Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sun-lee
sun-lee

sun-lee

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5836
  • Znaleziska 1175
  • Mikroblog 4661
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
DonCNC
DonCNC
DonCNC
wczoraj, 05:22:48
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sun-lee
sun-lee
sun-lee wczoraj, 09:17:53 via Wykop
  • 0
@DonCNC: wytlumacz jeszcze Wiplera z brania łapówek :D
  • Odpowiedz

982

Kolejny lekarz przerywa milczenie. Uciszali, gdy zgłaszałem patologie.

Kolejny lekarz przerywa milczenie. Uciszali, gdy zgłaszałem patologie.

Wszelkie nagłaśnianie patologii jest napiętnowane. Osobiście kilka razy spotkały mnie próby uciszania za nagłośnienie patologii w obrębie szpitali - mówił rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej Jakub Kosikowski. Opowiedział o sytuacji, w której ukarano go za wytknięcie błędu w sposobie leczenia.

Emerald84
z
polsatnews.pl
dodany: wczoraj, 06:03:19
  • 97
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
sun-lee
sun-lee
sun-lee wczoraj, 08:07:41 via Wykop
  • 9
@zakoleo: ciiii bo przyjdzie @Chris_Karczynski i powie że jesteś silniczkiem tuska Xd
melquiades
melquiades
przedwczoraj, 15:18:31
  • 282
Dobrze rozumiem że wezwali chłopa do prokuratury zarazem odmawiając prawa do obecności prawnika, gość zatem nie odpowiadał na żadne pytania i teraz cała rządowa klika z premierem na czele kręci narrację o "niewiarygodnym świadku który dużo gada tylko w mediach"? Niesamowite jacy prymitywni ludzie nami rządzą
#polityka #kanalzero #bekazlewactwa
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sun-lee
sun-lee
sun-lee przedwczoraj, 17:08:21 via Wykop
  • 1
@Matpiotr: trzeba byc debilem żeby uwierzyć Jędrzejewskiemu :)
  • Odpowiedz

280

Czarne chmury nad Rafałem Trzaskowskim. Zdecydowany ruch koalicjanta

Czarne chmury nad Rafałem Trzaskowskim. Zdecydowany ruch koalicjanta

Warszawska Lewica nie poprze wniosku o udzielenie absolutorium prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu - przekazała Anna Maria Żukowska. Kwestia ta zostanie poddana pod głosowanie na następnym posiedzeniu Rady Miasta

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23.06.2026, 08:25:28
  • 57
  • #
    trzaskowski
  • #
    polityka
  • #
    warszawa
  • #
    lewica
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
sun-lee
sun-lee
sun-lee przedwczoraj, 05:48:58 via Android
  • 0
@daniel-c: nie jestem pisowcem ale... Wszyscy uwierzyli xD
sun-lee
sun-lee
sun-lee przedwczoraj, 05:51:22 via Android
  • -2
@ChaoticNeutralGodd: nie jesteś zbyt ostrym przyborem w piórniku, jeśli wybrałeś mimo wszystko jakiejś kibola.
sun-lee
sun-lee
sun-lee przedwczoraj, 09:22:18 via Wykop
  • 0
Możecie mi zdradzić dlaczego taki obrażany "normik" nie ma ostatecznie przychylać się do "prawaków"? Jeżeli oni go przynajmniej nie obrażają?


@Senex: nie obrażają? :D A to dobre, nie popieram od lat nikogo - ale jakakolwiek próba dyskusji to nazywanie mnie aktypolakiem albo lewakiem.. o czym ty w ogole piszesz.
sun-lee
sun-lee
sun-lee przedwczoraj, 09:40:50 via Wykop
  • 0
Dlatego też sam sądzę, że obecnie największym assetem KO jest Bąkiewicz. Gościa powinni wręcz lansować codziennie w TVP i fundować mu jego wybryki. Nie wiem - jakiś bilet miesięczny do Berlina czy coś. To świetnie odsuwa "normików" od PiS i okolic


@Senex: tym się to tvp różni widać od tego pisowskiego

W związku z tym będzie przychylniej patrzył na pomysły PiS właśnie dlatego, że już i tak stał się "pisowcem
ToxycznyKarol
ToxycznyKarol
23.06.2026, 22:27:14
  • 63
Dlaczego na Mirko cicho o wywiadzie lekarza sygnalisty u Stanowskiego w godzinie zero? Jeżeli to prawda to mamy aferę na miarę łowców skór a Trzaskowski powinien zniknąć z życia publicznego na zawsze wraz ze swoją świtą. Żadego campusu a nawet wywiadu do końca życia. Młody lekarz do ciupy na 10 lat co najmniej. To się w pale nie mieści! Myślę jednak że sygnalista może skończyć jak Petelicki który krytykował Tuska. Mamy taki
ToxycznyKarol - Dlaczego na Mirko cicho o wywiadzie lekarza sygnalisty u Stanowskiego...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sun-lee
sun-lee
sun-lee przedwczoraj, 09:33:57 via Wykop
  • 0
@giga_jablecznik: trzeba byc debilem zeby w to wierzyc, wejdzie prokuratura osmieszy Jedrzejewskiego i Stanowski będzie dupą klaskał ze dał się nbrać
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
22.06.2026, 10:03:18
  • 41
W pierwszej chwili myślałem, że to Matecki, ale on przecież potrafi jedynie zaszczuć niewinne dziecko. Do dorosłych, na żywo to bałby się wystartować.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #ukraina
Turin89 - W pierwszej chwili myślałem, że to Matecki, ale on przecież potrafi jedynie...

źródło: 1000004646

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sun-lee
sun-lee
sun-lee 22.06.2026, 11:33:38 via Wykop
  • 0
@Turin89: niech im tam ktoś napisze że to Ukrainiec xD dopiero będzie zwarcie w głowach
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
19.06.2026, 06:22:07
  • 92
Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodową, która najbardziej zesrała się o lekarzy są programiści. Bo nie ma co się oszukiwać, to programiści są odpowiedzialni za wywołanie całej tej nagonki. Intensywnie na to pracowali od 2-3 lat i wreszcie im się udało. Siedzą takie typy jak @BlackpillMonster @ly000 @p0melo @Ksiega_dusz @git_commit @peoplearestrange i inni na home-office, mają jeden z najlepszych zawodów
RenoJackson - Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodow...

źródło: image

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sun-lee
sun-lee
sun-lee 19.06.2026, 12:18:08 via Android
  • 2
@RenoJackson: tfu
  • Odpowiedz

323

Krytykowali podatek, teraz sami chcą go podnieść. "Potrzebne są pieniądze"

Krytykowali podatek, teraz sami chcą go podnieść. "Potrzebne są pieniądze"

Rząd planuje podnieść podatki wprowadzone za rządów poprzedniej koalicji, w tym kontrowersyjny podatek cukrowy. - Potrze

starnak
z
money.pl
dodany: 19.06.2026, 05:15:11
  • 77
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    polityka
sun-lee
sun-lee
sun-lee 19.06.2026, 11:58:20 via Android
  • -2
@jozek99: no nie wiem może dlatego że jak przyjdzie co do czego jednak będzie jakiś konflikt to będziesz jęczał czemu nie kupili...

304

Długi, komornicy i brak majątku. Problemy Bąkiewicza

Długi, komornicy i brak majątku. Problemy Bąkiewicza

Bąkiewicz oficjalnie podaje, że posiada jedynie kilkadziesiąt złotych oszczędności. W 2016 r. Bąkiewicz przeszedł upadłość konsumencką. Sąd w Warszawie zakończył wtedy pięcioletni proces upadłościowy jego firmy. Umorzono mu wówczas 7 mln zł długów. Bez swoich pieniędzy zostało ponad 150 wierzycieli"

motvik
z
money.pl
dodany: 18.06.2026, 11:42:04
  • 43
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    bekazpis
  • #
    polityka
sun-lee
sun-lee
sun-lee 19.06.2026, 06:29:11 via Android
  • 4
@kasper-jack: taaaa niech Sasin się tym zajmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) sukces murowany

1888

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 269
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
sun-lee
sun-lee
sun-lee 19.06.2026, 06:21:37 via Android
  • 5
@dwaplusdwatocztery: łudzisz się że byli tam tylko ludzie z platformy, jak sprawdzimy kto był klientem to się pewnie znajdzie masy ludzi z PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

385

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

MENTZEN GRILLUJE #94: Lekarz z Platformy

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza, jest to najgłośniejsza sprawa ostatnich dni, który bez specjalizacji zarobił w Warszawskim szpitalu milion 600 tys. złotych.

XeNinja
z
youtube.com
dodany: 15.06.2026, 16:44:18
  • 96
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    nfz
sun-lee
sun-lee
sun-lee 16.06.2026, 05:37:22 via Android
  • -9
@Szklanka_Mleka: abstrahując.. to zabawne że Berkowicz sam się przyznał u Atora że jego (ich) wyborcy są przygłupi, i nagranie wciąż jest dostępne, a mimo wszystko znajdą się tacy na których nie zrobi to wrażenie.
sun-lee
sun-lee
sun-lee 16.06.2026, 05:43:13 via Android
  • -12
@dafto: chyba nie bardzo rozumiesz co to fundacja rodzinna
sun-lee
sun-lee
sun-lee 16.06.2026, 16:17:26 via Wykop
  • -3
@dafto: 5 sekund z google cie przerasta
"W polskim prawie nie istnieje żaden przepis, który nakładałby na polityka obowiązek ujawniania powiązań lub dochodów z fundacji rodzinnej."
sun-lee
sun-lee
sun-lee 16.06.2026, 16:23:42 via Wykop
  • -3
@sm311: 37:40 o wyborcach debilach dla których populizm dobrze brzmi xD
następnie się śmieję na słowa Atora że oszukują wyborców.
Niepodumałeś?
sun-lee
sun-lee
sun-lee 16.06.2026, 17:06:41 via Wykop
  • -4
@sm311: no oczywiście że nie miał tego na myśli uwierz mi bro ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś tez byłem takim matołem ale z konfy się wyrasta, wyrosłem 12 lat temu
sun-lee
sun-lee
sun-lee 16.06.2026, 20:50:06 via Wykop
  • -3
@sm311: konfa to partia korwina tak jak wcześniej korwin czy knp. Pewnie wtedy na pszyrke chodziles..
bigbuck
bigbuck
bigbuck
15.06.2026, 07:49:18
  • 504
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.

Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sun-lee
sun-lee
sun-lee 15.06.2026, 19:20:41 via Android
  • 0
@xyz_xyz: że takie ameby jak ty mają prawko..
  • Odpowiedz
sun-lee
sun-lee
sun-lee 16.06.2026, 16:15:08 via Wykop
  • 0
Jak nie umiesz jeździć to daj żyć innym a nie stwarzasz zagrożenie na drodze.


@r5678: bo jedzie przepisowo? :D to tak jakby była kolejka w sklepie do kasy i jakiś debil wbijał by się w kolejke a tępaki wykopowe "hur dur nie umiesz robic zakupow to nie chodz do sklepu"
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
14.06.2026, 19:41:42
  • 270
Witam serdecznie wszystkich
Pragnę poinformować, że od jutra rozpoczynam prywatny cykl rehabilitacji. Ponieważ limit zabiegów finansowanych przez NFZ został już wyczerpany, koszt każdego masażu barku wraz z ćwiczeniami wynosi 150 zł. Środki zgromadzone dzięki Waszej zbiórce https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów, za co z całego serca dziękuję
tommmekk - Witam serdecznie wszystkich
Pragnę poinformować, że od jutra rozpoczynam p...

źródło: 1000010613

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sun-lee
sun-lee
sun-lee 15.06.2026, 06:25:09 via Android
  • 1
@tommmekk: wszystkiego dobrego
  • Odpowiedz

952

Bosak: Zablokować Ukrainie wejście do UE za kult UPA i brak ekshumacji

Bosak: Zablokować Ukrainie wejście do UE za kult UPA i brak ekshumacji

Decyzja Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu jednej z jednostek wojskowych imienia Bohaterów UPA wywołała oburzenie w Polsce. Karol Nawrocki apeluje o odebranie ukraińskiemu prezydentowi Orderu Orła Białego. Z kolei wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak domaga się przejścia do realnych nacisków

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 07:41:17
  • 220
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
sun-lee
sun-lee
sun-lee 08.06.2026, 13:45:50 via Wykop
  • 1
Zakop za żródło czyli ejejowy bełkot. A z Bosakiem w tej kwestii sie zgadzam.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sun-lee
sun-lee
sun-lee 11.06.2026, 13:08:50 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: niby na Bosaka? chłop nic w życiu nei robił - nie przepracował nawet dnia..

604

Posłanka PiS zarabia ponad 20 tys. ale komunalnego mieszkania nie odda

Posłanka PiS zarabia ponad 20 tys. ale komunalnego mieszkania nie odda

Bo podobno nie może wykończyć domu, który od lat "wykańcza". Twierdzi, że to zbyt duży wydatek, by mogła go udźwignąć. Ale na ostatnim wiecu partyjnym miała na sobie koszulę, która może kosztować ponad 4 tys. zł.

Takiseprzecietniak
z
onet.pl
dodany: 10.06.2026, 10:13:13
  • 46
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkatoli
  • #
    neuropa
sun-lee
sun-lee
sun-lee 10.06.2026, 15:47:19 via Android
  • 7
@pogodny_mis65: jak ktoś z KO puszcza to materiał jest zanim Bąk przestanie śmierdzieć...

338

Wysyp e-melin w Warszawie po prohobicji

W ciągu tygodnia od wprowadzenia w całej Warszawie nocnej prohibicji sieć zasypały oferty, sprzedaży alkoholu z dowozem

andbatros
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.06.2026, 08:27:23
  • 170
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    prohibicja
  • #
    alkohol
  • #
    trzaskowski
sun-lee
sun-lee
sun-lee 10.06.2026, 04:31:56 via Android
  • 11
Najwieksze ssanie zalacza sie jak wodka sie konczy


@PurpleHaze: jesteś alkoholikiem, normalny człowiek nie pije do odcięcia.
sun-lee
sun-lee
sun-lee 10.06.2026, 04:40:00 via Android
  • -3
@lougramm: piecze ten zakaz alkoholików i debili. Zapytasz dlaczego debili to proste normalnie człowiek kupi sobie więcej, debil wiecznie wypiję trochę i go załapię na więcej. Trochę prohibicja ma za zadanie zapobiec szwendaniu się takich niedojebów po ulicach proste :)
sun-lee
sun-lee
sun-lee 10.06.2026, 04:42:53 via Android
  • 4
@osetnik: dlaczego przeciwko, zakaz miał za zadanie zapobiec łażeniu takich debili po ulicach. Upiją się, wiecznie im mało idą po więcej.. dra te swoje p---y. Teraz to znikło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

371

Burza po słowach wiceministra o UPA. Prezydencki minister żąda dymisji.

Burza po słowach wiceministra o UPA. Prezydencki minister żąda dymisji.

Wiceminister pozwolił sobie na porównanie UPA do polskich żołnierzy wyklętych - uzasadnił Przydacz.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 07.06.2026, 14:31:44
  • 83
  • #
    polityka
  • #
    upa
  • #
    bandera
sun-lee
sun-lee
sun-lee 08.06.2026, 04:37:37 via Android
  • -5
@Cogres: taa.. bo konfederacje to są naukowe.. zbiorowisko płaskoziemców, debili i ludzi nieznających historii.. komory gazowe w Auschwitz nah, schron dla żydów pod cpk o tak!
Nawet lewica nie jest tak z-----a jak ta zbieranina debili od Brauna..
sun-lee
sun-lee
sun-lee 08.06.2026, 10:33:49 via Wykop
  • -2
@Cogres: a czy ja ich bronię? xD pisze tylko że "twoja partia" ma tyle zjebów że głowa mała, mysle ze przebijaja pis i po razem wzietych mimo mniejszej ilosci posłów
sun-lee
sun-lee
sun-lee 08.06.2026, 13:30:09 via Wykop
  • -2
@Cogres: bo spojrzalem w twoje wypociny :)
Daj więcej xD pokazuje to dobitnie poziom intelektualny :)

718

Najgorsze Patologie Które Wypromował TVN

Najgorsze Patologie Które Wypromował TVN

Filip Chajzer, Dagmara burdelmama i inne patologie

zawisza
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 20:22:11
  • 101
  • #
    tvn
sun-lee
sun-lee
sun-lee 08.06.2026, 11:28:57 via Wykop
  • 1
@23kulpamens: polecam filmy Nazwexa z porównaniem wszystkich topowych stacji.

590

Mentzen nie odpuszcza artystom. Zamieścił nowy wpis. "Na to mam płacić?"

"To jest ta wielka sztuka, której nie rozumiem, bo jestem głupkiem bez wykształcenia i wrażliwości? To autorce tego mam zapewnić emeryturę? Serio?" napisał Sławomir Mentzen, zamieszczając jedną z prac Gosi Bartosik.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 06.06.2026, 10:37:02
  • 240
  • #
    mentzen
  • #
    polityka
  • #
    kultura
  • #
    pieniadze
  • #
    emerytura
  • #
    sztuka
sun-lee
sun-lee
sun-lee 06.06.2026, 14:02:29 via Android
  • 11
@elo345: ociechuj xD co to jest

383

1 892 001,24 zł - tyle kosztowały loty posłów od 1 stycznia do 31 marca 2026 rok

1 892 001,24 zł - tyle kosztowały loty posłów od 1 stycznia do 31 marca 2026 rok

Niemal dwa tysiące podróży w 90 dni - tak posłowie korzystali na początku 2026 roku z lotniczych przywilejów.

-Shifu-
z
tvn24.pl
dodany: 03.06.2026, 13:53:53
  • 28
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    sejm
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
sun-lee
sun-lee
sun-lee 03.06.2026, 22:13:23 via Wykop
  • 9
Posłów jest zbyt dużo, aktualnie i tak partia mowi jak glosować. Wiec po co tylu darmozjadów>?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Sun Lee

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 20.04.2025

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 03.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking