wpisy
Najnowsze
Archiwum
@vladi_putin w ogóle to niesamowite że vladi zmienił avatar na avatar Tomka po czym tydzień później kupił obligacje
Trzeba uważać
Trzeba uważać
- 3
#gielda moja babcia to przykład najlepszego inwestora. Lata temu jak pracowała w Geofizyce to dostawała w ramach bonusów ich akcje, nigdy nic z nimi nie robiła. Potem geofizyka została przejęte przez pgnig, a potem pgnig przez orlen. Wartość tych akcji to teraz bodajże 100k, a ona co roku dostaje tłustą dywidendę przy początkowym kapitale równym 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio mnie pytała czy coś z
Ostatnio mnie pytała czy coś z
@ProfesorP1ZDAN: Jak babcia jest babcia to nie szalej i po prostu jej kup obligacje. Moga byc nawet roczniaki, to bedzie miala co miesiac casfh do reki xD Imagine że na emeryturze nagle wyparowuje ci 30% majatku bo wnusio kupil śmieciucha na szczurze. Ja bym osobiście nie pakował 50% nawet w all world. Chyba że ty chitrus i chcesz dziedziczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z takim mindsetem
- 14
Sugerowanie, że Koalicja nie żre z koryta to xD
@vladi_putin: ja nic nie sugeruję, patrzę tylko historycznie na to co pis zrobił z orlenem, oczywiście nie wiem czy będzie tak samo, ale jako że po części mogę być za niedługo beneficjentem tych akcji, to wolałbym żeby nie były warte 40zł zamiast 120zł xd
#gielda jak dzisiaj ropa? Ja myślę że tak do 17 spadnie, a potem up na weekend
@davidero69: Ormuz stoi? A otwórz se mapy live
- 0
@perfumowyswir:
No stoją w zatoce i przed wpłynięciem. Przepłynęło na cwaniaka 20 tankowców, a przy pełnym otwarciu pływa 100+
No stoją w zatoce i przed wpłynięciem. Przepłynęło na cwaniaka 20 tankowców, a przy pełnym otwarciu pływa 100+
źródło: 1000096624
Pobierz- 2
#gielda #kryptowaluty
Dobra Mirki. Mam plan. Jaki?
Obserwuję sobie MSTR i STRC. Z tego co rozumiem (a poświęciłem na to z 5 minut) to w razie dalszych spadków ceny Bitcoina i ewentualnej niewypłacalności MSTR - “akcje” STRC powinny być spłacone w pierwszej kolejności.
Dobra Mirki. Mam plan. Jaki?
Obserwuję sobie MSTR i STRC. Z tego co rozumiem (a poświęciłem na to z 5 minut) to w razie dalszych spadków ceny Bitcoina i ewentualnej niewypłacalności MSTR - “akcje” STRC powinny być spłacone w pierwszej kolejności.
Oj będzie płacz jak ta cała bańka AI pęknie z hukiem a ja będę patrzył na to z popcornem w rękach i z akcjami Dino #gielda
źródło: 1000026596
Pobierz@przegrywam_przez_miasto: Jak bańka peknie to inwestora Dino juz dawno nie będzie stac na popcorn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 2
Myslicie, ze jaki % ludzi w Polsce posiada jakiekolwiek akcje?
Przejrzalem oswiadczenia ministrow i akcje ma tylko Sikorski, Pelczynska i Domanski.
Przejrzalem oswiadczenia radnych z mojej okolicy i ZERO.
Kroluje
Przejrzalem oswiadczenia ministrow i akcje ma tylko Sikorski, Pelczynska i Domanski.
Przejrzalem oswiadczenia radnych z mojej okolicy i ZERO.
Kroluje
@kondonowiczwojciech: do poniedziałku na detoksie będziesz
- 11
- 0
#gielda
Ktoś czeka na czarny wrzesien, aby doładować swoj limit ike prawie pod korek czy tylko ja? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) chyba to najlepszy miesiąc, aby sie załapać na promocje
Ktoś czeka na czarny wrzesien, aby doładować swoj limit ike prawie pod korek czy tylko ja? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) chyba to najlepszy miesiąc, aby sie załapać na promocje
@mimik739: wymaksowalem w styczniu i mam w------e j---a
@mimik739 jak zawsze niezawodny jesteś misiu, trzymaj sobie hajs na wisienki, najwyraźniej po komentarzach masz odpowiedź że robisz to tylko ty bo to wciąż jest timing the market i każdy z nas ma to w dupie
źródło: image_picker_96A150B8-C899-46B5-8B7A-D87273389CA9-86604-0000104122D4D0DA
Pobierzskad zwala na kosmicznych smieciuchach? SPCX ciagnie na dno?
#gielda
#gielda
@cotamguwniaki: też mi zwała, na rklb 2 miesiace temu to bylo marzenie zeby 100 usd przebilo na stałe.
Po prostu zapakowales sie na górce, uśrednij.
Po prostu zapakowales sie na górce, uśrednij.
@NimooZysku: kupilem kiedys tak o bo zawod inwestor mowil i zapomnialem o tym a tu prosze niespodzianka.
Jak bym 100 pln znalazl w starych spodniach
Jak bym 100 pln znalazl w starych spodniach
źródło: IMG_9673
Pobierz@perseweratywnosc: To nie ma tak, że jest dobrze albo niedobrze
@vladi_putin: ale nie ma luki z nami w tym pokoju
@vladi_putin zapytaj co to są te najbardziej hardkorowe obligacje, chyba że to jakieś +18 content to wtedy nie chcem

@TakaJestPrawada: To przestan spekulowac i zacznij inwestowac
@TakaJestPrawada: nie, jeśli straciłbyś cały majątek w xtb/u bukmachera, to pretensje możesz mieć tylko do siebie, że jesteś debilem. Co innego np. gdyby Kiszak nagabywał do inwestycji w konkretne akcje/surowce/kryptowaluty. Wtedy można by (należałoby!) go zgłosić.
- 1
Wybaczcie mi ale mam szorty na Orlen i KGHM #gielda
źródło: 1000011939
Pobierz



























źródło: IMG_1510
Pobierzźródło: fc489b76f02733c566ff6a90ef4d94dfe561cc9fa7389ed95bdeb85c790959de
Pobierzźródło: d7a22ec318ac12a131341b18f69a3fcb
Pobierz