Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ottarpl
ottarpl

ottarpl

Dołączył 3 tyg. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 269
  • Znaleziska 168
  • Mikroblog 101
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 12
123xD
123xD
123xD
25.05.2026, 18:19:03
  • 142
Mamy tu na tagu 218000 wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°) niech ktoś poleci gierkę PC dla człowieka po trzydziestce:
- możliwe granie w krótkich sesjach, 1-3 min
- szybko się włącza
- wciągająca fabuła
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 26.05.2026, 08:10:45 via Wykop
  • 0
@123xD: szachy.
  • Odpowiedz

604

Pan z programu "W starym kinie" nie żyje.

Pan z programu "W starym kinie" nie żyje.

Stanisław Janicki nie żyje. Psarz, dziennikarz i scenarzysta, krytyk filmowy i historyk kina, największą popularność zdo

telemach20
z
kultura.gazeta.pl
dodany: 25.05.2026, 09:00:09
  • 64
  • #
    wstarymkinie
  • #
    polska
  • #
    nostalgia
  • #
    dziecinstwo
ottarpl
ottarpl
ottarpl 25.05.2026, 13:15:38 via Wykop
  • 38
@chlopiec_kucyk: To samo, pamiętam ten program z dzieciństwa, i już wtedy wydawał się "stary" :/ Może to dlatego, że programu nie ma gdzieś od końca lat 90.

3154

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.

Pójdzie na to ponad 320 mln zł

ZAWADIAK
z
x.com
dodany: 25.05.2026, 10:16:17
  • 414
  • #
    4konserwy
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    antyneuropa
ottarpl
ottarpl
ottarpl 25.05.2026, 12:32:39 via Wykop
  • -1
Powinni zbudować tam muzeum Palestyny, najlepiej "wolnej" w nazwie. Boże, dźwięk pękających syjonistycznych dup doleciałby do Andromedy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nitemar_
nitemar_
25.05.2026, 03:27:58
  • 1144
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.

#krakow #polityka
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 25.05.2026, 08:03:36 via Wykop
  • 0
@nitemar_: Nie jestem z Krakowa, ale śledąc temat, odnoszę wrażenie że akurat "elektorat KO" to dostał prikaz, by nie iść na te wybory. Robisz z logiki pewną panią.
  • Odpowiedz
ottarpl
ottarpl
ottarpl 25.05.2026, 10:26:31 via Wykop
  • 1
@enron: Elektorat PO, czy KO, czy jak to się teraz nazywa, dawno przejął cechy elektoratu PiS. Teraz to tam już jest chyba więcej moherowych beretów. Jeżeli Twoi znajomi głosowali za odowołaniem, a popierają PO, to tylko dobrze dla nich, bo zazwyczaj zaślepienie i "popieranie swoich za wszelką cenę" to u nas norma.
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
25.05.2026, 03:41:00
  • 302
#krakow #polska #polityka
kastrator2 - #krakow #polska #polityka

źródło: screenshot

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 25.05.2026, 08:06:32 via Wykop
  • 0
@kastrator2: To musi być fejk. Ludzie nie są tak ograniczeni.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
25.05.2026, 03:09:22
  • 901
Mega_Smieszek

źródło: 1000016444

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 25.05.2026, 08:05:21 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: Mam wrażenie, że przynajmniej dwa z tych sklepów produkują u tego samego pana.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
25.05.2026, 04:51:55
  • 560
Coś pięknego

#krakow #referendum #bekazpo #polityka
Famine - Coś pięknego

#krakow #referendum #bekazpo #polityka

źródło: temp_file1200073019923612521

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 25.05.2026, 08:04:50 via Wykop
  • 0
@Famine: Zesrali się na miękko, ale każda inna partia i jej przybudówki, też by się tak zesrały.
  • Odpowiedz
Gieremek
Gieremek
24.05.2026, 20:05:40
  • 765
- Głosowałem na Miszalskiego
- Głosowałem za odwołaniem Miszalskiego
- Nie zagłosuję na żadnego konia trojańskiego, jakiego w wyborach wystawi Konfederacja

I to tyle. Ci, którzy już wieszczą zmiany i sukces konfy są naiwni XD

#referendum #krakow #polityka
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
ottarpl
ottarpl
ottarpl 25.05.2026, 08:02:40 via Wykop
  • 0
@niemiecki_agent: Tak, dwóch mu siedzi na kolanach, trzeci karmi go bebiko "indyczek z warzywami".
  • Odpowiedz

2632

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Wg exit Poll Polsat News frekwencja wyniosła 33,4%

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 19:02:28
  • 611
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    polityka
ottarpl
ottarpl
ottarpl 25.05.2026, 07:51:25 via Wykop
  • -1
Czemu w wynikach jest "Rada Miasta Krakowa nie została odwołana" ? Mimo że spełniono wymogi, a przynajmniej tak mi się wydaje?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 25.05.2026, 08:01:58 via Wykop
  • 3
@Deray: Pytanie, czy ktoś ogłosił ten fakt, jak Trzaskowski ogłosił pierwszą damą swoją żonę, zanim doszło do podania oficjalnych wyników. Ps. Sam znalazłem odpowiedź. Do odwołania RM zabrakło circa 1K ludzi.

817

Niemcy: milioner po kokainie zabił kobietę Mercedesem. Bez więzienia.

Pokaż treści 18+

Niemcy: milioner po kokainie zabił kobietę Mercedesem. Bez więzienia.

René K. wjechał luksusowym SUV-em w ludzi w centrum Stuttgartu. Zginęła 46-latka, 8 osób zostało ciężko rannych, a on przyznał kokainę, tabletki nasenne i środki na potencję.

Pan_od_Internetu
z
fakt.pl
dodany: 22.05.2026, 10:06:27
  • 89
  • #
    niemcy
  • #
    wypadek
  • #
    kryminalne
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    wiadomosci
ottarpl
ottarpl
ottarpl 22.05.2026, 22:35:48 via Wykop
  • 16
@not-sweet: Sędziów, prokuratorów i adwokatów zastąpić najprostszą "AI". Zysk niewyobrażalny.
arcxa
arcxa
22.05.2026, 10:57:58
  • 696
przytulno w tej #gdynia

#heheszki #patodeweloperka #polska #betonoza
arcxa - przytulno w tej #gdynia

#heheszki #patodeweloperka #polska #betonoza

źródło: image

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 22.05.2026, 22:12:42 via Wykop
  • 0
@arcxa: Ja już bym ciął. Jeszcze się przewróci i coś zniszczy.
  • Odpowiedz

580

We Wrocławiu szukają rowerzysty po skandalicznym ataku na seniorkę

We Wrocławiu szukają rowerzysty po skandalicznym ataku na seniorkę

Policja z Wrocławia szuka rowerzysty, który 11 maja celowo popchnął seniorkę

whimer
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.05.2026, 16:06:32
  • 82
  • #
    rower
  • #
    pedalarz
  • #
    roweroza
ottarpl
ottarpl
ottarpl 21.05.2026, 21:31:44 via Wykop
  • 8
Oby ktoś go rozpoznał. Na bank jakiś frustracik z korpo, sądząc po rowerku i kasku.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 22.05.2026, 22:07:47 via Wykop
  • 2
@Opryskus69: I bez siodełka. Siodełka są dla mięczaków.

533

TRZYNASTE PIĘTRO. Trochę zapomniane, a więcej niż warte uwagi SCI-FI

TRZYNASTE PIĘTRO. Trochę zapomniane, a więcej niż warte uwagi SCI-FI

Trzynaste piętro zadebiutowało w 1999 roku i przegrało rywalizację kasową z Matriksem. Fabuła rozgrywa się w Los Angeles w 1999 roku, gdzie miliarder technologiczny Hannon Fuller tworzy wirtualną symulację miasta z 1937 roku.

stanulam
z
film.org.pl
dodany: 22.05.2026, 10:10:15
  • 103
  • #
    scifi
  • #
    sciencefiction
  • #
    fantastyka
  • #
    filmnawieczor
  • #
    ogladajzwykopem
  • #
    film
ottarpl
ottarpl
ottarpl 22.05.2026, 20:48:18 via Wykop
  • 18
W słabym momencie wyszedł. Zmiazdżyła go konkurencja. :/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 22.05.2026, 20:54:13 via Wykop
  • 1
@Asd15: 1999 to był złoty okres kina. Niektórym filmom trudno było się przebić. Matrix, Zielona Mila, 6 zmysł, American beauty, Blair no i SW. Pewnie kilka pominąłem. Ehh
ottarpl
ottarpl
ottarpl 22.05.2026, 22:05:06 via Wykop
  • 11
@Asd15: I to jest przykład wartościowego komentarza!
ottarpl
ottarpl
ottarpl 22.05.2026, 13:35:47
  • 4
Nie wiem czy mam kij w d... ale dla mnie to nie jest zabawne i trzeba być niezłym dupkiem, by robić takie rzeczy ludziom. Koleś supie środek przeczyszczający do pączków i rozdaje je bezdomnym. Jeżeli ktoś chce pomóc to zgłosić, zapraszam.

https://www.facebook.com/reel/1493307562529083
ottarpl - Nie wiem czy mam kij w d... ale dla mnie to nie jest zabawne i trzeba być n...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

823

Sikorski podjął decyzję. Izraelski minister z zakazem wjazdu do Polski

Sikorski podjął decyzję. Izraelski minister z zakazem wjazdu do Polski

Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski zwrócił się do MSWiA z wnioskiem o wydanie zakazu wjazdu do Polski izraelskiemu ministrowi bezpieczeństwa narodowego. Itamar Ben Gwir opublikował wczoraj skandaliczne nagrania z aresztu, w którym przetrzymywani są członkowie Flotylli Sumud aktywiści,

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.05.2026, 11:18:51
  • 145
  • #
    swiat
  • #
    polska
  • #
    izrael
  • #
    bliskiwschod
  • #
    polityka
ottarpl
ottarpl
ottarpl 22.05.2026, 08:48:53 via Wykop
  • 1
@konkarne: Najlepiej dożywotnim.
Kempes
Kempes
21.05.2026, 07:12:22
  • 307
#bekazkatoli #heheszki

(╥﹏╥)
Kempes - #bekazkatoli #heheszki 

(╥﹏╥)

źródło: 1000078252

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 21.05.2026, 12:06:11 via Wykop
  • 1
@Kempes: Trzeba będzie naszego powiększyć, tak nie może być.
  • Odpowiedz
Wellmen
Wellmen
Wellmen
21.05.2026, 08:00:21
  • 947
#heheszki
#p0lka #polityka
Wellmen - #heheszki
#p0lka #polityka

źródło: lewucha

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 21.05.2026, 12:04:37 via Wykop
  • 3
@Wellmen: Chciałbym powiedzieć że to problem lewicy, albo kobiet, ale ogólnie wybieramy takich orłow, że w cyrku pokazywać.
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
21.05.2026, 05:37:41
  • 1032
Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgrzech xd

Jak Nawrocki pojechał do UK to robił sobie zdjęcia z kotem bo to chyba jedyny prezydent którego nie chciała widzieć rodzina królewska na swojej pierwszej wizycie w Londynie XD

#kanalzero #stanowski #polityka #bekazpisu
Tommy__ - Ale ich d--a piecze, że rząd chce mieć dobre stosunki z nową władzą na Węgr...

źródło: IMG_9379

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 21.05.2026, 10:39:58 via Wykop
  • 0
@Tommy__: Ale to akurat prawda. Najpierw PiS brandzlował się do Orbana, teraz Tusk robi to samo z Magyarem.

Co ciekawe, Magyar jest dokładnie kopią Orbana, w dodatku jego byłym wspólpracownikiem. Więc jak ktoś się spodziewa tam "nowej jakości" to może się rozczarować. Pożyjemy, zobaczymy.
  • Odpowiedz
ottarpl
ottarpl
ottarpl 21.05.2026, 11:34:08 via Wykop
  • 0
@robert_blaszczykowski: Jesteś pewien tych różnic? Z tego co wiem tak samo przeciwstawia się sankcjom na Rosję (w zamian za korzyści), dalej chce kupować Rosyjskie surowce, sprzeciwia się pożyczkom Ukrainie (również w zamian za korzyści). Dla mnie to wygląda bardzo podobnie. Może coś przekręcam, bo nie śledzę doniesień politycznych, odniosłem jednak wrażenie, że to taki Orban premium, pociągnięty trochę farbą w kolory UE i odmalowany.
  • Odpowiedz

462

Wideo: Izraelski minister nagrał kpiny z zatrzymanych aktywistów

Wideo: Izraelski minister nagrał kpiny z zatrzymanych aktywistów

Itamar Ben-Gvir pokazał filmy z zatrzymanymi aktywistami flotylli do Gazy. Po publikacji wybuchła krytyka w Izraelu i poza nim, a Netanjahu publicznie go upomniał.

Pan_od_Internetu
z
news.sky.com
dodany: 21.05.2026, 03:51:41
  • 64
  • #
    izrael
  • #
    gaza
  • #
    palestyna
  • #
    swiat
  • #
    bliskiwschod
  • #
    wojna
ottarpl
ottarpl
ottarpl 21.05.2026, 11:30:41 via Wykop
  • 2
Żywy przykład, że szatanowi najbliżej do Izraela. Powinno się go osądzić w Hadze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

80

Badał UFO dla CIA: Znamy cztery odrębne gatunki życia pozaziemskiego

Badał UFO dla CIA: Znamy cztery odrębne gatunki życia pozaziemskiego

Stany Zjednoczone odzyskały cztery odrębne gatunki życia pozaziemskiego z rozbitych statków UFO ogłosił dr Hal Puthoff, fizyk kwantowy zaangażowany program rządowy finansowany przez CIA.

Drzepetto
z
tvp.info
dodany: 20.05.2026, 09:48:31
  • 67
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    ufo
  • #
    uap
  • #
    ufonapowaznie
  • #
    kosmici
ottarpl
ottarpl
ottarpl 20.05.2026, 14:07:44 via Wykop
  • 8
Badał, tylko nie widział... z tego co kojarzę, to scientolog, który twierdził, że posiadł moc "widzenia na odległość".
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ottarpl
ottarpl
ottarpl 21.05.2026, 10:37:28 via Wykop
  • 0
@KingaM: Czytałeś ten report? Projekt był. Tylko podsumowując wyniki - rezultaty są kompletnie nieostre, niedokładne i skuteczność jest zbliżona do przypadku. Ocena negatywna.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 2 z 5
  • >

Ottar

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking