Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mikasio_

mikasio_

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8665
  • Znaleziska 160
  • Mikroblog 8505
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 6
mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:41:31
  • 0
#mecz ależ bym miał śmiech jakby dziwnym zrządzeniem losu i chichotem wszechświata z grupy wyszły Wyspy Zielonego zadupia a Hiszpania nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:33:06
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysiek944
krzysiek944
przedwczoraj, 17:26:06
  • 6
Ferran to musi mieć sextape na trenera chyba #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:29:22 via Wykop
  • 0
@krzysiek944: ma bo był uczestnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
przedwczoraj, 17:26:44
  • 9
Powinno być na mundialu więcej drużyn z Afryki. Niestety mamy faworyzowaną Europę i potem przyjeżdża taka Hiszpania, która męczy się z Republiką Zielonego Przylądka.

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:28:37 via Wykop
  • 0
@Promilus: wincyj czornych
  • Odpowiedz
Adom007
Adom007
przedwczoraj, 17:25:38
  • 9
#mecz
przecież jak Przylądek strzeli w 90min na 1:0 to wyje^bie tutaj serwery! xDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:26:09 via Wykop
  • 0
@Adom007: kartofle spłoną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster
przedwczoraj, 17:24:33
  • 9
Kto komentuje? Dużo lepiej się tego słucha, niż wczorajszego ciągłego p---------a borasa( ͡° ᴥ ͡°) #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:25:22 via Wykop
  • 8
@BoloMaster: prawda? Normalny, spokojny komentarz bez nienormalnych emocji z d--y
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:20:09
  • 1
#mecz nie ma już słabych drużyn w naszej galaktyce
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_
Autor
przedwczoraj, 17:24:37 via Wykop
  • 0
@kontra12: to już jest totalny kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
przedwczoraj, 17:22:29
  • 5
Bramkarz Republiki Zielonego Przylądka zaraz sam wyleci i wje*ie bramkę Hiszpanom, bo już nie może patrzeć jak się koledzy męczą.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:23:39 via Wykop
  • 0
@Wraczek: Tylko Vozinha może to zrobić
  • Odpowiedz
Songbird
Songbird
przedwczoraj, 17:21:09
  • 7
Jakbym oglądał jak 2 osoby które nigdy w życiu nie trzymały pada grają w fifę
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:21:43 via Wykop
  • 3
@Songbird: w dodatku nie mając rąk
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:21:15
  • 3
#mecz wskaźnik xD a nie xG
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programista_wykopek
programista_wykopek
przedwczoraj, 17:23:58 via iOS
  • 1
@mikasio_: xD
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:17:25
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:15:56
  • 1
#mecz zaczynam myśleć, że kadra Janka Urbana mogłaby taką Hiszpanię rozwalić. O boże o k---a!?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skeeto666
skeeto666
skeeto666
przedwczoraj, 17:17:17 via Wykop
  • 1
@mikasio_: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:12:32
  • 3
#mecz
mikasio_ - #mecz

źródło: 1000001910

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 17:00:32
  • 0
#mecz UJ wielki jak szelki z kuponami, życzę im mocnego 0:0 za taki paździerz tfu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TupacSzakur
TupacSzakur
przedwczoraj, 16:53:23
  • 1
O co chodzi z tym TVP Sport że nie tłumaczą wywiadów i reklamy nie lecą? #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 16:54:54 via Wykop
  • 1
@TupacSzakur: 3 miliardy bracie xD
  • Odpowiedz
DAISY128
DAISY128
DAISY128
przedwczoraj, 16:53:38
  • 0
#mundial #mecz #pilkanozna #reprezentacja Nie śledzę aktualnie w tv meczu Hiszpania- Republika Zielonego Przylądka. Co tam się dzieje, że do przerwy jest nadal 0:0? RZP gra tak dobrze, czy Hiszpania tak słabo?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 16:54:31 via Wykop
  • 1
@DAISY128: tak
  • Odpowiedz
mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 16:52:51
  • 6
#mecz ależ emocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mikasio_ - #mecz ależ emocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000001906

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 16:47:26
  • 2
#mecz polska z takimi wyspami czy kruasą to by była gwałcona...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 16:40:31
  • 1
#mecz XDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mainleblanc
mainleblanc
przedwczoraj, 16:39:01
  • 2
#mecz pomysł na mocowanie kamerki sędziego, żeby nie trzęsło
mainleblanc - #mecz pomysł na mocowanie kamerki sędziego, żeby nie trzęsło

źródło: images (18) (9)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikasio_
mikasio_ przedwczoraj, 16:40:03 via Wykop
  • 1
@mainleblanc: tylko obraz trochę zdupiony
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Niech ryczy z bólu ranny łoś, Zwierz zdrów przebiega knieje. Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś, To są zwyczajne dzieje.
  • Orion

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.09.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking