Jak kiedyś było w Skodzie: doświetlanie zakrętów w cenniku 500zł, po kupnie 100zł (może nawet i w ASO).
Masz kamerę w BMW, ale musisz zapłacić abonament, żeby działała

Nowe BMW iX3 wprowadza model subskrypcyjny na... kamery 360 stopni. Sprzęt jest zamontowany fabrycznie w każdym aucie, ale żeby z niego skorzystać, trzeba zapłacić "haracz" miesięczny lub roczny. Motoryzacja zamienia się w usługę VOD?
z- 382
- #
- #
- #
- #
- #
- #















źródło: temp_file9009734574211924419
Pobierz