Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
piromanek

piromanek

Dołączył 14 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20449
  • Znaleziska 11989
  • Mikroblog 8460
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
D00M666
D00M666
10.06.2026, 18:40:05
  • 24
#przegryw Gdyby każdy wygrywał nie było by wygrywu, było by to po prostu normą. tak samo jakby każdy był piękny było by to niczym. dlatego musimy istneć dla symstemu żeby stanowić kontrast, dzięki temu kotrastowi, oskarki mogą być oskarkami. NATURA. #blackpill #321685
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 11.06.2026, 22:12:32 via Wykop
  • 2
@D00M666: dziękuje Ci za to <3
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
10.06.2026, 05:54:14
  • 16
✨️ Polacy na giełdzie - czy to mądry ruch? Ⓘ
Co to za moda teraz że Polacy masowo przepalają kasę na #gielda i jeszcze dumnie chwalą się z bycia inwestorem? Nagle mariuszki bronią #xtb mimo że wciska cfd na siłę ludziom którzy nie mają żadnego pojęcia, bo myślą że sami będą bogaci xd? Z tagu robi się to samo co z tagiem perfumy, "patrzcie zaraz przewale pół wypłaty powstrzymajcie
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 10.06.2026, 21:46:16 via Wykop
  • 1
@mirko_anonim: uwal sie na pi*de i leż. Nic nie rób. Tylko i do innych sie nie p-----------j.
  • Odpowiedz
202492
202492
08.06.2026, 17:55:02
  • 1
czy dla polski większym zagrożeniem jest rosja czy unia europejska?

#ukraina #polska #wojna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 09.06.2026, 13:54:06 via Wykop
  • 0
@202492: co to k---a za pytanie Ivan??
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
08.06.2026, 15:43:39
  • 19
Tyle mi wychodzi za maj w kolchozie ..... masakra xD

#przegryw #kolchoz #praca
walicwasss - Tyle mi wychodzi za maj  w kolchozie ..... masakra xD 

#przegryw #kolch...

źródło: 4131

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 09.06.2026, 12:40:01 via Wykop
  • 0
@walicwasss: co tak mało godzin leniu?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
08.06.2026, 09:26:47
  • 310
czemu Polacy tak mają że albo jakiegoś utalentowanego sportowca obsesyjnie wielbią albo obsesyjnie go nienawidzą xD nic pomiędzy
#tenis #bekazpodludzi
splinter96 - czemu Polacy tak mają że albo jakiegoś utalentowanego sportowca obsesyjn...

źródło: 1000029638

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 08.06.2026, 15:11:42 via Wykop
  • 0
@splinter96: tak, wszyscy dokladnie tak mają. Każden jeden ułomie
  • Odpowiedz
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
06.06.2026, 13:13:06
  • 61
obiad chłopski
notakjakbytotalnie_ - obiad chłopski

źródło: 1000010289

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 06.06.2026, 14:50:54 via Wykop
  • 1
@notakjakbytotalnie_: wygląda bardzo super
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
29.05.2026, 22:49:31
  • 340
Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podcięcie wędzidełka prącia czyli (frenuloplastyka).

Na znanym lekarzu chcą od 1 do 2k

od 2 tygodni chodzi mi pomysł do głowy żeby to samemu przeprowadzić, zacząłem wcielać plan w życie a mianowicie.

Oglądałem
PiersiowkaPelnaZiol - Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podci...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 o 00.33.38

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 30.05.2026, 13:35:24 via Wykop
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: brzmi głupio
  • Odpowiedz
ejenes
ejenes
ejenes
27.05.2026, 19:41:59
  • 324
Nie sądziłem, że będę potrzebował umieścić taki wpis ale pilnie potrzebny jest psi dawca krwi DEA1 w Krakowie. Od siebie daje 1k pln właścicielowi który się zgłosi i odda krew.

Wymagania dla psiego dawcy:
Wiek: od 10 miesięcy do 7–8 lat.
Waga: minimum 25-26 kg.
Stan zdrowia: brak chorób przewlekłych, aktualne szczepienia (w tym przeciw wściekliźnie) oraz regularne odrobaczanie
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 28.05.2026, 12:25:45 via Wykop
  • 1
@ejenes: powodzenia życzę i zdrowia!
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 859
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 27.05.2026, 13:28:49 via Wykop
  • 0
@chciejstwo: trzymaj się! Walcz!
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
26.05.2026, 15:05:27
  • 211
Urodziny starokawalerakie 🥳
bArrek - Urodziny starokawalerakie 🥳

źródło: 1000047841

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 26.05.2026, 19:02:00 via Wykop
  • 2
@bArrek: wszystkiego najlepszego <3
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
25.05.2026, 20:32:05
  • 242
tę stronę p----------o, połowa wpisów wieczorami w tygodniu to jest komentowanie jakich gownoprogramów w tv. Ta się j---e z tym a ta z tamtym, wow wow. Ile można czarnolistować ten syf

Jak miałem 16 lat to zastanawialiśmy się kto to ogląda i mieliśmy bekę z boomerów. Teraz wy, k---a, mirki j----e tymi boomerami sami zostaliście. Jesteście jak te rurkowce co chcą na dnie Rowu Mariańskiego tylko żreć i żyć.

ha tfu
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 26.05.2026, 16:20:30 via Wykop
  • 1
@tyrytyty: no tez mnie jakoś dziwnie trigeruje, ze w ogole dorośli ludzie ekscytują sie teoglodytami ruchającymi sie na plaży. Nawet rozumiem jeszcze z nudów obejrzeć, ale potem kłocic sie o to gowno w necie to dramat
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
25.05.2026, 17:37:12
  • 137
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 26.05.2026, 16:16:37 via Wykop
  • 0
@Mikuuuus: ma ktoś jakies informacje o tym ile taki dron zabiera gram ładunku i jakie jest pole rażenia takiego drona? Widać, ze nie trzrba trafic bezsposrednio ale ciekawe jaka odleglosc detonacji wystarczy by zabić.
  • Odpowiedz
soshiu
soshiu
25.05.2026, 16:09:51
  • 7
Mam dziewczynę z którą mieszkam. Ona ma pracę i radzi sobie calkiem dobrze. Ja natomiast nnie zarabian i nie dokładam sie do czynszu i troche mnie to boli bo chciałbym jakos jej pomôc w prowadzeniu domu. Mam pracę w glovo ale marne pieniadze są z tego. Ona mi mówi, że jest wszystko w porządku i nie musze sie przejmować pieniędzmi, ale ja jako mężczyzna jednak sie tym przejmuje. Co powinienem zrobic? #
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 26.05.2026, 07:34:53 via Wykop
  • 0
@soshiu: teraz jej to nie przeszkadza, ale może zacząc. Stararaj sie zarabiac wiecej, jezdzij wiecej albo znajdz lepszą prace! Rpzwijaj sie, niech widzi, ze nie chcesz stać w miejscu. I wypie*dol jej na ryj czasem, zeby wiedziała, ze jestes alfa, one to lubią.
  • Odpowiedz
terribleharnasattack_
terribleharnasattack_
25.05.2026, 12:04:20
  • 11
#perfumy #stragan

1. Bleu de Chanel Parfum ~110-120/150ml - 480zł
2. Prada Luna Rossa Black ~90/100ml (stary batch PUIG 01181 z 2020r.) - 250zł
3. EP Divine Vanille ~98/100ml - 170zł
4. JPG Le Male Elixir ~95/125ml - 170zł
terribleharnasattack_ - #perfumy #stragan

1. Bleu de Chanel Parfum ~110-120/150ml - ...

źródło: 2505

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 25.05.2026, 18:04:57 via Wykop
  • 0
@terribleharnasattack_: o to takie pytanko jak sie znasz na perfumach. Pokochałem Bleu de Chanel ale nie chce zeby mi się znudzily. Jestes w stanie polecic jakies podobne perfumy zebym sobie na nie zmienił ale jednoczesnie zeby nie byly zbyt dalekie od nich?
  • Odpowiedz
piromanek
piromanek 25.05.2026, 19:25:05 via Wykop
  • 1
@terribleharnasattack_: dzięki wariacie
  • Odpowiedz
12lat25cm
12lat25cm
24.05.2026, 17:15:20
  • 22
jak tam panowie, gotowi na jutrzejszy z-------l u pana janusza w fabryce azbestu za minimalna krajową pod stołem w pakiecie z mobbingiem i utratą zdrowia?
#przegryw #pracbaza #januszex
12lat25cm - jak tam panowie, gotowi na jutrzejszy z-------l u pana janusza w fabryce ...

źródło: kotłowy bruder

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 25.05.2026, 17:02:25 via Wykop
  • 0
@12lat25cm: a każe Ci ktoś być przegrywem? Wstawaj wczesniej i myj sie w zimnej wodzie to wyjdziesz na ludzi
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
22.05.2026, 10:56:41
  • 132
#misiafanclub #pokazkota
wybryk_natury - #misiafanclub #pokazkota

źródło: IMG_3657

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 23.05.2026, 09:56:16 via Wykop
  • 1
@wybryk_natury: jeeeezu jaki piękny!!!
  • Odpowiedz
D4myanTR
D4myanTR
12.05.2026, 19:14:03
  • 199
#eurowizja
D4myanTR - #eurowizja

źródło: balle

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 13.05.2026, 11:51:55 via Wykop
  • 1
@Okaz_prawilnosci: to ty jesteś starym pruchnem, a nie ona jest dzieckiem
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
13.05.2026, 06:28:07
  • 765
No biegnij, czemu nie biegniesz. Super zabwa jest przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #heheszki
Czoso - No biegnij, czemu nie biegniesz. Super zabwa jest przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nier...

źródło: obraz

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 13.05.2026, 11:37:01 via Wykop
  • 1
@Anomalocaracid: ale z-----i starzy
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
13.05.2026, 02:49:38
  • 554
Leżę se już
Dzień 6
Dzisiejszy dzień był spokojny bo cały dzień to głównie wizyta w mieście które powstało podczas gorączki złota, o nazwie Julian . Kopalnia była głównie zasilana dzięki pracy Azjatów . Jako że miasto leży kawałek drogi od szlaku, trzeba było dotrzeć tam autostopem . O dziwo udało nam się go złapać w 1 minutę. Dziś dzień spędziłem z 3 innymi wędrowcami. Panowie jechali do pracy przy rozbiórce jakiś
ChlopoRobotnik2137 - Leżę se już 
Dzień 6
Dzisiejszy dzień był spokojny bo cały dzień...

źródło: image_picker_D633F41E-DADF-49D6-A354-A57FD9B0F491-74472-000007F3F689D65F

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 13.05.2026, 11:31:10 via Wykop
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: aale życie jaa p------e
  • Odpowiedz
vantablank
vantablank
11.05.2026, 17:06:23
  • 41
#przegryw

co roku mam strach i stres zwiazany z wjezdzaniem autem na stacje diagnostyczna do przegladu. boje sie ze auto mi wpadnie w kanal.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek 12.05.2026, 17:00:47 via Wykop
  • 1
@vantablank: hehe, pipa
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Jakub

  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia