Osobiście uważam że nakłady na grę zwrócą się już w preorderach, 30 milionów kopii w pierwszym miesiącu przedsprzedaży by mnie nie zaskoczyło a co za tym idzie wszyscy posiadacze akcji zarobią grube $$ i kolejne grube $$ gdy gtaonline+ zacznie zarabiać.

Poniżej przetłumaczony post z X profilu: @GTA6_Premium
Aby #ttwo mógł wyciągnąć 1 miliard dolarów przychodów ze sprzedaży #gta6

Po 70 $ za kopię, Rockstar musiałby sprzedać około 14,29
mar-kar-583 - Osobiście uważam że nakłady na grę zwrócą się już w preorderach, 30 mil...

źródło: HLOlG_abMAALgcv

Pobierz

Jaką cenę osiągną akcje ttwo przed premierą gta6?

  • 250$ 15.7% (20)
  • 275$ 10.2% (13)
  • 300$ 13.4% (17)
  • 350$ 6.3% (8)
  • 400$ 6.3% (8)
  • 450$ 3.1% (4)
  • 500$ 3.1% (4)
  • 600$ 1.6% (2)
  • Ponad 700$ 17.3% (22)
  • Trollo 22.8% (29)

Oddanych głosów: 127

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mar-kar-583: ile razy spółki gamingowe muszą was jeszcze wyruchac na premierze gry? Ty myślisz chłopie że tylko ty sobie to wyliczyłeś te tajemną wiedzę i nikt inny nie wycenia przyszłości? Po premierze albo chwilę przed równie dobrze może być laga w dół i boczniak 10 lat.
  • Odpowiedz
#gielda
Odnośnie pąpy AIowej - nie mam zastrzeżeń co do samej technologii, ale wg mnie ryzyko jest po stronie dostawców modeli fundamentalnych (jak już zrobią IPO) i techów inwestujących ogromną kasę w centra danych. Głównie ze względu na to że tak jak do tej pory, w przyszłości hardware "detaliczny" będzie coraz mocniejszy, a do tego pojawią się mniejsze, mniej wymagające, ale bardziej wyspecjalizowane modele, które będzie można uruchamiać lokalnie a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackhorn: Zamiast "nie gorsze" bardziej byłoby trafne stwierdzenie "gorsze, ale wystarczające do potrzeb". Może nie przesadzajmy, że na "PCtach służbowych", prędzej "lokalna farma kart graficznych z 128GB VRam".
  • Odpowiedz
@Boloo2000: nie jestem do tego przekonany. Z jednej strony tak z drugiej deweloprzy przestają rozumieć kod bo zlecają zadanie AI. Trochę szybciej na początku a później dużo wolniej
  • Odpowiedz
Najbardziej to krytpo w Polsce i na tych samych tekstów w Polsce i za to jest właśnie dla mnie jest absolutnie najbardziej znanych i renomowanych firm to jest właśnie obecna na polskim wybrzeżu morza w Europie top model z serii jest w pełni szczęścia bywa też
#gielda
#bitcoin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wincyjpracydoobra: użyczanie infry, nawet bez jakiejś platformy, brzmi jak niskomarżowa działalność, więc może da się tak istnieć, ale raczej nie z pe większym niż kilka:1 i spadek z obecnych kosmicznych wycen byłby bardzo bolesny dla inwestorów. Przestanie też mieć sens jeśli by w końcu powstało wystarczająco dc za pare lat i liderzy nie musieliby ich wynajmować
  • Odpowiedz
Koledzy, czy jak w poniedziałek 22.06 kupię citi handlowy to jeszcze się załapię na dywidendę z dniem naliczenia 24.06? Bo niby na GPW mają być dwa dni wcześniej?

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda proszę mi podać definicje smieciucha, chciałbym dołączyć do wykopowej elity ale nie wiem co kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach