@DKMaciej: też mnie chujek oszukał, od listopada do maja działało, kilka przerw było po 2-3 dni, teraz od 5 dni zero kontaktu, chyba zawinął się z wykopu, ewentualnie założył nowe konto, bo widzę jakiegoś kolesia z kontem od 3 tygodni co oferuje to samo, styl pisania podobny.
  • Odpowiedz
Mirki pomocy. Prawdopodobnie wraz z kilkoma osobami padliśmy ofiarą stolarza bajkopisarza, czyt. oszusta. () Po zebraniu od każdego z nas jakichś 80-90% wartości zlecenia, kontakt uległ znacznemu pogorszeniu. Zbywał nas terminami coraz bardziej odległymi, aż w końcu dał znać, że przeprasza ale zleceń nie wykona. Obiecał zwrot kasy w ciągu tygodnia, jednak w międzyczasie ustaliliśmy, że to raczej nie pierwszy jego dług. Wiecie co możemy zrobić , aby
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Llinka32: wg mnie trzeba pamiętać, ze najlepiej eskalować po woli, bo jak opiszesz go gdzie sie da od razu, to już stracisz kija na niego. Wg mnie prywatny filmik na youtube i straszysz że upublicznisz jak nie da kasy. Pewnie coś odda, ale nie całą. Wiec potem upubliczniasz i straszysz że wrzucisz linki na grupy lokalne i branżowe i pododajesz tam posty. itd....
  • Odpowiedz
Cześć. Moi rodzice padli ofiarą oszustwa przedstawiciela branży OZE, w skrócie obiecał dotacje itp. a prawie zostaliby z kredytem na 10lat na chorą kwotę (jestem w trakcie odkręcania). Mają na głowie niepełnosprawne dziecko, wiec problemów bywa sporo. Odemnie pytanie, jak polecacie odwdzięczyć się panu za taka pomoc - mam jego adres, firmę, fb i chociażby nr ale to służbowy. Dodam ze jestem cierpliwy wiec bardzo chętnie poświęcę i na to dłuższy czas.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FustanD: jak się odwdzięczyć? Doedukuj rodziców, że bez Ciebie mają nic nie podpisywać, a nawet nikogo do domu nie wpuszczać Jak masz dziadków to też masz im do głów tłuc, że osoby z ulicy to oszuści.
  • Odpowiedz
  • 0
@puretech: normalnie tak jak należy oszustowi, wyjął mi 3 dni z życia bo rodzice wszystko podpisali. Oczywiście podpisy itp. co by nie poznać nazwiska ale się udało. Wiadomo klepalem non stop byli tego świadomi, nie wiem co im do łba strzeliło, będą mieć nauczkę.
  • Odpowiedz