Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dick-laurent

dick-laurent

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 515
  • Znaleziska 353
  • Mikroblog 162
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
Rmaala
Rmaala
przedwczoraj, 18:09:04
  • 2
Co to za jakiś losowy Hiszpan i wywiad z nim xD?
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dick-laurent
dick-laurent przedwczoraj, 18:11:45 via iOS
  • 1
@Rmaala: Bo to ktoś z fanzony w koszulce Lewandowskiego. Kompleksy
  • Odpowiedz
SpeaRRR
SpeaRRR
14.06.2026, 21:31:22
  • 7
LIv Morgan ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
SpeaRRR - LIv Morgan ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dick-laurent
dick-laurent 14.06.2026, 21:31:52 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bihu
bihu
14.06.2026, 10:39:33
  • 22
#lemans aż ją przeszły ciarki, NAPRAWDĘ
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dick-laurent
dick-laurent 14.06.2026, 10:40:39 via iOS
  • 1
@bihu: ciarki…na plecach
  • Odpowiedz
antarhei
antarhei
antarhei
14.06.2026, 10:32:44
  • 11
#lemans baba to nawet mordy nie zamknie jak komunikat jest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dick-laurent
dick-laurent 14.06.2026, 10:36:29 via iOS
  • 0
@antarhei: takie byki na antenie….dajcie spokój
  • Odpowiedz
dick-laurent
dick-laurent 07.06.2026, 15:18:04
  • 0
#f1 dawaj hadjar pilnuj 5 sek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rzepczak
Rzepczak
Rzepczak
07.06.2026, 15:19:02 via Wykop
  • 0
@dick-laurent: Gekon musi przez pit przejechać a Gasly ma 10s
  • Odpowiedz
dick-laurent
dick-laurent 07.06.2026, 15:15:11
  • 4
#f1 po co oni tyle krążą za tym SC?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gandezz
Gandezz
07.06.2026, 15:15:33 via Wypiek
  • 0
@dick-laurent mieli nagrzać opony i się od dublować
  • Odpowiedz
dick-laurent
dick-laurent 07.06.2026, 14:56:34
  • 0
#f1 Hamilton odiebal karę????
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fat_american_kid
fat_american_kid
07.06.2026, 14:56:40 via Wykop
  • 3
@dick-laurent: tak
  • Odpowiedz
Rzepczak
Rzepczak
Rzepczak
07.06.2026, 14:56:59 via Wykop
  • 9
@dick-laurent: tak, a przy okazji Leclerc xD
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
07.06.2026, 14:29:56
  • 7
#f1 Najlepsze jest to że oni tam zarabiają w Mercedesie i Ferrari po kilkadziesiąt tys Euro miesięcznie i takie głupie błędy popełniają
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dick-laurent
dick-laurent 07.06.2026, 14:31:07 via Android
  • 0
@SpongeBobertKanciastoRenki nooo. cyrk :) cyrk f1
  • Odpowiedz
Infex
Infex
25.05.2026, 08:10:20
  • 0
#f1 ma ktoś linka do zapisu wyścigu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dick-laurent
dick-laurent 25.05.2026, 08:23:37 via iOS
  • 1
@Infex: f1 replays
  • Odpowiedz
dick-laurent
dick-laurent 24.05.2026, 21:13:40
  • 0
#f1 maks chyba be pudła
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lekkachmurka
Lekkachmurka
Lekkachmurka
18.05.2026, 07:00:26
  • 492
Dziękuję za odzew. Zgodnie z prośbą zakładam tag #customzesmietnika, żeby nie wołać i nie zawracać tyłka. Zrobię to tylko raz.

Wczoraj spędziłem kilka godzin w warsztacie i efekt jest lepszy niż się spodziewałem, ale o tym niżej.

Co to za gitara i po co to robię?
Lekkachmurka - Dziękuję za odzew. Zgodnie z prośbą zakładam tag #customzesmietnika, ż...

źródło: IMG_1165

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dick-laurent
dick-laurent 18.05.2026, 14:05:08 via iOS
  • 0
@Lekkachmurka: Hej. Właśnie wczoraj zacząłem usuwać lakier chemią ze swojego Vintage Lemon Drop. Wołaj!
  • Odpowiedz
dick-laurent
dick-laurent 18.05.2026, 17:51:42 via iOS
  • 1
@Lekkachmurka:
dick-laurent - @Lekkachmurka:

źródło: IMG_0522

Pobierz
  • Odpowiedz
dick-laurent
dick-laurent 18.05.2026, 17:52:31 via iOS
  • 1
@Lekkachmurka:
dick-laurent - @Lekkachmurka:

źródło: IMG_0524

Pobierz
  • Odpowiedz

2010

Odnaleziono nagranie z pogrzebu Piłsudskiego. "Absolutna sensacja"

Odnaleziono nagranie z pogrzebu Piłsudskiego. "Absolutna sensacja"

Narodowe Archiwum Cyfrowe po raz pierwszy udostępnia w całości unikatowy, dotąd niepublikowany film z krakowskich uroczystości pogrzebowych marszałka Józefa Piłsudskiego z 18 maja 1935 roku. To absolutna sensacja - przekonują przedstawiciele NAC, cytowani przez rdc.pl.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 11.05.2026, 10:55:25
  • 324
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    film
  • #
    krakow
dick-laurent
dick-laurent 11.05.2026, 13:43:06 via iOS
  • 22
@Kismeth: chyba m.in Rozwadowskiego odprawił na tamten świat

345

Baba z brodą była kiedyś atrakcją w cyrku

A dziś to wykładowca na Oxfordzie.

konto usunięte
z
x.com
dodany: 29.04.2026, 15:01:31
  • 96
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    heheszki
  • #
    patologia
dick-laurent
dick-laurent 29.04.2026, 21:03:30 via Wykop
  • -1
mmm....cycunie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

722

Prezes Zondycrypto otrzymał paszport Izraela i tam się pewnie odnajdzie

Prezes Zondycrypto otrzymał paszport Izraela i tam się pewnie odnajdzie

Bez szans na ekstradycję i pociągnięcie do odpowiedzialności. Izrael swoich nie deportuje :)

pewniepewno
z
fakt.pl
dodany: 23.04.2026, 14:19:40
  • 69
  • #
    zonda
  • #
    kryptowaluty
  • #
    zondacrypto
  • #
    afera
  • #
    izrael
dick-laurent
dick-laurent 24.04.2026, 08:03:50 via iOS
  • 1
@marcelstasiuk: Wyleciał jak prokurator się urlopował
marcus777
marcus777
22.04.2026, 12:22:41
  • 6
Portfel który niedawno podał Kral w związku z problemami Zondacrypto to:
16aEn4p6hK4FMpLtJGpoQZMZ946sDg1Z6n
https://www.blockchain.com/explorer/addresses/btc/16aEn4p6hK4FMpLtJGpoQZMZ946sDg1Z6n

Na portfelu jest 35 transakcji przychodzących.
Główne: pierwsza- 4434 BTC oraz druga - 69 BTC- to transakcje z marca 2016.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dick-laurent
dick-laurent 22.04.2026, 12:42:50 via Android
  • 1
@marcus777 to mnie jest portfel Suszka
dick-laurent - @marcus777 to mnie jest portfel Suszka

źródło: temp_file4938884102652408540

Pobierz
  • Odpowiedz
dick-laurent
dick-laurent 22.04.2026, 12:43:08 via Android
  • 1
dick-laurent

źródło: temp_file39036102538391349

Pobierz
  • Odpowiedz

3031

Według rządu jeżeli nie podoba ci się system kaucyjny, to szerzysz dezinformację

Według rządu jeżeli nie podoba ci się system kaucyjny, to szerzysz dezinformację

"sugestie, że operatorzy systemu mają interes w jego nieskuteczności" - nie zarabiają na tym że kaucja u nich zostaje? "system kaucyjny nie wprowadza dodatkowych obciążeń dla obywateli" - najlepiej zapłać i nie oddawaj. Brakuje jeszcze tylko ustawy, która wsadzałaby do więzienia za "dezinformację".

jbpis
z
gov.pl
dodany: 21.04.2026, 10:35:33
  • 293
  • #
    ekologia
  • #
    rzad
  • #
    propaganda
  • #
    popis
  • #
    bekazpo
dick-laurent
dick-laurent 21.04.2026, 16:04:00 via iOS
  • 6
@PolakRodakAfrykaner: ja p------e ale ekipa xD

625

Zondacrypto zamknęła właśnie swój telegram

Zondacrypto zamknęła właśnie swój telegram

zondacrypto jakoś o 10:00 zamknęła swój telegram. Więc nie wygląda to dobrze. Chociaż na support podobno opisują regularnie.

kacper-chm
z
zondacrypto.com
dodany: 08.04.2026, 08:15:14
  • 175
  • #
    zonda
  • #
    krypto
  • #
    afera
  • #
    problemy
  • #
    bitcoin
dick-laurent
dick-laurent 08.04.2026, 16:40:01 via Android
  • 1
@Pasiek Ja wczoraj o 8 :30. Dzisiaj zmienił się status na. "w toku"
dick-laurent
dick-laurent 08.04.2026, 16:52:10 via Android
  • -2
@Damntrain aha możliwe, że najpierw na kompie widziałem potem w telefonie
dick-laurent
dick-laurent 08.04.2026, 17:38:14 via Android
  • -3
@cr_7 Ja używałem od początku Bimbaja i przelewałem do portfeli czy innych giełd. Zostało mi niewiele srodkow i z lenistwa nawet tam nie zagladalem

676

W zondacrypto 99% rezerw wyparowało? Klienci skarżą się na problemy

W zondacrypto 99% rezerw wyparowało? Klienci skarżą się na problemy

Zondacrypto największa polska giełda kryptowalut, znany soonsor, może mieć poważne problemy z płynnością. Analiza.

buasinski
z
money.pl
dodany: 06.04.2026, 16:19:58
  • 207
  • #
    bitcoin
  • #
    prawo
  • #
    finanse
  • #
    polska
dick-laurent
dick-laurent 07.04.2026, 14:55:04 via Wykop
  • 0
@Panna_nikt432: a jaki status "oczekująca" czy " w toku"?
dick-laurent
dick-laurent 07.04.2026, 21:25:51 via iOS
  • 0
U mnie zmieniła się z oczekująca na w toku zlecenie założyłem o 8:30
DK13_Design
DK13_Design
26.03.2026, 07:33:40
  • 2054
Ja w koszulce z moim projektem, trzymający koszulkę z moim projektem, w sklepie sprzedającym koszulki z moim projektem ;D Mój pierwszy wzorek dostępny w sklepach Medicine :D Jaram się fest :)

#dk13design #tworczoscwlasna
DK13_Design - Ja w koszulce z moim projektem, trzymający koszulkę z moim projektem, w...

źródło: medija

Pobierz
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dick-laurent
dick-laurent 26.03.2026, 08:55:37 via iOS
  • 2
@DK13_Design: chce tako!
  • Odpowiedz
Famine
Famine
25.03.2026, 10:17:41
  • 215
Łzy deweloperskie xD

Szef Lokum wylewa żale na drogie kredyty, wygaszenie "przydatnego społecznie programu", ceny mieszkań nieadekwatne do kosztów wytworzenia i wojnę cenową (?!), by po raz wtóry wskazać na "negatywną, populistyczną narrację wymierzoną przeciw działalności deweloperskiej" xD

Źródło: list do akcjonariuszy https://www.gpw.pl/komunikat?geru_id=484320

#nieruchomosci #polska #afera #gospodarka #deweloperuch #mieszkaniedeweloperskie
Famine - Łzy deweloperskie xD

Szef Lokum wylewa żale na drogie kredyty, wygaszenie "...

źródło: temp_file6142100946068781374

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dick-laurent
dick-laurent 25.03.2026, 14:37:26 via iOS
  • 0
@russo: Byłem tam w 2016 jak zaczynali budować
Pierwszy rząd. 110m2 oddzielone garażem z tego co pamiętam to 590k. Tylko okolica to same pola kapusty i nic poza tym
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Dick Laurent

  • wawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.12.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking