VeloPlanner po pierwszym roku

Rok temu sporo osób mówiło mi, że VeloPlanner nie ma sensu. Jest Strava, jest Komoot, po co to robisz? Dzisiaj mamy 58 tysięcy zarejestrowanych rowerzystów aktywnie planujących trasy.

- #
- #
- #
- 92
- Odpowiedz

Rok temu sporo osób mówiło mi, że VeloPlanner nie ma sensu. Jest Strava, jest Komoot, po co to robisz? Dzisiaj mamy 58 tysięcy zarejestrowanych rowerzystów aktywnie planujących trasy.

Komentarze (92)
najlepsze
No i elegancko, nie korzystam, ale życzę dalszych sukcesów, na pohybel tym, dla których nic nie ma sensu. Obyście znaleźli inwestora, który pozwoli bardziej się rozwinąć.
@LoginZajetyPrzezKomornika: Dzięki! Aktualnie wydaje mi się, że może i bez inwestora będzie spoko. Wolniejszy rozwój ale stabilniejszy.
Więc chyba wasze SEO zadziałało jak należy
W ogóle dzięki Veloplannerowi odkryłem również jak dobre są mapy OpenStreetMap.