Mirki, zacząłem sobie układać plan treningowy, do tego korespondencja z żywieniem a jak już używam garmina i myfitnesspal to jakieś automatyczny export do excela
Niestety myfitnesspal nie udostępnia api a logowanie jest za cloudflare.
Może macie/znacie jakieś patenty na pobranie danych z myfitnesspal? Oczywiście po za ręcznym eksportem
A może jest jakaś apka do kontroli treningu siłowego która już ma integrację?

#silownia #mikrokoksy #programowanie #garmin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki szukam sklepu w którym będzie możliwość obejrzenia jak największej ilości Garminów. Polubiłem się z bieganiem i prawdopodobnie zdecyduję się na któryś model forerunnera, chodź z drugiej strony nie zamykam się na inny, budżet bez znaczenia. Do tej pory odwiedziłem Media Expert przypadkiem w Radomiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) to dosłownie 5 atrap na wystawce. Ktoś gdzieś spoglądał? Może w Decathlonie będą mieć więcej? #garmin #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@p8108362: Ja bym obstawiał bardziej Eazymut albo Trigar albo szukaj modeli do przymierzenia wśród lokalnej społeczności. Ostatnio z jednym mirkiem się z Łodzi zgadywałem bo szukał 955 do wymacania.
  • Odpowiedz
Cześć
Jestem na etapie zakupu zegarka Garmin fenix 8
Obejrzałem wszystkie testy i opinie na yt i dalej nie wiem którą wersję wybrać
Tj amoled (podobno jaśniejszy ekran ale nie wiem co mi to zmienia) czy solar (bateria bedzie trzymać dłużej)
I coś z czym mam większy problem to rozmiar. Mieszkam na małej wsi i w żadnym sklepie w promieniu 30km nie znalazłem ich stacjonarnie przez co nie moge zobaczyć jak wielkie są one na
Malistral - Cześć 
Jestem na etapie zakupu zegarka Garmin fenix 8
Obejrzałem wszystki...

źródło: temp_file442677008787540618

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Ja mam fenixa 7x solar, czyli największą wersję poprzedniego modelu.
Gdybym miał dzisiaj kupować to zdecydowałabym się (gdyby to było akceptowalne dla mnie cenowo) na wersję z największym ekranem MIP że szkłem szafirowym.
Używam go głównie na rowerze, siłowni, przy wycieczkach pieszych. Wszystko co poniżej napisze jest na podstawie serii 7,nie sledze zmian w nowszych wersjach.
Jeśli planujesz z niego nawigować to bierz największy ekran jaki się da. Obawiałem się tego rozmiaru, wcześniej
  • Odpowiedz
Hej miruny, ostatnio zacząłem się ważyć codziennie (na gownowadze za 70 złotych mam wrażenie że mnie oszukuje) i wpadłem na pomysł żeby kupić sobie jakąś lepsza wagę. No a jak już tak patrzę na wagę to i schudnąć by się przydało, głównie jeżdżę rowerem jeśli chodzi o aktywności. I tu się pojawia pytanie, warto zainwestować w zegarek + waga z amazfita? Chciałbym na razie spróbować z czymś tańszym a jak mi się
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aż taka różnica jest między tymi amazfitami a garminem?


@donate: nie mam pojęcia, ale jak masz mieć z tyłu głowy migrację na garmina to lepiej po prostu już od razu dołożyć :p
  • Odpowiedz
@donate: Mam tę wagę od grudnia 2022 i cały czas działa. Co do ważenia to jak zmieniałem z poprzedniej Yunmai to po zważeniu się na obu była jakaś tam różnica w wyniku. Moim zdaniem jednak przy takich wagach niekoniecznie liczy się całkowita precyzja, a to czy jest powtarzalność. Jak dla mnie wygląda to w porządku, a ważę się praktycznie codziennie. Na pewno są lepsze wagi, ale problem z tą Garmina
  • Odpowiedz
@xylorinmorbital: Świetnie się czyta takie wpisy. Dla mnie kwadraty były świetnym sposobem, aby odkryć na nowo okolicę i poznać nieznane oblicze rowerowej pasji, gdzie nie liczy się dystans ani średnia prędkość, tylko frajda ze zdobywania terenu niczym w grze strategicznej. Dosłownie, bo zaplanowanie trasy w sposób optymalny to odrębna dziedzina tego hobby. Można się zatracić w poszukiwaniu odpowiedniej ścieżki na mapie w Geoportalu albo na globalnej heatmapie Stravy. Teraz z
  • Odpowiedz
Mirki, poszukuje jakiegoś urządzenia które będzie monitorowało moje ciało na codzień, na siłowni i podczas snu. Jako że jestem #zegarkiboners to nie chce rezygnować z noszenia klasycznego na lewej ręce. Planuje zatem kupić jakiś fitnesstracker który nie będzie stricte zegarkiem, na ten moment myślę o smartbandzie #garmin vivoactive 5, który byłby wtedy noszony na prawej ręce. Nie wiem czy te rozwiązanie nie będzie wyglądało głupio, także mam dwa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy te rozwiązanie nie będzie wyglądało głupio,


@KorniShawn: Będzie.

Czy jest jakiś inny smartband który nie ma ekranu


@KorniShawn: Whoop to punkt odniesienia ale to abonamentu chce, Polar zapowiada coś podobnego na dniach, Amazfit chyba niedawno też wypuścił.
  • Odpowiedz
Wbite!
Zaczynałem pomiar w grudniu od 48, biegając wcześniej 5 lat, ale nie była to forma treningu. Po zakupie #garmin 255 (za namową Mireczkow) poszedłem w sugerowane treningi, tylko programy 6 tyg fitness. Rewelacja, choć czasem potrafi przeorać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prognoza 10km na 45 minut korci do sprawdzenia. Życiówka, trzy lata temu, 48.50.
W każdym razie forma sztos, cudownie czuć w sobię tą moc
KrolWlosowzNosa - Wbite! 
Zaczynałem pomiar w grudniu od 48, biegając wcześniej 5 lat...

źródło: 1000025323

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

20 076,81 - 4,59 = 20 072,22

Dzisiaj było ciężko.

Biegać zacząłem jakoś 4 miesiące temu, początkowo na bieżni jako rozgrzewka przed treningiem, później, szybko przeszedłem do 1-2km, później zacząłem biegać i po treningu, ostatnie 2 miesiące dość regularnie ~2 razy w tygodniu po >5k - raczej spokojnie i bez specjalnie odczuwalnego wysiłku ale sukcesywnie delikatnie zwiększając dystans, tempo i odczuwane endorfiny.

W
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Diabl0: nie biegasz po prostu za szybko? ja biegam równe 2 miesiące, zacząłem dokładnie 1.06, wczoraj np. zrobiłem 11,5km tempem 5:38 i dziś już czuję, że mógłbym iść zrobić luźne rozbieganie jakieś 5-6km tempem np. 5:50/6:00, ale wiem żeby iść jutro, bo nie ma sensu się też forsować i trzeba planować z głową. Spróbuj biegać trochę wolniej, staraj się trzymać tempo, u mnie ostatnie tygodnie to trzymanie tempa na krótszych
  • Odpowiedz
@Sudo_exit: 52 minuty w Z5? Strefy masz z czapy a nawet jeśli chociaż trochę są poprawne to raczej nie powinno być nawet minuty w Z5 przy bieganiu przez 2h. No i sam fakt, że garmin Ci wystawił 5.0 w aerobic i anaerobic już dużo tłumaczy. Jak zawody to spoko, jak trening to za dużo i za mocno.
  • Odpowiedz
Mirki, szukam zegarka. Przede wszystkim nie chce busoli, mam chude nadgarski - 17cm. Zwrocilem uwage na venu 3s ale przeczytalem troche negatywnych komwntarzy na jego temat. Nie zalezny mi na sportowych aspektach - najwieksze znaczenie ma bateria, monitorowanie snu, stresu, połączenia, notyfikacje z telefonu. Poradzicie cos? #smartwatch #garmin #zegarek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marrconi ja mam instinct 2 i jest dokładnie tym co chciałem. Jakby się zepsuł, to następny chce też taki. Miałem wcześniej gshocka kostkę i chciałem najlepiej coś takiego samego, tylko z gpsem i tętnem i jest. Bateria trzyma 2-3 tygodnie
  • Odpowiedz
  • 1
@marrconi ja mam forerunner 955, przesiadłem się właśnie z venu 2 (też mała busola) forerunner wielkościowe taki sam tylko trochę grubszy. Venu to bardziej smartwatch z zegarków sprotowych. Jestem zadowolony z forerunnera
  • Odpowiedz
Kupiłem fenix 7 pro ss we wrześniu 2023 i od tego czasu Garmin w Polsce 2 razy wymieniał zegarek na używany odnowiony! Pierwszy zegarek, który był nowy, był zepsuty i dwa pozostałe, które mi wysłano również się zepsuły. Np. trzeci zegarek, gdy byłem na wędrówce, nie mierzył i nie zapisywał prawidłowo odległości, całkowitego wzniesienia itp. Np. jedna z moich zaplanowanych tras miała około 25 km, a zegarek zapisał 13 km, a sumaryczne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#garmin Siema garmina fore runnera 255? Z aktywności które uprawiam to głównie siłownia , biegam rekreacyjnie i jeżdżę na rowerze, warto zainteresować się tym modelem czy znajdzie coś lepszego w tej cenie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Androo Kiedyś była apka na AW do tego. Ogólnie Edge ma w dupie skąd pochodzi sygnał byle był zgodny ze specyfikacją czujników HR, ten z Apple domyślnie nie jest ale ludzie to obchodzili.
  • Odpowiedz
Cześć, mam problem z wyborem zegarka Garmin, budżet około 1500 zł w tej cenie znalazłem Garmin Forerunner 955 i Garmin Venu 3.
Nie jestem zawodowcem, chcę przebiec w przyszłym roku pół maraton, do tego z moich aktywności koszykówka i boks.
Zależy mi też na monitoringu zdrowia i snu.
Nie wiem który z nich wybrać
#garmin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YodaFCP miałem podobny dylemat! Czekam trochę na dobrą cenę/promke, ale już wybór padł na venu 3 (zresztą m.in. na podstawie polecen tutaj). Ma wszystko na czym mi zależy w kontekście monitorowania snu, zdrowia, etc + wysokościomierz jako fajny bonus jako, że góry mi nie są obce ;)
  • Odpowiedz