Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ratbert
ratbert

ratbert

Dołączył 4 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 433
  • Znaleziska 413
  • Mikroblog 20
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

1707

Europejczycy mają dość. Chcą mieć swoje auta i nimi jeździć po miastach

Pokaż treści 18+

Europejczycy mają dość. Chcą mieć swoje auta i nimi jeździć po miastach

Politico: Czy polityka transportowa w miastach, a mówiąc precyzyjniej, zwalczanie samochodów, może wpływać na wyniki ogólnokrajowych wyborów? Wygląda na to, że polityka antysamochodowa, realizowana na zasadzie "gotowania żaby" przekroczyła już swój punkt krytyczny.

VoxClamantisInDeserto
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 23.10.2023, 06:27:31
  • 396
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
ratbert
ratbert
ratbert 23.10.2023, 16:34:52 via Wykop
  • 2
@DrCieplak:
Nie jest za likwidacją gotówki.
Ale takie pisowskie śmieci jak ty wierzą, że kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.

619

Marcin Wolski o TVP przed wyborami: propaganda gorsza niż w PRL

Pokaż treści 18+

Marcin Wolski o TVP przed wyborami: propaganda gorsza niż w PRL

Mówię to jako współwinny: stworzyliśmy propagandę na gorszym poziomie niż lata siedemdziesiąte - stwierdził Marcin Wolski, jeden z prowadzących „W tyle wizji” z TVP Info.

vulfpeck
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 18.10.2023, 11:57:43
  • 129
  • #
    wybory
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    propaganda
  • #
    neuropa
ratbert
ratbert
ratbert 18.10.2023, 21:43:26 via Wykop
  • 0
@groundcontrol:
Nic go nie ruszyło, bo nie miało co. On dalej jest wiernym funkcjonariuszem pisu.
Zauważ - on wyraźnie nie żałuje tego że robił propagandę.
On tylko żałuje, że ta propaganda była głupia i nieskuteczna.
To są wewnętrzne, partyjne rozliczenia po przegranej które wychodzą na wierzch.

696

Kina nie puszczą rządowego spotu przed "Zieloną granicą".

Pokaż treści 18+

Kina nie puszczą rządowego spotu przed "Zieloną granicą".

Przed seansami "Zielonej granicy" miał być wyświetlany rządowy spot we wszystkich kinach studyjnych. Tak się jednak nie stanie. Władzy pomyliły się ustroje.

konto usunięte
z
natemat.pl
dodany: 22.09.2023, 16:06:03
  • 232
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazkatoli
  • #
    pedofilewiary
  • #
    bekazprawakow
ratbert
ratbert
ratbert 22.09.2023, 22:52:05 via Wykop
  • 3
@Bijelodugme:
Czy ta lewica znajduje się teraz z nami w tym pomieszczeniu?
Artykuł dotyczy właścicieli kin.
Pie***lisz od rzeczy i nie na temat.

559

Ukraińcy śpiewają "O mój Rozmarynie". Chcą podziękować Polakom

Pokaż treści 18+

Ukraińcy śpiewają "O mój Rozmarynie". Chcą podziękować Polakom

Ukraiński zespół "Stan Świadomości" nagrał polską pieśń wojskową "O mój rozmarynie" w języku ukraińskim jako chęć podziękowania Polakom za pomoc udzielaną od początku agresji Rosji na Ukrainę. Autorzy uważają, że przyjaźń między krajami jest tym, co może pokonać Putina.

alberto81
z
youtube.com
dodany: 15.08.2023, 15:13:05
  • 166
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    muzyka
  • #
    youtube
ratbert
ratbert
ratbert 15.08.2023, 23:20:02 via Wykop
  • 7
@Berkel_88:
Na podstawie czego twierdzisz, że UPA sobie upodobało tą pieśń?
Jakieś źródła?
Bo wiesz, równie dobrze ruscy mogą powiedzieć, że piosenka Ich Troje "Keine Grenzen" to hymn polskich faszystów i polskich żołnierzy którzy chcą zająć zachodnią Ukrainę, Białoruś, a kto wie, może nawet Rosję...

Ten sam poziom faktów wziętych z d....y.

313

Rosyjska turbopatriotka opowiada o katastrofalnej sytuacji w Doniecku

Pokaż treści 18+

Rosyjska turbopatriotka opowiada o katastrofalnej sytuacji w Doniecku

Tłumaczenie dwóch wywiadów z wielkoruską turbopatriotką, obecnie działaczką społeczną Tatianą Montian. W pierwszej części powie o sytuacji na Donbasie. W drugiej części będzie to zbiór jej wypowiedzi na łamach białoruskiej propagandy, sporo będzie o Polsce.

Andromeda_YT
z
youtube.com
dodany: 12.08.2023, 15:02:22
  • 53
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
ratbert
ratbert
ratbert 13.08.2023, 16:28:50 via Wykop
  • 1
@cycaty-fejm:
Nu, tak wygląda ruski mir bez twardych narkotyków psychodelicznych.
Na szczęście mieszkańcy Omska o tym nie wiedzą (ʘ‿ʘ)

632

Pani policjant poluje na kierowców na środku jezdni

Pani policjant poluje na kierowców na środku jezdni

Kontrola prędkości w Łodzi. Pani policjant ma za nic przepisy i bezpieczeństwo. Postanawia mierzyć prędkość kierowców stojąc na jezdni. Bo przecież kilkaset metrów przed nią stoi najprawdopodobniej zepsuta ciężarówka. "Pani policjantka stwierdziła że ona ma kamizelkę i robi czynności i może stać na

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 02.08.2023, 17:13:07
  • 71
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
  • #
    lodz
  • #
    kierowcy
ratbert
ratbert
ratbert 03.08.2023, 14:19:52 via Wykop
  • 1
Im bardziej niekompetentna jest policjantka, tym szybciej dostanie kopa w górę na wygodny fotelik przy biurku, kawie i papierowej robocie.
W tym szaleństwie jest metoda (ʘ‿ʘ)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

904

Lasy Państwowe. Catering za 250 tys. zł zamówiony u teścia

Pokaż treści 18+

Lasy Państwowe. Catering za 250 tys. zł zamówiony u teścia

Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zamawiał w 2022 r. catering praktycznie w jednej firmie. Należy ona do teścia pracownika Lasów Państwowych.

Kolekcjoner_dusz
z
wyborcza.pl
dodany: 03.08.2023, 06:48:17
  • 61
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    lasypanstwowe
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
ratbert
ratbert
ratbert 03.08.2023, 13:56:02 via Wykop
  • 5
@jakub-dolega:
Aha i nie mają premii/bonów na Wielkanoc ani na Boże Narodzenie.
Nie mają imprez integracyjnych ani "wigilijek" pracowniczych.
Żadnych paczek dla dzieciaków, dopłat do kolonii i obozów.
O kartach multisport już nawet nie

1148

Koleś kopie w prawidłowo jadące dziecko na rowerze

Pokaż treści 18+

Koleś kopie w prawidłowo jadące dziecko na rowerze

Film pobrany z instagrama

Cesarz12345
z
streamable.com
dodany: 01.08.2023, 20:43:31
  • 356
  • #
    rowerzysta
  • #
    dziecko
  • #
    przemoc
ratbert
ratbert
ratbert 02.08.2023, 11:42:29 via Wykop
  • 6
@ikkiz: Myśliwy jest królem puszczy. Jego jedynym naturalnym wrogiem jest inny, naebany myśliwy z niezabezpieczoną flintą (・へ・)

1140

Emeryt z Lasów Państwowych za 70 tys. zł kupił siedem nieruchomości

Pokaż treści 18+

Emeryt z Lasów Państwowych za 70 tys. zł kupił siedem nieruchomości

Pewien emerytowany pracownik Lasów Państwowych okazał się być bardzo przedsiębiorczy w handlu nieruchomościami, które należały do tego drzewnego koncernu. Przypadek ten opisała Najwyższa Izba Kontroli w raporcie, do którego "Wyborcza" dotarła jako pierwsza.

Kolekcjoner_dusz
z
wyborcza.pl
dodany: 28.07.2023, 05:48:10
  • 113
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    prawo
  • #
    nik
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
ratbert
ratbert
ratbert 30.07.2023, 13:45:15 via Wykop
  • 0
@moje2000:
W jakim korpo szeregowi pracownicy po kilkunastu latach pracy dostają akcje warte setki tysięcy złotych?

1120

14 zł za butelkę wody w Morskim Oku

14 zł za butelkę wody w Morskim Oku

Jasne, że mają monopol, ale czy to nie przesada? O ile można zrozumieć takie ceny w innych schroniskach, gdzie towary wnoszą „tragarze” to do Morskiego Oka dostawy realizowane są tak jak wszędzie indziej drogą asfaltową.

elemel90
z
haps.pl
dodany: 29.07.2023, 11:54:17
  • 453
  • #
    tatry
  • #
    polska
  • #
    turystyka
  • #
    gory
ratbert
ratbert
ratbert 30.07.2023, 06:00:47 via Wykop
  • 9
@inrzynier:
Google parzy, panie "inrzynierze"???
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1921192,1,burza-z-piorunami-w-tatrach-4-osoby-nie-zyja-ponad-100-rannych.read

432

Jak Adam Michnik usprawiedliwiał zbrodnicze wyroki swojego brata Stefana

Jak Adam Michnik usprawiedliwiał zbrodnicze wyroki swojego brata Stefana

Jak Adam Michnik usprawiedliwiał zbrodnicze wyroki swojego brata Stefana...

orion2
z
youtube.com
dodany: 20.07.2023, 10:32:09
  • 54
  • #
    kulturawysoka
  • #
    zbrodnia
  • #
    relatywizmmoralny
  • #
    amoralnosc
  • #
    ruskimir
ratbert
ratbert
ratbert 20.07.2023, 21:26:15 via Wykop
  • 2
@mibmib2:
"Naturalnie to go nie usprawiedliwia" to tylko 30 sekund, posłuchaj.

932

Rekordowa zniżka dla oligarchy Obajtka. Boss Orlenu przegrał proces.

Rekordowa zniżka dla oligarchy Obajtka. Boss Orlenu przegrał proces.

187-metrowe mieszkanie bossa Orlenu - wg cennika - powinno zatem kosztować ponad 2,2 mln zł

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 11.07.2023, 06:39:57
  • 76
  • #
    orlen
  • #
    pieniadze
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    warszawa
ratbert
ratbert
ratbert 12.07.2023, 05:06:16 via Wykop
  • 1
@SarahC:
Oligarcha to nie jest pozytywny status xD Nikt nie nazywał japońskich księżniczek, ani tym bardziej królowej Elżbiety oligarchami :D

ARYSTOKRACJA to jest termin raczej pozytywny.
Oligarchia we współczesnym znaczeniu jest tożsama z korupcją, kolesiostwem, przestępczością i przede wszystkim dojeniem i zawłaszczaniem majątku państwowego.

954

W rosji chipsy Pringles są sprzedawane z hasłem: Smak zwycięstwa

Pokaż treści 18+

W rosji chipsy Pringles są sprzedawane z hasłem: Smak zwycięstwa

Zawsze i wszędzie Pringles śmieciem będzie

uziel
z
twitter.com
dodany: 08.07.2023, 10:53:42
  • 130
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    bojkot
  • #
    gospodarka
  • #
    korpo
  • #
    bojkotkonsumencki
ratbert
ratbert
ratbert 08.07.2023, 18:16:06 via Wykop
  • -1
@wisniewski-szymon: Tylko dlaczego z okazji mistrzostw świata w gałę, używaliby na opakowaniu barw ze wstęgi krzyża św. Jerzego(ten pasek na dole), czyli militarnego symbolu armii rosyjskiej, którego propagandowe użycie wystrzeliło po rozpoczęciu inwazji?
ratbert - @wisniewski-szymon: Tylko dlaczego z okazji mistrzostw świata w gałę, używa...

źródło: zzz

Pobierz

463

Marihuana. Państwa unijne chcą otworzyć swoje rynki, by zasilić budżety - Money.

Pokaż treści 18+

Marihuana. Państwa unijne chcą otworzyć swoje rynki, by zasilić budżety - Money.

Europejskie państwa po kryzysach spowodowanych pandemią i wojną w Ukrainie poszukują dodatkowych pieniędzy zasilających ich budżety. Dlatego też coraz więcej krajów unijnych rozważa liberalizację prawa konopnego. Najpierw jednak będą musiały dogadać w tej sprawie z Brukselą.

SP9IDA
z
money.pl
dodany: 03.07.2023, 12:13:00
  • 181
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
  • #
    marihuana
  • #
    biznes
ratbert
ratbert
ratbert 04.07.2023, 13:26:28 via Wykop
  • 0
@pdt_87:
Leczenie CZEGO? Jakich groźnych, kosztownych chorób spowodowanych bezpośrednio spożyciem?

Ty pewnie z tych co myślą, że ludzie sobie wstrzikujo ten biały proszek, a potem się zarażają Adidasem ヽ( ͠°෴ °)ノ

926

policja nic się nie stało

Pokaż treści 18+

policja nic się nie stało

Watch this video on Streamable.

Kruk_
z
streamable.com
dodany: 03.07.2023, 12:33:14
  • 89
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    humorobrazkowy
ratbert
ratbert
ratbert 04.07.2023, 13:09:21 via Wykop
  • 1
@Stealth: @El_Kamilos23
Ale młodzi policjanci z całej Polski są masowo wysyłani na "staże" w prewencji do Warszawy.
Matura -> szkółka policji -> ochranianie Schodów do Nieba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak obecnie wygląda początek kariery młodego człowieka w policji.

783

Chcecie zobaczyć realne skutki rasowego prania mózgu?

Pokaż treści 18+

Chcecie zobaczyć realne skutki rasowego prania mózgu?

Czarny z nożem grozi rodzinie białego. Policja aresztuje napastnika, a biały płacze ze strachu, że zostanie uznany za rasistę. "Nie chcę, żeby myślał, że zadzwoniłem na policję, bo jestem biały, a on jest czarny...."

BarkaMleczna
z
twitter.com
dodany: 27.06.2023, 15:54:28
  • 67
  • #
    usa
  • #
    rasizm
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    lewackalogika
ratbert
ratbert
ratbert 27.06.2023, 21:43:49 via Wykop
  • 1
ozwolenia na legalną pracę ludziom ktorzy w polsce chcą pracowac? Robicie #!$%@? z logiki. Rzygam na ciebie. Ha tfuu


@piromanek:
Rząd planuje od przyszłego roku wpuszczać do Polski co najmniej 400 tysięcy ludzi rocznie, głównie z muzułmańskich krajów Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji.
No ale przecież będą mieli świstek mówiący o tym, że przyjechali do pracy więc nic złego z tego nie wyniknie prawda? Tak jak nic złego nie dzieje

2134

Tajemnicza śmierć policjanta. Pracował przy śledztwie przeciwko bratu komendanta

Pokaż treści 18+

Tajemnicza śmierć policjanta. Pracował przy śledztwie przeciwko bratu komendanta

Ciało Pawła znaleziono w sadzie, niedaleko domu. Funkcjonariusz CBŚP wisiał na drzewie, na smyczy swojego psa. Jego rodzina i koledzy z pracy nie wierzą, że mógł sam targnąć się na życie. Policja i prokuratura od razu uznały jednak, że to samobójstwo.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 22.06.2023, 04:32:07
  • 180
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    postkomunistycznepanstwomafijne
ratbert
ratbert
ratbert 22.06.2023, 06:16:41 via Wykop
  • 128
@HuGho:
"świat pod rządem mafii pełen wpadek jest i zagadek"
Stare piosenki zaczynają brzmieć nieznośnie na czasie :(

176

Sześć reniferów zagryzionych w Zagórowie. Sprawę bada policja

Sześć reniferów zagryzionych w Zagórowie. Sprawę bada policja

Padło sześć z siedmiu reniferów. Zostały zagryzione. Ten dramatyczny scenariusz rozegrał się na początku maja w miejscowości Zagórów w Wielkopolsce. Choć sprawą zajmuje się policja i prowadzone są specjalistyczne badania, to wciąż nie wiadomo, jakie zwierzęta przyczyniły się do tragedii.

janusz_z_czarnolasu
z
rmf24.pl
dodany: 18.06.2023, 06:13:59
  • 52
  • #
    polska
  • #
    wielkopolska
  • #
    renifer
  • #
    zwierzaczki
  • #
    wydarzenia
  • #
    wilki
ratbert
ratbert
ratbert 18.06.2023, 14:33:37 via Wykop
  • 36
Nie ważne co zagryzło.
Ważne, że obwini się wilki i lokalna elyta biznesowo-polityczno-klerykalna będzie miała odpust na odstrzelenie chronionego gatunku i ozdobienie ścian swoich pałacyków trofeami...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

362

Szkoły podstawowe w Utah zakazały Biblii ze względu na "wulgarność i przemoc"

Pokaż treści 18+

Szkoły podstawowe w Utah zakazały Biblii ze względu na "wulgarność i przemoc"

Okręg szkolny w amerykańskim stanie Utah usuwa Biblię ze szkół podstawowych i gimnazjów ze względu na "wulgaryzmy i przemoc". To efekt skargi jednego rodzica i przepisów, które miały chronić dzieci przed treściami nieprzyzwoitymi. Jak zauważa BBC, choć egzemplarze znikają już z bibliotek, komisja ni

Kolekcjoner_dusz
z
polsatnews.pl
dodany: 03.06.2023, 14:46:07
  • 158
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    religia
  • #
    szkola
  • #
    edukacja
  • #
    wydarzenia
ratbert
ratbert
ratbert 03.06.2023, 20:03:43 via Wykop
  • 1
@Moh1kanin:

stary testament jest dosyć ciężki i nie wiem czy powinien być dla dzieci.


Właśnie dlatego jest "obrabiany" w dzieciństwie na katechezie, ale wybiórczo, w formie zredagowanej, ugrzecznionej i ocenzurowanej, wręcz bajkowej.
Wszystko po to by odbębnić podstawy kontrowersyjnego ST i nie musieć do nich wracać w

462

3 miliony bezrobotnych a... nie ma kto pracować!

3 miliony bezrobotnych a... nie ma kto pracować!

Pomimo blisko trzech milionów bezrobotnych w Hiszpanii ponad jedna trzecia firm ma problemy ze znalezieniem pracowników. Setki tysięcy przedsiębiorców skarży się na brak rąk do pracy; w hotelarstwie i budownictwie ten deficyt wynosi ponad 50 proc.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wgospodarce.pl
dodany: 23.05.2023, 06:50:54
  • 339
  • #
    hiszpania
  • #
    praca
  • #
    socjalizm
  • #
    ekonomia
ratbert
ratbert
ratbert 23.05.2023, 13:27:56 via Wykop
  • 5
@Sprus:
No wiesz, jeżeli Piotr i Paweł pracują dla Janusza, po czym np. Paweł się zwolni...
A Piotr ochoczo przejmie jego obowiązki i będzie bez problemu robił to co do tej pory, plus jeszcze to wszystko co robił Paweł przez cały dzień, i to za te same pieniądze.. to jakie wnioski wyciągnie Janusz?
a) ten Pioter to złoty pracownik, za dwóch tyra i daje radę, muszę go docenić!
b) skoro
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Strona 5 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.03.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 17.12.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking