Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

adamsowaanon
- 8

nabla-delta
via Android- 1
@ParadygmatYT: @adamsowaanon uderz w stół a nożyce się odezwą

nabla-delta
via Android- 1
@adamsowaanon: niektórzy są chitrzy na kasę z reklam XTB
#gielda fajna ta hossa taka nie za długa
@Skipi1111: w czasie 3 dni zamkniętej giełdy mieliśmy już 3 hossy i 3 bessy POKOLENIOWE.
- 147
- 0
Koledzy, czy jak w poniedziałek 22.06 kupię citi handlowy to jeszcze się załapię na dywidendę z dniem naliczenia 24.06? Bo niby na GPW mają być dwa dni wcześniej?
#gielda
#gielda
@assninja: https://strefainwestorow.pl/dane/dywidendy/2026 nawet jak we wtorek kupisz to zaliczy

@kwiat_pustyni626: boję się poniedziałku
#gielda proszę mi podać definicje smieciucha, chciałbym dołączyć do wykopowej elity ale nie wiem co kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Też czasami tak macie że boicie się wejść w pozycję i po prostu wytarczy wam że patrzycie jak inni to robią czy im rośnie czy opada? #gielda
@przegrywam_przez_miasto: Wejście się nigdy nie boję, jak notuje spadki to nie wiem na ile mam jaja ponieść większą stratę.
@przegrywam_przez_miasto niektórzy to nawet lubią udostępnić swój portfel innym i patrzeć jak wchodzą w pozycję po same kule
Ktoś zapakowany w COHU ? Dobry to papier ? #gielda
- 11
- 0
#gielda
Cześć,
Czy orientujecie się na jakieś spółki z dużym potencjałem pod roboty humanoidalne oraz space?
Podzielcie się co trzymacie lub macie zamiar trzymać w portfelu
Cześć,
Czy orientujecie się na jakieś spółki z dużym potencjałem pod roboty humanoidalne oraz space?
Podzielcie się co trzymacie lub macie zamiar trzymać w portfelu
- 10
#gielda #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
@Zawod_Inwestor po co Ci Kruk, weź go na pniaka i zabij
@Zawod_Inwestor po co Ci Kruk, weź go na pniaka i zabij
- 0
- 0
Z książki Tabela "Zwiedzeni przez przypadek". Buffet trzyma gotówkę, analizy mówią o drogich wycenach, ekstremalnych oczekiwaniach co do wyników, ignorowaniu zagrożeń (np. na rynku ropy), na wall street i wykopie euforia. Ciężko być w dzisiejszych czasach nastawionym byczo i to racjonalnie uargumentować. Nie wiem czy to nie czas na wyciąganie zysków
#niepopularnaopinia #gielda
#niepopularnaopinia #gielda
źródło: 1000021885
Pobierz@njay: aha to jak wytłumaczysz że mikron tylko rośnie a my w mikronie
@njay: tyle że nie mamy teraz wycen oderwanych od fundamentów
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 194920
Pobierz- 0
@GwachQar: cieszą się peroniarze, ale oni nigdy nie kupują
- 2
- 0
#gielda czy IBKR oferuje coś za założenie konta?
@Gordoniarz: IBKR to chyba najbardziej biurokratyczny broker. Dziesiątki formularzy do wypełnienia. Nie mówiąc o ich z------m UI.
#gielda Czy wy też otwieracie xtb bezpośrednio przed stosunkiem?
@jenkins_slave: tak, lubię wiedzieć jak mnie grubas j---e
@jenkins_slave: tylko gdy jestem turbo podniecony. Odpalam sobie xtb, widzę tą czerwień i od razu dymam 10 minut dłużej, bo mi to podniecenie mija
@curiousboi: riot jest long term, jak masz zysk i jesteś zadowolony to wiesz co masz robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Long term jeszcze: grupa azoty, bit digital (BTBT)
Long term jeszcze: grupa azoty, bit digital (BTBT)

























