Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MotorParowy

MotorParowy

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 855
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 847
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
GokaDepeth
GokaDepeth
18.06.2026, 09:44:01
  • 123
Kiedyś ostre potyczki z Maciusiami na czacie, wyzywanie od polakczów, plebów i robaków, ankiety ''zbanować widzę czy nie'', dawanie magicznych 5 minut na argumentację, grożenie donosem do pracodawcy bo użytnik śmieszkował na czacie, facebookowe grupki, na których maciusie podobno przepraszają Kiszaka, reportowanie synka na Twitchu bo ten śmiał rzucić żart do Amandy. Rozmowy o myciu dopy w zlewie i herbacie. Opowieści o obywatelach romunii enomeno type beat. Zwyzywanie widza subskrybenta i ośmieszanie
GokaDepeth - Kiedyś ostre potyczki z Maciusiami na czacie, wyzywanie od polakczów, pl...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-13 100324

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy 18.06.2026, 10:14:05 via Wypiek
  • 2
@GokaDepeth to jest 1:1 case Mammona. Mały Mati chce tylko pograć w gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MotorParowy
MotorParowy 18.06.2026, 06:28:34
  • 17
#kiszak
chłop co jest osobą publiczną, rozpoznawalną i nazywa się mesjaszem narzeka że ludzie robią mu zdjęcia na ulicy - nazywając to stalkingiem.

Drakul odzwyczaił się chyba od bycia zaczepianym na ulicy, a że od ostatniego razu doszło mu trochę złej sławy za sprawą afery czapkowej, to nie dziwię mu się że popada w paranoje. Dodajmy do tego zamykanie się w swojej bańce w której każda krytyka jest blokowana i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThiZ
ThiZ
18.06.2026, 08:10:16 via Wykop
  • 6
@MotorParowy: Dodałbym jeszcze do tej listy stworzenie takich ludzi jak... snejkiter właśnie xD Kupszczak zaimponował takim piwniczakom i potem masz wysyp ekspertów, co wyśmiewają wszelkie redakcje, recenzentów, samemu oceniając cyberpunka na 6/10 czy tam niżej xD
Gość grał jak brainlet, biegając z pompą bez żadnego zatrzymywania się jakby to był jakiś doom i dziwi się, że w RPGu z mechaniką strzelania AI potrafi czasem ześwirować przy takim stylu gry xD
  • Odpowiedz
MotorParowy
MotorParowy 17.06.2026, 11:04:05
  • 13
#kiszak
isie stało ;s
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy
Autor
17.06.2026, 11:13:28 via Wypiek
  • 1
@MagicznyKarp losowy wykopek podał info że Kiszula pekluje dziewczynę widza tak w dużym skrócie, a sam tekst pochodzi z wypowiedzi pewnej streamerki która skomentowała w ten sposób fakt wykonywania ruchów frykcyjnych z Disem, gdy ta była w związku.
  • Odpowiedz
MotorParowy
MotorParowy
Autor
17.06.2026, 11:19:37 via Wypiek
  • 0
@Kwerku232 trzeba brać pod uwagę że to może być zwykła próba zdobycia atencji ALBO false flag ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MotorParowy
MotorParowy 13.06.2026, 20:10:10
  • 27
#kiszak
Jestem przekonany że ten ziomek z EoE pokazuje swój ryjec tylko po to żeby zbudować se jakąkolwiek markę i w-----ć z projektu żeby żyć ze streamowania xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomeg123
tomeg123
13.06.2026, 20:21:02 via Wykop
  • 16
@MotorParowy: piratesoftware xd
  • Odpowiedz
WujekDoggi
WujekDoggi
10.06.2026, 10:58:42
  • 16
#kiszak POV: Użyłeś słowa "carrioner" lub "wysocki" na twitterze
WujekDoggi - #kiszak POV: Użyłeś słowa "carrioner" lub "wysocki" na twitterze

źródło: kratos-god-of-war

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy 10.06.2026, 11:18:40 via Wypiek
  • 1
@WujekDoggi NIEEE
  • Odpowiedz
MotorParowy
MotorParowy 09.06.2026, 07:46:37
  • 0
#gielda
ale bym se wsadził wszystko co mam w jakiegoś śmieciucha. Ktoś coś?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bratkuu
Bratkuu
09.06.2026, 07:55:53 via Wypiek
  • 5
@MotorParowy SIVE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Naza_Dzikowski
Naza_Dzikowski
09.06.2026, 08:02:38 via iOS
  • 0
@MotorParowy: cycycy
  • Odpowiedz
MotorParowy
MotorParowy 07.06.2026, 21:16:04
  • 12
#gothic #kiszak
Właśnie skończyłem giere i bawiłem się przezajebiście. Szkoda że szybko musiałem ją skończyć bo jutro kołchoz, ale będzie jeszcze czas żeby przejść to na spokojnie.

Bezpiecznie już usiadłem do tego co się dzieje na twitchu i na wydarzeniach dookoła samej gry i super jest uczucie być w tej części która po prostu dobrze się bawiła przy całkiem udanej grze (bo nie oszukujmy się, gra ma problemy)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy
Autor
07.06.2026, 21:20:39 via Wypiek
  • 1
@Eksagnem 32. Nie będę kłamał. Grałem jak p------y bo specjalnie brałem wolne w piątek :D
Ale jak się opanuje nowe mechaniki i zna się dobrze oryginał to gra nie jest długa, pomimo że dodano naprawdę sporo kontentu, ale nie będę spoilerował.
  • Odpowiedz
MotorParowy
MotorParowy
Autor
07.06.2026, 21:35:49 via Wypiek
  • 3
@Vezz trochę dodali, ale dużo lepiej wychodzą dodatkowe questy główne, które tłumaczą dziury fabularne.
  • Odpowiedz
MotorParowy
MotorParowy
Autor
08.06.2026, 09:14:13 via Wypiek
  • 1
@Sai50 nie będę kłamał że przeszedłem grę szybko, bo wiedziałem że nie odpalę jej teraz przez dłuższy czas, ale znając ten świat, wiedząc gdzie iść i co robić to naprawdę nie jest długa gra
  • Odpowiedz
MotorParowy
MotorParowy 06.06.2026, 14:31:36
  • 16
#gothic
w c--j śmieszne że pod drabinami, które w oryginale były zbugowane i nie dało się wyjść, tutaj położyli szkielety xD
MotorParowy - #gothic
w c--j śmieszne że pod drabinami, które w oryginale były zbugow...

źródło: 20260606162746_1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
02.06.2026, 05:51:02
  • 358
Wysłałem super serduszko na #badoo jakiejś fajnej lasce. Dopiero po tym fakcie przeczytałem opis "I am ladyboy".

I tak się żyje na tej wsi.

#zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy 02.06.2026, 07:41:07 via Wypiek
  • 14
@lubie-sernik bez dżojstika nie ma gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czaszan
Czaszan
23.05.2026, 09:13:41
  • 3
#kiszak #carrioner
Skoro wy promujecie psychopatę który pomawia Carrionera i go nęka to ja będę promował Carrionera który wyjaśnia Kiszaka
Obejrzyjcie ten film
@Luck_89 Carrioner promował grę więc promuj ten post
https://youtu.be/wuadY8C99iU
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy 23.05.2026, 09:18:29 via Wypiek
  • 2
@Czaszan kiedy ban
  • Odpowiedz
MotorParowy
MotorParowy 22.05.2026, 14:19:03
  • 3
#kiszak
@Czaszan to prawda że Michał sra do gara, a Zbigniew to w-------a?
Wieczność czekałem żeby o to spytać
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy
Autor
22.05.2026, 15:47:41 via Wypiek
  • 3
@Czaszan czemu twierdzisz że mówię o Carionerze? Chcesz nam coś powiedzieć?
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773
18.05.2026, 09:43:59
  • 1118
Jak to było? Gest sztyletu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka. #bekazpisu #polska
radek7773 - Jak to było? Gest sztyletu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka. #bekazpisu #polska

źródło: 1000004541

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy 18.05.2026, 10:11:28 via Wypiek
  • 760
@radek7773 teraz to wyjątkowa sytuacja lewaku
  • Odpowiedz
RKN_
RKN_
RKN_
13.05.2026, 04:20:36
  • 265
#polityka #bekazpisu
Wszystko git, dobrze robił, można się rozejsc
RKN_ - #polityka #bekazpisu
Wszystko git, dobrze robił, można się rozejsc

źródło: Screenshot_20260513_061915_Opera

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy 13.05.2026, 06:06:05 via Wypiek
  • 0
@RKN_ górale zawsze sprzedawali, spokojnie.
  • Odpowiedz
Eichen_y
Eichen_y
Eichen_y
12.05.2026, 17:04:36
  • 15
On serio zaczął lizać dupe dla ubisoftu, o co tu chodzi xD

1) Jaranie sie mechaniką darta z szałem (Który był już dawno a on sie jara jakby to było coś nowego).
2) "Fajnie krew tu sie leje" -> potem pokaz walki zero krwi nawet przy visceralu, Kaszok bez słowa.
3) "Ja nigdy nie przeszedłem tego Asasyna" -> widać.
4) Powtarzanie w kółko że coś wygląda fajnie i mu sie podoba a na ekranie zawrotna rzecz
Eichen_y - On serio zaczął lizać dupe dla ubisoftu, o co tu chodzi xD

1) Jaranie sie...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy 12.05.2026, 21:07:56 via Wypiek
  • 0
Bardzo prosta sprawa, ten sam case co ostatni Resident.
Gra ma duży fanbase = chwalimy
Gry nikt nie zna/sporo osób jej nie lubi = jebiemy
Drakul jest tak obrzydliwym oportunistą że aż boli xD
  • Odpowiedz
Judicator
Judicator
05.05.2026, 06:53:00
  • 16
Dodatek ograny. Fabuła bardzo dobra, muzyka fenomenalna, cutscenki i narracja super, a Kiszak to c--j. Teraz chyba czas na rifty i grindowanie. Bez żadnego buildu z neta idzie zbudować niezłego paladyna. Podsumowując - dodatek lepszy niż Vessel of Hatred.
#diablo4 #kiszak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy 05.05.2026, 09:39:35 via Wypiek
  • 0
Fajnie się pyka, dużo lepiej niż przy premierze podstawki - bo tam skończyłem po fabułce.
Sama muzyka daje mi mocno vibe Heroes'ów 4 xD
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
23.04.2026, 13:17:20
  • 16
#kiszak #elfickidokturnauk Gdyby to był tylko wulgarny język...
Huptys - #kiszak #elfickidokturnauk Gdyby to był tylko wulgarny język...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-22 164415

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy 23.04.2026, 13:19:43 via Wypiek
  • 32
@Huptys mnie tak zajebiście bawi że w tym uniwersum po drugiej stronie Maj jest intelektualistą bo jest wykładowcą xD
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
20.04.2026, 09:27:35
  • 43
#kiszak
Jeżeli twoją rzeczywitość kreuje:
- osoba bez matury, którą ubiera tata
- osoba, która pobiła bezdomnego, który siedział sobie na ławce i osoba, która dodaje swojej konkubinie fekalny dodatek do herbaty i się tym chwali
- osoba, która skończyła wieczorówkę
- osoba, która jest specjalistą od książek dla dzieci o elfach i gnomach
to wiedz, że coś jest nie tak z tobą i twoi rodzice w pewnym momencie popełnili
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy 20.04.2026, 09:54:11 via Wypiek
  • 0
@rzepa_malino_a bardziej pasuje tutaj słowo "obserwacja"
  • Odpowiedz
NaNiBy
NaNiBy
24.03.2026, 07:02:58
  • 1
#kiszak Ej wypok co jest nie tak z Crimson Desert oprócz tego, że zagraniczni grifterzy się strasznie nad tym spuszczają? Pograłem z 6 godzin i imo spoko jak na razie, taka trochę Dragons Dogma, która by miała nieograniczony budżet.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MotorParowy
MotorParowy 24.03.2026, 07:27:44 via Wypiek
  • 1
Znaczy gierka wydaje się spoko jeżeli lubisz piaskownice, ale pograłem z 10h i mam wrażenie że w tej grze jest wszystko, ale to "wszystko" jest bardzo nijakie. Może się rozkręci
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.06.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking