Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mkorsov
mkorsov

mkorsov

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28737
  • Znaleziska 5905
  • Mikroblog 22832
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 50
FisioX
FisioX
11.05.2026, 21:40:42
  • 4
Ale to już się straszna telenowela robi...
#from
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 11.05.2026, 21:43:47 via Android
  • 2
@FisioX: kolejny odcinek z akcją jak w klanie
  • Odpowiedz
Niemamcytoplazmy
Niemamcytoplazmy
11.05.2026, 05:34:20
  • 9
#wroclaw kogoś tam srogo p----------o, pozdrawiam wszystkich wykopków stojących w tym korku.
Niemamcytoplazmy - #wroclaw kogoś tam srogo p----------o, pozdrawiam wszystkich wykop...

źródło: IMG_0374

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 11.05.2026, 21:22:38 via Android
  • 0
@Novick: lepsza jest hulajka
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
11.05.2026, 15:34:17
  • 4
Witam,
Dlaczego plac społeczny wygląda jak jeden wielki nieogarniety p--------k?
I dlaczego na placu, nie ma placu tylko jakies obrzydliwe estakady?
#wroclaw #architektura
Rad-X - Witam,
Dlaczego plac społeczny wygląda jak jeden wielki nieogarniety p-------...

źródło: z32550168IHG,Plac-Spoleczny-we-Wroclawiu

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 11.05.2026, 19:53:27 via Android
  • 0
@Rad-X: w 97 była tam woda, nic już się nie zmieni
  • Odpowiedz
Monsieur_V
Monsieur_V
10.05.2026, 16:51:21
  • 9
#ufo #disclosure #ufonapowaznie
Jest i on
Monsieur_V - #ufo #disclosure #ufonapowaznie 
Jest i on
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 11.05.2026, 19:10:51 via Android
  • 0
@Monsieur_V: chyba na szybko to montował, jakoś ciężko się tego słucha
  • Odpowiedz
mortalis91
mortalis91
mortalis91
11.05.2026, 17:43:03
  • 0
Mam dosyć leciwy już telewizor, zacina się smartTV. Co obecnie polecacie z tvstick? Często widziałem polecane Strong LEAP-S3 PRO, ale obecnie cena tego jest spora około 550 zł.

#tvbox #iptv #android #androidtv #telewizja #telewizory #tvstick #chromecast #smarttv
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 11.05.2026, 17:44:32 via Android
  • 3
@mortalis91: używałem dość długo miboxa i był super, obecnie jest już chyba jego 3 generacja
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov 10.05.2026, 17:12:43
  • 29
Kontynuuje remont małego domku na rod. Na dach jest położony gont bitumiczny (będzie jeszcze gasior z tego samego materiału). Wiatrownica i pas podrynnowy dają radę i nie będę montować rynien. Wszystko idzie bardzo powoli.

#rod #remontujzwykopem #budujzwykopem
mkorsov - Kontynuuje remont małego domku na rod. Na dach jest położony gont bitumiczn...

źródło: 1000004749

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov
Autor
10.05.2026, 17:13:58 via Android
  • 9
mkorsov

źródło: 1000004751

Pobierz
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
Autor
10.05.2026, 17:45:30 via Android
  • 8
@xyz_xyz: zmieści się stolik i krzesła ogrodowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@johnblaze12345 raczej średnio, to będzie taki schowek na leżaki i sprzęt ogrodowy, nie idziesz na działkę żeby leżeć na kanapie
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
Autor
10.05.2026, 21:02:39 via Android
  • 1
@mateo_olsztyn: to jest rod z czasów prl i ten domeczek po prostu tam był i chce go wyremontować bo to jest takie moje hobby i uwielbiam cos takiego robić

@PajeetGoran XD

@WrzeCiOna tam jest włożona luzem rama oknienna (czego nie widać) dopiero będzie osadzana szyba i kompletnie nic nie napadało, dach przy dużym oknie jest odrobinę dłuższy, tynk jest oryginalny i to są jakieś bryzgi zrobione z betonu
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
Autor
10.05.2026, 21:24:04 via Android
  • 1
@jednorazowka: myślę że przyjdzie tyle osób, że w środku da radę zrobić imprezę jak będzie padać, tym bardziej że jest mała piwnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
Autor
10.05.2026, 21:54:18 via Android
  • 1
@PajeetGoran: tak, będę malować, tylko z tym dachem schodzi za dużo czasu bo musiałem najpierw wymienić kilka belek i zabezpieczyc wymienione elementy przed wilgocią itp.

chce ją delikatnie szlifnąc bo są na niej takie kujące wypustki i zamórować te otworki na górze, są po obu stronach (dam wywietrzniki ale troche wyżej)
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
Autor
10.05.2026, 23:17:26 via Android
  • 2
@AkacjaSpacja: najem będzie na 2 osoby, tak zmieści się łóżko pietrowe

@Duno to jest tak blisko wszedzie że jest już chyba sprzedane

@wonsz337 ok ale za sam domek, areał do upraw do dogadania
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
Autor
11.05.2026, 06:09:36 via Android
  • 0
@JestemFrenem: ok 10k (odstępne) ale to była dobra cena jak na ten rod, jest opłata roczna ok 900 zl

@WrzeCiOna ma bankowo mniej, zmierzę ja w przyszły weekend
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
Autor
11.05.2026, 12:53:20 via Android
  • 0
@JestemFrenem: płacisz za wywóz śmieci, kibelek ktory jest stawiany latem, serwis kosiarek i narzędzi ogrodowych, jest jakaś składka do pzd + są jakieś inwestycje typu monitoring/ wykopanie nowych ujęć wody itp.
  • Odpowiedz
Wykopaliskasz
Wykopaliskasz
09.05.2026, 21:41:34
  • 11
Drugi raz udało mi się spotkać pomalowany kamień. Jak ktoś jest na grupach facebookowych, to może powiedzieć, że leży przy Dolmedzie we Wrocławiu.

#kamyczki #wroclaw #kamyczkizwykopem
Wykopaliskasz - Drugi raz udało mi się spotkać pomalowany kamień. Jak ktoś jest na gr...

źródło: rewers kamyka

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 10.05.2026, 08:48:56 via Android
  • 2
@Wykopaliskasz: @Vimes ja znalazłem na cmentarzu osobowickim (na wszystkich świętych) czyli jakiś czas temu, nie zgłaszalem tego na fb
mkorsov - @Wykopaliskasz: @Vimes ja znalazłem na cmentarzu osobowickim (na wszystkich...

źródło: 1000004222

Pobierz
  • Odpowiedz
mannoroth
mannoroth
09.05.2026, 11:10:15
  • 17
#heheszki #humorobrazkowy
mannoroth - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000028805

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 09.05.2026, 11:16:47 via Android
  • 1
@mannoroth: za nisko poręcze
  • Odpowiedz

136

Nieoficjalnie: Dług Polski przekroczy w tym roku unijny próg ostrożnościowy

TUSK i niczego więcej nie trzeba tłumaczyć.

Mehatron
z
rp.pl
dodany: 08.05.2026, 17:19:22
  • 82
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
mkorsov
mkorsov
mkorsov 09.05.2026, 00:12:59 via Android
  • 6
@eSUBA94: odjepta się od dolana człowieka wycieraczki

513

Wsparcie dla euro spada w Polsce do rekordowo niskiego poziomu.

Wsparcie dla euro spada w Polsce do rekordowo niskiego poziomu.

Według najnowszego sondażu SW Research zdecydowana większość Polaków sprzeciwia się zastąpieniu krajowej waluty, złotego, euro w ciągu najbliższej dekady.

darino
z
europeanconservative.com
dodany: 08.05.2026, 10:15:56
  • 133
  • #
    polska
  • #
    strefaeuro
  • #
    europa
mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 23:33:41 via Android
  • 1
Dlatego jest SAFU
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Foxbat
Foxbat
08.05.2026, 23:18:32
  • 0
Niech ktoś zrobi miejscowość Ojczyznosławice
#polska
Foxbat - Niech ktoś zrobi miejscowość Ojczyznosławice
#polska

źródło: IMG_2249

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 23:28:15 via Android
  • 0
@Foxbat: ciekawe jaki kolor lasera w oku
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
01.05.2026, 15:22:43
  • 1
Jak tam w tym roku kształtują się u was opłaty?
#rod
Zjadacz_Mysli - Jak tam w tym roku kształtują się u was opłaty?
#rod

źródło: 1000005836

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 18:20:18 via Android
  • 0
@Zjadacz_Mysli: 900 zł za 260 metrów, co roku podwyższają
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 18:22:04 via Android
  • 0
@mateo_olsztyn: ale chyba areał duży?
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 21:11:07 via Android
  • 0
@mateo_olsztyn: masz jakieś media wodę prąd?
  • Odpowiedz

87

Hantawirus jak koronawirus? Zaczyna się sianie strachu!

Hantawirus jak koronawirus? Zaczyna się sianie strachu!

Zaczyna się straszenie nowym wirusem. Gotowi wesprzeć biednych medyków darmową pizzą? A może zatańczymy?

Endrula83
z
tvn24.pl
dodany: 08.05.2026, 10:09:51
  • 56
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 19:27:59 via Android
  • 8
@Kismeth: pamiętam jak przed 12 byłem na poczcie nikogo nie było i baba mnie nie obsłużyła bo to była godzina dla seniora ( ͡° ͜ʖ ͡°)

172

Pożyczka SAFE mimo weta prezydenta. Czy rząd złamał konstytucję?

Pożyczka SAFE mimo weta prezydenta. Czy rząd złamał konstytucję?

Rząd podpisał umowę SAFE mimo weta prezydenta. Czy obejście ustawy uchwałą Rady Ministrów to legalne wyjście, czy złamanie konstytucji? Dodatkowo wyniki najnowszego sondażu.

mariosek1
z
dwuglos.pl
dodany: 08.05.2026, 13:05:04
  • 177
  • #
    safe
  • #
    nawrocki
  • #
    weto
  • #
    kosiniakkamysz
  • #
    polityka
mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 18:48:30 via Android
  • -5
@Aqua_Tofana: @Krafti @hu-nows dolan ma już rozpisane co mamy kupić w rheinmetall
RadzieckiSnajper
RadzieckiSnajper
08.05.2026, 18:23:41
  • 3
#wojna a ruskie już obsrane na paradę gejów czyt. Parady zwycięstwa... Aby Ukraińcy coś odwalili na gej paradzie na placu czerwonym to by była już totalna kompromitacja małpy przed gośćmi i przed obywatelami.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 18:27:44 via Android
  • 0
@RadzieckiSnajper: wg mnie Ukraińcy robią szum kacapy ściągają b--ń przeciwlotnicza skąd się da i ua z-----e w jakaś rafinerie która odsłonią a w którą jeszcze nie z------i

na defiladę raczej nikt ważny nie przyjedzie żeby sobie postać obok sobowtóra łysej msłpy
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 17:11:34
  • 4
#ufo #ufonapowaznie
mkorsov - #ufo #ufonapowaznie

źródło: 1000004719

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jan_Szelest
Jan_Szelest
08.05.2026, 18:43:17 via Wykop
  • 0
@mkorsov: skad to zdj
  • Odpowiedz
Jokohama
Jokohama
08.05.2026, 18:48:20 via Wypiek
  • 2
@Jan_Szelest kapuśniaczek. Znaczy sie film taki
  • Odpowiedz
LukaszLukasz7
LukaszLukasz7
14.04.2026, 05:01:58
  • 2
#epstein
LukaszLukasz7 - #epstein

źródło: IMG_8922

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 17:06:01 via Android
  • 0
@LukaszLukasz7: ruchali Trumpa na 2 baty
  • Odpowiedz
beriam
beriam
30.04.2026, 07:35:04
  • 10
¯\(ツ)/¯

#humorobrazkowy
#heheszki
#bekazpisu
#epstein
beriam - ¯\(ツ)/¯

#humorobrazkowy 
#heheszki
#bekazpisu
#epstein

źródło: 5716

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 16:58:31 via Android
  • 3
@beriam: wygląda jak Józef Oleksy z włosami
  • Odpowiedz
oficjalne_konto
oficjalne_konto
oficjalne_konto
07.05.2026, 22:40:47
  • 0
Czym można wypełnić taką przerwę między opaską drzwi a prostopadłą ścianą?

Im bliżej podłogi tym przerwa jest szersza, jakieś 7 milimetrów przy podłodze. Czy to nie jest za grubo dla akrylu?

#remont #remontujzwykopem #stepujacybudowlaniec #budownictwo #budujzwykopem
oficjalne_konto - Czym można wypełnić taką przerwę między opaską drzwi a prostopadłą ...

źródło: IMG_9066

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 16:53:23 via Android
  • 0
@oficjalne_konto: przesuń sciane
  • Odpowiedz
Khaine
Khaine
08.05.2026, 14:07:48
  • 5
#remontujzwykopem #budujzwykopem

Czy ktoś mi umie wytłumaczyć o c--j chodzi z tymi księżniczkami od wykończeniówki, bo już naprawdę k---a nie rozumiem czy praktycznie każdy wykończeniowec (z tych na których trafiłem) jest jakiś z-----y czy to ze mną jest jakiś problem?

Mam remont do zrobienia, trochę dłubania, trochę skuwania, ale w zasadzie zakres powiedziałbym, że dla typowych fachmanów co mają chociaż jedną rękę prawą a nie dwie lewe i kilka razy
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkorsov
mkorsov
mkorsov 08.05.2026, 16:52:56 via Android
  • 0
@Khaine: podobno jest tak że fachowcy po latach potrafią wyczoc problematycznego klienta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 28
  • Strona 9 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia