znacie jakiś słodzik w pastylkach który jest w miarę znośny w smaku? pamiętam jak kiedyś miałam to był taki paskudny ale może coś się zmieniło.
#kiciochpyta
#kiciochpyta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
źródło: 0705fa850386279214673bc53aafe7ba_700_c
Pobierzpatrzyłbym bardziej na konkretny egzemplarz
źródło: tautologia
Pobierzjak komuś przeszkadza to sobie to włączy
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Jaka maszynke na zyletki kupic, aby moc ogolic sie calkowicie na gladko? Chcialbym wydac tak z 150-200 zl, no moze byc 250 ostatecznie.
Czytalem i Muhle R89 powinno byc ok? Zarost mam twardy raczej, ale bez przesady. Moze Rockwell 6C? Czy to bez znaczenia, a
@wcaleniepchamsiewmultikonto: Muhle R41