Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@vladi_putin: ten co jest na foto żyje
- 0
@Boloo2000: Panie ja nie znam ich po twarzach, takie zdjecie szmatławiec dał
@UczesanyPedryl: ale mnie kurde ciary krinżu przechodzą, aż muszę to rozejść po pokoju
@perfumowyswir: 0 satysfakcji z takich pieniędzy
- 13
@ParadygmatYT: dokładnie, a prawdziwa dźwignia to ta wyrobiona w łapie od przerzucania cementu
- 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: I Klasa topka, ale też wielu ludzi zginęlo
@Elgeneral1111 nawet na podróż 3 klasą nie każdy mógł sobie wtedy pozwolić
@orientalist-jack: co to ma wspólnego z gielda?
@DalaCiLama: chvja beda, blackpillowcy mysla ze chodzi o wyglad
on musialby zrobic NATUREMAXXING zeby baby same chcialy zeby je r00chal bo nie ma inaczej. baba wie sama bo czuje kto ma ja r00chac i tyle koniec dyskusji a reszte sobie juz zracjonalizuje
@orientalist-jack sa 2 typy czadow na ktore rozne archetypy bab leca
1. pretty boy ale taki ktory
on musialby zrobic NATUREMAXXING zeby baby same chcialy zeby je r00chal bo nie ma inaczej. baba wie sama bo czuje kto ma ja r00chac i tyle koniec dyskusji a reszte sobie juz zracjonalizuje
@orientalist-jack sa 2 typy czadow na ktore rozne archetypy bab leca
1. pretty boy ale taki ktory
- 0
Co się dzieje aktualnie na medinice? Szukam czegoś z PL żeby wejść #gielda
@sprynek: cholera go wie czym. Tutaj w pół roku dwa razy free float został przemielony. Zmienność jest niezła, więc i spekuły dużo ;) Ale technicznie to odbiło od lini trendu, plus takie spadki przed kolejną wzrostowo falą były już tu grane 3 razy.
@sprynek: bot mi napisał w piątek
"Obawy o rozwodnienie akcji – na walnym zgromadzeniu zaplanowanym na 29 czerwca pojawił się punkt dotyczący emisji akcji serii O"
"Obawy o rozwodnienie akcji – na walnym zgromadzeniu zaplanowanym na 29 czerwca pojawił się punkt dotyczący emisji akcji serii O"
- 0
@dawajzbysia: ja już załadowany
Kryptoboje to chyba serio mysla, ze rynek akcji i brokerzy dzialaja jak scamper gieldy krypto xD #kryptowaluty #gielda
źródło: Screenshot_2026-06-21-11-52-24-591-edit_com.android.chrome
Pobierz@BrakWolnegoLoginu: też nie wiem kto korzysta z jakiegoś krzaka typu xtb gdzie gra się przeciwko brokerowi jak założenie konta w IBKR zajęło mi 10 minut
@BrakWolnegoLoginu: w aplikacji maja podział na inwestycje czy krypto, ale nie są pod knf, bo siedziba za granicą. wspomniałam o nich bo deczko mnie zdziwił ten regulamin, że tak wyraźnie to podkreślono, że w razie problemów jak kupiłeś u nich złoto, to pieniądze z konta ci zejdą, ale odwrotnie może być ciekawie. moze to pokłosie afery z zonda żeby ludzie mieli świadomość że to jest trochę obok systemu który działa
#gielda czy ten pokój jest teraz z nami w pokoju?
@Polished_RAW: tylko IBKR
@Polished_RAW: a my w micronie, a dobrze
#gielda
Może jednak #programista15k przetrwa, to są jaja, że nawet 200$ subskrypcja powoli się do niczego nie nadaje
O Claude nawet nie wspominam, bo tam się od dawna do niczego nie nadawała
Może jednak #programista15k przetrwa, to są jaja, że nawet 200$ subskrypcja powoli się do niczego nie nadaje
O Claude nawet nie wspominam, bo tam się od dawna do niczego nie nadawała
źródło: IMG_1561
Pobierz@perfumowyswir: Normictwo się dorwało do internetu i go rozwaliło? STARE, ZNAŁEM
ja w życiu za nic nie płaciłem tylko torrenty. Albo se wziąłem w inny sposób, a Normictwo przylazlo I za wszystko płacą, no to są dymani
ja w życiu za nic nie płaciłem tylko torrenty. Albo se wziąłem w inny sposób, a Normictwo przylazlo I za wszystko płacą, no to są dymani
@perfumowyswir: firmy subsydiują subskrypcję żeby uzależnić od siebie rynek a potem zaczną go doić? Nowe, nie znałem.
źródło: image
Pobierz- 2
- 26
A pamiętacie jak giełda nie działała 5 dni bo były święta jakieś, a zaraz po nich weekend?
To były czasy, musiałem od wujka pożyczyć tabletki na zespół odstawienny dla alkoholików. Niby inny obszar uzależnienia, ale telepać przestało po nich i tak. Polecam
#gielda
To były czasy, musiałem od wujka pożyczyć tabletki na zespół odstawienny dla alkoholików. Niby inny obszar uzależnienia, ale telepać przestało po nich i tak. Polecam
#gielda
@breakdown1: i po co straszysz
źródło: image
Pobierz@breakdown1: wszywka od giełdy powinna powstać xd
CZY DZISIAJ 21 CZERWCA JEST NIEDZIELA HANDLOWA NA GIEŁDZIE? CZY GIEŁDA JEST OTWARTA 21.06.2026?
Wiele osób, zwłaszcza początkujących graczy na rynkach finansowych, każdego ranka zadaje sobie kluczowe pytanie: czy dzisiaj giełda jest otwarta? Inwestowanie w akcje, fundusze ETF czy surowce to dynamiczny proces, który wymaga nieustannej kontroli nad własnym kapitałem. Aby dowiedzieć się, czy w dniu dzisiejszym, czyli 21 czerwca, inwestorzy detaliczni mogą składać zlecenia kupna i sprzedaży na takich platformach jak XTB
Wiele osób, zwłaszcza początkujących graczy na rynkach finansowych, każdego ranka zadaje sobie kluczowe pytanie: czy dzisiaj giełda jest otwarta? Inwestowanie w akcje, fundusze ETF czy surowce to dynamiczny proces, który wymaga nieustannej kontroli nad własnym kapitałem. Aby dowiedzieć się, czy w dniu dzisiejszym, czyli 21 czerwca, inwestorzy detaliczni mogą składać zlecenia kupna i sprzedaży na takich platformach jak XTB
- 16
Zaczyna sie
#gielda
#gielda
źródło: Screenshot_20260621_105819_Samsung Internet
PobierzMyślę że do wyników lub do końca tygodnia MU wyznaczy szczyt na ok 1350-1400 i to będzie top bańki
#gielda
#gielda
@orientalist-jack: ta bańka jest z nami w pokoju?
@UsmiechnietyAnon: bo zepsuty zegar dwa razy na dobę pokaże dobrze godzinę i predykcja się resetują co tydzień/dwa w przypadku microna xd
Panowie ja nie wiem jak mam na to wszystko zarobić, ostatnio zapisałem się na:
- coaching Palikota w Szczecinie - 450 złotych
- wyjazd z wilkami Midla na Mazury - 9994 złote
- Bootcamp Zaorskiego - tutaj ok 10k PLN w tokenach
A
- coaching Palikota w Szczecinie - 450 złotych
- wyjazd z wilkami Midla na Mazury - 9994 złote
- Bootcamp Zaorskiego - tutaj ok 10k PLN w tokenach
A

@orientalist-jack: jeszcze musisz dodac do tego instytut kryptografii Philla Sknoniecznego i masz BINGO
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gielda Czy dzisiaj jest niedziela handlowa?
@ParadygmatYT: nie. GPW na żółto cały dzień





























no to nasz główny tagowy jutuber kruka w-----ł