#przegryw Gdyby każdy wygrywał nie było by wygrywu, było by to po prostu normą. tak samo jakby każdy był piękny było by to niczym. dlatego musimy istneć dla symstemu żeby stanowić kontrast, dzięki temu kotrastowi, oskarki mogą być oskarkami. NATURA. #blackpill #321685

D00M666



















