@Vestor: niech zgadnę , że nowe spółki, które kupił , to z jego aktualnej narracji , to cudo i samograj inwestycyjny i mniejsze spółki od #kruk i #lpp , żeby było łatwiej pchać na ath , bo jak widać się przeliczył i poprzednie , które sprzedał jednak drobni , którzy go kopiują nie dali rady napompować , jak się zapewne spodziewał ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Oczywiście, według obecnego statusu. Użytkowników tagu #gielda automatycznie przypisuje do III Klasy

#titanic #przegryw #pytanie

Gdybyś płynął Titaniciem to w której klasie byś siedział?

  • I Klasa 23.6% (21)
  • II Klasa 14.6% (13)
  • III Klasa 61.8% (55)

Oddanych głosów: 89

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DalaCiLama: chvja beda, blackpillowcy mysla ze chodzi o wyglad

on musialby zrobic NATUREMAXXING zeby baby same chcialy zeby je r00chal bo nie ma inaczej. baba wie sama bo czuje kto ma ja r00chac i tyle koniec dyskusji a reszte sobie juz zracjonalizuje

@orientalist-jack sa 2 typy czadow na ktore rozne archetypy bab leca
1. pretty boy ale taki ktory
  • Odpowiedz
@sprynek: cholera go wie czym. Tutaj w pół roku dwa razy free float został przemielony. Zmienność jest niezła, więc i spekuły dużo ;) Ale technicznie to odbiło od lini trendu, plus takie spadki przed kolejną wzrostowo falą były już tu grane 3 razy.
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: w aplikacji maja podział na inwestycje czy krypto, ale nie są pod knf, bo siedziba za granicą. wspomniałam o nich bo deczko mnie zdziwił ten regulamin, że tak wyraźnie to podkreślono, że w razie problemów jak kupiłeś u nich złoto, to pieniądze z konta ci zejdą, ale odwrotnie może być ciekawie. moze to pokłosie afery z zonda żeby ludzie mieli świadomość że to jest trochę obok systemu który działa
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: Normictwo się dorwało do internetu i go rozwaliło? STARE, ZNAŁEM

ja w życiu za nic nie płaciłem tylko torrenty. Albo se wziąłem w inny sposób, a Normictwo przylazlo I za wszystko płacą, no to są dymani
  • Odpowiedz
A pamiętacie jak giełda nie działała 5 dni bo były święta jakieś, a zaraz po nich weekend?

To były czasy, musiałem od wujka pożyczyć tabletki na zespół odstawienny dla alkoholików. Niby inny obszar uzależnienia, ale telepać przestało po nich i tak. Polecam

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CZY DZISIAJ 21 CZERWCA JEST NIEDZIELA HANDLOWA NA GIEŁDZIE? CZY GIEŁDA JEST OTWARTA 21.06.2026?
Wiele osób, zwłaszcza początkujących graczy na rynkach finansowych, każdego ranka zadaje sobie kluczowe pytanie: czy dzisiaj giełda jest otwarta? Inwestowanie w akcje, fundusze ETF czy surowce to dynamiczny proces, który wymaga nieustannej kontroli nad własnym kapitałem. Aby dowiedzieć się, czy w dniu dzisiejszym, czyli 21 czerwca, inwestorzy detaliczni mogą składać zlecenia kupna i sprzedaży na takich platformach jak XTB
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie ja nie wiem jak mam na to wszystko zarobić, ostatnio zapisałem się na:

- coaching Palikota w Szczecinie - 450 złotych
- wyjazd z wilkami Midla na Mazury - 9994 złote
- Bootcamp Zaorskiego - tutaj ok 10k PLN w tokenach

A
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach