Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Analityk LPG przy silnikach z bezpośrednim wtryskiem i turbina to ciężki temat. W przypadku forda i silników ecoboost sprawa wygląda tak że instalacja nie kosztuje 4k tylko prawie 10k. Gaz mieszany jest z paliwem, czyli nie ma opcji jazdy na samym gazie (mieszanka to ok. 30/70 paliwo/gaz). Serwis takiej instalacji również jest droższy jak i sam silnik ma krótsza żywotność. Chociaż na nowych skodach 75km 1.0mpi klienci na uberze/taxi kręcą do
- 0
Jaki samochód do 15 000 zł?
- 5 drzwiowy,
- benzyna, silnik pod LPG, min. 80 KM, od 1.4 w górę
- rocznik 2007+
- do 15 000 zł,
- 5 drzwiowy,
- benzyna, silnik pod LPG, min. 80 KM, od 1.4 w górę
- rocznik 2007+
- do 15 000 zł,
- 1
Cześć, mój tata poprosił mnie o pomoc w znalezieniu #auto do 7-8 tysięcy, którym będzie mógł podskoczyć na ryby/grzyby i 20 km do miasta obok. Zdaję sobie sprawę, że #samochody terenowe słabo wchodzą w grę, ale może jednak coś znalazło by się fajnego. Pojazd używałby 1-2 razy na tydzień. Czy może jednak polecicie coś z hatchbacków/sedanów/coupe? Kilkanaście lat służyło nam seicento, ale jednak musiało zostać zutylizowane ( ͡
Jaki polecicie olej silnikowy do 1.9 CDTI 150KM z dpf, 5L najlepiej? Coś 0w40 5w40, najlepiej w rozsądnej cenie 100-130 zł :)
Prosiłbym o jakiś konkretny, sprawdzony
#motoryzacja #auto #samochody
Prosiłbym o jakiś konkretny, sprawdzony
#motoryzacja #auto #samochody
@Patt_Ramon: Valvoline
@Patt_Ramon: To jest włoski silnik Fiata, to samo co 1.9 jtdm, a tam jest dedykowana selenia
- 0
Cześć,
Gdzie najlepiej sprawdzić auto po nr vin?
na autodna pokazuje inny model niż powinien, na innych stronach jest ok.
NR Vin: vf38drhh88l066410 model 508
#motoryzacja #vin #auto #kiciochpyta
Gdzie najlepiej sprawdzić auto po nr vin?
na autodna pokazuje inny model niż powinien, na innych stronach jest ok.
NR Vin: vf38drhh88l066410 model 508
#motoryzacja #vin #auto #kiciochpyta
źródło: comment_5vyg6Nx3xy4W04wADwHBhBRiVf37mdoK.jpg
Pobierz- 0
Ładowarka samochodowa Baseus 3.1A Fast Charge za $1.89 [~8zł] z kuponem 0905BASEUS
#baseus #joybuy #czajna #auto #samochody #cebuladeals
https://www.joybuy.com/651162373.html
#baseus #joybuy #czajna #auto #samochody #cebuladeals
https://www.joybuy.com/651162373.html
źródło: comment_f1e6z7zpow6EBGyspzPUXzSJtZOemWvb.jpg
Pobierz- 0
@theoforos1: Nie ma
@czajnapl: szkoda , ale i tak kupielm dwie z linku , wiec licz kase i urlop w dubaju
- 0
Mam zamiar zrobić "korektę lakieru". Posiadam polerkę rotacyjną taką jak będzie poniżej. Zastanawiam się nad pastą mezerna 3500 lub 3800. Co polecacie? Czy jest ogromna różnica w ścieralności? Na polerce będzie "pad" delikatny. Pierwszy raz chciałbym to zrobić, więc proszę bez hejtu. Przed polerką wymyje dobrze auto + glinkowanie, a po polerce wosk. Czy 250 ml wystarczy mi na 2 auta typu hatchback? #samochody #detailing #auto
- 1
@Falcinho: Porządnie umyj z brudu, użyj preparatów na smołę i metal, dokładnie odtłuść lakier i wymyj z niego wszelkie woski itp - poradniki przygotowania auta krok po kroku znajdziesz w necie.
Taki sprzęt raczej nie gwarantuje Ci super efektu, a i uważać musisz żeby rotacją nie przegrzać lakieru. Jeśli masz jakąś gąbkę z zestawu od tej polerki, to pewnie dobrym wyjściem będzie kupienie czegoś osobno.
Jeśli chcesz to zrobić w
Taki sprzęt raczej nie gwarantuje Ci super efektu, a i uważać musisz żeby rotacją nie przegrzać lakieru. Jeśli masz jakąś gąbkę z zestawu od tej polerki, to pewnie dobrym wyjściem będzie kupienie czegoś osobno.
Jeśli chcesz to zrobić w
- 1
@paniczhrabi: Ręcznie też raczej nie ma sensu.
@Falcinho: Nie masz kogoś, kto by Ci użyczył DA na weekend? Ewentualnie jak możesz wydać ~200-300 zł, to już kupisz coś polecanego. Ja mam DA z Juli - leży i czeka aż skończę blacharkę i poprawki lakiernicze :D
@Falcinho: Nie masz kogoś, kto by Ci użyczył DA na weekend? Ewentualnie jak możesz wydać ~200-300 zł, to już kupisz coś polecanego. Ja mam DA z Juli - leży i czeka aż skończę blacharkę i poprawki lakiernicze :D
@nietoperzprzytulak: Tak źle i tak niedobrze. Na Częstochowę masz przebudowę i korki, a jadąc 7 utkniesz na wlocie do Krakowa.
- 0
@nietoperzprzytulak: Jechałem wg Google Maps przez Radom i Kielce. Jedynie był lekki korek na wlocie do Krakowa. Pokazywało mi wtedy jako najszybszą drogę.
- 0
- 1
@Deffyx: Oryginalne Auto załącza Ci światła mijania i pozycyjne jak czujnik zmierzchu wykryje wg niego że to już czas. A że auto rocznik 2005 to zapewne ktoś domontował jakiś moduł, że na pozycji 3 stacyjki mają się uruchamiać przednie mijania i ew. tylne pozycyjne.
Ja mam oryginalny moduł Mazdy DRL który w pozycji off zaświeca mi światła mijania i pozycyjne po przekręceniu kluczyka, a na pozycji Auto działa zgodnie z
Ja mam oryginalny moduł Mazdy DRL który w pozycji off zaświeca mi światła mijania i pozycyjne po przekręceniu kluczyka, a na pozycji Auto działa zgodnie z
- 0
@kulisz: zatem istnieje tylko 0.01% szansy by ten samochód miał nadal dobre oświetlenie. Ten 0.01% to sytuacja gdzie po prostu te 220 tys. km zostało zrobione głównie w ciągu dnia - powiedzmy jakieś 80% tego przebiegu.
- 1
#obdeleven pro - używacie? jaki to ma wpływ na gwarancję auta?
Pytam ponieważ jako posiadacz Seata Leona chciałbym sobie odblokować rozpoznawanie znaków i wyłączyć limit prędkości dla klawiatury w Android Auto. Jednak mam jeszcze 2 lata gwarancji na auto i chciałbym się dowiedzieć, czy to jakoś wpływa na gwarancję na samochód? Macie jakieś doświadczenie w temacie?
#samochody #vag #seat #vw #audi
Pytam ponieważ jako posiadacz Seata Leona chciałbym sobie odblokować rozpoznawanie znaków i wyłączyć limit prędkości dla klawiatury w Android Auto. Jednak mam jeszcze 2 lata gwarancji na auto i chciałbym się dowiedzieć, czy to jakoś wpływa na gwarancję na samochód? Macie jakieś doświadczenie w temacie?
#samochody #vag #seat #vw #audi
Mirki jakie auto do 30 tys polecacie? Zastanawiam się nad Hondą Accord 7.
#auto #pierwszeauto #samochody #honda
#auto #pierwszeauto #samochody #honda
Ogólnie jezeli ktoś szuka nowego #auto za małą kasę w granicach 50k, (w miarę pojemny, dla rodziny z dzieckiem czy psem) to ma do wyboru chyba juz tylko #baleno i tipo.
Z racji, że nie widzialam nigdzie aby ktokolwiek coś pisał o baleno, to rzucę kilka słów od siebie.
Po 5 latach w Pandzie z 2010 miałam już serdecznie dosyć fiata, za z-----a elektronikę i zawieszenie. Do tego w Niemczech
Z racji, że nie widzialam nigdzie aby ktokolwiek coś pisał o baleno, to rzucę kilka słów od siebie.
Po 5 latach w Pandzie z 2010 miałam już serdecznie dosyć fiata, za z-----a elektronikę i zawieszenie. Do tego w Niemczech
@GoplanaLodz: czy dzisiaj znalezienie nowego samochodu, w którym nic się nie zepsuje po 30k km to naprawdę trudna sprawa?
Spotkałem się z opinią, że kierowcy Suzuki to grupa, która nigdy nie narzeka na swoje samochody tzn kupują je świadomie, wiedząc o możliwościach i ograniczeniach, więc nie narzekają ;-)
Bez urazy, chyba wpisujesz się w ten opis
Spotkałem się z opinią, że kierowcy Suzuki to grupa, która nigdy nie narzeka na swoje samochody tzn kupują je świadomie, wiedząc o możliwościach i ograniczeniach, więc nie narzekają ;-)
Bez urazy, chyba wpisujesz się w ten opis
- 2
@krytyk__wartosciujacy chcialam tylko napisac krotka opinie po ponad roku. Nigdzie takich nie ma, wiec moze komus sie przyda.
@wysuszony 4k na reke nie zarabia tutaj ani hydraulik ani nauczyciel czy malarz. Wiec nie gadaj głupot ;)
Btw. Patrzylam ogolnie na cene w niemczech i pl. W za tipo nie dam 60k pp prostu, bo to nie jest tyle warte. Cena w pl i czechach itp jest o wiele niższa.w niemczechpodbijaja
@wysuszony 4k na reke nie zarabia tutaj ani hydraulik ani nauczyciel czy malarz. Wiec nie gadaj głupot ;)
Btw. Patrzylam ogolnie na cene w niemczech i pl. W za tipo nie dam 60k pp prostu, bo to nie jest tyle warte. Cena w pl i czechach itp jest o wiele niższa.w niemczechpodbijaja
Mireczki z #motoryzacja czy do zaprogramowania kluczyka ktory sie rozkodowal musze podjechac autem do serwisu czy wystarczy z karta z kodem?
#auto #elektronika #kiciochpyta #pytanie
#auto #elektronika #kiciochpyta #pytanie
@JestemBoTak pewnie zależy jaki wóz rocznik model. U mnie wystarczy wykonać łańcuszek czynności (przekręceniu w stacyjce, otwarciu i zamknięciu drzwi ileś razy) i się koduje (przynajmniej w teorii)
- 185
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy Hyundai i30 rok produkcji 2009 to dobry samochód? Szukam jakiegoś auta tak do 20 tysięcy i póki co najbardziej spodobał mi się właśnie ten model. Udało mi się znaleźć auto benzyna, 1,6; 126KM z przebiegiem 180 tys.km za 18 tys.zł i zastanawiam się czy to dobry pomysł?
Jeśli nie, lub tak ale... to jakie auto polecacie? Interesuje mnie coś zwykłego dla dwóch osób po prostu do jeżdżenia i tyle.
#hyundai
Jeśli nie, lub tak ale... to jakie auto polecacie? Interesuje mnie coś zwykłego dla dwóch osób po prostu do jeżdżenia i tyle.
#hyundai
- 2
@pavlovs_dog: Tak, kupiłem. Jestem bardzo zadowolony
- 1
@Widar96:
Raz padł czujnik wału korbowego za drugim razem pompa paliwowa. W tych dwóch przypadkach auto było całkowicie niesprawne.
Mam przejechane ponad 160 i pomimo tych awarii naprawa przebiegła raz dwa i nie czekałem nigdy dłużej niż kilka dni na naprawę.
Jeszcze padł mi przycisk otwierania bagażnika oraz linka pękła w drzwiach pasażera i nie dało się otwierać drzwi od środka. Tutaj auto działało normalnie. Naprawa tych usterek również od
Raz padł czujnik wału korbowego za drugim razem pompa paliwowa. W tych dwóch przypadkach auto było całkowicie niesprawne.
Mam przejechane ponad 160 i pomimo tych awarii naprawa przebiegła raz dwa i nie czekałem nigdy dłużej niż kilka dni na naprawę.
Jeszcze padł mi przycisk otwierania bagażnika oraz linka pękła w drzwiach pasażera i nie dało się otwierać drzwi od środka. Tutaj auto działało normalnie. Naprawa tych usterek również od
@jabadabadupka: focus 1
na gaz pali tyle co nic
klima jest
awaryjnosc taka ze wszystko trytytka naprawisz
na gaz pali tyle co nic
klima jest
awaryjnosc taka ze wszystko trytytka naprawisz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@jabadabadupka: proszę.
Nie kupuj tylko xc70 bo ciężko dostać w dobrym stanie. Możesz jeszcze zerknąć v50, trochę mniejsze. Ewentualnie ładne 940/960 z końca produkcji
Nie kupuj tylko xc70 bo ciężko dostać w dobrym stanie. Możesz jeszcze zerknąć v50, trochę mniejsze. Ewentualnie ładne 940/960 z końca produkcji
Po dłuższych przemyśleniach chciałem na pierwsze auto kupić Citroena c4 z rocznika 2006 w benzynę 1.4, ktoś z wykopkow ma i się wypowie?
Chce wygodne auto z dobra widoczności i miękkim zawieszeniem, żeby przyjemnie jeździło się po mieście, dojazd do pracy 2 km. Nie zalezy mi na osiągach, za to na taniej naprawie.
#auto #samochody #citroen #c4
Chce wygodne auto z dobra widoczności i miękkim zawieszeniem, żeby przyjemnie jeździło się po mieście, dojazd do pracy 2 km. Nie zalezy mi na osiągach, za to na taniej naprawie.
#auto #samochody #citroen #c4
źródło: comment_mr5s14lAL8fb1GPqJe1QZnfTcaHcDN4o.jpg
Pobierz- 1
@grzegorz-kuczkowski: to jeszcze powiedz ile wydałeś na niego, bo sam podobnego szukam w benzynie. Jak nie tu to na priv :)
- 1
@DreqX 10 tys, na razie auto śmiga chociaż ja mało robię km bo dojeżdżam do pracy 2 km :) jedynie jak na 1.4 to w mieście pali ponad 9 litrów :)


































Foresterem jeździłem już kilka razy i jest to solidne #auto. Czy strasznie ciekawe? To już gorzej.
Sprawdziłem jednak co tak strasznie mi się w nim podoba...
Więcej tutaj - klik
#subaru #forester #motoryzacja #samochody #motopodprad #boxer
źródło: comment_Hy73KjGsbStaol5oiqs6yO8Cq0a9pZff.jpg
Pobierz