Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Bardzo_Suabe_Rymy
- 2

WolnyBLN
via Wykop- 3
@Bardzo_Suabe_Rymy: 3.5 godzinny sen to się robiło po chlaniu przed robotą i się rześkim wstawało a tu jakieś p---------e, że sen słaby

PurpleHaze
via Wykop- 1
@Bardzo_Suabe_Rymy: tymi statystykami mozna sobie buty wypchac co najwyzej.
- 1
Mirki, zacząłem sobie układać plan treningowy, do tego korespondencja z żywieniem a jak już używam garmina i myfitnesspal to jakieś automatyczny export do excela
Niestety myfitnesspal nie udostępnia api a logowanie jest za cloudflare.
Może macie/znacie jakieś patenty na pobranie danych z myfitnesspal? Oczywiście po za ręcznym eksportem
A może jest jakaś apka do kontroli treningu siłowego która już ma integrację?
#silownia #mikrokoksy #programowanie #garmin
Niestety myfitnesspal nie udostępnia api a logowanie jest za cloudflare.
Może macie/znacie jakieś patenty na pobranie danych z myfitnesspal? Oczywiście po za ręcznym eksportem
A może jest jakaś apka do kontroli treningu siłowego która już ma integrację?
#silownia #mikrokoksy #programowanie #garmin
- 1
#garmin cześć, ma ktoś może wolny kod zniżkowy na zakup garmina? Będę wdzięczny
@dizzydom: szukaj promocji na pepper.pl
Ciezko cokolwiek wiecej powiedziec i poratowac jakims kodem, jak nawet nie podales co i gdzie chcesz kupic ¯\(ツ)/¯
Ciezko cokolwiek wiecej powiedziec i poratowac jakims kodem, jak nawet nie podales co i gdzie chcesz kupic ¯\(ツ)/¯
- 7
- 2
@KarmelkowyZubr dziś będzie chłodnie podobno
- 1
@stefan-stuleja ja też tak jeździłem wariat
@RadioaktywnyBorsuk: nie robimy😀
@RadioaktywnyBorsuk: jedyna moja rozgrzewka przed biegeim to zejście ze schodów klatki schodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@Wykopaliskasz: Te głupie smartwatche liczą kroki nawet podczas walenia konia.
@Wykopaliskasz: Najlepiej HIIT
- 0
Mirki szukam sklepu w którym będzie możliwość obejrzenia jak największej ilości Garminów. Polubiłem się z bieganiem i prawdopodobnie zdecyduję się na któryś model forerunnera, chodź z drugiej strony nie zamykam się na inny, budżet bez znaczenia. Do tej pory odwiedziłem Media Expert przypadkiem w Radomiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) to dosłownie 5 atrap na wystawce. Ktoś gdzieś spoglądał? Może w Decathlonie będą mieć więcej? #garmin #
Cześć
Jestem na etapie zakupu zegarka Garmin fenix 8
Obejrzałem wszystkie testy i opinie na yt i dalej nie wiem którą wersję wybrać
Tj amoled (podobno jaśniejszy ekran ale nie wiem co mi to zmienia) czy solar (bateria bedzie trzymać dłużej)
I coś z czym mam większy problem to rozmiar. Mieszkam na małej wsi i w żadnym sklepie w promieniu 30km nie znalazłem ich stacjonarnie przez co nie moge zobaczyć jak wielkie są one na
Jestem na etapie zakupu zegarka Garmin fenix 8
Obejrzałem wszystkie testy i opinie na yt i dalej nie wiem którą wersję wybrać
Tj amoled (podobno jaśniejszy ekran ale nie wiem co mi to zmienia) czy solar (bateria bedzie trzymać dłużej)
I coś z czym mam większy problem to rozmiar. Mieszkam na małej wsi i w żadnym sklepie w promieniu 30km nie znalazłem ich stacjonarnie przez co nie moge zobaczyć jak wielkie są one na
źródło: temp_file442677008787540618
Pobierz@Malistral MIP może mieć włączony cały czas ekran, co się przydaje jak byś chciał go zamontować na kierownicy żeby służył jako licznik. Jezeli na rowerze będziesz go miał na ręce to szedłbym w amoled.
Ja mam fenixa 7x solar, czyli największą wersję poprzedniego modelu.
Gdybym miał dzisiaj kupować to zdecydowałabym się (gdyby to było akceptowalne dla mnie cenowo) na wersję z największym ekranem MIP że szkłem szafirowym.
Używam go głównie na rowerze, siłowni, przy wycieczkach pieszych. Wszystko co poniżej napisze jest na podstawie serii 7,nie sledze zmian w nowszych wersjach.
Jeśli planujesz z niego nawigować to bierz największy ekran jaki się da. Obawiałem się tego rozmiaru, wcześniej
Gdybym miał dzisiaj kupować to zdecydowałabym się (gdyby to było akceptowalne dla mnie cenowo) na wersję z największym ekranem MIP że szkłem szafirowym.
Używam go głównie na rowerze, siłowni, przy wycieczkach pieszych. Wszystko co poniżej napisze jest na podstawie serii 7,nie sledze zmian w nowszych wersjach.
Jeśli planujesz z niego nawigować to bierz największy ekran jaki się da. Obawiałem się tego rozmiaru, wcześniej
- 0
Hej miruny, ostatnio zacząłem się ważyć codziennie (na gownowadze za 70 złotych mam wrażenie że mnie oszukuje) i wpadłem na pomysł żeby kupić sobie jakąś lepsza wagę. No a jak już tak patrzę na wagę to i schudnąć by się przydało, głównie jeżdżę rowerem jeśli chodzi o aktywności. I tu się pojawia pytanie, warto zainwestować w zegarek + waga z amazfita? Chciałbym na razie spróbować z czymś tańszym a jak mi się
aż taka różnica jest między tymi amazfitami a garminem?
@donate: nie mam pojęcia, ale jak masz mieć z tyłu głowy migrację na garmina to lepiej po prostu już od razu dołożyć :p
@donate: Mam tę wagę od grudnia 2022 i cały czas działa. Co do ważenia to jak zmieniałem z poprzedniej Yunmai to po zważeniu się na obu była jakaś tam różnica w wyniku. Moim zdaniem jednak przy takich wagach niekoniecznie liczy się całkowita precyzja, a to czy jest powtarzalność. Jak dla mnie wygląda to w porządku, a ważę się praktycznie codziennie. Na pewno są lepsze wagi, ale problem z tą Garmina
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@madier: Jakoś tak wzdłuż płotu, koło takiego jeziorka :D
źródło: Bez tytułu
Pobierz@xylorinmorbital: Świetnie się czyta takie wpisy. Dla mnie kwadraty były świetnym sposobem, aby odkryć na nowo okolicę i poznać nieznane oblicze rowerowej pasji, gdzie nie liczy się dystans ani średnia prędkość, tylko frajda ze zdobywania terenu niczym w grze strategicznej. Dosłownie, bo zaplanowanie trasy w sposób optymalny to odrębna dziedzina tego hobby. Można się zatracić w poszukiwaniu odpowiedniej ścieżki na mapie w Geoportalu albo na globalnej heatmapie Stravy. Teraz z
Mirki, poszukuje jakiegoś urządzenia które będzie monitorowało moje ciało na codzień, na siłowni i podczas snu. Jako że jestem #zegarkiboners to nie chce rezygnować z noszenia klasycznego na lewej ręce. Planuje zatem kupić jakiś fitnesstracker który nie będzie stricte zegarkiem, na ten moment myślę o smartbandzie #garmin vivoactive 5, który byłby wtedy noszony na prawej ręce. Nie wiem czy te rozwiązanie nie będzie wyglądało głupio, także mam dwa
Nie wiem czy te rozwiązanie nie będzie wyglądało głupio,
@KorniShawn: Będzie.
Czy jest jakiś inny smartband który nie ma ekranu
@KorniShawn: Whoop to punkt odniesienia ale to abonamentu chce, Polar zapowiada coś podobnego na dniach, Amazfit chyba niedawno też wypuścił.
@KorniShawn pasek jest tak krótki że ledwo mi się na nadgarstku mieści - musiałbym jakiś customowy pasek znaleźć. Ale nie wiem czy jak wbijałoby mi się w biceps to byłoby lepiej.
- 0
Siemka. Jaki polecacie smartwatch do 1tys? Aby współgrał z iPhone i dodatkowo chce go używać do aktywności fizycznej. Siłownia, tenis, pływanie. Spać w nim nie mam zamiaru jak coś :)
#smartwatch #iphone #huawei #garmin #applewatch #apple
#smartwatch #iphone #huawei #garmin #applewatch #apple
Ale to używanie typowo do powiadomień - nie mam porównania pod kątem sportowego użytkowania .
@Kalka301 garminy spoko, może być venu albo viviactive 5
Wbite!
Zaczynałem pomiar w grudniu od 48, biegając wcześniej 5 lat, ale nie była to forma treningu. Po zakupie #garmin 255 (za namową Mireczkow) poszedłem w sugerowane treningi, tylko programy 6 tyg fitness. Rewelacja, choć czasem potrafi przeorać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prognoza 10km na 45 minut korci do sprawdzenia. Życiówka, trzy lata temu, 48.50.
W każdym razie forma sztos, cudownie czuć w sobię tą moc
Zaczynałem pomiar w grudniu od 48, biegając wcześniej 5 lat, ale nie była to forma treningu. Po zakupie #garmin 255 (za namową Mireczkow) poszedłem w sugerowane treningi, tylko programy 6 tyg fitness. Rewelacja, choć czasem potrafi przeorać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prognoza 10km na 45 minut korci do sprawdzenia. Życiówka, trzy lata temu, 48.50.
W każdym razie forma sztos, cudownie czuć w sobię tą moc
źródło: 1000025323
Pobierz;-)
źródło: Screenshot_20250804_215755_Connect
Pobierz@KrolWlosowzNosa: jeleń.
- 10
20 076,81 - 4,59 = 20 072,22
Dzisiaj było ciężko.
Biegać zacząłem jakoś 4 miesiące temu, początkowo na bieżni jako rozgrzewka przed treningiem, później, szybko przeszedłem do 1-2km, później zacząłem biegać i po treningu, ostatnie 2 miesiące dość regularnie ~2 razy w tygodniu po >5k - raczej spokojnie i bez specjalnie odczuwalnego wysiłku ale sukcesywnie delikatnie zwiększając dystans, tempo i odczuwane endorfiny.
W
Dzisiaj było ciężko.
Biegać zacząłem jakoś 4 miesiące temu, początkowo na bieżni jako rozgrzewka przed treningiem, później, szybko przeszedłem do 1-2km, później zacząłem biegać i po treningu, ostatnie 2 miesiące dość regularnie ~2 razy w tygodniu po >5k - raczej spokojnie i bez specjalnie odczuwalnego wysiłku ale sukcesywnie delikatnie zwiększając dystans, tempo i odczuwane endorfiny.
W
@Diabl0: za szybko na Twój poziom.
@Diabl0: nie biegasz po prostu za szybko? ja biegam równe 2 miesiące, zacząłem dokładnie 1.06, wczoraj np. zrobiłem 11,5km tempem 5:38 i dziś już czuję, że mógłbym iść zrobić luźne rozbieganie jakieś 5-6km tempem np. 5:50/6:00, ale wiem żeby iść jutro, bo nie ma sensu się też forsować i trzeba planować z głową. Spróbuj biegać trochę wolniej, staraj się trzymać tempo, u mnie ostatnie tygodnie to trzymanie tempa na krótszych
źródło: 1000047658
Pobierz@Sudo_exit: 52 minuty w Z5? Strefy masz z czapy a nawet jeśli chociaż trochę są poprawne to raczej nie powinno być nawet minuty w Z5 przy bieganiu przez 2h. No i sam fakt, że garmin Ci wystawił 5.0 w aerobic i anaerobic już dużo tłumaczy. Jak zawody to spoko, jak trening to za dużo i za mocno.
@Sudo_exit: Bieganie czy schody moja ocena się nie zmienia. Za długo i za mocno.
- 0
Mirki, szukam zegarka. Przede wszystkim nie chce busoli, mam chude nadgarski - 17cm. Zwrocilem uwage na venu 3s ale przeczytalem troche negatywnych komwntarzy na jego temat. Nie zalezny mi na sportowych aspektach - najwieksze znaczenie ma bateria, monitorowanie snu, stresu, połączenia, notyfikacje z telefonu. Poradzicie cos? #smartwatch #garmin #zegarek
@marrconi ja mam instinct 2 i jest dokładnie tym co chciałem. Jakby się zepsuł, to następny chce też taki. Miałem wcześniej gshocka kostkę i chciałem najlepiej coś takiego samego, tylko z gpsem i tętnem i jest. Bateria trzyma 2-3 tygodnie
@marrconi ja mam forerunner 955, przesiadłem się właśnie z venu 2 (też mała busola) forerunner wielkościowe taki sam tylko trochę grubszy. Venu to bardziej smartwatch z zegarków sprotowych. Jestem zadowolony z forerunnera
- 1
Kupiłem fenix 7 pro ss we wrześniu 2023 i od tego czasu Garmin w Polsce 2 razy wymieniał zegarek na używany odnowiony! Pierwszy zegarek, który był nowy, był zepsuty i dwa pozostałe, które mi wysłano również się zepsuły. Np. trzeci zegarek, gdy byłem na wędrówce, nie mierzył i nie zapisywał prawidłowo odległości, całkowitego wzniesienia itp. Np. jedna z moich zaplanowanych tras miała około 25 km, a zegarek zapisał 13 km, a sumaryczne
#garmin Siema garmina fore runnera 255? Z aktywności które uprawiam to głównie siłownia , biegam rekreacyjnie i jeżdżę na rowerze, warto zainteresować się tym modelem czy znajdzie coś lepszego w tej cenie?
@Dominsiemaelo: Najlepszy współczynnik jakości do ceny z ekranem MIP w garminach.
- 0
Da radę do garmina edge explore 2, przesyłać aktualne tętno z zegarka apple watch se 2?
Czy raczej bez opaski tego nie ogarnie?
#garmin #applewatch #kolarstwo #rower
Czy raczej bez opaski tego nie ogarnie?
#garmin #applewatch #kolarstwo #rower
@Androo Kiedyś była apka na AW do tego. Ogólnie Edge ma w dupie skąd pochodzi sygnał byle był zgodny ze specyfikacją czujników HR, ten z Apple domyślnie nie jest ale ludzie to obchodzili.
- 0
Cześć, mam problem z wyborem zegarka Garmin, budżet około 1500 zł w tej cenie znalazłem Garmin Forerunner 955 i Garmin Venu 3.
Nie jestem zawodowcem, chcę przebiec w przyszłym roku pół maraton, do tego z moich aktywności koszykówka i boks.
Zależy mi też na monitoringu zdrowia i snu.
Nie wiem który z nich wybrać
#garmin
Nie jestem zawodowcem, chcę przebiec w przyszłym roku pół maraton, do tego z moich aktywności koszykówka i boks.
Zależy mi też na monitoringu zdrowia i snu.
Nie wiem który z nich wybrać
#garmin
@YodaFCP miałem podobny dylemat! Czekam trochę na dobrą cenę/promke, ale już wybór padł na venu 3 (zresztą m.in. na podstawie polecen tutaj). Ma wszystko na czym mi zależy w kontekście monitorowania snu, zdrowia, etc + wysokościomierz jako fajny bonus jako, że góry mi nie są obce ;)




























