A ponoć ochrona i administrator dworca Warszawa Wschodnia mówili coś innego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dla niezorientowanych o co chodzi: https://wykop.pl/link/7631435/pkp-s-a-odpowiada-na-skandaliczne-zachowanie-ochrony-na-dworcu-warszawa-wschodn

#warszawa #kolej #pociagi #pkp #fotografia #afera
sylwke3100 - A ponoć ochrona i administrator dworca Warszawa Wschodnia mówili coś inn...

źródło: temp_file4781272229121626300

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki potrzebuje pomocy i już nie wiem co mam zrobić i do kogo uderzyć.

W skrócie amazon.pl próbuje mnie okrasc na 1719zl o ile już tego nie zrobił.

29.listopada założyłem konto na amazon.pl żeby kupić sobie PSVR2 za 1719zl, zapłaciłem blikiem i do 7.12 czekałem aż paczka przyjdzie, przyszła, odebrałem. Ze sprzętem było wszystko ok, ale po godzinie gry i mega nudnościach postanowiłem odesłać gogle. Zrobiłem to przez aplikację Amazonu, dostałem
Meciek - Mirki i Mirabelki potrzebuje pomocy i już nie wiem co mam zrobić i do kogo u...

źródło: temp_file8695574240909873713

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

witam towarzystwo. Mam pewien problem po naprawie samochodu w ASO.
Samochód był na naprawie bezgotówkowej z oc sprawcy + serwis. Przy wydaniu samochód był lekko odświeżony (posiadał specyficzne brudne ślady - o czym później). Spojrzałem na meisjce naprawy, która była wykonywana i nie chciałem czekać na mycie samochodu przed wydaniem, gdyż trzeba było czekać prawie godzinę (czas gonił). Wczoraj postanowiłem domyć sobie samochód sposobem ręcznym (2 wiadra) - jak zawsze zresztą. Odkryłem
viidd - witam towarzystwo. Mam pewien problem po naprawie samochodu w ASO.
Samochód b...

źródło: 2

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viidd: uszkodzili nam w firmowym audi przy naprawie blacharsko-lakierniczej folię na tylnej szybie, oczywiście cały serwis, mistrz blacharni itd. twierdzili, że tak już było, nawet kłamali, że zwrócili na to uwagę, poprosiłem o udostępnienie zdjęć bo robili je przy mnie jak odbierali samochód i uszkodzeń nie było, wiec w końcu zapłacili za wymianę folii... więc jak nie masz dowodów to nic im nie zrobisz, bo na pewno będą się wypierać
  • Odpowiedz
Mireczki, czuje sie jak debil xD

Wczoraj przez #infakt dokonalem platnosci podatkow za caly kwartal, kwota okolo 30k (sic!).

Niestety do tej pory nie dostalem potwierdzenia z #autopay ze srodki zostaly wyslane, dzwonie do nich i okazuje sie ze podobno nie dostali wplaty, tymczasem hajs w #nestbank wyszedl i srodki zostaly sciagniete z konta.

Zweryfikowalem numer konta na infolinii #autopay tak jak i numer
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzon_lok w sumie to dlaczego nie robisz bezpośrednio przelewów z konta? Przy pośredniku może coś się wykrzaczyć zawsze i szkoda potem nerwów, a tak to masz potwierdzenie w banku z prawidłowym nr konta podatkowym i sam czas to kwestia typu 5min kwartalnie
  • Odpowiedz
Na głównej dwa znaleziska, że ktoś ukradł strusia i struś zdechł. W znaleziskach dziesiątki komentarzy nawołujących do linczu, licytacja, co należy zrobić "oprawcom", afera, jakby chodziło o seryjnego mordercę. Przecież to struś, taki większy kurczak. Należy dać mandat 150 zł za kradzież tuszy drobiowej i na tym powinno się skończyć. A że kurczak został nieco poturbowany, to tylko z korzyścią dla mięsa na filety. Poziom totalnego skretynienia większości społeczeństwa dawno osiągnął poziom
m.....d - Na głównej dwa znaleziska, że ktoś ukradł strusia i struś zdechł. W znalezi...

źródło: ostrich_en

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaką antypolską świnią trzeba być, żeby na kogoś takiego głosować...


@Tumurochir: Taką samą, która głosowała na Czarzastego czy Żukowską, którzy to mówili o Sowietach, że niby wyzwolili Polskę. W istocie nie różnią się od Brauna.
  • Odpowiedz