Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
v-tec

v-tec

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85860
  • Znaleziska 26921
  • Mikroblog 58939
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 258

1057

650 mln zł wynosi w tej chwili "manko" systemu kaucyjnego.

650 mln zł wynosi w tej chwili "manko" systemu kaucyjnego.

To wartość wprowadzonych już do obiegu opakowań, za które kaucja nie została jeszcze zwrócona klientom. Jak tak dalej pójdzie, to zgodnie z procedurami pieniądze wpadną na konto operatorów systemu kaucyjnego. W pierwszych miesiącach zwrócono 28 proc. z łącznej liczby wprowadzonych opakowań.

Zbychu222
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.04.2026, 18:47:27
  • 280
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
v-tec
v-tec 20.04.2026, 18:53:19 via Wykop
  • 768
Piękny wałek, na równi z A4.
  • 29
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1646

Abonament RTV już wkrótce obowiązkowy. To dotknie wszystkich Polaków

Abonament RTV już wkrótce obowiązkowy. To dotknie wszystkich Polaków

O likwidacji abonamentu RTV politycy dyskutują od dawna. Tego typu głosy pojawiały się już w kampanii wyborczej. Nie oznacza to jednak, że koalicja rządząca chce znieść z Polaków opłatę, a jedynie zmienić sposób jej naliczania. Co więcej, po zmianach nad którymi pracują politycy uniknięcie płacenia

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 20.04.2026, 09:55:42
  • 326
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
v-tec
v-tec 20.04.2026, 17:16:12 via Wykop
  • 2
Nie mogą jej po prostu z głównego budżetu finansować? Po co te cyrki z dodatkową daniną. Już opodatkowaną.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

trebeter
trebeter
18.04.2026, 13:40:53
  • 393
#trzecieoko
mirror: https://streamable.com/vrb7rc
trebeter - #trzecieoko
mirror: https://streamable.com/vrb7rc
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 18.04.2026, 18:09:28 via Wykop
  • 8
@Anthrax91: prawdopodobnie przebicie na obudowę i porażenie prądem.
  • Odpowiedz
rastaque
rastaque
15.04.2026, 17:09:54
  • 0
Miraski mam pytanie, jak wzbudzić czujniki powietrza w oponach TPMS? Kupiłem komplet i aktywator do nich, napompowałem koła do 3 bar no i nie działa. Za małe ciśnienie dałem czy co?

#motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 15.04.2026, 19:44:10 via Wykop
  • 1
@rastaque: rozpoczynasz procedurę aktywacji w menu auta, potem po kolei aktywujesz w każdym z kół czujnik TPMS przy pomocy aktywatora. Przynajmniej w astrze j tak było, w k pewno podobnie.
  • Odpowiedz
RianesS
RianesS
RianesS
15.04.2026, 18:09:51
  • 2
Mirki
Co kupić do 4k - bezlusterkowiec, z wymienną optyką.
Nacisk głównie na filmowanie - mam kanał na YT z recenzjami sprzętu, powoli ale się rozwija.

Prywatnie używam iPhone 14 Pro Max, ale mam zawaloną pamięć i musiałbym co chwilę zgrywać materiał, nie na rękę mi pozbywać się innych rzeczy, cały czas przenosić pliki itp. Do tej pory moje ostatnie filmy nagrywałem starym iphonem 12 pro, który służy mi tylko jako kamera, nie ma włożonej
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 15.04.2026, 18:46:24 via Wykop
  • 0
@RianesS: żebyś się nie rozczarował: kup to, co dobrze się sprawdza w wideo, skoro priorytetem jest wideo. Nie patrz na dodatkowe możliwości.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
13.04.2026, 08:59:42
  • 1
✨️ Jak podejść do pożyczki dla brata? Ⓘ
Mam problem. Brat chce ode mnie pożyczyć dużą kwotę (250 000) na spłatę długu spowodowanego, mówiąc wprost - swoją głupotą.
Okres spłaty pożyczki to jakieś 5-10 lat.

Jak do tego podejść? Nie chcę oczywiście żadnego zysku, ale chyba mam prawo oczekiwać zwrotu kwoty powiększonej o inflację?
W innym przypadku wychodzę na frajera, który przez x czasu pracował na kogoś. Można powiedzieć, że to był dla mnie stracony czas
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 13.04.2026, 14:49:34 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: i co ci da ten zastaw? Zaczniesz egzekwować dług to staniesz się największym wrogiem rodziny. Niech idzie do banku albo sprzeda tę nieruchomość.
  • Odpowiedz
Nie_quatschen
Nie_quatschen
10.04.2026, 09:59:10
  • 0
Kupiłem aktywnego suba, Ground zero gztb 25act ale bez przewodów. To chyba molex 10pin. Jedyne zdjęcie które mam to z eBaya . Ma ktoś taki albo zna gdzie jest + - oraz remote ?
https://www.amazon.pl/Ground-Zero-GZTB-25ACT-Aktivwoofer/dp/B07BHMD787

#audiovoodoo #caraudiob #motoryzacja #audioboners #audio #elektronika #elektroda #majsterkowanieopis odnośnika
Nie_quatschen - Kupiłem aktywnego suba, Ground zero gztb 25act ale bez przewodów. To ...

źródło: 1000038455

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 10.04.2026, 12:08:31 via Wykop
  • 0
@Nie_quatschen: te grube czarny i czerwony w lewym górnym rogu to pewno zasilanie, niebieski to remote (podłączasz do radia), sygnał najlepiej przez cinch podać. Ale to tylko moje gdybanie, nie biorę odpowiedzialności jakby coś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ja bym rozebrał i zobaczył co jak w środku idzie. Najlepiej daj jakiemuś elektronikowi do zrobienia taki kabel.

https://www.car-hifi-pool.de/manuals/GZTB_25ACT.pdf
  • Odpowiedz
insystem
insystem
06.04.2026, 18:38:06
  • 519
W listopadzie 2025 zgłosiłem na #stopagresjidrogowej wyprzedzanie na przejściu, skrzyżowaniu i podwójnej ciągłej, o tutaj, w tym miejscu. Później byłem zeznawać na policji i o sprawie zapomniałem. Aż do 31.03, dostałem maila (prowadzę działalność gospodarczą i łatwo mnie znaleźć) na skrzynkę firmową. Od niejakiego 21 letniego studenta. Zrzut z maila poniżej.

Żeby było zabawniej, kierujący jeździ Audi A1 Sportback

Kierujący źle celował w moją empatię (posiadam, ale nie w takiej
insystem - W listopadzie 2025 zgłosiłem na #stopagresjidrogowej wyprzedzanie na przej...

źródło: CnP_06042026_203234

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 06.04.2026, 21:45:57 via Wykop
  • 1
@insystem: ale się spłakał. Stać na auto to i stać na mandaty. A niby jakbyś mu miał pomóc? Zapłacić za niego?
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
06.04.2026, 06:49:05
  • 959
Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
Shatter - Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli ki...

źródło: 1000008251

Pobierz
  • 406
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 06.04.2026, 18:24:09 via Wykop
  • 0
@Shatter: powiedz policji żeby przyjechali autem nieoznaczonym. Z tymi sąsiadami nie rozmawiaj, nie ma najmniejszego sensu. A, 3 zgłoszenia i sprawa trafia do sądu (znajomy tak miał). Zbieraj dowody, przydadzą się. Skonsultuj sprawę z prawnikiem.
  • Odpowiedz

0

Samochód zawisł na moście. Jak do tego doszło?

Samochód zawisł na moście. Jak do tego doszło?

Samochód dosłownie zawisł na moście. Nie wiadomo jak doszło do tego zdarzenia, a pozycja w jakiej znalazło się auto wygl

v-tec
z
nadmorski24.pl
dodany: 06.04.2026, 09:00:29
  • 4
  • #
    pomorskie
  • #
    wypadek
  • #
    jakdotegodoszloniewiem
nieznamniepamietam
nieznamniepamietam
nieznamniepamietam
05.04.2026, 13:23:07
  • 0
Te lawety z assistance to potem sa jakies formalnosci z ubezpieczalnia? Mam w zakresie mojego ubezpieczenia i zastanawiam sie czy wybierac sie 2km do mechanika z peknietym przewodem hamulcowym? Raz pedal wchodzi bez oporu, raz nie, dojechalem tak kilometr do domu ale widze, ze bak obryzgany plynem i ubylo go w zbiorniczku ale kontrolka sie nie zapalila. Moze tez czujnik uszkodzony. Po drodze wzniesienie wiec chyba tym bardziej nie ma sensu ryzykowac?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 05.04.2026, 13:35:48 via Wykop
  • 1
@nieznamniepamietam: nie, ale sprawdź czy nie masz np. opcji że pomoc drogowa działa tylko od np. 25km od miejsca zamieszkania.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 05.04.2026, 14:36:08 via Wykop
  • 1
@nieznamniepamietam: ten ręczny to tak niespecjalnie hamuje. Jak się nie boisz to jedż na kołach, ja tak raz czy 2 jechałem do mechanika. A jak masz możliwość to wezwij autolawetę.
  • Odpowiedz

451

Ukraińcy chcieli wjechać autokarem do Polski. W środku roiło się od Rosjan

Ukraińcy chcieli wjechać autokarem do Polski. W środku roiło się od Rosjan

Dwaj Ukraińcy próbowali wbrew prawu wwieźć do Polski 12 obywateli Rosji. Ukraińcy wpadli na granicy polsko-słowackiej, kiedy funkcjonariusze Straży Granicznej postanowili skontrolować autokar, którym podróżowali niedoszli nielegalni migranci.

VoxClamantisInDeserto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 02.04.2026, 19:39:19
  • 77
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    imigranci
  • #
    spoleczenstwo
v-tec
v-tec 03.04.2026, 11:03:34 via Wykop
  • 3
A czego oni tu szukają? Niech w swoim wspaniałym mirze siedzą.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2844

Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował

Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19 ustalił Rynek Zdrowia. "Sąd uznał, że ani wojna w Ukrainie, ani rozwój pandemii, w tym spadek liczby zakażeń, nie uzasadniają uchylenia lub zmiany zobowiązań umownych Polsk

sub_zero_1
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.04.2026, 14:12:40
  • 616
  • #
    polska
  • #
    covid
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
v-tec
v-tec 01.04.2026, 18:23:34 via Wykop
  • 2
Pewno wiedzieli, co podpisują, ale pod stołem coś poszło i podpisali. Ci, co podpisali powinni siedzieć za niegospodarność.
v-tec - Pewno wiedzieli, co podpisują, ale pod stołem coś poszło i podpisali. Ci, co ...

źródło: 1000028084

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
31.03.2026, 12:35:33
  • 0
Szukam dobrych koszul w stosunku cena-jakość i coś k---a mi nie idzie.

Charles Tyrwhitt przetestowałem, bo trafiła się jednorazowa promocja -200pln. Jakość naprawdę fajna, kołnierzyk elegancko się prezentuje ale niestety ,,super slim fit'' dla chłopa z dosyć obszerną klatą i tak okazała się luźnym workiem. Więc chyba ta marka tak już ma. Nie chce mi się kombinować ponownie, zwłaszcza w pełnej cenie.

Wólczanka trochę rozczarowuje. Wyszukałem sobie koszulę niby z linii premium,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 31.03.2026, 12:56:32 via Wykop
  • 0
@Ekspert_z_NASA: nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu Wólczanka tandeta straszna. Szybko wyrzuciłem.
  • Odpowiedz

3

Zobacz dźwig Svanen, który stawia wiatraki jak klocki

Zobacz dźwig Svanen, który stawia wiatraki jak klocki

O Svanen mówi się "łabędź", bo mimo monumentalnych rozmiarów porusza się po wodzie z zaskakującą gracją. To jeden z najsłynniejszych dźwigów pływających w Europie: powstał na początku lat 90. XX w. z myślą o montażu gigantycznych elementów mostowych, a potem "przebranżowił się" na offshore.

erka73
z
trojmiasto.pl
dodany: 27.03.2026, 17:25:14
  • 8
  • #
    trojmiasto
  • #
    polska
  • #
    offshore
  • #
    offshorewind
  • #
    statki
  • #
    energetyka
v-tec
v-tec 29.03.2026, 17:39:17 via Wykop
  • 0
Z wieży widokowej w Rumi go widać, spory jest.
v-tec - Z wieży widokowej w Rumi go widać, spory jest.

źródło: 1000027970

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

539

Kabel za 4000 dolarów kontra tani przewód z Amazona. Ośmieszyli audiofilów

Kabel za 4000 dolarów kontra tani przewód z Amazona. Ośmieszyli audiofilów

Z jednej strony przewód Amazon Basics RCA Cable za kilka dolarów. Po drugiej stronie ekskluzywny Kimber Kable KS 1036, którego cena przekracza 4000 dolarów.Różnice w testach? Brak. Ale za 4000$ dostajemy przewodniki ze srebra, diamentowe matryce i zaawansowaną izolację FEP.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 29.03.2026, 15:00:04
  • 185
  • #
    audiovoodoo
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    audio
v-tec
v-tec 29.03.2026, 17:09:29 via Wykop
  • 182
Są frajerzy, którzy za to płacą to się robi biznes!
  • 23
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

v-tec
v-tec 29.03.2026, 17:33:45 via Wykop
  • 18
@niki_niki: trochę mała skala, ale cholera wie. Prędzej "dzieła sztuki" za kilka mln USD. I chyba nie doceniasz debilizmu kupujących.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 30
  • Strona 3 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.07.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking