Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
v-tec

v-tec

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85981
  • Znaleziska 26981
  • Mikroblog 59000
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 258
v-tec
v-tec 04.10.2019, 15:52:43
  • 0
Czy możecie polecić jakąś knajpę bądź bar w Gdyni centrum, gdzie mógłbym się spotkać ze znajomymi i pogadać przy piwku/drinku? Ok 10-12 osób będzie także wymagany większy stół albo możliwość ich złączenia.

#gdynia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzemranyInkub
SzemranyInkub
04.10.2019, 15:53:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@v-tec: Donegal, Warka, Browar Port?
  • Odpowiedz
bushie
bushie
04.10.2019, 18:01:44
  • 1
@v-tec: Kandelabry maja pełno piwa i duże stoliki
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 04.10.2019, 09:10:43
  • 1
Hej,
potrzebuję kupić narzędzia: klucze nasadkowe (z grzechotką i przedłużką, klucze oczkowe (zwykłe), w solidnej walizce (aby np. zawiasy nie zepsuły się po roku). Używane będą sporadycznie do np. skręcania mebli, napraw rowerów, drobnych napraw przy samochodzie. Jesteście w stanie coś polecić? Nic drogiego, ale nie chcę tandety. Zastanawiam się nad zestawem Coval albo zestawem z Lidla. Jedna walizka, wszystko ma swoje miejsce, nie ma walania się kluczy w torbie narzędziowej. Może
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vadzior
Vadzior
04.10.2019, 09:45:47
  • 1
@v-tec: Weź te tańsze Honitony i płasko oczkowe 6-32 Coval. Nie pożałujesz. Sprzęt na lata.
  • Odpowiedz
albertbranka
albertbranka
04.10.2019, 15:35:59
  • 1
@v-tec: Praktycznie co tydzień takie pytanie się pojawia, sam zresztą kiedyś pytałem pod tym tagiem. Poleca się yato. Dobre, przyzwoita cena i będą na lata.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 03.10.2019, 03:51:22
  • 1
Są szanse na kierowcę testowego w Haasie.

[https://wrc.net.pl/robert-kubica-odpowiedzia-na-problemy-haasa-orlen-sponsorem-tytularnym](
https://wrc.net.pl/robert-kubica-odpowiedzia-na-problemy-haasa-orlen-sponsorem-tytularnym)

#kubica
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
03.10.2019, 05:02:13
  • 2
Jeśli Kubica/Orlen mają do wyboru kierowca testowy/rezerwowy w RP lub Haas-ie to wybór jest tylko jeden - Haas. W RP logo Orlenu będzie jednym z wielu na "pstrokatym" samochodzie a w Haas-ie będzie praktycznie jedynym logotypem. W dodatku Haas może wrócić do swoich barw które są zbieżne z barwami Orlenu.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec
Autor
03.10.2019, 07:57:11
  • 0
@SadLostPuppy: nie sądzę. Raczej niewielkie. Po powrocie Robert jeszcze niewiele pokazał, Ferrari nie będzie ryzykować wzięciem niesprawdzonego kierowcy.
  • Odpowiedz

11

Historia rajdowej grupy B

Historia rajdowej grupy B

Historia rajdowej grupy B.

v-tec
z
youtube.com
dodany: 29.09.2019, 06:31:02
  • 2
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    motorsport
v-tec
v-tec 28.09.2019, 16:37:49
  • 3
Kilka lat temu (bodajże 2011) miałem okazję odwiedzić:

Muzeum BMW

BMW Welt

Teraz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....1
w.....1
konto usunięte 28.09.2019, 17:14:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v-tec: byłem w lipcu, oprócz tego że w BMW Welt stoją same nowe modele to wszystko jest takie same. Byłeś w fabryce w środku?
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec
Autor
28.09.2019, 17:16:42
  • 0
@wxx71: nie.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 26.09.2019, 11:32:57
  • 0
Czy mogę ustawiając czas w zegarku automatycznym, a dokładnie Orient Mako II, cofać go przechodząc przez zmianę dnia? Czy ma to jakiś negatywny wpływ na mechanizmy zegarka?

#zegarki
v-tec - Czy mogę ustawiając czas w zegarku automatycznym, a dokładnie Orient Mako II,...

źródło: comment_hL5L97DVF0YFl8MgWoFHsg1HXuV2urB6.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m_bielawski
m_bielawski
m_bielawski
26.09.2019, 11:52:47
  • 7
Lepiej to wygląda


@levusek1992: xD

@v-tec: W zegarkach bez szybkiego ustawiania daty w ten właśnie sposób się to robi, więc wydaje mi się, że nie powinno to wpływać na mechanizm.
  • Odpowiedz
Wobler
Wobler
26.09.2019, 15:17:10
  • 3
@v-tec: W czasie, gdy zmienia się data (okres jest ten inny dla różnych werków, ale dla przykładu przyjmijmy 21-5 rano dla werku 7S26C od Seiko) koło datownika jest sprzężone z mechanizmem zegarka i kręcąc wskazówkami do tyłu w tym czasie, można uszkodzić mechanizm zmiany daty. Jak chcesz zmienić datę, to ustaw wskazówki na bezpieczną pozycję np. na 6 rano i dopiero wtedy zmień datę, a następnie ustaw godzinę (ale kręcąc
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 24.09.2019, 16:53:34
  • 1
Może Mercedesa W123 w wersji pickup?

https://m.olx.pl/oferta/mercedes-benz-w123-2-5td-4x4-z-reduktorem-pickup-z-najwyzszej-polki-CID5-IDB1SDw.html

#samochody
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 19.09.2019, 07:13:17
  • 0
People sleep funny positions.

https://www.boredpanda.com/people-sleep-funny-positions

#heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 18.09.2019, 18:51:11
  • 1
Obejrzyjcie zdjęcia z tego ogłoszenia. Cudo.

https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-baureihe-3-lim-320i-osnabrück/278701428.html

#motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

peterr767
peterr767
peterr767
18.09.2019, 18:53:51
  • 3
@v-tec:
peterr767 - @v-tec:

źródło: comment_mvHYotOKF3b2fJp79ypa9vhghFIicJhS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
razdwarazdwa
razdwarazdwa
18.09.2019, 20:18:17
  • 1
@v-tec: jedno zdjęcie jest dobre xD
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 17.09.2019, 23:39:03
  • 2
Odnośnie wczorajszej rocznicy - ale heheszkowo.

#kabaret #heheszki
v-tec - Odnośnie wczorajszej rocznicy - ale heheszkowo.

#kabaret #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 16.09.2019, 16:55:51
  • 87
A takie ładne audi właśnie ustrzeliłem.

#audi #samochody
v-tec - A takie ładne audi właśnie ustrzeliłem.

#audi #samochody

źródło: comment_PManvimdZNWO46cPgScMIvqCFPfmPC8F.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec
Autor
16.09.2019, 16:56:23
  • 23
v-tec

źródło: comment_fI9xXLT7ehqFhX1mtXDvdBVKy5c9QGUt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bocznica
bocznica
16.09.2019, 17:21:59 via Android
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

2

The Chaos Of English Pronunciation by Gerard Nolst... [EN]

The Chaos Of English Pronunciation by Gerard Nolst... [EN]

Zawiłości angielskiej wymowy zaprezentowane w zabawny sposób. The Chaos Of English Pronunciation by Gerard Nolst Trenité [EN]

v-tec
z
youtube.com
dodany: 16.01.2019, 11:51:41
  • 0
  • #
    english
  • #
    angielski
  • #
    angielskizwykopem

619

Jak wygląda przeprowadzka na stałe do Zakopanego? – KAROL NIENARTOWICZ...

Jak wygląda przeprowadzka na stałe do Zakopanego? – KAROL NIENARTOWICZ...

Czyli jak się mieszka w Zakopanem okiem "niezakopianina".

v-tec
z
karolnienartowicz.com
dodany: 05.01.2019, 07:33:28
  • 190
  • #
    polska
  • #
    zakopane
  • #
    tatry
  • #
    gory
  • #
    ciekawostki

1

The Ultimate Ground Speed Check - Tales from the Blackbird

The Ultimate Ground Speed Check - Tales from the Blackbird

Ciekawa historia (albo anegdota ;) ) o amerykańskich pilotach wojskowych samolotu SR-71 Blackbird (EN).

v-tec
z
oppositelock.kinja.com
dodany: 12.07.2017, 07:48:12
  • 2
  • #
    samoloty
  • #
    lotnictwo
  • #
    aircraftboners
  • #
    ciekawostki
  • #
    english

10

Ruf CTR "Yellow Bird" pełne okrążenie na północnej pętli Nürburgring

Ruf CTR "Yellow Bird" pełne okrążenie na północnej pętli Nürburgring

Stephan Rozer za kierownicą niesamowitego Ruf CTR1 Yellow Bird, przejazd na /pętla północna Nürburgring (Nordschleife). Świetne opanowanie auta, które nie należy do łatwych w prowadzeniu (silnik z tyłu, 469KM, napęd na tył).

v-tec
z
youtube.com
dodany: 17.11.2015, 09:45:30
  • 3
  • #
    samochody
  • #
    carboners
  • #
    ruf
  • #
    ctr
  • #
    porsche911
  • #
    nurburgring

19

Dwójka dzieciaków przemierza USA niebieskim Audi S4 [Eng].

Dwójka dzieciaków przemierza USA niebieskim Audi S4 [Eng].

Dwójka dzieciaków przemierza USA niebieskim Audi S4. Stary tekst (2006r.), ale dobry, zawiera dużo zdjęć, fajnie się czyta :)

v-tec
z
forums.vwvortex.com
dodany: 23.03.2015, 09:03:19
  • 1
  • #
    rozrywka
  • #
    usa
  • #
    tripreport
  • #
    audi
  • <
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • Strona 30 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.07.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking