Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
v-tec

v-tec

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85867
  • Znaleziska 26927
  • Mikroblog 58940
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 258
Sonny86
Sonny86
08.02.2026, 06:27:06
  • 502
#heheszki #humorobrazkowy #orlen #paliwo
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #orlen #paliwo

źródło: temp_file9009734574211924419

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 08.02.2026, 18:22:40 via Wykop
  • 0
@Sonny86: w Miles and More to ma (miało) sens. Sporo latałem służbowo i kilka gadżetów sobie zamówiłem.
  • Odpowiedz

962

Masz kamerę w BMW, ale musisz zapłacić abonament, żeby działała

Masz kamerę w BMW, ale musisz zapłacić abonament, żeby działała

Nowe BMW iX3 wprowadza model subskrypcyjny na... kamery 360 stopni. Sprzęt jest zamontowany fabrycznie w każdym aucie, ale żeby z niego skorzystać, trzeba zapłacić "haracz" miesięczny lub roczny. Motoryzacja zamienia się w usługę VOD?

oAutach_pl
z
oautach.pl
dodany: 06.02.2026, 12:54:58
  • 382
  • #
    motoryzacja
  • #
    heheszki
  • #
    samochody
  • #
    zainteresowania
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
v-tec
v-tec 07.02.2026, 07:47:20 via Wykop
  • 7
Magicy rozpracują soft i u tunera będzie można włączyć.
Jak kiedyś było w Skodzie: doświetlanie zakrętów w cenniku 500zł, po kupnie 100zł (może nawet i w ASO).
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krystekize
krystekize
04.02.2026, 20:21:57
  • 0
Siemka, co byście wybrali z tych benzyniaków?
Chętnie wysłucham, który samochód jest wart uwagi według Was. Pozdrawiam :)
(Silniki w ankiecie podobno są najlepsze w danych modelach, ale patrzcie bardziej na samochód i ich inne wersje silnikowe każdego z modeli w ankiecie)
#samochody #motoryzacja #cars

Jakiego gruza w benzynie do 20k byś wybrał?

  • Mazda 6 GH 2.0 / 2.5 16.9% (13)
  • Honda Civic 8 UFO Type S 1.8 33.8% (26)
  • Laguna 3 2.0Tce lub inny silnik w budżecie do 20k 32.5% (25)
  • Lancer VIII 1.6/1.8 16.9% (13)

Oddanych głosów: 77

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 05.02.2026, 07:38:07 via Wykop
  • 2
"Mazda 6 fajna ale Mazda ma to do siebie, że oferuje stare klacze mechaniczne a nie konie mechaniczne. Te auto z reguły jakoś "nie jedzie""

@ithilcrackk: dobrze to ująłeś. Miałem kiedyś z wypożyczalni mazdę 5 2.0 150KM. Ależ to było niechętne do współpracy. Mazda 6 2.0 165KM - słaby dół, nie mógłbm jeździć na codzień, kiedyś też 3 (IV 186KM) jechałem - szału nie robiło.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 02.02.2026, 22:12:34
  • 0
styczeń 2026

#tidal
v-tec - styczeń 2026

#tidal

źródło: 1000025687

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chamik
chamik
02.02.2026, 18:31:55
  • 18
- NO I KIEDYŚ TO BYŁO! ZDEJMOWALIŚMY FRONTY RADIA OD SAMOCHODÓW, ŻEBY NAM ICH NIE UKRADLI!

- TAK TAK DZIADKU, A TERAZ PORA NA SRANKO I DOBRANOC. TYLKO NIE ODWROTNIE JAK OSTATNIM RAZEM!

#heheszki #nostalgia #gimbynieznajo #1990byl67lattemu #motoryzacja
chamik - - NO I KIEDYŚ TO BYŁO! ZDEJMOWALIŚMY FRONTY RADIA OD SAMOCHODÓW, ŻEBY NAM IC...

źródło: k934samv3b6MPIXU0-B5aCURGwOa0sVg7aFyY2FSd8M

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 02.02.2026, 19:04:55 via Wykop
  • 1
@chamik: kenłudzik ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój pierwszy odtwarzacz cd w aucie był właśnie kenwooda w stylu tego na zdjęciu.
  • Odpowiedz
DywanTv
DywanTv
31.01.2026, 22:32:01
  • 0
Macie jakieś tipy na odpalanie diesla na mrozie? Mam starego Mondeo z 2010 z 1.8 TDCI i przy temperaturze -10 są spore problemy z odpaleniem. Odpala za którymś razem, raz musiałem z 5 razy kręcić. Aku pokazuje napięcie powyżej 12V, czasem 12V jak postoi kilka dni (mierzone przez gniazdo zapalniczki xD). Jest szansa, że stary aku pod obciążeniem daje zbyt mały prąd?


#motoryzacja
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 31.01.2026, 22:40:56 via Wykop
  • 0
@DywanTv: wymień świece żarowe.
  • Odpowiedz

619

Kryzys urodzeń w Polsce. Scenariusz z najgorszych prognoz już się realizuje

Kryzys urodzeń w Polsce. Scenariusz z najgorszych prognoz już się realizuje

Z demografią w Polsce jest źle nie od wczoraj. Jednak najnowsze dane GUS są gorsze od najsłabszych prognoz.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 28.01.2026, 12:03:59
  • 440
  • #
    polska
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    nieruchomosci
  • #
    rozowepaski
  • #
    ekonomia
v-tec
v-tec 29.01.2026, 08:56:46 via Wykop
  • 1
I znowu ten niemiarodajny Sopot jako przykład. To jest kurort rozrywkowo-wypoczynkowy, dodatkowko trochę studentów tam wynajmuje pokoje. Zwykłych rodzin to tam mało jest.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

470

Czy Donald Trump jest chory?

Czy Donald Trump jest chory?

Tylko 12 proc. Amerykanów wierzy, że Donald Trump jest zdrowy. Po rozpoczęciu drugiej kadencji coraz częściej zdarza mu się mamrotać lub bełkotać. Prawie połowa obywateli sądzi, że Trump ukrywa problemy neurologiczne.

trollpaleontologiczny
z
onet.pl
dodany: 25.01.2026, 18:41:32
  • 202
  • #
    trump
  • #
    zdrowie
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
v-tec
v-tec 26.01.2026, 07:39:13 via Wykop
  • 10
@galicjanin: o tym samym pomyślałem: Andropow i Czernienko. I w sumie 2. kadencja Jelcyna. Bez sensu pchać stare, schorowane dziady na najważniejszy urząd w państwie.

479

Duńczycy bojkotują amerykańskie produkty. Z pomocą przyszła technologia

Duńczycy bojkotują amerykańskie produkty. Z pomocą przyszła technologia

Duńczycy coraz częściej rezygnują z zakupu amerykańskich produktów. Jak opisuje Bloomberg, bojkot ma charakter oddolny i nie opiera się na hasłach czy manifestach, lecz na prostych narzędziach technologicznych, które pomagają konsumentom podejmować decyzje przy sklepowej półce.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 25.01.2026, 21:06:30
  • 135
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    dania
  • #
    grenlandia
  • #
    bojkot
  • #
    usa
v-tec
v-tec 26.01.2026, 07:31:30 via Wykop
  • 1
@galicjanin: Grundfoss, Danfoss. Nie wiem jak oni to robią, ale są skuteczni. Na pewno stawiają na edukację i nowoczesne technologie, rozwój.
TompsonzPolski
TompsonzPolski
TompsonzPolski
20.01.2026, 20:14:49
  • 0
#motoryzacja #kiciochpyta #frajerzy #ssaczpalki

klasycznie otomoto, link do ogłoszenia:

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/kia-ceed-ID6HRHM0.html

rok produkcji 2022 a w treści 2021 a pierwsza rejestracja 2022
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 21.01.2026, 06:46:04 via Wykop
  • 1
@TompsonzPolski: albo zaniżanie przebiegu 10x a w treści ogłoszenia prawdziwy, że niby "błąd przy wpisywaniu". Jak mnie irytuje takie cwaniakowanie. Tak samo jak te wszystkie "przykładowe oferty sprowadzenia auta".
  • Odpowiedz
uprowadzenie-koparki
uprowadzenie-koparki
uprowadzenie-koparki
19.01.2026, 20:35:32
  • 0
Mirki szukam noclegu dla rodziny w #wieden #austria co polecacie budzetowo ale z akceptowalnym standardem #podroze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 19.01.2026, 21:47:32 via Wykop
  • 0
@uprowadzenie-koparki: Oekotel
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
19.01.2026, 13:01:20
  • 1271
#wykopgate20 #afera

Myślicie, że naprawdę tylu użytkowników obserwuje ten tag?
Warcomx - #wykopgate20 #afera 

Myślicie, że naprawdę tylu użytkowników obserwuje ten...

źródło: IMG_1983

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 19.01.2026, 20:49:33 via Wykop
  • 0
@Warcomx: pa na to:
v-tec - @Warcomx: pa na to:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
BDLK_IMPRTR
BDLK_IMPRTR
18.01.2026, 23:14:54
  • 0
Mirki, pytanko wygląda następująco, budżet 65k, poszukiwany samochód młodszy niż 2015, koniecznie z 4x4 i fajnie jakby nie była to bieda wersja, europejczyk (ew. Lexus wchodzi w grę, albo jakiś inny azjata ale przyjemniejsze modele, nie Civiki, Camry i Tuscony),
Koniecznie moc która pozwala się rozpędzić ale nie rakieta, tak powiedzmy sedany od 150KM i SUVy od 180KM.
Autko powinno dawać radochę, a nie tylko służyć za wozidło do pracy, powinno pomieścić 5
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 19.01.2026, 00:26:29 via Wykop
  • 1
@BDLK_IMPRTR: Seat Leon III Xperience
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 19.01.2026, 07:22:12 via Wykop
  • 1
@BDLK_IMPRTR: może BMW 2 Active Tourer - o ile podpasuje wyglądem
  • Odpowiedz
k2Marko
k2Marko
27.11.2024, 19:22:12
  • 15
Jakiś czas temu oglądałem #film "Zjawa" i strasznie podobało mi się w jaki sposób przedstawiono tam przyrodę. Cudowne wręcz zdjęcia dzikiego, mroźnego świata, wspaniałe krajobrazy pełne przestrzeni, śniegu, lodu, skał, tajgi. Surowy i obojętny na wszystko klimat. Tych scen było bardzo dużo i chłonąłem każdą z nich. Znacie jeszcze jakieś inne filmy gdzie w podobny sposób przedstawiono dziką przyrodę? Wiele lat temu oglądałem "Into the Wild" i miałem podobne odczucia.
k2Marko - Jakiś czas temu oglądałem #film  "Zjawa" i strasznie podobało mi się w jaki...

źródło: temp_file9023311166017578279

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 18.01.2026, 23:13:22 via Wykop
  • 0
@blinxdxb: The Revenant. Tak, wiem, pewno go już kilka razy obejrzałeś.
  • Odpowiedz

862

30 lat wyważa wały na maszynie, którą zbudował wraz z kolegą

30 lat wyważa wały na maszynie, którą zbudował wraz z kolegą

Sterowaną Commodore 64.

niepopularna-opinia
z
facebook.com
dodany: 18.01.2026, 18:50:57
  • 99
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    comodore64
  • #
    motoryzacja
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    samochody
v-tec
v-tec 18.01.2026, 22:00:05 via Wykop
  • 13
Byłem wyważać wał u tego pana, bardzo sympatyczny gość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mikuuuus
Mikuuuus
09.01.2026, 18:31:06
  • 152
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 09.01.2026, 20:48:45 via Wykop
  • 1
@Mikuuuus: 1:10 - nawet schowanie się pod mostem może nie pomóc
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 09.01.2026, 21:09:46 via Wykop
  • 9
@Mikuuuus: skradał się tym dronem niczym jeb..y predator - pewny siebie łowca tropiący zwierzynę. Chyba miał jeszcze jakąś kamerę na podczerwień.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 10.01.2026, 10:43:57 via Wykop
  • 0
@Rebeliant: celem też będziesz w takim przypadku tyle, że dużo mniej narażonym na atak.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
10.01.2026, 07:40:53
  • 0
✨️ Porównanie zdjęć z telefonów i aparatów - co myślą fotografowie? Ⓘ
Ostatnio zaczęły mi się wyświetlać filmiki porównujące zdjęcia zrobione telefonami i profesjonalnymi aparatami. Szczerze mówiąc, telefony wcale nie wypadają tak źle moim zdaniem. Mam więc dwa pytania do fotografów na wykopie.

1. Kiedy chodziłem do szkoły, nauczyciel pasjonat pasjonat fotografii twierdził, że telefon nigdy nie zrobi dobrego zdjęcia. Mówił, że lepiej kupić aparat za 1000 zł niż telefon za 5000, bo telefon
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 10.01.2026, 10:30:14 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: dorzucę 3 grosze od siebie. Smartfony robią już na tyle dobre zdjęcia, że chyba całkowicie zabiły rynek tanich aparatów amatorskich i amatorskich lekko zaawansowanych, a podgryzają amatorskie bardziej zaawansowane. Ze względu na jakość zdjęć i większe możliwości jednak raczej nigdy nie zastąpią aparatów profesjonalnych (sport, sesje modowe, reporterka, itp.). Są duże ale z tych rozmiarów wynikają zalety: mała głębia ostrości i ciekawe rozmycie tła (bokeh), większa rozdzielczość, większy zoom
  • Odpowiedz
ponton
ponton
09.01.2026, 20:27:13
  • 483
#mbank #gimbynieznajo #nostalgia #ux
ponton - #mbank #gimbynieznajo #nostalgia #ux

źródło: b0fe551ca7282d-945-524-0-0-1263-702

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 09.01.2026, 22:21:40 via Wykop
  • 21
@ponton: ależ to była wygoda jak założylem konto w mBanku i robiłem z domu przelewy zamiast latać na pocztę, uprzednio najpierw do bankomatu wypłacić gotówkę.
  • Odpowiedz
lxG_kedul
lxG_kedul
09.01.2026, 21:06:20
  • 0
Cześć. Poleci ktoś jakieś fajne gry na androidzie offline? RDR mam już zainstalowane i na razie nie gram (no trochę pograłem - zajebista) 🙃 Gra czeka. Coś bardziej łagodnego bo będę leciał 12 godzin z osobami muzułmańskimi. A jak wiadomo teraz to ja muszę mieć gry z osobami, które nie będą mężczyznami ani kobietami. I kuźwa mac nie mogę nic znaleźć. #gry #android #podroze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 09.01.2026, 21:11:11 via Wykop
  • 1
@lxG_kedul: Minesweeper czyli saper ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak na długi lot to coś do poczytania bym wziął.
  • Odpowiedz
moll
moll
09.01.2026, 09:53:27
  • 36
w #fotografia zaczynam powoli łapać sensowny focus bez wielu poprawek. Działa na karmniku, gorzej jak modele i modelki kicają po ziemi, bo wtedy są tak szybkie, że nie nadążam za nimi :(
Przynajmniej tym razem na tyle dobre, że nie wymaga poprawek - jestem z siebie dumna. Jest nawet jeden #kuperekzprzypadku

#karmnikmoll
moll - w #fotografia zaczynam powoli łapać sensowny focus bez wielu poprawek. Działa ...

źródło: DSC_0136

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v-tec
v-tec 09.01.2026, 10:41:37 via Wykop
  • 1
@moll: jeśli szybkie obiekty to próbuj tryb Sport w aparacie: zrób serię zdjęć, może coś wyjdzie. A jak wolisz bardziej ręcznie to preselekcja czasu i jakiś dynamiczny autofocus.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 09.01.2026, 10:57:54 via Wykop
  • 1
@moll: a, ok.
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec 09.01.2026, 12:23:02 via Wykop
  • 1
@moll: pomyśl nad używaniem trybu RAW w aparacie i samodzielną obróbką zdjęć
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 30
  • Strona 6 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.07.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking