Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Odzyskamy_odszkodowanie1
- 0
@Kryptowalutowo: podeślij kosztorys w wiadomości prywatnej, zobaczymy czy coś jeszcze Ci się należy

Dundee01
- 0
@Kryptowalutowo: W szkodach z OC warsztaty zawsze stosują oryginały ponieważ sami na tym zarabiają. Możesz się skontaktować z ubezpieczycielem, być może już przedstawili swój własny kosztorys warsztatowy z numerami kat. części. Jeżeli tak to powinni Ci udostępnić jego weryfikacje. Co do samej naprawy, jeżeli zastosują jakieś inne części niż wymienione na fv to mamy do czynienia z przestępstwem. Jeżeli miałbyś jakieś podejrzenia to ubezpieczyciel zawsze może to sprawdzić wykonując oględziny
@colokolo: meganka '98?
- 5
@Chrzonszcz: Clio, nie wiem nawet jaki rocznik, bo auto na ulicy znalazłem i po prostu wsiadlem
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Odczuwam_Dysonans Już wyczyściłem, delikatnie przetarłem plastiki czystą ścierką, przedmuchałem kompresorem resztki. Na wolnych obrotach duża różnica ale myslałem ze będzie jeszcze lepiej w wyższych obrotach. Muszę sprawdzić świece nie długo.
konto usunięte via Android
- 5
- 1
@Heady1991 na zdjęciu wygląda jak nówka ale jak się podejdzie to widać każdą nierówność która się pojawiła przez ostatnie 10 lat. Jednak polerka wyciąga takie szczegóły bo światło się załamuje.
I ogólnie też oddałem do detailera, za samą polerkę dałem 600 zł. Myślę że to dobra cena jak na tak duży samochód.
I ogólnie też oddałem do detailera, za samą polerkę dałem 600 zł. Myślę że to dobra cena jak na tak duży samochód.
- 1
@Vinczi ponton którym nie powinno się skręcać. Na początku każdy twierdzi że samochód z hydro ma coś z geometria bo ruch nadwozia sugeruje kontrę kierownicą ale samochód jedzie prosto. Ogólnie ciężko porównać samochód z hydro do normalnego, trzeba się po prostu przejechać w trasę żeby poczuć różnice. I nie łykaj mitów o tym że C5 idealnie wybiera nierówności, z kostką brukową i studzienkami w ogóle sobie nie radzi.
2.0 HDi 138km@162km
2.0 HDi 138km@162km
Szukam jakiegoś ciekawego modelu autka typu Off-road tak do max 500zł. Będzie to mój pierwszy taki sprzęt :)
#auto #modelarstwo #rc #zainteresowania #hobby
#auto #modelarstwo #rc #zainteresowania #hobby
- 0
Cześć mirki, mam w golfie 6 taki uchwyt na telefon i teraz potrzebuje kupić na niego nakładkę. Co polecacie? Skąd taką nakładkę można dostać? #volkswagen #auto #motoryzacja
źródło: comment_4UbS8UYjkMqYdLYpzYDhpvUgTlD1jSu1.jpg
PobierzMirki o Mirabelki z tagów #motoryzacja #samochody jakie #auto kupić mając ok 9-10kzł (raczej na krótkie trasy więc diesel, zwłaszcza turbo odpada) w rozsądnym przebiegi i roczniku... takie rzeczy tylko w Erze czy da się?
czy patrzenie na #alfaromeo w wersji 1,6 TS to proszenie się o kłopoty czy "Bella" 147 może jeździć bez większych awarii? jeżdżę mało do 4000 km rocznie...
czy patrzenie na #alfaromeo w wersji 1,6 TS to proszenie się o kłopoty czy "Bella" 147 może jeździć bez większych awarii? jeżdżę mało do 4000 km rocznie...
@hiperchimera: Kurde, wybór masz zajebiście duży - Toyota corolla E12, Ford Focus, Opel Astra H i wiele innych. Mniej patrz na przebieg i rocznik, a bardziej na stan i ogólne utrzymanie. Alfa 147 niestety jest jedną z tych Alf, którym ta marka zawdzięcza gównianą opinię.
@hiperchimera: robisz mikro przebiegi więc pytanie jak duży chcesz samochód, jak określisz rozmiar to określ styl , jak chcesz coś ekonomicznego albo coś z wykopem wtedy można coś doradzać
#auto #samochody #pierwsze4kola
Warto dopłacać do znanych marek olei samochodowych? Jaka jest różnica pomiędzy olejem noname, a Castrol jeżeli oba mają te same parametry?
Warto dopłacać do znanych marek olei samochodowych? Jaka jest różnica pomiędzy olejem noname, a Castrol jeżeli oba mają te same parametry?
@NiedzielnyMirek: @klocu26: Ważne, żeby nie lać jakiegoś totalnego gówna, niezgodnego z normami producenta - więc totalnych noname'ów by nie brał. Do fabrycznych samochodów, lepiej jest lać normalny olej co 10k, niż super-motorsportowy 2x droższy olej co 20k.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@NiedzielnyMirek: możesz dolewać nic się nie stanie. Jak nie musisz jeszcze wymieniać w sensie że przebieg jeszcze oleju nie jest duży to też nie musisz zmieniać
2
Nie masz prawa jazdy? to auto jest dla ciebie!
Patrol drogówki zatrzymał w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie) do kontroli drogowej 30-latkę jadącą czterokołowcem lekkim, czyli mikrosamochodem o wadze do 350 kg. Okazało się, że kobieta w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania. Co więcej, była przekonana, że są one niepotrzebne.
z- 1
- #
- #
- 2
Jak wygląda holowanie auta z zagranicy i korzystanie z dodatkowego wakacyjnego assistance?
#wakacje #awaria #auto #assistance #ubezpieczenie #holowanie
Dwa dni temu wracaliśmy z moim #rozowypasek z wakacji w Chorwacji. Jako, że jechaliśmy astrą z 2004 roku, dokupiłem dodatkowe ubezpieczenie assistance na czas wyjazdu.
Autostrada między Klagenfurtem a Graz, do domu zostało ok. 680 km.
20:40 zatrzymujemy się do obowiązkowej kontroli Policji. Zjazd
#wakacje #awaria #auto #assistance #ubezpieczenie #holowanie
Dwa dni temu wracaliśmy z moim #rozowypasek z wakacji w Chorwacji. Jako, że jechaliśmy astrą z 2004 roku, dokupiłem dodatkowe ubezpieczenie assistance na czas wyjazdu.
Autostrada między Klagenfurtem a Graz, do domu zostało ok. 680 km.
20:40 zatrzymujemy się do obowiązkowej kontroli Policji. Zjazd
@Jacv: parę lat temu laweta przywoziła mnie z Włoch :)
miałem limit 1100 km do granicy PL i spokojnie się zmieściliśmy
za cenę kilkudziesięciu złotych oszczędziłem kilka tysi
miałem limit 1100 km do granicy PL i spokojnie się zmieściliśmy
za cenę kilkudziesięciu złotych oszczędziłem kilka tysi
@TwojStaryToKorniszon barrzo rozsadny komentarz
Lap plusa
Lap plusa
Nie rozumiem jak można w ten sposób montować głośniki.. przecież to pieniądze wyrzucone w błoto... słuchanie muzyki w ten sposób powinno być karane mandatem !! i odebraniem prawo jazdy na min 3 miesiace !! co z tego że zainwestował w głośniki jak o całej reszcie prawidłowego montażu zapomniał.. pewnie słychać więcej drgań niż piękna muzy.... półka powinna być zamontowana na specjalnych podkładkach separacyjnych od plastiku i na stałe!! a całość wraz z
źródło: comment_VCGITTImEZUQtHCdZnlu709OYwID39VK.jpg
Pobierz- 0
@ZnienawidziszMnie: Mmmmm Powerbass. To te świetne głośniki, które często miały stosowany tak gówniany klej, że zawieszenie się odklejało od kosza. Super jakość bulwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@ZnienawidziszMnie: niby heheszki i bait, ale faktycznie montaż fatalny.
3
Eugeniusz Szymonik - AUTOSAN jest gotowy na nowe wyzwania - Magazyn VIP

Marzy nam się, aby wyprodukować samochód 4x4 dla wojska, który spełni oczekiwania armii – mówi Eugeniusz Szymonik, prezes zarządu AUTOSAN sp. z o.o.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Mirki, pomóżcie.
Jakie auto wybrać do 15k zł. W benzynie, hatchback lub sedan (absolutnie nie kombi) i żeby było ekonomiczne..
Najpierw myślałem o golfie, potem o skodzie octavii, teraz coraz częściej zerkam w kierunku Kia Ceed 1.6.
Sam już się pogubiłem, proszę o jakąś radę...
#auto #motoryzacja
Jakie auto wybrać do 15k zł. W benzynie, hatchback lub sedan (absolutnie nie kombi) i żeby było ekonomiczne..
Najpierw myślałem o golfie, potem o skodzie octavii, teraz coraz częściej zerkam w kierunku Kia Ceed 1.6.
Sam już się pogubiłem, proszę o jakąś radę...
#auto #motoryzacja
Drogie Mirki i Mirabelki,
18 sierpnia tego roku ja i moj narzeczony @SteelDoman doświadczyliśmy agresji drogowej. Do tej pory myślałam, że to jest rzadkie zjawisko, że to tylko na filmikach ale widać to się dzieje. Ale do rzeczy: wracaliśmy do domu, ja prowadziłam bo niebieski miał jeszcze kaca (✌ ゚ ∀ ゚)☞. Chciałam wjechać do garażu, ale wjazd Zastawili nam państwo, którzy się "pakowali" , poprosiłam grzecznie
18 sierpnia tego roku ja i moj narzeczony @SteelDoman doświadczyliśmy agresji drogowej. Do tej pory myślałam, że to jest rzadkie zjawisko, że to tylko na filmikach ale widać to się dzieje. Ale do rzeczy: wracaliśmy do domu, ja prowadziłam bo niebieski miał jeszcze kaca (✌ ゚ ∀ ゚)☞. Chciałam wjechać do garażu, ale wjazd Zastawili nam państwo, którzy się "pakowali" , poprosiłam grzecznie
- 4
@voojcik: W tym kraju cebulaków chyba najlepiej mieć w samochodzie duży gaz pieprzowy taki z 200 ml minimum i ostudzić nim zapędy agresywnych sebixów i wzywać policje od razu do dalszej ich pacyfikacji.
- 2
@voojcik: Musicie poczekać chwilę, dostanie od sądu obowiązek naprawienia szkody, trzeba tylko czekać bo cała papierologia musi się przemielić.
Jakie auto polecacie do 35-40k PLN? Generalne oczekiwania to rocznik najchetniej 2008+, kombi lub SUV, 120KM+, nadający się pod LPG.
Myslalem o Astrze J 1.4 turbo, Megane 3 1.4 TCE, Focus 1.5/1.6, Huyndai ix35 2.0, Kia Ceed 1.6, Toyota Auris 1.6
Na które warto zwrócić uwagę a których unikać? Coś jeszcze uwzględnić w poszukiwaniach?
#motoryzacja #auto #kiciochpyta #zakupauta
Myslalem o Astrze J 1.4 turbo, Megane 3 1.4 TCE, Focus 1.5/1.6, Huyndai ix35 2.0, Kia Ceed 1.6, Toyota Auris 1.6
Na które warto zwrócić uwagę a których unikać? Coś jeszcze uwzględnić w poszukiwaniach?
#motoryzacja #auto #kiciochpyta #zakupauta
konto usunięte via Android
- 1
@goggggglelelele Mitsubishi Outlander
- 0
@goggggglelelele: Toyota Avensis 1.8 147KM T27 (3 gen) . Spokojnie zagazujesz a do tego ma przeogromny bagażnik i bardzo akceptowalne spalanie.
Komentarz usunięty przez autora
@blackmilk: No, skok w rozwoju. Przesiadłem się z BMW do Proceeda. :)
Myślałem, że to inwencja twórcza Ukraińca, ale po sprawdzeniu okazuje się że były Mercedesy 'EVO' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#auto #ciekawostki #samochody #mercedes
Edit, nie chce mi się przekręcać :-P
#auto #ciekawostki #samochody #mercedes
Edit, nie chce mi się przekręcać :-P
źródło: comment_GrEah8BbKwZLKJaZ29HMfmjTtQW6rG1g.jpg
Pobierz

























