#anonimowemirkowyznania
Zakupiłem od os. prywatnej auto, w którym po 3 dniach nastąpiła wada, a kolejnego dnia na stacji wykryto dodatkowe. Następnie napisałem wypowiedzenie z tytułu rękojmi z wad ukrytych (Informując smsem sprzedawce który powiedział że go to nie interesuje). Teraz sprawa toczy się w sądzie, a do mnie przyszło wezwanie do zapłaty z AXA.
AXA twierdzi, że powinienem zapłacić bo auto jest moje - a ja wypowiedziałem listownie umowę (która
Zakupiłem od os. prywatnej auto, w którym po 3 dniach nastąpiła wada, a kolejnego dnia na stacji wykryto dodatkowe. Następnie napisałem wypowiedzenie z tytułu rękojmi z wad ukrytych (Informując smsem sprzedawce który powiedział że go to nie interesuje). Teraz sprawa toczy się w sądzie, a do mnie przyszło wezwanie do zapłaty z AXA.
AXA twierdzi, że powinienem zapłacić bo auto jest moje - a ja wypowiedziałem listownie umowę (która































Pewna kobieta przyjechała po dzieci do szkoły, zdziwiona czemu ją zatrzymali.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Źródło : https://www.gloucestershirelive.co.uk/news/uk-world-news/car-extremely-dangerous-bubble-tyre-3383262
źródło: comment_i8ttmjwxX1Zo5KASfElnZAQMx55erQoi.jpg
Pobierz