#mocnyvlog
Hiszpański minister Sáncheza dostał 24 lata za ustawianie maseczek w pandemii
Były minister transportu José Luis Ábalos (kiedyś potężny człowiek w PSOE) właśnie dostał od Sądu Najwyższego 24 lata i 3 miesiące więzienia. Jego prawa ręka Koldo García 19 lat i 8 miesięcy. Chodzi o klasyczną aferę z ustawianiem przetargów na maseczki i sprzęt medyczny na początku COVID-u.
z- 40
- #
- #
- #
- #
- #
- #















źródło: szczepimy_sie_mm_a3297x420_partner_2
Pobierz