Hej Mirki i Mirabelki,

Piszę, bo mamy ogromny problem i liczymy na Wasz #wykopefekt. Moja żona zamówiła telefon i zegarek o łącznej wartości 3500 zł na raty w sklepie Euro RTV AGD. Przesyłkę miała dostarczyć firma DPD, ale niestety paczka nigdy nie dotarła.

W systemie DPD status paczki jest oznaczony jako „doręczona”, mimo że kuriera w ogóle nie było w miejscu doręczenia, co mamy potwierdzone przez monitoring z dnia 05.12.2024. Paczka
kolekcjonerblaszanychszyb - Hej Mirki i Mirabelki,

Piszę, bo mamy ogromny problem i ...

źródło: DPD KRADNIE I OSZUKUJE

Pobierz
  • 389
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciąg dalszy reklamacji fotela z #grospol

Napisałem tydzień temu mój problem (złamane pokrętło przy siedzisku). Odpisali żebym spakował cały dół fotela, a oni wyślą nowe części. No to rozkręciłem podłokietniki i oparcie, a następnie całość spakowałem to do tego pudła w którym to przyszło, pół godziny pakowania mi to zajęło

Paczka z nowymi częściami miała przyjść wczoraj (było powiadomienie sms), no ale standardowo to od DPD, więc dzień spóźnienia mieli xD
Starej paczki
Ryptun - Ciąg dalszy reklamacji fotela z #grospol

Napisałem tydzień temu mój problem...

źródło: IMG_20250110_163840

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z Wykopem w zasadzie od początku jego istnienia. Moje aktualnego konto ma 12 lat, z dużą liczbą znalezisk, mnóstwem komentarzy, wpisów. Nie każdy miał ze mną po drodze, ale zawsze istniały tutaj żywe i ciekawe dyskusje, nawet polityczne. Czasami dobrze było poznać kogoś punkt widzenia. Nigdy nie miałem żadnego bana, nawet ostrzeżenia. Ilość usuniętych moich komentarzy można policzyć na placach jednej ręki.

Dzisiaj przy wejściu na stronę
mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem z Wykopem w zasadzie od początku jego i...

źródło: Zrzut-ekranu-2025-01-08-2351582

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mikroczat.pl
  • 3
Tu zupełnie nie chodzi o żadnego bana czy ostrzeżenia. Wręcz przeciwnie. Pewnie nie zmieniałeś od 6 lat hasła, albo masz hasło znalezione w różnych leakach. Rumun tylko czycha na takie konta, żeby je przejąć, wykorzystać i wtedy skończyłbyś z banem permanentnym. To czy jesteś bardzo aktywnym użytkownikiem, czy nie korzystasz z konta od 4 lat nie ma znaczenia, jeśli Twoje hasło jest w rękach osób, które mają hasła do kont z wykopu.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @WykopX

Od lat mam włączoną dwustopniową autoryzację przez Google Authenticator. Żadne z moich danych nie zostały udostępnione, a przynajmniej nie są dostępne publicznie, sprawdzałem przez wszystkie możliwe strony typu haveibeenpwned.com.

Z resztą nie jestem idiotą (może właśnie o to chodzi), załamanie hasha mojego hasła trwałoby wieki, byłem na kursach m. in.
  • Odpowiedz