Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tattoo_men
tattoo_men

tattoo_men

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2457
  • Znaleziska 2436
  • Mikroblog 21
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1

1458

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: przedwczoraj, 07:56:50
  • 168
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men wczoraj, 08:43:45 via Wykop
  • -2
@niewiempoco: Pamiętam jak córka sie rodziła 18 lat temu w Poznaniu na Polnej. Jak szedłem odwiedzić żonę trzeba było przejsc na tyły szpitala przez parking dla.lekarzy. Chłopie ja sie czułem jak bym był na targach motoryzacyjnych w Genewie

861

Szokujące nagranie z ataku na dziennikarzy Sky News w UK

Pokaż treści 18+

Szokujące nagranie z ataku na dziennikarzy Sky News w UK

W Wielkiej Brytanii ponownie zrobiło się głośno o rosnących napięciach w tzw. no-go zones. Na viralowym nagraniu z ostatnich dni widać, jak ekipa Sky News zostaje otoczona i agresywnie przepędzana przez grupę mężczyzn w jednej z muzułmańskich dzielnic Anglii.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 13.06.2026, 15:16:40
  • 100
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    anglia
  • #
    muzulmanie
  • #
    uchodzcy
  • #
    religia
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 14.06.2026, 11:41:04 via Wykop
  • 3
@romek898: Ja jeszcze dodam że statystyki psują nam cyganie którzy wyjechali do UK a było ich sporo

2019

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

Mieszkańców najbardziej wzburza drastyczna nierówność wobec prawa. Prawo jest jakie jest, ale dlaczego jednych kara się za najechanie na trawnik, wyrzucenie śmiecia nie do tego pojemnika i wylicza mu się ilość "zużytego" deszczu do opłaty, a innym ich skrajne przewiny są darowane.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 10.06.2026, 11:36:32
  • 295
  • #
    polska
  • #
    wydarzenie
  • #
    katowice
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    imigranci
  • #
    prawo
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 10.06.2026, 16:02:34 via Wykop
  • 0
@Wyemancypowanykalafiorek: pod rządami odwołanego prezydenta zmniejszono by limity

970

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 734
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 08.06.2026, 13:46:12 via Wykop
  • 2
Za to czworonogom żyje się lepiej. Jeszcze trochę i w wózkach pojadą
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 08.06.2026, 18:07:44 via Wykop
  • 1
Egoistyczny tryb życia + lewicowe poglądy i kończymy jak dinozaury
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

764

Angielska policja przeprasza

Angielska policja przeprasza

Wprowadzeni w błąd policjanci aresztowali wykrwawiającego się 18-latka. Zignorowali jego słowa, gdy na nagraniu powtarzał: "nie mogę oddychać" i "zostałem dźgnięty".

Victor_Manzon
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 03.06.2026, 20:55:22
  • 97
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 04.06.2026, 21:34:41 via Wykop
  • 3
lewicowe poglądy to zuo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

455

Coraz mniej mieszkań dla Polaków? Obcokrajowcy kupują 5x niż dekadę temu

Coraz mniej mieszkań dla Polaków? Obcokrajowcy kupują 5x niż dekadę temu

Według danych MSWiA, w 2025 r. cudzoziemcy kupili w Polsce ponad 17,7 tys. mieszkań, czyli o 2 proc. więcej niż rok wcześniej. W ciągu ostatnich 10 lat liczba takich transakcji wzrosła pięciokrotnie. Najwięcej kupują Ukraińcy. Na drugim miejscu są Białorusini.

Zbychu222
z
nieruchomosci.infor.pl
dodany: 31.05.2026, 12:08:28
  • 87
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 31.05.2026, 18:23:00 via Wykop
  • -5
to dlatego że POlacy stają się lewicowymi p...mi życiowymi słabymi ludźmi a przyjeżdżają tu mocni ludzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2477

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 365
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 28.05.2026, 10:33:08 via Wykop
  • 3
Czy ona faktycznie narzeka czy media dodają to od siebie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

651

Manipulacja Interii. Biedni Ukraińcy bez dostępu do leczenia....

Manipulacja Interii. Biedni Ukraińcy bez dostępu do leczenia....

Z artykulłu nie dowiesz się że teraz mają takie same prawa i obowiązki jak Polacy i takie same jak i inni uchodźcy ani nawet przez jaki czas mieli specjalne prawa. Podana jest łzawa historyjka o nie płaczącej składek staruszce która z dnia na dzień ... a z resztą przeczytajcie sami

mistalowa
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 26.05.2026, 06:42:20
  • 60
  • #
    zdowie
  • #
    uchodzcy
  • #
    ukraina
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 26.05.2026, 16:32:57 via Wykop
  • 8
Skoro mogą wyjeżdżać do siebie na święta niech i jeżdżą na zabiegi i wizyty
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

835

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 18.05.2026, 15:14:29 via Wykop
  • 0
Egoistyczny wygodny tryb życia
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1057

650 mln zł wynosi w tej chwili "manko" systemu kaucyjnego.

650 mln zł wynosi w tej chwili "manko" systemu kaucyjnego.

To wartość wprowadzonych już do obiegu opakowań, za które kaucja nie została jeszcze zwrócona klientom. Jak tak dalej pójdzie, to zgodnie z procedurami pieniądze wpadną na konto operatorów systemu kaucyjnego. W pierwszych miesiącach zwrócono 28 proc. z łącznej liczby wprowadzonych opakowań.

Zbychu222
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.04.2026, 18:47:27
  • 280
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 21.04.2026, 13:41:59 via Wykop
  • 2
ale nas wy...... lepiej jak na covidzie obie partie dmuchają w jedną trąbe tutaj
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

344

Polska wiklina podbija zagraniczne rynki. Boom dzięki e-commerce

Polska wiklina podbija zagraniczne rynki. Boom dzięki e-commerce

Polskie wikliniarstwo przeżywa renesans. Tradycyjne rękodzieło zyskuje nowe życie dzięki sprzedaży online i rosnącemu eksportowi. Produkty trafiają głównie do Europy, a klienci doceniają ich unikalność i naturalne materiały.

InfoMagazyn
z
wielkopolskamagazyn.pl
dodany: 03.04.2026, 19:31:30
  • 97
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    ekonomia
  • #
    rzemioslo
  • #
    ecommerce
  • #
    export
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 04.04.2026, 10:46:19 via Wykop
  • 6
Zaraz UE zatwierdzi ze wiklina nie jest eco i będzie jak ze styropianem bo przypadkowo Polska była największym producentem
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 04.04.2026, 18:29:17 via Wykop
  • 1
@zalew_dezinformacji_na_wykopie: jak to mówią kiedyś Moskwa dzis Bruksela

780

System kaucyjny w Polsce - kto naprawdę na nim zyskuje?

System kaucyjny w Polsce - kto naprawdę na nim zyskuje?

System kaucyjny w Polsce - kto naprawdę na nim zyskuje? Krytyczna analiza po starcie w 2025 roku.

miro87
z
przegladhandlowy.pl
dodany: 21.03.2026, 14:55:36
  • 159
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    kaucja
  • #
    butelki
  • #
    ekologia
  • #
    butelkomaty
  • #
    recykling
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 21.03.2026, 18:16:21 via Wykop
  • 131
Ten kraj jest przeruchany, wydrenowany, przemysłowo wygaszony że aż dziw że istnieje
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

756

Staruszka zmarła. 89-letnia kobieta została pogryziona przez psy.

Staruszka zmarła. 89-letnia kobieta została pogryziona przez psy.

W niedzielę 8 marca na posesji w Zarzece rodzina znalazła ciało 89-letniej kobiety pogryzionej przez psy. Jak tłumaczą śledczy dopiero wyniki sekcji wyjaśnią, czy kobieta zmarła w wyniku pogryzienia.

Wincyyyyj
z
pulawy.24wspolnota.pl
dodany: 15.03.2026, 22:23:49
  • 71
  • #
    psy
  • #
    pies
  • #
    psiarze
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 16.03.2026, 14:17:57 via Wykop
  • 22
Za dzieciaka marzyłem o psie. Teraz mam 40+ i tylko mnie irytują te stwory. Ja nie wiem jeszcze z 15 lat i zacznę je zabijać?
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 16.03.2026, 15:03:27 via Wykop
  • -4
@Duzers78: a to że człowiek jest najgłupszym ssakiem to ja wiem. Pamiętam X lat temu jak wyświetlali film 101 Dalmatyńczyków ile potem było psów tej rasy w schroniskach....

279

Telefonia analogowa PRL

Telefonia analogowa PRL

Jak to możliwe, że w czasach PRL jednym kablem telefonicznym prowadzono kilka, a nawet kilkanaście rozmów jednocześnie? W tym odcinku pokazuję podstawę działania telefonii nośnej, czyli modulację, dzięki której rozmowy można było przenosić w inne pasma częstotliwości i przesyłać razem jedną linią

ochucki
z
youtube.com
dodany: 15.03.2026, 19:19:08
  • 31
  • #
    telekomunikacja
  • #
    telefony
  • #
    sieci
  • #
    prl
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 16.03.2026, 10:12:00 via Wykop
  • 10
@Ojkofil: to był jeden z nieoficjalnych warunków wejścia Polski do UE aby Telekomunikacja Polska zmieniła się w Orange. Patronem tego szwyndla był pan Kulczyk miał już doświadczenie przy prywatyzacji Browarów Wielkopolskich. Tak jakoś wyszło że 80% rynku piwa w Polsce jest w rękach zagranicznych.

933

Panie szalały w Katowicach! Z okazji Dnia Kobiet 2026, w klubie odbył się pokaz

W katowickim klubie Energy 2000 zorganizowano gorrrącą imprezę - Dzień Kobiet! Co tam się działo! Był m.in. pokaz Chippendales.

Instynkt
z
katowice.naszemiasto.pl
dodany: 12.03.2026, 19:19:43
  • 292
  • #
    rozowepaski
  • #
    dzienkobiet
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    p0lka
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 13.03.2026, 18:06:02 via Wykop
  • 5
tattoo_men

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 13.03.2026, 18:06:58 via Wykop
  • 4
@tattoo_men: nie ukrywajmy wielkość ma znaczenie i wcale nie chodzi o mózg

1121

DIOZ: MILIONOWE ZYSKI, GROŹBY I WYROKI - Kanał Zero

Audycja przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia.

lenovo99
z
youtube.com
dodany: 10.03.2026, 10:08:29
  • 128
  • #
    dioz
  • #
    kanalzero
  • #
    afera
  • #
    zwierzeta
  • #
    psy
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 10.03.2026, 16:28:19 via Wykop
  • 5
Chyba już nikomu nie trzeba tłumaczyć po co była ustawa łańcuchowa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

328

"Takiego ataku jeszcze nie było. Izrael zbombardował centrum Bejrutu"

Pokaż treści 18+

"Takiego ataku jeszcze nie było. Izrael zbombardował centrum Bejrutu"

"Co najmniej 4 osoby zginęły, a 10 zostało rannych w izraelskim nalocie na budynek w centrum Bejrutu, stolicy Libanu. Celem ataku było mieszkanie w budynku hotelu Ramada poinformowało libańskie ministerstwo zdrowia. Izrael przekazał, że uderzenie było wymierzone w dowódców elitarnej jednostki..."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 08.03.2026, 06:10:29
  • 38
  • #
    izrael
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    polityka
  • #
    wojsko
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 08.03.2026, 17:41:46 via Wykop
  • -4
zawsze mam problem tym konfliktem bo nie wiem kogo bardziej nie lubię pejsatych czy kozojebców
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

765

Miło już było (Człuchowska - Odc. 2)

Pokaż treści 18+

Miło już było (Człuchowska - Odc. 2)

Grzecznie prosiłem. Wyjaśniałem. Wszyscy już zdążyli się dowiedzieć, że tu nie wolno jeździć, i że jest jeden taki, co nagrywa. Ale mimo to nikt się tym specjalnie nie przejął. Jedziemy więc dalej z tematem.

o__0
z
youtube.com
dodany: 08.03.2026, 08:02:21
  • 299
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    stopcham
  • #
    warszawa
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 08.03.2026, 14:11:18 via Wykop
  • -24
Kto nigdy nie jechał choć kawałek wzdłuż chodnika niech rzuci kamień
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 08.03.2026, 15:44:31 via Wykop
  • -8
@Pawel993: jechałeś i pewnie o tym nie wiesz chyba że nie mas prawka
Medokin99
Medokin99
06.03.2026, 18:15:40
  • 1669
Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia mojego świeżo zakupionego samochodu w listopadzie 2025 roku.

Post: https://wykop.pl/wpis/83961361/motoryzacja-honda-jezeli-mysleliscie-ze-ostatnio-m

Kilka dni temu znalazłem w skrzynce awizo. Szczerze mówiąc, od razu domyślałem się, co może się za nim kryć. Po wizycie na poczcie moje przypuszczenia niestety się potwierdziły.

Po
@Medokin99 +2249
#motoryzacja #honda

Jeżeli myśleliście że ostatnio mieliście nie farta to przeczytajcie to.
Wczoraj udało mi się zakupić mój pierwszy samochód, byłem wraz z właścicielem na stacji diagnostycznej, żadnej rdzy, żadnych wycieków, perełka.
O godzinie 19 wróciłem pod blok i zaparkowałem, poszedłem spać a o
więcej
Medokin99 - Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia ...

źródło: IMG_9470

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 07.03.2026, 16:20:08 via Wykop
  • 0
bardzo mi przykro mam nadzieję że ubezpieczenie pokryje dużą część strat
  • Odpowiedz

1706

Miasto to jeden wielki wychodek dla psów

Miasto to jeden wielki wychodek dla psów

Mieszkaniec Bielska-Białej zwrócił się do prezydenta i straży miejskiej o egzekwowanie kar za niesprzątanie po psach. Bo miasto to jeden wielki wychodek. Podobnie jest w innych miastach w Polsce.

Wincyyyyj
z
beskidzka24.pl
dodany: 06.03.2026, 12:33:17
  • 387
  • #
    psy
  • #
    pies
  • #
    psiarze
tattoo_men
tattoo_men
tattoo_men 07.03.2026, 15:14:09 via Wykop
  • 5
Powinno być tak jak na Islandii. Chcesz mieć zasrańca w bloku to musi się cała klatka zgodzić.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.05.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking