Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
panmimoskok

panmimoskok

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17502
  • Znaleziska 5653
  • Mikroblog 11849
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 67

814

ZUS ujawnił szokujące dane. Liczba emerytur dla cudzoziemców wzrosła o 39 proc.

ZUS ujawnił szokujące dane. Liczba emerytur dla cudzoziemców wzrosła o 39 proc.

Polska już od dawna nie jest już krajem jednolitym etnicznie czy to się komuś podoba, czy nie. Widać to nie tylko na ulicach i na rynku pracy, ale także w takich instytucjach, jak ZUS. Podał on właśnie szokujące dane, dotyczące liczby cudzoziemców, pobierających emeryturę.

VoxClamantisInDeserto
z
bezprawnik.pl
dodany: 02.06.2026, 18:09:44
  • 161
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    finanse
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
  • #
    spoleczenstwo
panmimoskok
panmimoskok 02.06.2026, 23:08:10 via Wykop
  • 8
Pytanie może mądre może głupie ale piszesz tak z głupoty czy tylko trollujesz?


@Chris_Karczynski: Już odpowiadam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z głupoty( ͡° ᴥ ͡°)
DominiCanes
DominiCanes
02.06.2026, 11:22:06
  • 11
Jutro oficjalnie będę właścicielem mieszkania w #norwegia
Legitymować się będę wyłącznie drugim paszportem, zapominam o p0lskim i głosuje wyłącznie na waszych ulubionych żeby Wam się lepiej (nie) powodziło (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
#emigracja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 02.06.2026, 14:11:10 via Wykop
  • 1
na pewno nie kupiłeś tego paszportu na finnie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@henk: znalazł w fiskebollerach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panmimoskok
panmimoskok 02.06.2026, 14:51:20 via Wykop
  • 1
Panowie, musimy wszyscy sie uspokoic.


@DominiCanes: To prawda, tylko spokój na ratuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
panmimoskok - >Panowie, musimy wszyscy sie uspokoic.

@DominiCanes: To prawda, tylko ...

źródło: 1233

Pobierz
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
01.06.2026, 07:47:49
  • 4
Napisałbym, że to urywki z ciekawego wyścigu GT3 na torze Monza, ale tak naprawdę całe wydarzenie sprowadzało się do drogowej masakry na niespotykaną skalę. Polecam w szczególności początek oraz głupotę kierowcy w 1:40. W tym drugim przypadku powinno nałożyć się długiego bana na starty.

A ludzie narzekają, że w grach online kierowcy nie jeżdżą czysto ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#wyscigi #motorsport #samochody
wjtk123 - Napisałbym, że to urywki z ciekawego wyścigu GT3 na torze Monza, ale tak na...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 01.06.2026, 10:31:14 via Wykop
  • 0
A ludzie narzekają, że w grach online kierowcy nie jeżdżą czysto ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@wjtk123: Chyba ci sami kierowcy trenują w iracing( ͡º ͜ʖ͡º) Później taki dzban zapomina, że jedzie IRL ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
panmimoskok
panmimoskok 01.06.2026, 12:56:31 via Wykop
  • 0
Alez Lukas Auer mial farta! (1:45)


@kimunyest95: Przypadkiem nie był to Engel?( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panmimoskok
panmimoskok 01.06.2026, 13:12:48 via Wykop
  • 0
@kimunyest95: Nie zrozumieliśmy się(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Tak, Engel pierwszy stint, Auer ostatni.
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0
30.05.2026, 18:42:30
  • 829
Mi się wydaje, że on to robi już specjalnie, celowo, umyślnie, intencjonalnie, z premedytacją
#mecz
BELM0ND0 - Mi się wydaje, że on to robi już specjalnie, celowo, umyślnie, intencjonal...

źródło: temp_file267952626343302950

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 31.05.2026, 15:39:36 via Wykop
  • 1
@BELM0ND0: Od gry Arsenalu, bardziej irytował tylko ten człowiek ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
panmimoskok
panmimoskok 31.05.2026, 19:34:18 via Wykop
  • 0
@skibi: xdd
  • Odpowiedz
Wellmen
Wellmen
Wellmen
30.05.2026, 19:04:51
  • 1
Hej, polecacie jakiś dobry thriller, trzymający w napięciu? obojętnie czy to będzie akcja czy to jakiś horror, byle by coś ruszyło człowieka xd.

#filmnawieczor
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 30.05.2026, 19:18:31 via Wykop
  • 1
@Wellmen: Reptile (2023)
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
29.05.2026, 14:44:56
  • 583
Mireczki to już dziś! Jestem w #amsterdam i zaraz wsiadam do samolotu który leci prosto do #bangkok

#sernikpodrozuje - obserwuj żeby być na bieżąco z moją wyprawą do Azji!

#podroze #tajlandia #azja
lubie-sernik - Mireczki to już dziś! Jestem w #amsterdam i zaraz wsiadam do samolotu ...

źródło: 1000056240

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 29.05.2026, 19:52:04 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: Trzymaj się tam Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
panmimoskok - @lubie-sernik: Trzymaj się tam Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 122

Pobierz
  • Odpowiedz

574

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

Pozytywne skutki prohibicji. Mniej pijanych w SOR, mniej mandatów

I Straż Miejska, i lekarze zauważają pierwsze efekty nocnego ograniczenia sprzedaży alkoholu w Lublinie. W pierwszy weekend obowiązywania zakazu było mniej interwencji. Od piątku do niedzieli funkcjonariusze wypisali zaledwie sześć mandatów za spożywanie alkoholu w miejscach publicznych.

kapitan-serwatka
z
jawnylublin.pl
dodany: 27.05.2026, 20:16:57
  • 273
  • #
    lublin
  • #
    alkohol
  • #
    polska
  • #
    alkoholizm
  • #
    ciekawostki
panmimoskok
panmimoskok 29.05.2026, 07:30:15 via Wykop
  • 0
A pomyśleć o ile by się poprawiło bezpieczeństwo jakby tak wprowadzić godzinę policyjną dajmy na to tak od 21.


@DonGebels: Godzina 21 to już za późno. Tak od 19 byłoby idealnie. Jeszcze ograniczyć maksymalną prędkość dla wszystkich pojazdów do powiedzmy, 20 km/h(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Bezpieczeństwo dla wszystkich.

614

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Ferrari poszło drogą Jaguara? Akcje lecą w dół po premierze elektryka

Premiera pierwszego w pełni elektrycznego Ferrari miała być historycznym momentem dla włoskiej marki. Zamiast zachwytów pojawiły się jednak porównania do jednej z najbardziej kontrowersyjnych premier ostatnich lat. Nowy model Luce już teraz zestawiany jest z Jaguarem Type 0

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 26.05.2026, 19:51:05
  • 241
  • #
    ferrari
  • #
    samochody
  • #
    italiancars
  • #
    motoryzacja
  • #
    gielda
  • #
    elektryki
panmimoskok
panmimoskok 27.05.2026, 16:49:54 via Wykop
  • 7
@game_changer: ale za to kosztuje tylko 640 000$ ¯\(ツ)/¯

412

Równość w jedną stronę - Odyseja uwydatnia problem

Równość w jedną stronę - Odyseja uwydatnia problem

Inkluzywność, różnorodność itd... ale jak nie jesteś bialy/biała - bo kulturę białych można zawłaszczać To właśnie powód, dla którego Odyseja Nolana jest ostro krytykowana przez Greków. Grecki serwis ma dość hipokryzji Hollywood. P.s. i tam pójdziecie do kina...

Mirek_Cebula
z
gram.pl
dodany: 26.05.2026, 06:35:32
  • 141
  • #
    kino
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    film
panmimoskok
panmimoskok 26.05.2026, 12:31:59 via Wykop
  • 26
@MatkaGracz: Nolan chce przytulić Oskara. Dlatego odstawia takie fikołki.
Dla nie wtajemniczonych. Hollywood ma wymogi, chcesz Oskara: muszą być spełnione kryteria: transik, czarny, gejuszek, woke, itd. #clownworld
panmimoskok
panmimoskok 26.05.2026, 12:37:07 via Wykop
  • 4
@wjtk123: Nie oglądać, nie oceniać, nie dawać atencji.
@Aldona_Lipska No właśnie. Osoby mające problem z tym filmem (którego nawet nie obejrzały), komentując go w internetach, pozytywnie, czy negatywnie robią mu największą przysługę jaką tylko mogą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
panmimoskok
panmimoskok 26.05.2026, 12:48:32 via Wykop
  • 1
Nieprawda, nie powielajmy tego mitu. Nie każdy rozgłos jest dobry. Istnieje wiele przykładów, gdzie produkcja już na wstępie została zabita przez masy negatywnych opinii.


@wjtk123: Oczywiście mogę być w błędzie. Chociaż, gdyby nie te negatywne recenzje, to bym o tym filmie nawet nie wiedział ( ͡º ͜ʖ͡º)
Które produkcje zostały zabite na wstępie przez negatywne komentarze?
panmimoskok
panmimoskok 26.05.2026, 13:00:09 via Wykop
  • 0
dlatego np Openheimer zdobył tyle oscarow? Ilu tam było transow?


@MagdaKinga: W Openheimer była właściwa nacja na piedestale. Poza tym ten film był przeciętny. Gdyby nie nazwiska wokół produkcji i promocja to nikt by za dużo o tym filmie nie wspominał.
Jeżeli ten film ma ocenę 7,9 na filmweb, to Władca Pierścieni powinie dostać minimum 14,1.
panmimoskok
panmimoskok 26.05.2026, 13:24:11 via Wykop
  • 1
@MalinowyGarncarz: Nie pisałem, że nikt nie usłyszy. Dzisiaj wszystko "pchają" algorytmy. Jest więcej kliknięć, to temat leci w gorące, na główną. No chyba, że klikamy dislike, albo szybko zamykamy youtubową kartę w przeglądarce. Wtedy nasza reakcja ma znaczenie, ale mało osób to wie, będzie to świadomie robić. Możliwe, że źle się zrozumieliśmy. Świadome działania internautów mogą zaszkodzić promocji filmu, ale większość nie wie jak działają algorytmy. Dlatego napisałem, żeby nie
panmimoskok
panmimoskok 26.05.2026, 19:13:20 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: ?
panmimoskok
panmimoskok 26.05.2026, 19:24:50 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: Gdzie się posypała? Nieprawdę gdzieś napisałem?
panmimoskok
panmimoskok 26.05.2026, 19:48:34 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: Film musi spełniać 2 z 4 kryteriów DEI. Oppenheimer je spełnia ;)
panmimoskok
panmimoskok 26.05.2026, 20:29:42 via Wykop
  • 1
ojej, aż dwie? co za skandal


@Aldona_Lipska: a kto pisał, że skandal( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie może być ich i 53, bez różnicy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
panmimoskok
panmimoskok 27.05.2026, 11:13:11 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: Masz udar( ͡º ͜ʖ͡º)
To są zasady wyznaczone przez Hollywood. Nie spełniasz ich, nie dostaniesz łoscara xdd
https://www.oscars.org/awards/representation-and-inclusion-standards
panmimoskok
panmimoskok 27.05.2026, 11:19:49 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: Pozdrawiam serdecznie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2556

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
panmimoskok
panmimoskok 25.05.2026, 20:15:31 via Wykop
  • 7
@trebeter: To ta słynna teściowa Heleny? ( ͡º ͜ʖ͡º)
RitmoXL
RitmoXL
25.05.2026, 12:36:03
  • 14
#f1 wiadomo - grooming ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RitmoXL - #f1 wiadomo - grooming ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_9034

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 25.05.2026, 13:40:08 via Wykop
  • 2
g0wniarz dostał szybki bolid o prawie sekunde


@iselilja: taa, bardziej z 5 sekund xdd
  • Odpowiedz
Mehhhhhhh
Mehhhhhhh
24.05.2026, 20:36:42
  • 10
#f1 XDDDD Dziad już nie widzi kolorów na starość
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 24.05.2026, 20:39:02 via Wykop
  • 1
XDDDD Dziad już nie widzi kolorów na starość


@Mehhhhhhh: jak on na węch jedzie xdd
  • Odpowiedz
majo174
majo174
24.05.2026, 20:35:39
  • 6
#f1 przecież ta dzisiejsza formułka to g---o. 20 kółek i Colapinto ma już ponad 20 sekund straty do Hadjara...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 24.05.2026, 20:37:31 via Wykop
  • 0
przecież ta dzisiejsza formułka to g---o. 20 kółek i Colapinto ma już ponad 20 sekund straty do Hadjara...


@majo174: Co ma taki Bottas powiedzieć? Jemu niebieska to chyba nie przestaje się świecić xdd
  • Odpowiedz
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
24.05.2026, 20:31:47
  • 7
kompromitacja c.. mclarena
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 24.05.2026, 20:34:23 via Wykop
  • 0
@MonsieurLaBoule: kto powiedział, że zawsze trzeba wygrywać? może ćwiczą zjazdy do pit lane( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konserwix
konserwix
24.05.2026, 20:32:21
  • 4
#f1 przeciez oni sie rozjebia xd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 24.05.2026, 20:33:03 via Wykop
  • 1
@konserwix: gdzie problem( ͡~ ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Piotr_Rupik
Piotr_Rupik
23.05.2026, 20:41:18
  • 1
Colapinto jednak nie jest ogórem????
#f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
panmimoskok
panmimoskok 23.05.2026, 20:44:39 via Wykop
  • 0
Colapinto jednak nie jest ogórem????


@Piotr_Rupik: To zależy( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K
23.05.2026, 20:41:25
  • 9
#f1 Hadjar, oddawaj bolida dla Maxia
LM317K - #f1 Hadjar, oddawaj bolida dla Maxia

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 23.05.2026, 20:43:06 via Wykop
  • 2
@LM317K: Właśnie miałem to pisać. Wypili w garażu o jednego byka za dużo i wsiedli nie do swoich bolidów xdd
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
22.05.2026, 11:02:58
  • 774
Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne 8 tys. osób (10% pracowników). Pozostali mają już na swoich komputerach zainstalowane oprogramowanie śledzące każdy ich ruch w celu pozyskania danych do uczenia AI, które ich zastąpi.

Przychody Mety wzrosły w Q1 2026 o 33% rok do roku, nie łudźcie się więc, że to przez rzekomy odpływ użytkowników.

Wielu wciąż myśli, że z AI to będzie tak, jak było z zastąpieniem konia przez samochód.
czerwonykomuch - Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne ...

źródło: 7cv9xoxyvj2h1_Original

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 22.05.2026, 15:59:27 via Wykop
  • 2
także każdy zawód związany z pracą fizyczną, bo zwyczajnie nie będzie już popytu na takie usługi.


@czerwonykomuch: Kononowicz już dawno temu mówił: "nie będzie niczego", a ludzie się z niego śmiali.
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
22.05.2026, 05:12:45
  • 163
#ajemge1 #patostreamy Pani adwokat się nie popisała - sprawa była do r--------a w 5 minut. Gdyby adwokatem Kubusia był Saul Goodman to już po godzinie by go z aresztu wyciągnął a odszkodowanie to płaciłby mu ojciec koniary za prześladowanie i uraz psychiczny jaki Kuba doznał w wyniku nękania i fałszywych oskarżeń.
adam-pajac - #ajemge1 #patostreamy Pani adwokat się nie popisała - sprawa była do r--...

źródło: soul

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panmimoskok
panmimoskok 22.05.2026, 12:08:22 via Wykop
  • 3
jak można wziąć babę do obrony w takiej sprawie xD sam jest sobie winny. W artykule dodatkowo napisali że samodzielnie poddał się karze.

@witam12: Kubuś to jednak, zbyt bystry chyba nie jest. Wziąć dziurawca na obrońcę xdd Strach pomyśleć jaki były wyrok, gdyby nie poddał się karze, dożywocie, krzesło? Bardzo dobra pani adwokat, pryma sort ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
panmimoskok
panmimoskok 22.05.2026, 12:39:07 via Wykop
  • 2
@witam12: Z tym wywracaniem stołków, to bym się tak nie rozpędzał ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Nie znamy większej liczby szczegółów, ale wygląda, że rozegrał to najgorzej jak mógł.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 30.04.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking