Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
yorimo

yorimo

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14230
  • Znaleziska 9612
  • Mikroblog 4618
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 3
K_R_S
K_R_S
18.10.2025, 14:03:00
  • 0
Notatnik Śmierci nie powinien być oceniony aż na 8.3 (przypadek z filmwebu). +8 zwykle jest zarezerwowane dla produkcji, które oglądasz i do których nie masz większych zastrzeżeń po obejrzeniu. Tu tym czasem

dalej spojlery

liczba sytuacji typu deus ex machina przekracza granice absurdu. Potrzeba wymazać pamięć Kiry - puf, nowa reguła dot. zeszytu. Potrzeba zabić L - puf, Rem to ogarnie. Potrzeba nowych L - puf, oto się pojawiają jakieś randomy. Nie
KRS - Notatnik Śmierci nie powinien być oceniony aż na 8.3 (przypadek z filmwebu). +8...

źródło: death-note-anime

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 18.10.2025, 14:07:36 via Wykop
  • 0
@K_R_S: Nie jest źle...dobrze, że nie widziałeś wersji Netflixa, gdzie blady jak ściana L jest cały czarny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jarkendarion
Jarkendarion
18.10.2025, 12:24:56
  • 16
Worms 3d do kawusi.
Ale nostalgia i klimacik (。◕‿‿◕。)

#worms #worms3d #staregry #retrogaming
Jarkendarion - Worms 3d do kawusi.
Ale nostalgia i klimacik (。◕‿‿◕。)

#worms #worms3d...

źródło: xeymdf9hozyhcyv0o3jm

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 18.10.2025, 12:28:24 via Wykop
  • 21
@Jarkendarion: jak wormsy to tylko Armageddon
  • Odpowiedz
mario-bbb
mario-bbb
mario-bbb
17.10.2025, 11:55:55
  • 2
Kurna blaszka. Rozwiodłem się z narcyzką żeby mieć święty spokój… jakiż ja naiwny byłem☹️ Uważajcie z kim się żenicie chłopaki #gorzkiezale #rozwod #redpill
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 17.10.2025, 12:12:48 via Wykop
  • 0
@mario-bbb: Skończyła niedawno 35lat?
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
16.10.2025, 15:41:33
  • 139
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 17.10.2025, 11:50:31 via Wykop
  • 0
@Pasterz30: Mam 196 i wysokie kobiety 181+ są zazwyczaj brzydkie i niezgrabne. Są wyjątki, ale mało ich...
  • Odpowiedz

204

Para poszukiwaczy odnalazła średniowieczny miecz pod Iławą! (GALERIA)

Para poszukiwaczy odnalazła średniowieczny miecz pod Iławą! (GALERIA)

Może na pierwszy rzut oka nie wygląda to na spektakularne odkrycie, jest to z pewnością coś o czym marzy każdy z poszukiwaczy i coś co po konserwacji będzie wielką ozdobą muzeum średniowieczny miecz.

Zwiadowca_Historii
z
zwiadowcahistorii.pl
dodany: 13.10.2025, 11:28:30
  • 50
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    zwiadowcahistorii
  • #
    artefaktnadzis
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
yorimo
yorimo 14.10.2025, 12:02:46 via Wykop
  • -3
Jak czytam takie wiadomości to mi się nóż w kieszeni otwiera na polskie prawo. Ogólnie to jeśli nie mieli pozwolenia na szukanie, to grozi im więzienie. Ten kraj nie jest po stronie obywatela.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

611

Pieski chcą się tylko pobawić...

Pieski chcą się tylko pobawić...

Filmik pokazujący, jak niebezpieczne są stada zdziczałych, bezpańskich psów. Starsi może pamiętają, a młodsi niechaj zobaczą. Nagranie z Meksyku, ale dobrze oddaje realia polskich wsi i małych miasteczek te kilkanaście lat temu...

patryk-wuwuw
z
streamable.com
dodany: 12.10.2025, 06:30:10
  • 122
  • #
    bekazpsiarzy
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    psiarze
  • #
    pies
yorimo
yorimo 13.10.2025, 10:32:55 via Wykop
  • 0
ja pamiętam jeszcze z 25 lat temu we Wrocławiu szedłem do kumpla przez skóty to spotykało się bezpańskie psy - wtedy trzeba było robić tył zwrot i dzida spokojnym krokiem dookoła.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

616

Ziemniaczany dramat na Podkarpaciu. Rolnik wysypał 150 ton. "Bierzcie za darmo!"

Ziemniaczany dramat na Podkarpaciu. Rolnik wysypał 150 ton. "Bierzcie za darmo!"

W miejscowości Dąbrowica (woj. podkarpackie) jeden z rolników wysypał na pole około 150 ton ziemniaków. Bulwy leżą na ściernisku

rybak_fischermann
z
fakt.pl
dodany: 11.10.2025, 17:57:47
  • 452
  • #
    podkarpacie
  • #
    rolnictwo
  • #
    polska
  • #
    ziemniaki
yorimo
yorimo 13.10.2025, 07:43:21 via Wykop
  • 0
Błagam, tylko nie onet... Nie wstawiajcie tu tego gówna, bo kliknąłem przez przypadek i wdepnąłem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

381

Ceny w sklepach znowu w górę. Płacimy coraz więcej za zakupy

Ceny w sklepach znowu w górę. Płacimy coraz więcej za zakupy

Najbardziej odczuwalne są podwyżki żywności i produktów codziennego użytku.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 10.10.2025, 04:53:56
  • 142
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    jedzenie
  • #
    zakupy
yorimo
yorimo 10.10.2025, 10:36:21 via Wykop
  • -2
@MlodyCezar: @Rudz1elec ale wiecie, że to AI
yorimo
yorimo 09.10.2025, 19:07:14
  • 0
#mecz co za patałachy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 09.10.2025, 19:01:52
  • 0
Patrząc jak taki Friz doibkase na gowniarzach, bierze dotacje na 4mln, to chyba rzucam pracę i biorę kamerkę i konto na yt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
09.10.2025, 19:07:47 via Wykop
  • 0
@yorimo: za późno już raczej
  • Odpowiedz

5412

Friz dostał prawie 4 miliony ze środków publicznych na "Rozwój AI"

Friz dostał prawie 4 miliony ze środków publicznych na "Rozwój AI"

Multi-milioner Friz otrzymał 3 921 113 złotych i 71 groszy ze środków publicznych na rozwój AI. Tak przepalana jest publiczna kasa na fanaberie multi-milionerów. Warto dodać również, że Friz przez sprytne "kruczki podatkowe" i chowanie majątku w fundacji rodzinnej unika opodatkowania majątku

PierdekAlonso
z
x.com
dodany: 09.10.2025, 12:38:31
  • 617
  • #
    afera
  • #
    ekipa
  • #
    friz
  • #
    youtube
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
yorimo
yorimo 09.10.2025, 18:57:52 via Wykop
  • 19
To się w pale nie mieści
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yorimo
yorimo 09.10.2025, 19:00:00 via Wykop
  • 0
@jamajskikanion: nie, nie...wystarczylo robić z siebie idiotę

2560

Ordynator szpitala w Poznaniu zatrzymany. Zarabiał 100 tys. zł miesięcznie.

Ordynator szpitala w Poznaniu zatrzymany. Zarabiał 100 tys. zł miesięcznie.

Dyżury przydzielał sam sobie i poświadczał nieprawdę w dokumentach.

pwone
z
epoznan.pl
dodany: 07.10.2025, 10:01:32
  • 419
  • #
    poznan
  • #
    lekarz100k
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
yorimo
yorimo 07.10.2025, 16:50:33 via Wykop
  • 22
Mam kilka domów dalej sąsiada. Lekarz. Co roku nowa fura. Gustuje w kombi. Takie tam rodzinne..rs6, rs7
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1643

Gigantyczne podwyżki dla przedsiębiorców. Czegoś takiego nie było od 6 lat

Gigantyczne podwyżki dla przedsiębiorców. Czegoś takiego nie było od 6 lat

Składki społeczne do ZUS dla przedsiębiorców wyniosą miesięcznie 1926,76 zł (bez składki zdrowotnej). To o 8,6 proc. więcej niż w tym roku i aż o 93 proc. więcej niż w 2021 r. Podwyżki będą też w składce zdrowotnej. Tu podwyżki sięgną aż 37,4 proc.

Bobito
z
wnp.pl
dodany: 05.10.2025, 20:04:03
  • 527
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    pieniadze
yorimo
yorimo 06.10.2025, 15:47:45 via Wykop
  • -1
@w9rT_wv_bIAn37l: ja nigdy
yorimo
yorimo 06.10.2025, 15:54:04 via Wykop
  • 0
@mazaken: bez kitu... Chłop przy 3% miałby ponad 20k miesięcznie uwzględniając podatek belki xD
yorimo
yorimo 03.10.2025, 06:43:49
  • 0
Dlaczego w dobie AI, lataniu w kosmos, komputerów kwantowych w 2025 banki w Polsce nadal używają starego systemu ELIXIR do komunikacji księgowań transakcji?
Ten system działa od 1994roku, a my dalej bawimy się w 3 sesje i to tylko w dni robocze.
Ja oczekuje przelewów w czasie rzeczywistym 24/7
Blik to wybawienie dla niektórych.
#pytaniedoeksperta #blik #banki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rtg_
rtg_
rtg_
03.10.2025, 06:47:31 via Wykop
  • 8
@yorimo: bo moga, wiec nie maja potrzeby rozliczac sie w czasie rzeczywistym a jak trzeba ekspresowy przelew to ktos moze zaplacic
  • Odpowiedz
lobo
lobo
03.10.2025, 06:55:01 via Wykop
  • 6
@yorimo: Pracuję przy wytwarzaniu aplikacji dla banków co prawda na froncie, ale jak najbardziej mam wgląd w backend + jestem z nimi w ciągłym kontakcie. Dlatego te systemy są dalej używane bo działają, systemy bankowe są olbrzymie, pisane w wielu technologiach i części między nimi są zależne. Banki w wiekszości wypadków stopniowo modyfikują części kodu bo nie mogą sobie pozwolić na zastój, dodatkowo systemy między bnkami są powiązane. Nie da
  • Odpowiedz

327

Zerowy podatek dla rodzin 2+2 - Projekt ustawy znów u Nawrockiego

Zerowy podatek dla rodzin 2+2 - Projekt ustawy znów u Nawrockiego

Zwolnienie rodzin, które mają przynajmniej dwójkę dzieci z płacenia podatku PIT, to jedna z pierwszych inicjatyw prezydenckich Karola Nawrockiego. Podpisany na początku sierpnia projekt ustawy wrócił na biurko prezydenta. Powodem braki, bez których nie można rozpocząć dalszej drogi legislacyjnej.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 01.10.2025, 10:31:36
  • 298
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
yorimo
yorimo 02.10.2025, 09:40:45 via Wykop
  • 0
Oczywiście madka, która zabrała dzieci dostaje 800, potem zwolnienia, odprowadzenia podatku itd...a ojciec pomimo dzieci, nawet jak nie zawinił rozpadu jest ruchany...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

13

Tomasz Hajto, który śmiertelnie potrącił babe na pasach reklamuje... HAMULCE

Tomasz Hajto, który śmiertelnie potrącił babe na pasach reklamuje... HAMULCE

Tomasz Hajto przed laty spowodował na pasach śmiertelny wypadek, w którym zginęła 74-letnia kobieta. Teraz firma sprzedająca części samochodowe wykupiła prawa do jego wizerunku.

yorimo
z
pudelek.pl
dodany: 01.10.2025, 11:57:11
  • 6
  • #
    tomaszhajto
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
beriam
beriam
30.09.2025, 05:54:36
  • 387
¯\(ツ)/¯

#humorobrazkowy
#heheszki
#thelastofus
beriam - ¯\(ツ)/¯

#humorobrazkowy 
#heheszki
#thelastofus

źródło: 1512

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 30.09.2025, 13:50:38 via Wykop
  • 1
@Karl_Tofel: w GoT grała i jakoś pasowała jej rola...była spoko postacią. Tutaj po prostu nie pasuje, bo w grze było po prostu ładne dziecko, które wyrosło na ładną nastolatkę. Tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz

2485

InPost buduje konkurencję dla Allegro.

InPost buduje konkurencję dla Allegro.

InPost buduje konkurencję dla Allegro i planuje uruchomienie nowego projektu już 1 stycznia 2026 roku. System oparty na sztucznej inteligencji ma całkowicie zmienić polski rynek e-commerce. AI ma nie tylko skrócić ścieżkę zakupową.

WyskoczNaWakacje
z
tuinwestuje.pl
dodany: 29.09.2025, 10:42:04
  • 525
  • #
    allegro
  • #
    inpost
  • #
    ecommerce
  • #
    zakupy
  • #
    internet
  • #
    polska
yorimo
yorimo 29.09.2025, 14:00:15 via Wykop
  • 1
Przecież ten artykuł jest napisany przez AI,
Jak widzę napis "Dlaczego ten projekt może się udać?" To pewność wzrasta do 100%
Baza danych z 2021 roku i wspominki o nieisteniejących sklepach...
Wy to plusujecie ludzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Varesi
Varesi
24.09.2025, 04:18:16
  • 188
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yorimo
yorimo 29.09.2025, 10:04:39 via Wykop
  • 0
@Varesi: Ja współczuje tylko temu chłopu, który chciał mieć w końcu syna, a dała mu same córki.
  • Odpowiedz

733

To jest prawdziwe piekło mężczyzn!

Pokaż treści 18+

To jest prawdziwe piekło mężczyzn!

W latach 2020-2024 skazano 145 tys. osób za niealimentację w tym 137 TYS. TO MĘŻCZYŹNI a ledwie 7 tys. to kobiety! Stop dyskryminacji systemowej ojców oraz patologicznemu polskiemu prawu rodzinnemu! Sądy zabrały dzieciom ojców ale dały im alimenty...

gerwazy-oko
z
streamable.com
dodany: 25.09.2025, 22:32:06
  • 188
  • #
    alimenty
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polska
  • #
    p0lka
  • #
    alienacja
  • #
    polityka
yorimo
yorimo 27.09.2025, 06:45:03 via Wykop
  • 0
@mario-bbb: dokładnie. Chory kraj, dlatego madkom tak się oczy świeca jak jest temat alimentów.
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 29
  • Strona 6 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.04.2020

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking