Wszelkie nagłaśnianie patologii jest napiętnowane. Osobiście kilka razy spotkały mnie próby uciszania za nagłośnienie patologii w obrębie szpitali - mówił rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej Jakub Kosikowski. Opowiedział o sytuacji, w której ukarano go za wytknięcie błędu w sposobie leczenia.
Dobrze rozumiem że wezwali chłopa do prokuratury zarazem odmawiając prawa do obecności prawnika, gość zatem nie odpowiadał na żadne pytania i teraz cała rządowa klika z premierem na czele kręci narrację o "niewiarygodnym świadku który dużo gada tylko w mediach"? Niesamowite jacy prymitywni ludzie nami rządzą #polityka #kanalzero #bekazlewactwa
Warszawska Lewica nie poprze wniosku o udzielenie absolutorium prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu - przekazała Anna Maria Żukowska. Kwestia ta zostanie poddana pod głosowanie na następnym posiedzeniu Rady Miasta
Możecie mi zdradzić dlaczego taki obrażany "normik" nie ma ostatecznie przychylać się do "prawaków"? Jeżeli oni go przynajmniej nie obrażają?
@Senex: nie obrażają? :D A to dobre, nie popieram od lat nikogo - ale jakakolwiek próba dyskusji to nazywanie mnie aktypolakiem albo lewakiem.. o czym ty w ogole piszesz.
Dlatego też sam sądzę, że obecnie największym assetem KO jest Bąkiewicz. Gościa powinni wręcz lansować codziennie w TVP i fundować mu jego wybryki. Nie wiem - jakiś bilet miesięczny do Berlina czy coś. To świetnie odsuwa "normików" od PiS i okolic
@Senex: tym się to tvp różni widać od tego pisowskiego
W związku z tym będzie przychylniej patrzył na pomysły PiS właśnie dlatego, że już i tak stał się "pisowcem
Dlaczego na Mirko cicho o wywiadzie lekarza sygnalisty u Stanowskiego w godzinie zero? Jeżeli to prawda to mamy aferę na miarę łowców skór a Trzaskowski powinien zniknąć z życia publicznego na zawsze wraz ze swoją świtą. Żadego campusu a nawet wywiadu do końca życia. Młody lekarz do ciupy na 10 lat co najmniej. To się w pale nie mieści! Myślę jednak że sygnalista może skończyć jak Petelicki który krytykował Tuska. Mamy taki
Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodową, która najbardziej zesrała się o lekarzy są programiści. Bo nie ma co się oszukiwać, to programiści są odpowiedzialni za wywołanie całej tej nagonki. Intensywnie na to pracowali od 2-3 lat i wreszcie im się udało. Siedzą takie typy jak @BlackpillMonster @ly000 @p0melo @Ksiega_dusz @git_commit @peoplearestrange i inni na home-office, mają jeden z najlepszych zawodów
Bąkiewicz oficjalnie podaje, że posiada jedynie kilkadziesiąt złotych oszczędności. W 2016 r. Bąkiewicz przeszedł upadłość konsumencką. Sąd w Warszawie zakończył wtedy pięcioletni proces upadłościowy jego firmy. Umorzono mu wówczas 7 mln zł długów. Bez swoich pieniędzy zostało ponad 150 wierzycieli"
Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.
@dwaplusdwatocztery: łudzisz się że byli tam tylko ludzie z platformy, jak sprawdzimy kto był klientem to się pewnie znajdzie masy ludzi z PiS ( ͡°͜ʖ͡°)
Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza, jest to najgłośniejsza sprawa ostatnich dni, który bez specjalizacji zarobił w Warszawskim szpitalu milion 600 tys. złotych.
@Szklanka_Mleka: abstrahując.. to zabawne że Berkowicz sam się przyznał u Atora że jego (ich) wyborcy są przygłupi, i nagranie wciąż jest dostępne, a mimo wszystko znajdą się tacy na których nie zrobi to wrażenie.
@dafto: 5 sekund z google cie przerasta "W polskim prawie nie istnieje żaden przepis, który nakładałby na polityka obowiązek ujawniania powiązań lub dochodów z fundacji rodzinnej."
#samochody #motoryzacja Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem. Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi. Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1. Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.
Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
Jak nie umiesz jeździć to daj żyć innym a nie stwarzasz zagrożenie na drodze.
@r5678: bo jedzie przepisowo? :D to tak jakby była kolejka w sklepie do kasy i jakiś debil wbijał by się w kolejke a tępaki wykopowe "hur dur nie umiesz robic zakupow to nie chodz do sklepu"
Witam serdecznie wszystkich Pragnę poinformować, że od jutra rozpoczynam prywatny cykl rehabilitacji. Ponieważ limit zabiegów finansowanych przez NFZ został już wyczerpany, koszt każdego masażu barku wraz z ćwiczeniami wynosi 150 zł. Środki zgromadzone dzięki Waszej zbiórce https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów, za co z całego serca dziękuję
Decyzja Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu jednej z jednostek wojskowych imienia Bohaterów UPA wywołała oburzenie w Polsce. Karol Nawrocki apeluje o odebranie ukraińskiemu prezydentowi Orderu Orła Białego. Z kolei wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak domaga się przejścia do realnych nacisków
Bo podobno nie może wykończyć domu, który od lat "wykańcza". Twierdzi, że to zbyt duży wydatek, by mogła go udźwignąć. Ale na ostatnim wiecu partyjnym miała na sobie koszulę, która może kosztować ponad 4 tys. zł.
@lougramm: piecze ten zakaz alkoholików i debili. Zapytasz dlaczego debili to proste normalnie człowiek kupi sobie więcej, debil wiecznie wypiję trochę i go załapię na więcej. Trochę prohibicja ma za zadanie zapobiec szwendaniu się takich niedojebów po ulicach proste :)
@osetnik: dlaczego przeciwko, zakaz miał za zadanie zapobiec łażeniu takich debili po ulicach. Upiją się, wiecznie im mało idą po więcej.. dra te swoje p---y. Teraz to znikło ( ͡°͜ʖ͡°)
@Cogres: taa.. bo konfederacje to są naukowe.. zbiorowisko płaskoziemców, debili i ludzi nieznających historii.. komory gazowe w Auschwitz nah, schron dla żydów pod cpk o tak! Nawet lewica nie jest tak z-----a jak ta zbieranina debili od Brauna..
@Cogres: a czy ja ich bronię? xD pisze tylko że "twoja partia" ma tyle zjebów że głowa mała, mysle ze przebijaja pis i po razem wzietych mimo mniejszej ilosci posłów
"To jest ta wielka sztuka, której nie rozumiem, bo jestem głupkiem bez wykształcenia i wrażliwości? To autorce tego mam zapewnić emeryturę? Serio?" napisał Sławomir Mentzen, zamieszczając jedną z prac Gosi Bartosik.