Ustawodawca zakłada, że ludzie są nieodpowiedzialni, nie mogą mieć auta bez OC, zmusza każdego posiadacza auta do wykupienia OC, auta historyczne i 40+ już nie.
Ludzie muszą płacić, jak nie to bat z UFG, głupota.
Kara powinna być sroga za jazdę bez OC, za brak OC na aucie które nie jeździ nie powinna mieć miejsca.
Nie ma systemu wyjścia z braku OC bez kary, robisz



















Cukrzyca nie boli, ale niedocukrzenia i przecukrzenia czuć.
Długotrwałe przecukrzenia osłabiają ich odczuwanie i niszczą organizm.
NFZ w Polsce diabetyków wspiera słabo.
Lekarz rodzinny nie chce przepisywać pasków do glukometru, bo pacjent je za szybko zużyje... kutfa jego mać. Insulina kosztuje więcej niż ta sama w Niemczech czy na wyspach.
Leczenie cukrzycy w Polsce