@perfumowyswir: Normictwo się dorwało do internetu i go rozwaliło? STARE, ZNAŁEM

ja w życiu za nic nie płaciłem tylko torrenty. Albo se wziąłem w inny sposób, a Normictwo przylazlo I za wszystko płacą, no to są dymani
  • Odpowiedz
A pamiętacie jak giełda nie działała 5 dni bo były święta jakieś, a zaraz po nich weekend?

To były czasy, musiałem od wujka pożyczyć tabletki na zespół odstawienny dla alkoholików. Niby inny obszar uzależnienia, ale telepać przestało po nich i tak. Polecam

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CZY DZISIAJ 21 CZERWCA JEST NIEDZIELA HANDLOWA NA GIEŁDZIE? CZY GIEŁDA JEST OTWARTA 21.06.2026?
Wiele osób, zwłaszcza początkujących graczy na rynkach finansowych, każdego ranka zadaje sobie kluczowe pytanie: czy dzisiaj giełda jest otwarta? Inwestowanie w akcje, fundusze ETF czy surowce to dynamiczny proces, który wymaga nieustannej kontroli nad własnym kapitałem. Aby dowiedzieć się, czy w dniu dzisiejszym, czyli 21 czerwca, inwestorzy detaliczni mogą składać zlecenia kupna i sprzedaży na takich platformach jak XTB
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie ja nie wiem jak mam na to wszystko zarobić, ostatnio zapisałem się na:

- coaching Palikota w Szczecinie - 450 złotych
- wyjazd z wilkami Midla na Mazury - 9994 złote
- Bootcamp Zaorskiego - tutaj ok 10k PLN w tokenach

A
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda

Jak widzicie waluty? Wszystkie moje oszczędności są w PLN ale tak myślę może trochę zamienić na euro i wrzucić na konto oszczędnościowe? Czy złotówka będzie silna i zostawić jak jest
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gotowi na krach na Micronie w poniedziałek

Korea’s June semiconductor export unit prices
(Historical figures are based on full-month data, while June 2026 figures are based on June 1–20 preliminary data)

- DRAM (excluding modules) export unit price: $82,260/kg, up 576% Y/Y and up 6% M/M
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Osobiście uważam że nakłady na grę zwrócą się już w preorderach, 30 milionów kopii w pierwszym miesiącu przedsprzedaży by mnie nie zaskoczyło a co za tym idzie wszyscy posiadacze akcji zarobią grube $$ i kolejne grube $$ gdy gtaonline+ zacznie zarabiać.

Poniżej przetłumaczony post z X profilu: @GTA6_Premium
Aby #ttwo mógł wyciągnąć 1 miliard dolarów przychodów ze sprzedaży #gta6

Po 70 $ za kopię, Rockstar musiałby sprzedać około 14,29
mar-kar-583 - Osobiście uważam że nakłady na grę zwrócą się już w preorderach, 30 mil...

źródło: HLOlG_abMAALgcv

Pobierz

Jaką cenę osiągną akcje ttwo przed premierą gta6?

  • 250$ 15.7% (20)
  • 275$ 10.2% (13)
  • 300$ 13.4% (17)
  • 350$ 6.3% (8)
  • 400$ 6.3% (8)
  • 450$ 3.1% (4)
  • 500$ 3.1% (4)
  • 600$ 1.6% (2)
  • Ponad 700$ 17.3% (22)
  • Trollo 22.8% (29)

Oddanych głosów: 127

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mar-kar-583: ile razy spółki gamingowe muszą was jeszcze wyruchac na premierze gry? Ty myślisz chłopie że tylko ty sobie to wyliczyłeś te tajemną wiedzę i nikt inny nie wycenia przyszłości? Po premierze albo chwilę przed równie dobrze może być laga w dół i boczniak 10 lat.
  • Odpowiedz
#gielda
Odnośnie pąpy AIowej - nie mam zastrzeżeń co do samej technologii, ale wg mnie ryzyko jest po stronie dostawców modeli fundamentalnych (jak już zrobią IPO) i techów inwestujących ogromną kasę w centra danych. Głównie ze względu na to że tak jak do tej pory, w przyszłości hardware "detaliczny" będzie coraz mocniejszy, a do tego pojawią się mniejsze, mniej wymagające, ale bardziej wyspecjalizowane modele, które będzie można uruchamiać lokalnie a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackhorn: Zamiast "nie gorsze" bardziej byłoby trafne stwierdzenie "gorsze, ale wystarczające do potrzeb". Może nie przesadzajmy, że na "PCtach służbowych", prędzej "lokalna farma kart graficznych z 128GB VRam".
  • Odpowiedz
@Boloo2000: nie jestem do tego przekonany. Z jednej strony tak z drugiej deweloprzy przestają rozumieć kod bo zlecają zadanie AI. Trochę szybciej na początku a później dużo wolniej
  • Odpowiedz