[Raport Allegro.eu H1 2025 – analiza fundamentalna]

Allegro pokazało solidne wyniki za I półrocze 2025:
✅ Przychody +8,2% r/r
✅ Zysk netto +15,9% r/r
✅ Reklamy i fintech rosną ~30% r/r
gpw-watch - [Raport Allegro.eu H1 2025 – analiza fundamentalna]

Allegro pokazało sol...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@KrowkaAtomowka:

Większe zaangażowanie w kapitał obrotowy - Allegro mocno finansuje własne pożyczki (Allegro Pay). Wartość udzielonych pożyczek wzrosła do 10,8 mld zł (+30% r/r) , a część finansowana z własnych środków, co „pożera” gotówkę.
Rozbudowa logistyki i technologii - CAPEX Allegro rośnie, m.in. na automaty paczkowe i rozwój Allegro One. Wydatki inwestycyjne są znacznie wyższe niż rok temu (H1 2025: 489 mln zł vs 252 mln zł w
  • Odpowiedz
Prawicowa rewolujca w #usa idzie zgodnie z planem. Dolar leci na twarz (jak za pierwszych rzadow Trumpa). Później ohydne lewactwo przyjdzie i bedzie naprawiać gospodarkę XD


@UberWygryw: Tak, ohydne lewactwo które jeszcze w dodatku całkiem spora część ludzi mieszkających w USA będzie nazywała komunistami nie mając nawet absolutnie żadnego pojęcia o tym ustroju xD
  • Odpowiedz
Lubię dzieci, mógłbym je mieć, mam z kim, nie jestem antynatalistą (choć ich rozumiem). Mocno mnie jednak blokują przed tym 3 kluczowe kwestie.

1. Rynek nieruchomości. Nie mam miejsca na więcej niż jedno dziecko (i to i tak naciągane), przy dwójce musiałbym uczestniczyć w goleniu frajerów jako frajer kupując towar 2-3 razy droższy niż 5 lat temu od zarobasa, za co podziękuję.
2. Rynek pracy. Pracuję w IT, kasa da się żyć ale od
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielonka021124: Prostą kontrą jest inflacją oczekiwań, pod każdym z trzech wymienionych względów jest sytuacja najlepsza albo prawie najlepsza w historii polski - szczególnie z perspektywy IT, tylko po prostu oczekujesz więcej bo się naoglądałeś instagrama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdą ważniejszą decyzje w życiu podejmuje się z niepewnością, jak zaczniesz analizować każdy scenariusz każdego aspektu życia to zamiast żyć nabawisz się nerwicy i depresji, szczególnie jak
  • Odpowiedz
@Zielonka021124: na tym polega życie, nikt nie wie co będzie jutro. Praca wczoraj była jutro może nie być, a życie mija. Pracując nawet na produkcji nie jesteś pewny, czy Janusz nie powie "idź do domu".

Czekając na lepszą okazję czy na stabilizację, zwłaszcza jeśli masz odpowiednią partnerkę . Życie to nie gra komputerowa i ważne jest by czynnik chaosu przekuć na korzyść
  • Odpowiedz