@Sudo_exit: 52 minuty w Z5? Strefy masz z czapy a nawet jeśli chociaż trochę są poprawne to raczej nie powinno być nawet minuty w Z5 przy bieganiu przez 2h. No i sam fakt, że garmin Ci wystawił 5.0 w aerobic i anaerobic już dużo tłumaczy. Jak zawody to spoko, jak trening to za dużo i za mocno.
  • Odpowiedz
Mirki, szukam zegarka. Przede wszystkim nie chce busoli, mam chude nadgarski - 17cm. Zwrocilem uwage na venu 3s ale przeczytalem troche negatywnych komwntarzy na jego temat. Nie zalezny mi na sportowych aspektach - najwieksze znaczenie ma bateria, monitorowanie snu, stresu, połączenia, notyfikacje z telefonu. Poradzicie cos? #smartwatch #garmin #zegarek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marrconi ja mam instinct 2 i jest dokładnie tym co chciałem. Jakby się zepsuł, to następny chce też taki. Miałem wcześniej gshocka kostkę i chciałem najlepiej coś takiego samego, tylko z gpsem i tętnem i jest. Bateria trzyma 2-3 tygodnie
  • Odpowiedz
  • 1
@marrconi ja mam forerunner 955, przesiadłem się właśnie z venu 2 (też mała busola) forerunner wielkościowe taki sam tylko trochę grubszy. Venu to bardziej smartwatch z zegarków sprotowych. Jestem zadowolony z forerunnera
  • Odpowiedz
Kupiłem fenix 7 pro ss we wrześniu 2023 i od tego czasu Garmin w Polsce 2 razy wymieniał zegarek na używany odnowiony! Pierwszy zegarek, który był nowy, był zepsuty i dwa pozostałe, które mi wysłano również się zepsuły. Np. trzeci zegarek, gdy byłem na wędrówce, nie mierzył i nie zapisywał prawidłowo odległości, całkowitego wzniesienia itp. Np. jedna z moich zaplanowanych tras miała około 25 km, a zegarek zapisał 13 km, a sumaryczne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#garmin Siema garmina fore runnera 255? Z aktywności które uprawiam to głównie siłownia , biegam rekreacyjnie i jeżdżę na rowerze, warto zainteresować się tym modelem czy znajdzie coś lepszego w tej cenie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Androo Kiedyś była apka na AW do tego. Ogólnie Edge ma w dupie skąd pochodzi sygnał byle był zgodny ze specyfikacją czujników HR, ten z Apple domyślnie nie jest ale ludzie to obchodzili.
  • Odpowiedz
Cześć, mam problem z wyborem zegarka Garmin, budżet około 1500 zł w tej cenie znalazłem Garmin Forerunner 955 i Garmin Venu 3.
Nie jestem zawodowcem, chcę przebiec w przyszłym roku pół maraton, do tego z moich aktywności koszykówka i boks.
Zależy mi też na monitoringu zdrowia i snu.
Nie wiem który z nich wybrać
#garmin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YodaFCP miałem podobny dylemat! Czekam trochę na dobrą cenę/promke, ale już wybór padł na venu 3 (zresztą m.in. na podstawie polecen tutaj). Ma wszystko na czym mi zależy w kontekście monitorowania snu, zdrowia, etc + wysokościomierz jako fajny bonus jako, że góry mi nie są obce ;)
  • Odpowiedz
Siema,
Mam Forerunnera 955.
Zauważyłem, że w trakcie pływania na basenie i zanurzaniu zegarka sekundnik cofa się do 1 sekundy a po wynurzeniu wraca do wcześniejszej wartości. Czy to wada barometru? Tarcza to BigHours.
#garmin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@naut Touchscreen, w fenixie sekundnik blokuje się gdy zaczyna się przejście między ekranami, w wodzie to może głupieć.
  • Odpowiedz
Mirabelki i Mireczki
Jak was nieco nudzi #bieganie i potrzebujecie nieco wyzwań albo gamifikacji w bieganiu to polecam gierkę na Android/iOS https://www.intvl.com.au/ Kręcąc kółka (start i koniec biegu nie dalej od siebie niż 200 metrów) przejmujemy teren. Im większe kółeczko tym większy teren przejęty. Oczywiście jak ktoś po nas pobiegnie zajęty przez nas kawałek terenu to ten kawałek terenu jest nam kradziony. Nie trzeba biegać z telefonem i klikać w aplikacji,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@echelon_ mhm, no to będzie spacer dzisiaj. Choć generalnie mam już mocną irytację na punkcie działania aplikacja na IOS. 7 raz pyta o to samo….. jak by co chwilę gubiła wprowadzone dane
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Gdzieś jeszcze go mam. Kupiłem bo liczyłem, na to, że będzie podawał lepiej tempo niż GPS w gęstym lesie i się rozczarowałem a próbowałem nawet kalibrować. Dopiero Stryd na nogę jest wiarygodny.
  • Odpowiedz
@sxilll:
1. Idz i zobacz na zywo wielkość i i (patrz punkt 2.) ekran.
Zwykla wersja nie jest jakos duza i wyglada ok nawet na damskim nadgarstku.

2. Garmin liczy sobie bardzo duzo za ekran amoled. Fr265 rozni sie od 255 ekranem (amoled i dotyk), obecnoscia opcji odtwarzania muzy (tylko w 255 music), oraz ekranem gotowosci biegowej.
A takze cena 1000 zl roznicy miedzy 265 a 255 music.
  • Odpowiedz
Po pięciu latach zarastania tłuszczem postanowiłem wyciągnąć swoje buty do #bieganie i zacząć ponownie.
Na początek chcę swobodnie biegać 5 km, tempem 5:20.

Próbuję wybrać plan treningowy w #garmin ale jak wybieram garmin run coach to jego propozycja pierwszego treningu trwa 55 minut na tętnie 138 xD.
Przecież ja zdechnę. O co tu chodzi?

#biegajzwykopem
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#garmin czy ktoś z szanownych Mirków kupował ostatnio Garmina w przedziale 3k i pochwali się co wybrał?
U mnie na celowniku jest ten marketowy Fenix 8 i Epix 2 Pro z szafirem+dlc, odpowiednio 3.6k i 3k, nie wiem czy w takiej sytuacji warto dopłacać do fenixa mimo że minimalnie lepiej leży wizualnie (w 47mm ma chudsze ramki bezela, no tak nowocześniej trochę)

#smartwatch #sportwatch
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie mapy polecacie do Garmin Edge 1040 do MTB? Zależy mi, by działało to podobnie jak w OSMAnd, aby wszystkie szlaki były widoczne i działała nawigacja po nich. Ponadto by Garmin trzymał się wgranego GPX-a i nie próbował na siłę przyciągać do znanych szlaków.

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, próbuje kupić tato #garmin nie znam się na tym chodzi o ceny. Mówił o modelu Fenix 8 saphire w żółta bransoletka amoled. Widziałam że to 5tys najtaniej kosztuje? Mowa o wersji 51mm. Szukam.sklepu gdzie byłyby raty 0% jest taki? Kolejne pytanie czy ich gwarancja działa w całej unii jakbym np kupiła w Niemczech? Są jakieś promocje na te zegarki?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ShpxLbh: tu chyba ma to byc konkretny model, bo ojciec OP'ki sobie zazyczyl - przynajmniej ja tak zrozumialem z wpisu.

@tereska-kaczmek zobacz na ceny na pepper.pl ale tak jak Pan wyzej napisal, moze znajdziesz go taniej za granica, ale tam raczej na raty nie kupisz.
W Polsce sporo sklepow miewa w ofercie raty 0%, mozesz tez zerknac na allegro oni tez czesto daja raty 0%.

Ciekawym sklepem jest eazymut.pl
  • Odpowiedz
Muszę się do czegoś przyznać...dopiero po ok roku czasu, ogarnąłem że garmin szacuje/oblicza zapotrzebowanie/utlizacje kcal i można to sobie cały czas sprawdzać. Rysuje pięknie podsumowanie dzienne, tygodniowe. Mam też synchro z myfitnesspal.
O tyle to zabawne, że po zakupie przez dobre dwa-trzy miesiące wertowałem wszystko ale się zmeczyłem ilością opcji i olałem wszystko, po kilku miesiącach przestałem też wprowadzać posiłki do myfitnesspal.
To był błąd! Sporo nawyków zostało i kcal na oko
Pan_Slon - Muszę się do czegoś przyznać...dopiero po ok roku czasu, ogarnąłem że garm...

źródło: IMG_9411

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach