Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sm311
sm311

sm311

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 173
  • Znaleziska 171
  • Mikroblog 2
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3

656

Dostosuj się albo wyjedź. Dania zaostrza wojnę z burkami

Dostosuj się albo wyjedź. Dania zaostrza wojnę z burkami

Zwolennicy zaostrzenia podkreślają, że osoby mieszkające w Danii powinny dostosować się do kultury albo wyjechać. Ich zdaniem zasłanianie twarzy jest symbolem separatyzmu i utrudnia integrację, komunikację oraz budowanie spójnego społeczeństwa opartego na duńskich wartościach świeckich i równości.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 3 godz. i 38 min temu
  • 77
  • #
    dania
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    muzulmanie
  • #
    religia
sm311
sm311
sm311 1 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
A czy to ma coś wspólnego z trudnościami identyfikacji osoby dla programów rozpoznawania twarzy ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sm311
sm311
sm311 45 min temu via Wykop
  • 0
@abbondanza: Nie trzeba być kiedykolwiek w Danii, żeby wiedzieć, że skuteczniejsze w ratowaniu kraju przed osobami niedostosowanymi jest odebranie im zasiłków oraz obywatelstwo niż "walka z burkami".
sm311
sm311
sm311 18 min temu via Wykop
  • 0
@ronin101:
W Salwadorze udowodnili, że nawet jak sytuacja jest koszmarna to zawsze jest wyjście.
A tam sytuacja była znacznie gorsza niż w Danii.
sm311
sm311
sm311 6 min temu via Wykop
  • 0
@abbondanza:
Nie muszę jechać na Saharę , żeby wiedzieć że tam jest gorąco.

Które moje stwierdzenie w poprzednim wpisie jest błędne ?

379

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza, jest to najgłośniejsza sprawa ostatnich dni, który bez specjalizacji zarobił w Warszawskim szpitalu milion 600 tys. złotych.

XeNinja
z
youtube.com
dodany: 15.06.2026, 16:44:18
  • 94
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    nfz
sm311
sm311
sm311 przedwczoraj, 15:06:12 via Wykop
  • 5
@sun-lee: Przejrzałem transkrypcje z tego wywiadu w poszukiwaniu słów: głupi, głupcy i przygłupi. I znalazłem tylko przy słowie głupi, że politycy ustalają głupie programy nauczania ( około 19:56 ). Gdybyś mógł podać jakich konkretnych słów użył Berkowicz, albo w której konkretnej minucie, to byłbym Ci bardzo wdzięczny.
A jeśli było więcej wywiadów niż jeden, to proszę wskaż o którym wywiadzie piszesz.
sm311
sm311
sm311 przedwczoraj, 16:11:03 via Wykop
  • 1
@i-marszi: Około 9 minuty Ator zadaje pytanie: ' Dobra następne to macie bezpieczeństwo narodowe silna polska armia z stanowcza i niezależna polityka zagraniczna bezpieczeństwo energetyczne odpowiedzialna polityka migracyjna powiedzmy że wszystkie rozumiem poza silną polską armią jak słucham tego wystąpienia to wyglądało to mniej więcej tak że wy byście chcieli żeby polska armia sama dała radę się obronić ponieważ nie możemy wierzyć w sojusze ... '
I dalej Berkowicz odpowiada
sm311
sm311
sm311 przedwczoraj, 16:24:35 via Wykop
  • 2
@sm311: Widzę, że dostaję minusy.
Jeżeli ktoś nie wierzy w to co piszę, może samemu wszystko sprawdzić. Link poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=Zx2HqKcowns&t=1197s
sm311 - @sm311: Widzę, że dostaję minusy. 
Jeżeli ktoś nie wierzy w to co piszę, może...
sm311
sm311
sm311 przedwczoraj, 16:35:05 via Wykop
  • 2
37:40 o wyborcach debilach dla których populizm dobrze brzmi xD


@sun-lee: Około 37:40 Berkowicz mówi : " mówimy o tym co ludziom mnie zorientowanym brzmi dobrze ".
I to twoim zdaniem jest nazywanie wyborców debilami ? ? ?

następnie się śmieję na słowa Atora że
sm311
sm311
sm311 przedwczoraj, 17:17:21 via Wykop
  • 1
@sun-lee: Czyli piszesz że, Berkowicz sam się przyznał, że wyborcy są przygłupi i ma ich za debili i to wszystko podczas wywiadu u Atora. A gdy okazuje się, ze to nie miało miejsca, to Ty i tak wiesz co on miał na myśli.

I mówisz, że wyrosłeś z Konfy 12 lat temu, chociaż Konfederacja istnieje tylko od 8 lat.
sm311
sm311
sm311 wczoraj, 04:10:17 via Wykop
  • 1
konfa to partia korwina tak jak wcześniej korwin czy knp


@sun-lee: Znowu Ci się coś pomieszało, Korwin współtworzył partię Konfederacja. Jak podaje Wikipedia: "6 grudnia 2018 decyzję o wspólnym starcie w wyborach europejskich podjęły partie KORWiN i Ruch Narodowy[8]. W styczniu 2019 do koalicji dołączyły organizacja Grzegorza Brauna Pobudka[9] i stowarzyszenie (a następnie także partia) Piotra Liroya-Marca Skuteczni (przy czym Skuteczni byli w koalicji z KORWiN od wyborów samorządowych w 2018

320

Bójka na warszawskim Żoliborzu. Klienci restauracji odparli atak maczetą

Pokaż treści 18+

W sobotę w pawilonach przy Popiełuszki blisko szkoły pożarniczej i stacji metra Marymont. Obejrzyj wideo z telefonu komórkowego świadka zdarzenia.

Poludnik20
z
instagram.com
dodany: 15.06.2026, 13:25:53
  • 79
  • #
    warszawa
  • #
    kryminalne
  • #
    zoliborz
  • #
    maczeta
  • #
    weekend
sm311
sm311
sm311 przedwczoraj, 06:42:34 via Wykop
  • 2
@Kom_bajn:
https://www.bbc.com/news/articles/c9qpnv2q84lo
https://www.itv.com/news/central/2024-04-18/men-sentenced-for-murdering-dad-in-kfc-car-ram-and-machete-attack
https://www.reuters.com/article/world/syrian-refugee-in-germany-arrested-after-killing-woman-in-machete-attack-idUSKCN1040SO/

443

Europosłanka rządzącej partii Podemos w Hiszpanii: "Chcemy podmiany populacji"

Europosłanka rządzącej partii Podemos w Hiszpanii: "Chcemy podmiany populacji"
piotr-szczerek
z
streamable.com
dodany: 15.06.2026, 11:14:11
  • 92
  • #
    emigracja
  • #
    hiszpania
  • #
    polityka
sm311
sm311
sm311 15.06.2026, 14:04:29 via Wykop
  • 7
@lycaon_pictus:
To jest europosłanka Irene Montero, jest to przemówienie na wiecu jej ugrupowania Podemos, który odbył się 31 stycznia 2026, w Saragossie.
https://www.europarl.europa.eu/meps/pl/245770/IRENE_MONTERO/cv
sm311
sm311
sm311 15.06.2026, 14:20:37 via Wykop
  • 2
@Cactushead:
Jaki masz rok u siebie ?
U mnie już jest 15 czerwiec 2026.

696

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

Pokaż treści 18+

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

p0lka broni mordercę Vikruma Digwę i twierdzi że biali to rasiści. Obwinia Henrego o sprowokowanie ataku

uplink
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:37:28
  • 146
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
sm311
sm311
sm311 15.06.2026, 08:27:25 via Wykop
  • 5
@ramirezvaca: Czy chodzi o ten filmik ?
https://www.reddit.com/r/BadChoicesGoodStories/comments/yeamxb/german_girl_tries_to_fight_a_guy_and_says_your/
sm311
sm311
sm311 15.06.2026, 11:11:15 via Wykop
  • 2
@Kom_bajn: Jakich prześladowań ? Kto sikhów prześladował ? Na czym polegał ten rasistowski atak Nowaka ?
sm311
sm311
sm311 15.06.2026, 13:21:25 via Wykop
  • 3
@arturnowak2018: Nie do końca. Najgorsze to jest to, że jak nawet będziesz próbował uświadomić, to w najlepszym przypadku wzruszą ramionami, a w najgorszym nazwą Ciebie rasistą lub faszystą lub nazistą lub męskim szowinistą.

696

Coraz więszy atak na środowiska męskie w mediach

Coraz więszy atak na środowiska męskie w mediach

Machina systemowa ruszyła z pełną mocą, a celem jesteśmy my-wolni, myślący mężczyźni, polskie rodziny i resztki klasy średniej. Właśnie ukazał się obrzydliwy paszkwil wymierzony w nas wszystkich. W rządowej telewizji wyemitowano materiał, w którym w bezczelny i zmanipulowany sposób przedstawiono man

ZolniezMordoru
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 11:10:34
  • 106
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    zwiazki
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    redpill
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
sm311
sm311
sm311 15.06.2026, 11:36:46 via Wykop
  • 33
@b_milejkowski: A co ma ilość testosteronu do demagogi stosowanej w mediach ?
sm311
sm311
sm311 15.06.2026, 12:57:38 via Wykop
  • 5
Jak już mowa o działaniu mediów , to mi to tego shorta przypomniało.
https://www.youtube.com/shorts/kYiwH4TdSCc
sm311 - Jak już mowa o działaniu mediów , to mi to tego shorta przypomniało.
https://...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

482

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Od dłuższego czasu w Polsce trwa dyskusja nad zwiększeniem bezpieczeństwa w taksówkach. Dotyczy to między innymi przejazdów pojazdami na aplikacje, które często prowadzone są przez cudzoziemców. Resort już wkrótce chce wprowadzić zasady, które kierowcy będą musieli spełnić zanim zaczną wozić klientó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 07:17:13
  • 111
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    prawo
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
sm311
sm311
sm311 15.06.2026, 12:14:30 via Wykop
  • 0
@Kom_bajn: Nie wstyd Ci tak jawnie prezentować swoją głupotę i ojkofobie ?

677

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Pokaż treści 18+

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Liczba szczątków płodów odnalezionych na posesji w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem miała wzrosnąć do 50.

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.06.2026, 15:04:00
  • 211
  • #
    lekarz
  • #
    polska
sm311
sm311
sm311 13.06.2026, 07:17:45 via Wykop
  • 10
@Czarli1234: Plemnik nie jest częścią ludzkich zwłok. W ogóle pytanie jest idiotyczne.
Plemnik, oraz wcześniej wspomniane palce i zęby, posiadają DNA ich właściciela.
Natomiast dziecko/płód posiada już swoje unikalne DNA.
sm311
sm311
sm311 13.06.2026, 07:29:47 via Wykop
  • 4
jakoś dentysta jak wyrywa zęby to nigdy nie oddaje i nikt nie robi afery


@KingaM: Jak poprosisz to odda. Nikt nie robi afery, bo żyjesz i jesteś zdrowa.
Ale gdybyś była osobą zaginioną, i twój ząb zostałby znaleziony u lekarza lub dentysty, to wtedy byłaby afera.

362

Sławomir Mentzen (@SlawomirMentzen) w serwisie X

Spacer dendrologiczny wcale nie musi kosztować 1,7 mln zł :) https://t.co/IzRhyN0PPR

craic
z
x.com
dodany: 11.06.2026, 17:29:17
  • 92
  • #
    spacer
  • #
    dendrologia
  • #
    polityka
sm311
sm311
sm311 12.06.2026, 14:03:10 via Wykop
  • 5
@Krul_Marcineusz_Pierfszy:
" Typowy suabkowicz, jad z pyska i full agresor coś o lewakach, a zabrakło mózgu, żeby zrozumieć jak znowu suabek was dyma tymi manipulacjami. xD " - jak dyma , możesz to rozwinąć ?

Napisałeś " jad z pyska i full agresor ", a potem napisałeś " Wyborca konfy to przykład pelikana, leminga, szkodnika których kupuje się kłamstwami i prostymi hasełkami, a oni posłusznie biorą z połykiem i wobec

996

Czarny bezdomny w centrum Katowic - robi się europejsko

Obozowisko ciemnoskórego bezdomnego w samym centrum Katowic. Bezdomny gotuje, pierze i rozwiesza uprane ubrania na krzakach i ogrodzeniach. Policja zajęła się sprawą dopiero gdy zrobiło się głośno w social mediach.

Manah
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 04:32:46
  • 217
  • #
    afryka
  • #
    katowice
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
sm311
sm311
sm311 12.06.2026, 08:54:59 via Wykop
  • 7
@straga: Jeżeli przez 'antyafrykanizm" rozumieć niechęć do mieszkania w pobliżu migrantów z Afryki. To gdzie tu problem ?
Bo zaletą takiego podejścia jest cichsze, czystsze i bezpieczniejsze sąsiedztwo.
Nie widzę też żadnych plusów mieszkania obok Afrykańczyków.
sm311
sm311
sm311 12.06.2026, 09:25:49 via Wykop
  • 4
@Kom_bajn: Ale jest właśnie całkowicie odwrotnie, bo czarnoskórzy NIE mają pokory i SĄ agresywni.
Gdyby byli pokorni i nie agresywni to nie stanowiliby około 37% wszystkich osób osadzonych w amerykańskich więzieniach i aresztach. Mimo że ich udział w całej populacji USA wynosi jedynie ok. 13%.
sm311
sm311
sm311 12.06.2026, 10:32:09 via Wykop
  • 7
@Kom_bajn: Na nagraniach z zatrzymań przez policję w USA , nie widać prześladowań, ani rasizmu, widać za to agresję i brak pokory ze strony czarnoskórych. A jeżeli chodzi o zawyżanie statystyk, to też jest odwrotnie , co widać na częstym wypuszczaniu podejrzanych przez sędziów mimo, że oskarżony był wielokrotnie już łapany na przestępstwie.
Wspomniałem tylko o czarnoskórych w USA. W krajach afrykańskich, gdzie stanowią większość, też nie widać pokory, czy

2557

W Polsce powstała organizacja Black Justice wspierająca społeczność afrykańską

Organizacja wspiera proces osiedlania się w kraju migrantów z Afryki oraz walczy z rasizmem i dyskryminacją. Działalność tej fundacji jest w całości finansowana przez międzynarodowe organizacje bezpośrednio powiązane z siecią Sorosa.

Subsacharyjska-tarantula
z
blackjustice.org.pl
dodany: 11.06.2026, 11:00:32
  • 361
  • #
    imigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
sm311
sm311
sm311 11.06.2026, 12:14:09 via Wykop
  • 5
@dwaplusdwatocztery: no i co w związku z tym ?
sm311
sm311
sm311 11.06.2026, 13:58:11 via Wykop
  • 1
@dwaplusdwatocztery: Ale co Ty chcesz powiedzieć ? Mów wprost o co Ci chodzi. Minusa jaCi nie dałem.

2022

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

Mieszkańców najbardziej wzburza drastyczna nierówność wobec prawa. Prawo jest jakie jest, ale dlaczego jednych kara się za najechanie na trawnik, wyrzucenie śmiecia nie do tego pojemnika i wylicza mu się ilość "zużytego" deszczu do opłaty, a innym ich skrajne przewiny są darowane.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 10.06.2026, 11:36:32
  • 295
  • #
    polska
  • #
    wydarzenie
  • #
    katowice
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    imigranci
  • #
    prawo
sm311
sm311
sm311 11.06.2026, 11:23:49 via Wykop
  • -1
@Kom_bajn: A czemu po prostu nie przyjmiesz ich do swojego domu lub mieszkania ?

838

Belfast w ogniu. Jak kryzys migracyjny stał się kryzysem bezpieczeństwa!

Pokaż treści 18+

Belfast w ogniu. Jak kryzys migracyjny stał się kryzysem bezpieczeństwa!

To nie znaczy, że podpalenia domów i ataki na przypadkowe rodziny można usprawiedliwić. Nie wolno jednak udawać, że źródłem gniewu jest wyłącznie dezinformacja, skrajna prawica albo mowa nienawiści. Takie tłumaczenie jest politycznie wygodne, lecz intelektualnie nieuczciwe.

Akinori456
z
infosecurity24.pl
dodany: 10.06.2026, 14:34:50
  • 138
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    emigracja
  • #
    uk
  • #
    wydarzenia
  • #
    migranci
sm311
sm311
sm311 11.06.2026, 08:17:44 via Wykop
  • 2
@eSUBA94: Dlaczego sądzisz , że król Anglii Karol III jest prawicowy ?
sm311
sm311
sm311 11.06.2026, 08:34:04 via Wykop
  • 3
@eSUBA94 Ok rozumiem teraz, chodzi Ci o formę rządów nazywaną monarchią. A nie o 'monarchę' , czyli osobę która sprawuje władzę.

57

Pakt Migracyjny wchodzi w życie! To będzie musiała zrobić Polska

Pakt Migracyjny wchodzi w życie! To będzie musiała zrobić Polska

Pakt migracyjny zacznie obowiązywać w Unii Europejskiej 12 czerwca. Już wiecie po co odwracanie uwagi społeczeństwa emeryturami dla "artystów"?

fittrenerka
z
wpolityce.pl
dodany: 08.06.2026, 06:33:05
  • 36
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
  • #
    4konserwy
  • #
    lewackalogika
sm311
sm311
sm311 08.06.2026, 12:12:25 via Wykop
  • 0
@lewoprawo: Możesz jechać do Ugandy i przygotować cywilizowane warunki dla odsyłanych tam migrantów. Nikt Ciebie tutaj na siłę nie trzyma.
sm311
sm311
sm311 08.06.2026, 12:34:01 via Wykop
  • 1
@lewoprawo: Przesyłam Ci to co sam napisałeś:
" Migranci bez papierów nie będą już dostawać azylu w Europie, tylko będą deportowani do Ugandy i prawdopodobnie Rwandy, które zgodziły się ich przyjąć "
" Tu może być podobnie, wywieziemy imigrantów do jakiejś Ugandy i będziemy udawać, że dostają tam azyl w cywilizowanych warunkach."

Z twoich słów wynika, że martwisz się tym że migranci którzy trafią do Ugandy, nie będą tam mieli
sm311
sm311
sm311 08.06.2026, 12:46:28 via Wykop
  • 0
@lewoprawo: Najwyraźniej zwrot " będziemy udawać, że dostają tam azyl w cywilizowanych warunkach ", wprowadził tu drobne nieporozumienie.
I całkowicie się zgadzam, że celowe gubienie papierów powinno być karane, a nie nagradzane azylem.

590

Mentzen nie odpuszcza artystom. Zamieścił nowy wpis. "Na to mam płacić?"

"To jest ta wielka sztuka, której nie rozumiem, bo jestem głupkiem bez wykształcenia i wrażliwości? To autorce tego mam zapewnić emeryturę? Serio?" napisał Sławomir Mentzen, zamieszczając jedną z prac Gosi Bartosik.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 06.06.2026, 10:37:02
  • 240
  • #
    mentzen
  • #
    polityka
  • #
    kultura
  • #
    pieniadze
  • #
    emerytura
  • #
    sztuka
sm311
sm311
sm311 06.06.2026, 11:59:08 via Wykop
  • 9
@na_pierwszej_linii_kas:
No to jak, widziałeś ten PIT czy nie ?
Musisz być z siebie bardzo dumny, umiesz rzucać bezpodstawne oskarżenia i wyzywać innych.
Brawo Ty.
sm311
sm311
sm311 06.06.2026, 12:06:32 via Wykop
  • 8
wrzucając wszystko w fundację januszowatą tfu rodzinną? Ty wiesz o czym bredzisz broniąc swojego idola? xd


@na_pierwszej_linii_kas: Więc nie widziałeś PITu. Czy zatem widziałeś jego rozliczenia z fundacji ?

Ty wiesz o czym bredzisz broniąc swojego idola?
sm311
sm311
sm311 06.06.2026, 12:12:18 via Wykop
  • 12
@na_pierwszej_linii_kas: To wszystko co masz do powiedzenia ?
Wychodzi na to , że tylko oskarżać i obrażać innych potrafisz.

487

Ostatnie minuty Henry'ego Nowaka

Ostatnie minuty Henry'ego Nowaka

W grudniu 2025 roku 18-letni student Henry Nowak padł ofiarą brutalnego ataku w Southampton. Wideo przedstawia jego ostatnie chwile życia wraz z telefonem wykonanym na numer alarmowy przez brata sprawcy.

BodycamPL
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 09:21:28
  • 110
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    emigracja
  • #
    polska
sm311
sm311
sm311 04.06.2026, 12:21:31 via Wykop
  • -1
Niestety Konfa Mentzena też chce ściągać roboli z pakistanu i innych krain


@GULO666: A jakie masz źródła na potwierdzenie swoich słów ?

Wśród postulatów Konfederacji na temat odpowiedzialnej polityk imigracyjnej, jest wstrzymanie napływu muzułmanów.
Patrz punkt 3 , w załączanym linku.
https://konfederacja.pl/pakiet-odpowiedzialnej-polityki-migracyjnej/
sm311
sm311
sm311 04.06.2026, 12:39:00 via Wykop
  • -1
@GULO666: Tak, imigracja będzie miała miejsce. Jest jednak istotna różnica, kto będzie sprowadzany, w jakich ilościach i jakie prawa będą im przysługiwać. I nie, nie zamierzają sprowadzać 'nielegalnych ciapaków' , po pierwsze bo nielegalni , a po drugie bo to w większości muzułmanie ( patrz punkt 3 ).

a Braun nawet gadał że hindusi powinni uczyć Polaków patriotyzmu XD.


@GULO666: nie wiem,

427

Bosak oburzony dopłatami do emerytur dla artystów. "Odpiłować od pieniędzy"

Krzysztof Bosak potępił ustawę o zabezpieczeniu socjalnym osób wykonujących zawód artystyczny. - Tych ludzi trzeba odpiłować od pieniędzy, a nie dawać im więcej - powiedział w "Graffiti". Jego zdaniem Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wydaje pieniądze "na jakieś bzdury, na jakieś pogięte

programista30k
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 11:02:55
  • 116
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    neuropa
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpo
sm311
sm311
sm311 28.05.2026, 12:18:28 via Wykop
  • 9
@wykoppltakastronazobrazkami: ale co Ty chcesz powiedzieć ?
Czy chodzi o to, że bez tytułu doktora nauk humanistycznych i pracy jako wykładowca akademicki, nie można mieć rozsądnej opinii ?
sm311
sm311
sm311 29.05.2026, 11:25:26 via Wykop
  • -1
Ale na czym chcesz opierać tą "rozsądną opinię" jak nie masz do tego danych?


@GodEmperorWasRight: Ale jakich danych Ty potrzebujesz żeby wiedzieć, że jak już uczestniczymy w przymusowym systemie emerytalnych to byłoby rozsądnie jakby każdy sam odkładał na siebie. Czy to nie byłoby uczciwe i rozsądne ?

336

Połowa miast i wsi w Europie ma mniej mieszkańców niż 60 lat temu

Połowa miast i wsi w Europie ma mniej mieszkańców niż 60 lat temu

Analiza danych ukazuje, że mimo wzrostu całkowitej populacji Europy, połowa wszystkich gmin straciła mieszkańców w porównaniu z 1961 r. Dzięki metodologii opartej m.in. na danych satelitarnych o zabudowie mieszkaniowej, porównanie jest możliwe na podstawie dzisiejszych granic administracyjnych.

Lifelike
z
correctiv.org
dodany: 17.05.2026, 08:38:13
  • 81
  • #
    nauka
  • #
    demografia
  • #
    europa
  • #
    mapy
  • #
    ciekawostki
sm311
sm311
sm311 18.05.2026, 10:39:12 via Wykop
  • 1
@eSUBA94: W miastach jest więcej, szczególnie w dużych miastach. W artykule nawet podali przykłady: Madryt, Ateny, Saloniki i Wilno.
sm311
sm311
sm311 18.05.2026, 11:00:52 via Wykop
  • -1
@Lama1: Ty tak na serio ?

Zacznijmy od tego, że w artykule jest mowa tylko o tym, że ludzie zmienili swoje miejsce zamieszkania. Przenieśli się z małych miast i wsi do większych miast.
Ale Ty wpadasz tu na wspaniały pomysł, żeby w miejsca z których ludzi się wyprowadzi pościągać murzynów i arabów. Po prostu genialne. Udajmy, że tysiące zarejestrowanych przykładów zachowań antyspołecznych tych ludzi na zachodzie nie miało miejsca. Pomińmy milczeniem
sm311
sm311
sm311 18.05.2026, 11:29:59 via Wykop
  • 3
@Lama1: "kolor skóry jest aż taki ważny?" - kolor skóry nie jest ważny. Tylko tak się dziwnie składa że koreluje ze statystykami przestępstw. I jeżeli wiesz, że używając takiego kryterium można uniknąć setek tysięcy przestępstw. To może warto na to zwrócić uwagę.
" Znam wielu arabów i afrykańczyków i to w większości fajni ludzie. " - i nawet wierzę, że tak jest. Co nie zmienia faktu , że oni stanowią

465

W Polsce jest za mało złodzei i brudu. Niemiec nie kryje zdziwienia.

W Polsce jest za mało złodzei i brudu. Niemiec nie kryje zdziwienia.

Jak sobie pomyślę, jak wyglądałoby to w Berlinie wszędzie byłby brud albo ludzie próbowaliby was okraść stwierdził bez ogródek.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
podroze.onet.pl
dodany: 15.05.2026, 06:32:45
  • 125
  • #
    niemcy
  • #
    polska
  • #
    gastrowarszawa
  • #
    warszawa
sm311
sm311
sm311 15.05.2026, 19:08:12 via Wykop
  • -1
@Cztero0404: Ale co Ty chcesz powiedzieć? Dlatego że są kanały które pokazują takie rzeczy, czyli że w Polsce czysto , a w dużych miastach na zachodzie brudno, to znaczy, że to nieprawda ?
sm311
sm311
sm311 15.05.2026, 22:59:17 via Wykop
  • -4
@Iguan2207:
" Bo Polacy lubią jak się głaszcze im ego i dobrze mówi o Polsce " - a która nacja nie lubi być chwalona ?
" łatwy i szybki zysk z monetyzacji. " - podaj konkretne wyświetlenia, i możliwy z nich zarobek , a wtedy wszyscy przekonamy się czy to taki super interes.
" Pal sześć że jest to komplement wyrosły na uprzedzeniu" - na jakim uprzedzeniu ?
" naród
sm311
sm311
sm311 15.05.2026, 23:36:21 via Wykop
  • -1
@Iguan2207:
" Zanim zabłyśniesz kolejnym komentarzem, wejdź sobie na jakikolwiek filmik reakcję na jedną z polskich piosenek, filmów, miast lub czymś związanym z Polską - polish.... reaction. Wejdź w sekcję komentarzy, poczytaj a potem wróć do dyskusji." - a po co mam tam wchodzić i co tam mam zobaczyć ?
" Na YouTube są stawki za 1000 wyświetleń z reklam zależne od lokalizacji, tematyki i długości materiału." - Tak prawda.
sm311
sm311
sm311 16.05.2026, 00:04:19 via Wykop
  • -1
@Iguan2207:
" Odpowiem krótko: Wejdź na filmiki tego typu i zobacz ilu tam Polaków się zlatuje. To nabija zysk twórcom z wyświetleń bo Polacy chętnie klikają, komentują i podbijają algorytm. " - no niemożliwe, Polacy oglądają filmy o Polsce, jak to , dlaczego?
" Dziwnym trafem od paru lat zagraniczni powielają ten schemat - posmarować, pochwalić po angielsku a publika szybko się znajdzie." - no i ? W czym problem
sm311
sm311
sm311 16.05.2026, 00:06:36 via Wykop
  • -2
@Iguan2207: " Dziwnym trafem od paru lat zagraniczni powielają ten schemat - posmarować, pochwalić po angielsku a publika szybko się znajdzie " - posmarować ? Co posmarować ?
sm311
sm311
sm311 16.05.2026, 00:26:04 via Wykop
  • -1
@Iguan2207:
" I co dalej? Wyjaśnię Ci znaczenie potocznego słowa, " - nie jestem pewien, ale Ty chyba tu mówisz o słowie "posmarować". Jeżeli tak, to faktycznie nie wiem co ono robi w tamtym zdaniu.
" a Ty uczepisz się kolejnego fragmentu? " - Ja Ciebie wyjaśniam, po prostu głupoty piszesz.
" Ta dyskusja od dłuższego czasu kręci się w kółko " - Tak , kręci się w kółko.
"
sm311
sm311
sm311 16.05.2026, 06:42:31 via Wykop
  • -1
@Iguan2207: " Nie, nic nie wyjaśniasz. " - ok
" Ty po prostu od kilku komentarzy rozbijasz całość na pojedyncze słowa" - Po pierwsze nie od kilku, tylko do początku. Po drugie nie na słowa, tylko na zdania lub części zdań. Wystarczające części zdań, które niosą ze sobą jakąś informację. Do tych części lub pełnych zdań, właśnie się odnoszę poprzez odpowiedz, pytanie lub prześmiawszy komentarz. Robię tak, aby odnieść się do
sm311
sm311
sm311 16.05.2026, 12:06:34 via Wykop
  • -1
@sm311: Przeglądam ponownie swój wpis i widzę literówki.

" Po pierwsze nie od kilku, tylko do początku." powinno być " Po pierwsze nie od kilku, tylko OD początku."

" prześmiawszy komentarz. " powinno być " prześmiEwCzy komentarz. "

" Ale Ty widzisz znacznie większy problem(2) w społeczeństwie, którego nie widzą innymi." powinno być " Ale Ty widzisz znacznie większy problem(2) w społeczeństwie, którego nie widzą INNI. "

395

Ośmiogodzinna zmiana robota w sortowni paczek

Ośmiogodzinna zmiana robota w sortowni paczek

Przyszłość jest dzisiaj.

armandosek83
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 22:09:29
  • 213
  • #
    figure
  • #
    robot
  • #
    si
  • #
    koniecswuata
sm311
sm311
sm311 15.05.2026, 06:07:02 via Wykop
  • 1
https://www.youtube.com/watch?v=8xEuFQz4E4A
sm311 - https://www.youtube.com/watch?v=8xEuFQz4E4A
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

SM311

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.02.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 08.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking