#gielda kiedy 2 razy mialem spore zrealizowane fomo na microna i alphabet to 2 razy udalo sie zrobic ponad 40%, teraz mam fomo zrealizowane na ath asbis, czuje, ze zrobi jeszcze dobre 40%( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki czy jest jakieś internetowe konto walutowe ( darmowe / bez opłat ) aby przerzucać szybko dolary na xtb ?

PS: Żadne zen czy revolut - aby się nie zwinęło jak cinkciarz.

#gielda #banki #xtb
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ParadygmatYT: oni żyją głównie ze sprzedaży produktów ; książek i poleceń innych usług , pod przykrywką inwestorów . jego żona mówiła , że niemal całe życie zawodowe przepracowała w korpo na wysokich stanowiskach .
  • Odpowiedz
Skrót dzisiejszych wiadomości biznesowych #codziennybiznes #gielda #biznes #finanse #gruparatowaniapoziomu
Uwaga: Streszczenia i tłumaczenia mogą być niedokładne, dlatego zawsze podaję link do artykułów żródłowych.

Prezes firmy Nvidia, Jensen Huang, podkreśla rosnące zapotrzebowanie na elektryków i hydraulików w związku z boomem na centra danych AI
Prezes firmy Nvidia, Jensen Huang, podkreślił rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych fachowców, takich jak elektrycy i hydraulicy, którzy będą wspierać szybką rozbudowę centrów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem jak u was ale u mnie duzo osob mowi ze ja tych pieniedzy na gieldzie nie mam i dopiero jak sprzedam beda moje.
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach