Gole twarz raz na kilka dni - moze 4-5 gdzie faktycznie mam juz porzadny zarost. Zarost rosnie obficie i na calej twarz, zaden tam koper przy nosie czy nieregularnie.

Jaka maszynke na zyletki kupic, aby moc ogolic sie calkowicie na gladko? Chcialbym wydac tak z 150-200 zl, no moze byc 250 ostatecznie.

Czytalem i Muhle R89 powinno byc ok? Zarost mam twardy raczej, ale bez przesady. Moze Rockwell 6C? Czy to bez znaczenia, a
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znacie jakiś słodzik w pastylkach który jest w miarę znośny w smaku? pamiętam jak kiedyś miałam to był taki paskudny ale może coś się zmieniło.
#kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy chomikuj ma jakiegoś bota do szukania plików, które łamią prawo autorskie? Już chyba parę razy się spotkałem, że wrzucam coś i po jakimś czasie dostaję wiadomość, że plik usunięty bo prawa autorskie.

#chomikuj #piractwo #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #xiaomi #smartfon #kiciochpyta

Siema, są tu jakieś techniczne świry? Dostałem Xiaomi Redmi Note 8 z zamiarem zgrania jego zawartości na komputer, niestety telefon po podłączeniu do kompa nie jest wykrywany, ponadto po podłączeniu do jakiegokolwiek źródła zasilania telefon nie ładuje się. Jedyne co to zaświeca się ekran na ułamek sekundy z ikoną ładowania, po czym gaśnie. Za sekundę to samo i tak w
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@ashmedai no i tam są te takie naklejki wskazujące wilgotność, są czerwone więc możliwe że telefon jednak był zawilgocony o czym mi nie powiedziano ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, problem jest. Nawet nie mój tylko sąsiada.
Sąsiad starszy człowiek, na pewno po 80tce, pojechał gdzieś samochodem i... nie pamięta za cholerę gdzie go zostawił. Nie pamięta też jak wrócił do domu, prawdopodobnie na pieszo. Policja nie przyjęła zgłoszenia i nie planuje pomagać w poszukiwaniach.

Macie jakiś pomysł jak to w miarę sprawnie zrobić? Rodzina i sąsiedzi już szukali ale auto się nie znalazło. Co prawda rodzina i sąsiedzi to są
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@danie_blyskawiczne o co chodzi z tym scamem? Na grupach na fejsie aż roi się od podobnych postów, tylko za każdym razem ktoś inny gubi samochód w różnych okolicznościach. Zazwyczaj właśnie pandy. Chyba zbyt duży zbieg okoliczności, żeby to była prawda.
  • Odpowiedz
Do kogo mogę oddać plastikowe (polipropylenowe) pudełko aby mi wycięli ładnie i pięknie wejście dla kota? Zwykły kwadrat, nic niezwykłego
Boję się, że zepsuję, już jedno tak cięłam i nie jestem zadowolona, a tutaj to pudło 140l i nie chcę aby mi pękło w trakcie.
Wszędzie, gdzie dzwoniłam- tną tylko płaskie elementy.
Kotu nie pasuje żadna kuweta bo wszystkie są za małe, więc pozostaje tylko gigantyczne pudło xD nie mam pomysłu na
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ciasteczkowy_otwur robiłam nożem na szybko, bo kot nie tolerował kuwety i szczał wszędzie dookoła, więc było popękane i brzydkie, generalnie nie ma co się dziwić, nie oczekiwałam zbyt wiele taką metodą xD
Nigdzie mi nie przyjęli, ale kupiłam palnik i rozgrzanym nożem było już gites
  • Odpowiedz
Mirki, które mają net od #netia, pytanko mam do Was. Czy jeśli chciałbym podmienić router od nich na swój, to muszę coś robić poza zmianą sklonowaniem MACa, czy to wystarczy? Myślę nad kupieniem routera, a nie chce mi się z nimi p-------ć, bo dzwonienie na ich infolinię doprowadza mnie do szału.
#kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Del:
Z routerem nie ma problemu, autoryzacja nie jest w ogóle po mac adresie tylko jeżeli masz FTTH to po ONT.
U nich generalnie musisz korzystać z ich ONT bo obce banują (bo tak) ale co do routerów to póki co nie ma żadnych zakazów.
  • Odpowiedz
Miraski zmieniam za niedlugo samochód, zastanawiam się nad toyota auris 1.6 i honda civic 8(ufo) 1.8, który byście brali?
#motoryzacja #samochody #kiciochpyta

który byście brali

  • toyota auris 1.6 38.6% (22)
  • honda civic ufo 1.8 61.4% (35)

Oddanych głosów: 57

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Veillo: oba to dobre wybory i drastycznie się nie różnią

patrzyłbym bardziej na konkretny egzemplarz jakiej jest jakości, zabierz oba do mechanika i oceni stan

przede wszystkim te auta czasem mają problem z korozją, może jeden z nich ma rudą, a drugi nie
  • Odpowiedz
  • 0
@maria_kiribati rzyganie jest nie tyle niedozwolone, co nieuprzejme wobec współpasażerów.
Ja zawsze zgodnie z etykietą wystawiałem głowę za okno i usuwałem zawartość żołądka poza pociąg (biada temu, kto w kolejnych przedziałach wychylił się z okna 😘
Co do etykiety podróży pociągiem: warto znać zarówno kierunek jak i zwrot ruchu maszyny. Nigdy nie należy usuwać niczego przy krawędzi okna skierowanej do przodu (widziałem jak jeden nieogarniający rozbił butelkę o słup, przez co
  • Odpowiedz
Szukam strony, gdzie są rozpisane są wydarzenia sportowe z danego dnia. Nie tylko piłka nożna, ale też dart, boks, skoki, tenis. Np. chcę dzisiaj sprawdzić czy w sobotę będzie się działo coś ciekawego.

#sport #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wykop @wykop @Moderacja jaki jest cel tego że moderujecie wpisy i dodajecie 18+ do wpisów z przekleństwami? Przecież jest mechanizm zamiany przekleństw na cenzure to jak komuś przeszkadza to sobie to włączy, to że wpis zawiera przekleństwa to nie znaczy że musi być 18+ - kto chce widzieć przekleństwa to sobie je włączy w opcjach, kto nie chce to włączy cenzurę.

A jak już chcecie to robić to
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak komuś przeszkadza to sobie to włączy


@mirasKo-Kalwario: Tak, pod warunkiem, że posiada konto na Wykopie. Jednak treści trafiają nie tylko do zarejestrowanych użytkowników — serwis jest obecnie otwarty dla wszystkich, więc czytać mogą go także osoby bez konta :) Dodanie oznaczenia 18+ nie wpływa na obniżenie karmy użytkownika, nie ogranicza też zasięgu treści.
  • Odpowiedz