozdrawiam.
- 0
@bezkonta: Sprawdzałem po kolei i nie ma tam nic podejrzanego.
- 0
#pracbaza #praca #kiciochpyta #januszex #kolchoz
Jak z punktu widzenia prawa wyglada sytuacja w ktorej dostaje bardzo dlugie L4, ale w miedzyczasie konczy mi sie umowa? Zaklad pracy musi mi z automatu przedłużyć umowe czy moga miec wyjebongo?
Jak z punktu widzenia prawa wyglada sytuacja w ktorej dostaje bardzo dlugie L4, ale w miedzyczasie konczy mi sie umowa? Zaklad pracy musi mi z automatu przedłużyć umowe czy moga miec wyjebongo?
konto usunięte via Wykop
- 1
@MistrzKowalski: nie mają chyba, że chłop jest a ciąży to co innego
Czy ktoś zna sprawdzone sposoby na chorobę lokomocyjną i nadmierny ślinotok? Chodzi mi zarówno o domowe metody, jak i skuteczne leki.
A może ktoś zna skuteczny sposób na pozbycie się tego problemu? Głównie chodzi o pociągi i samoloty (lodzie omijam szerokim łukiem, tam gdzie tylko się da).
Z góry dzięki za pomoc!
#podroze
#samoloty
A może ktoś zna skuteczny sposób na pozbycie się tego problemu? Głównie chodzi o pociągi i samoloty (lodzie omijam szerokim łukiem, tam gdzie tylko się da).
Z góry dzięki za pomoc!
#podroze
#samoloty
@MeksykEuropy: lekarz
@MeksykEuropy: Siadaj z przodu i patrz do przodu, oczywiście nie działa w samolocie :). W autobusie im dalej od kierowcy siedzisz tym gorzej. Nie słyszałem o chorobie lokomocyjnej w samolocie.
jaki będzie dobry tani sposób wysyłki przemiotów UK to PL? inpost już to ogarnia?
#inpost #kiciochpyta
#inpost #kiciochpyta
@wielowitamin UK jest po za UE więc tanio nie będzie plus sprawy związane z deklaracją celną. InPost nie ogarnia.
- 1
Hej, skończyłem właśnie trylogię 'Wspomnienie o przeszłości Ziemi'. Co polecilibyście w podobnej konwencji i o podobnej tematyce? Może cykl 'Pęknięta Ziemia'?
#ksiazki #sciencefiction #kiciochpyta #czytajzwykopem
#ksiazki #sciencefiction #kiciochpyta #czytajzwykopem
@saif3r polecę klasykiem, Hyperion i slepowidzenie.
- 0
Witam mam pytanie do państwa
#dieta #sport #zdrowie #chudnijzwykopem #odchudzanie #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #medycyna
#dieta #sport #zdrowie #chudnijzwykopem #odchudzanie #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #medycyna
źródło: temp_file1340284402683366141
Pobierzco to jest
- herbata 0% (0)
- sok 6.1% (2)
- białeczko na drogę k***a ten 12.1% (4)
- siki 60.6% (20)
- chłopskie lub dziecięce 18.2% (6)
- inne 3.0% (1)
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #kiciochpyta #malzenstwo #slub #intercyza
Właśnie wpadły mi i mojej #rozowypasek PITy za tamten rok
u mnie - 400k przychodu
u niej - 150k
jak usłyszała ile u mnie to zaproponowała że może powinienem pomyśleć o intercyzie. Co sądzicie, czy przy tych zarobkach to w ogóle ma sens?
#zwiazki #kiciochpyta #malzenstwo #slub #intercyza
Właśnie wpadły mi i mojej #rozowypasek PITy za tamten rok
u mnie - 400k przychodu
u niej - 150k
jak usłyszała ile u mnie to zaproponowała że może powinienem pomyśleć o intercyzie. Co sądzicie, czy przy tych zarobkach to w ogóle ma sens?
konto usunięte via Wykop
- 5
@mirko_anonim: ona Cię testuje, jak podejdziesz do tego poważnie, to doprowadzisz do rozwodu xD
@mirko_anonim: może na przykład usiądziecie razem i wymyślicie fajniejsze baity
































#historiapojazdu #motoryzacja #samochody #kiciochpyta
źródło: chrome_b2BPAEnPWa
Pobierz