wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@vladi_putin: nie ma co się chwalić. Memy też średnie. Czyli zajebiscie
- 0
- 1
czuje w kosciach ze Siwvy jutro konkret przypompuje, mega grzeja na tt w ten weekend temat
kto zaladowanby jak myslicie??
#gielda
kto zaladowanby jak myslicie??
#gielda
- 1
@perfumowyswir: aaaaaa czekej, koŁeczka sie robilo?masz za swoje xD
@aett: przecież perfumowego portfolio w tej chwili wygląda tak: 100% micron
Chce kupić coś fajnego za pieniądze z #gielda
https://pl.loropiana.com/en/man/knitwear/breia-hooded-sweatshirt-FAO2788_WG53.html
Co myślicie?
https://x.com/helios_movement/status/2068598992280158243?s=46&t=9fwmDbm9o1vRVQTTM-sVEw
https://pl.loropiana.com/en/man/knitwear/breia-hooded-sweatshirt-FAO2788_WG53.html
Co myślicie?
https://x.com/helios_movement/status/2068598992280158243?s=46&t=9fwmDbm9o1vRVQTTM-sVEw

@orientalist-jack: szanuje, że stawiasz na jakość materiału, nie na loga
Przeciętny peroniarz musi się gotować w drapiącym poliestrze z H&M, ewentualnie szarpnie się raz na kilka lat na Massimo Dutti
Przeciętny peroniarz musi się gotować w drapiącym poliestrze z H&M, ewentualnie szarpnie się raz na kilka lat na Massimo Dutti
- 2
@Ryzcel: o peroniarz wrócił, jutro 1250$ ( ͡° ͜ʖ ͡°) popyt nie zostanie zapewniony do 2034, może jeszcze wzrosnąć
- 3
#gielda
no to nasz główny tagowy jutuber kruka w-----ł
no to nasz główny tagowy jutuber kruka w-----ł
@Vestor: @Zawod_Inwestor będzie swój portfel publiczny przekształcał na typowy portfel wykopka, powoli wprostproporcjonalnie do długości pobytu na tagu #gielda. Jakby ktoś się zastanawiał jaki to portfel
@Vestor: niech zgadnę , że nowe spółki, które kupił , to z jego aktualnej narracji , to cudo i samograj inwestycyjny i mniejsze spółki od #kruk i #lpp , żeby było łatwiej pchać na ath , bo jak widać się przeliczył i poprzednie , które sprzedał jednak drobni , którzy go kopiują nie dali rady napompować , jak się zapewne spodziewał ( ͡° ͜ʖ
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@vladi_putin: ten co jest na foto żyje
- 0
@Boloo2000: Panie ja nie znam ich po twarzach, takie zdjecie szmatławiec dał
@UczesanyPedryl: ale mnie kurde ciary krinżu przechodzą, aż muszę to rozejść po pokoju
@perfumowyswir: 0 satysfakcji z takich pieniędzy
- 13
@ParadygmatYT: dokładnie, a prawdziwa dźwignia to ta wyrobiona w łapie od przerzucania cementu
- 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: I Klasa topka, ale też wielu ludzi zginęlo
@Elgeneral1111 nawet na podróż 3 klasą nie każdy mógł sobie wtedy pozwolić
@orientalist-jack: co to ma wspólnego z gielda?
@DalaCiLama: chvja beda, blackpillowcy mysla ze chodzi o wyglad
on musialby zrobic NATUREMAXXING zeby baby same chcialy zeby je r00chal bo nie ma inaczej. baba wie sama bo czuje kto ma ja r00chac i tyle koniec dyskusji a reszte sobie juz zracjonalizuje
@orientalist-jack sa 2 typy czadow na ktore rozne archetypy bab leca
1. pretty boy ale taki ktory
on musialby zrobic NATUREMAXXING zeby baby same chcialy zeby je r00chal bo nie ma inaczej. baba wie sama bo czuje kto ma ja r00chac i tyle koniec dyskusji a reszte sobie juz zracjonalizuje
@orientalist-jack sa 2 typy czadow na ktore rozne archetypy bab leca
1. pretty boy ale taki ktory
- 0
Co się dzieje aktualnie na medinice? Szukam czegoś z PL żeby wejść #gielda
@sprynek: cholera go wie czym. Tutaj w pół roku dwa razy free float został przemielony. Zmienność jest niezła, więc i spekuły dużo ;) Ale technicznie to odbiło od lini trendu, plus takie spadki przed kolejną wzrostowo falą były już tu grane 3 razy.
@sprynek: bot mi napisał w piątek
"Obawy o rozwodnienie akcji – na walnym zgromadzeniu zaplanowanym na 29 czerwca pojawił się punkt dotyczący emisji akcji serii O"
"Obawy o rozwodnienie akcji – na walnym zgromadzeniu zaplanowanym na 29 czerwca pojawił się punkt dotyczący emisji akcji serii O"
- 0
@dawajzbysia: ja już załadowany
Kryptoboje to chyba serio mysla, ze rynek akcji i brokerzy dzialaja jak scamper gieldy krypto xD #kryptowaluty #gielda
źródło: Screenshot_2026-06-21-11-52-24-591-edit_com.android.chrome
Pobierz@BrakWolnegoLoginu: też nie wiem kto korzysta z jakiegoś krzaka typu xtb gdzie gra się przeciwko brokerowi jak założenie konta w IBKR zajęło mi 10 minut
@BrakWolnegoLoginu: w aplikacji maja podział na inwestycje czy krypto, ale nie są pod knf, bo siedziba za granicą. wspomniałam o nich bo deczko mnie zdziwił ten regulamin, że tak wyraźnie to podkreślono, że w razie problemów jak kupiłeś u nich złoto, to pieniądze z konta ci zejdą, ale odwrotnie może być ciekawie. moze to pokłosie afery z zonda żeby ludzie mieli świadomość że to jest trochę obok systemu który działa
#gielda czy ten pokój jest teraz z nami w pokoju?
@Polished_RAW: tylko IBKR
@Polished_RAW: a my w micronie, a dobrze
#gielda
Może jednak #programista15k przetrwa, to są jaja, że nawet 200$ subskrypcja powoli się do niczego nie nadaje
O Claude nawet nie wspominam, bo tam się od dawna do niczego nie nadawała
Może jednak #programista15k przetrwa, to są jaja, że nawet 200$ subskrypcja powoli się do niczego nie nadaje
O Claude nawet nie wspominam, bo tam się od dawna do niczego nie nadawała
źródło: IMG_1561
Pobierz@perfumowyswir: Normictwo się dorwało do internetu i go rozwaliło? STARE, ZNAŁEM
ja w życiu za nic nie płaciłem tylko torrenty. Albo se wziąłem w inny sposób, a Normictwo przylazlo I za wszystko płacą, no to są dymani
ja w życiu za nic nie płaciłem tylko torrenty. Albo se wziąłem w inny sposób, a Normictwo przylazlo I za wszystko płacą, no to są dymani
@perfumowyswir: firmy subsydiują subskrypcję żeby uzależnić od siebie rynek a potem zaczną go doić? Nowe, nie znałem.
źródło: image
Pobierz- 2































#gielda