#anonimowemirkowyznania
Zakupiłem od os. prywatnej auto, w którym po 3 dniach nastąpiła wada, a kolejnego dnia na stacji wykryto dodatkowe. Następnie napisałem wypowiedzenie z tytułu rękojmi z wad ukrytych (Informując smsem sprzedawce który powiedział że go to nie interesuje). Teraz sprawa toczy się w sądzie, a do mnie przyszło wezwanie do zapłaty z AXA.
AXA twierdzi, że powinienem zapłacić bo auto jest moje - a ja wypowiedziałem listownie umowę (która
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakupiłem od os. prywatnej auto, w którym po 3 dniach nastąpiła wada, a kolejnego dnia na stacji wykryto dodatkowe.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jaka wada nastąpiła? Jakie wady wykryto?

Przed zakupem się sprawdza, a nie po¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Na szybie przedniej uszczelka już mi tak odłazi w jednym miejscu cały czas, że muszę podkleić. Klejem do szyb? Czy muszę wtedy zastosować jakiś środek gruntujący uszczelka-szyba czy klej do szyb sam w sobie jest wystarczająco mocny?

https://allegro.pl/oferta/boll-srodek-gruntujacy-do-szyb-samochodowych-15ml-8299241883

#auto #auta #motoryzacja #mechanikasamochodowa #moto
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samochody #auto #motoryzacja #cokupic

Mireczki, szukam samochodu dla rodziny 3 osobowej do 15-16 tys. zł.
To maksymalny budżet biorąc pod uwagę że na naprawy przeznaczę dodatkowe 5 tys. Co dla mnie ważne, aby dobrze silnik dobrze chodził na LPG, auto będzie używane do codziennych dojazdów do pracy na trasie szybkiego ruchu, więc przydało by się coś ekonomicznego pod tym kątem. Dobrze byłoby jeszcze gdyby
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: kurde bez komentarza. Kobieta z zadnego tak sie nie ucieszy jak z vv new beetle lub mini coopera. Skakac z radosci bedzie, male autka, latwe parkowanie, rkonomiczne, z dusza i wgl. Zajebiste dla dziewczyn

Reszta propozycji super, ale dla faceta
  • Odpowiedz
Co sprawdzić oprócz konserwacji blachy wewnątrz auta po pożarze tylnej kanapy oraz okopconej podsufitówki ? całość kanap, boczki, podsofitówka będzie nowa. Deska nie ucierpiała.

#motoryzacja #auto #kupujzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 111
Ktokolwiek widział! Najprawdopodobniej z piątku na sobotę 27-28.09.2019 spod VW Benepol ukradli mi mojego Amaroka! Jest totalnie wyróżniający się - ktokolwiek go w weekend widział będę zobowiązany za wskazówki. Niet6powa okleina logo TomTech i Benepol napewno ktoś go mógł zauwazyc

#offroad #gdansk #gdynia #sopot #auto #kradziez #zlodzieje

Kontakt przez FB
Bartek Kokoryka
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004820491961
ursus - Ktokolwiek widział! Najprawdopodobniej z piątku na sobotę 27-28.09.2019 spod ...

źródło: comment_oJvqWROWSyXWPfyRaBLPRKiJpyJquAgL.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dodaje jeszcze raz bo wpis utonął w częściach poczekalni

Siema mirki i mirabelki z #katowice potrzebuje na wczoraj #mechanikasamochodowa #mechanika, może znajdzie się jskies dobry miras z wolnym terminem u siebie w warsztacie samochodowym, albo z kimś godnym polecenia nie za milijony monet z resztą pacjent to stary Ford Fusion 2k3 1,4 benzyna 80 Km.

Ostatnio zaczął nierówno chodzić silnik, przy skręcaniu strasznie wyje i
KornKid - Dodaje jeszcze raz bo wpis utonął w częściach poczekalni 

Siema mirki i mi...

źródło: comment_kkvv9tLjsrJ5a1WSpZUZa4D4UwbJxSce.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KornKid: A są jakieś wibracje samochodu w skręcie?

Świrujące obroty i odgłosy podczas skrętów (ale raczej stuki a nie wycie), to może też być objaw problemów z półosią. Wycie mocno jednak sugeruje wspomaganie/przekładnię kierowniczą.
  • Odpowiedz
Cześć, jak to teraz jest z przewożeniem dzieci na przednim fotelu? wiem że trzeba poduszkę wyłączyć, ale w niektórych miejscach piszą że tylko tyłem do kierunku
Fotelik 15-36
Córka 6,5 roku
#prawo #dzieci #auto #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacuss: możesz wozić bez problemu na przednim. Byle poduszke wyłaczyć jesli tyłem. Wszystko.
Najbezpieczniejsze miejsce jest jednak chyba za fotelem kierowcy
  • Odpowiedz
Odbieram nową #mazda #mazda3 z salonu w przyszłym miesiącu. Dostałem dwie oferty leasingowe - #pzu i #compensa. PZU droższe o 500zł, Compensa tańsza i pozwala na rozbicie na 12 rat. Z drugiej strony widzę że PZU ma 4.5, a compensa oscyluje w okolicach 2 w ocenach ubezpieczalni xd

OC i AC musi być oczywiście bez wyłączeń bo to #leasing

#pytanie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@esc0bar: Znalazłem kalkulacje, którą robiłem klientowi. Auto używane z 2016 roku. O dziwo bez wyceny i cała procedura była w miarę sprawna - wniosek, kolejnego dnia decyzja i umowa +3 dni robocze na odbiór dokumentów (dostawca wysyłał fakturę i doki od auta kurierem). W dniu rejestracji ubezpieczenie i wydanie auta.

Wyszło 120%. Drogo w uj... Dla firm byłoby to coś ok. 112% (biorac pod uwagę że to używka). Kredyt wyszedłby
OptiFinance - @esc0bar: Znalazłem kalkulacje, którą robiłem klientowi. Auto używane z...

źródło: comment_XG3VpGjg0QdVszHNcXSOY9x4KPx10Gv5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@topol: Bardzo możliwe że to ze względu na przejęcie MasterLease. Ja też zauważyłem że usuneli oferty specjalne ze swojej strony gdzie mieli na prawdę super oferty na abonament. A szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem czy ktoś oferuje jeszcze konsumencki. Wiem że GetIn, ale średnio polecam. Generalnie teraz jak dostaje najmy do przeliczenia to źle to wygląda ze względu na końcówkę roku. Najlepsze RV wychodzą
  • Odpowiedz
DOBRY KIEROWCA

Właśnie przejechałem 1000 km po polskich drogach z naklejką dobry kierowca. I muszę przyznać, że o jakąś połowę zmalała mi ilość sytuacji, gdy auto za mną jedzie na moim zderzaku (na drogach szybkiego ruchu rzadko przekraczam 120 km/h, a na zwykłych drogach trzymam się 85-95 km/h).

#polskiedrogi #wypadek #auto #motoryzacja #orlen #stopcham
a.....i - DOBRY KIEROWCA

Właśnie przejechałem 1000 km po polskich drogach z naklej...

źródło: comment_jpVEPnqGx27bZLDiQOZGvzpmVHWY7D9J.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach