Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko149
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kotbehemoth

kotbehemoth

Dołączył 18 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17407
  • Znaleziska 2024
  • Mikroblog 15383
  • Obserwujący 283
  • Obserwowane 110
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
27.05.2026, 22:57:31
  • 223
Jeszcze ponad 13 mili i chłop zje na kolację big maca . A jak nie dojedzie dziś to będzie jadł niedobre śniadanie z makdolca
Dochodzi godzina 16
A na liczniku już 34 km dziś
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcresttrail
ChlopoRobotnik2137 - Jeszcze ponad 13 mili i chłop zje na kolację big maca . A jak ni...

źródło: image_picker_0D21973D-8856-4426-9289-BFE432BF3846-38887-00000476FA8FBBB2

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 28.05.2026, 02:19:49 via Android
  • 1
@Pariashu: robisz ponad 50 km dziennie z 26kg plecakiem? Jesteś jakimś j-----m Terminatorem czy co?
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 28.05.2026, 03:51:37 via Android
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: i tak gratki. Ja jak zrobię 25 z połowę lżejszym plecakiem to mam już dość:) najwięcej się zdarzyło 32, ale to na początku.
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 28.05.2026, 05:01:41 via Android
  • 6
@ChlopoRobotnik2137: o chuju złoty. Teraz to się czuję jak leszcz
  • Odpowiedz

216

Przygotowanie do nielegalnego wyścigu czy grozi za to więzienie?

Przygotowanie do nielegalnego wyścigu czy grozi za to więzienie?

Nowelizacja kodeksu karnego z 2026 roku wprowadziła jedne z najbardziej rygorystycznych przepisów dotyczących przestępstw drogowych. Ustawodawca zdecydował się nie tylko na karanie organizowania i udziału w nielegalnych wyścigach, ale również samego przygotowania do takich czynów.

Legalniewsieci
z
serwisadwokacki.pl
dodany: 27.05.2026, 11:31:58
  • 146
  • #
    prawo
  • #
    prawojazdy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    prawnik
  • #
    policja
kotbehemoth
kotbehemoth 28.05.2026, 02:39:40 via Android
  • -1
@hellfirehe:

na otwartej lub ogólnodostępnej przestrzeni


Prywatny teren chyba łatwo zrobić żeby nie był ani otwarty ani ogólnodostępny. Np postawić jakąś bramkę ze sznurka na drogach dojazdowych i wpuszczać tylko zaproszonych
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
27.05.2026, 21:36:50
  • 180
Dziś poszczęściło się chłopu i z samego rana jak już nikogo nie było posiedziałem se w tzw hot springs czyli gorących źródłach . Było chłopu goło i wesoło . Wreszcie coś odpocząłem po ostatnich ciężkich tygodniach marszu w upale
wiecej zdjęć

#pct #zlomkiemprzezswiat #pacificcresttrail
ChlopoRobotnik2137 - Dziś poszczęściło się chłopu i z samego rana jak już nikogo nie ...

źródło: image_picker_5FB6684A-2FC5-4C61-89A2-ADFA38B80021-38629-0000047049618DDB

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 27.05.2026, 22:41:17 via Android
  • 2
@ChlopoRobotnik2137: nieźle, amerykański onsen. Też wczoraj byłem się wygrzać
  • Odpowiedz
glider_pro
glider_pro
27.05.2026, 12:43:40
  • 15
Co tam na łapie mirasy

#zegarki #kontrolanadgarstkow
glider_pro - Co tam na łapie mirasy

#zegarki #kontrolanadgarstkow

źródło: IMG_4108

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 27.05.2026, 12:56:12 via Android
  • 3
@glider_pro: ja już do spania się szykuję
kotbehemoth - @glider_pro: ja już do spania się szykuję

źródło: 1000179033

Pobierz
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 27.05.2026, 12:58:01 via Android
  • 0
@SynMichaua: hai
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 27.05.2026, 13:00:54 via Android
  • 0
@SynMichaua: hurtowo kupujesz? Co to za strona?
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 27.05.2026, 13:06:29 via Android
  • 0
@SynMichaua: ja znam tylko chrono. A coś polecasz dla kogoś kto jest aktualnie w Japonii? Bo nie musiałbym się bawić z importem
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 27.05.2026, 13:10:56 via Android
  • 0
@SynMichaua: właśnie na zadupiu i do Tokyo się nie wybieram, a wiem że tam jest pełno sklepów. Będę tylko w Osace z większych miast.
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 27.05.2026, 13:37:37 via Android
  • 0
@SynMichaua: miałem pół dnia wcześniej w Osace to tylko widziałem rolki używane w głównym pasażu ale ceny nie były jakieś super atrakcyjne. Jak będę miał więcej czasu to może poszukam. Jak nie to kupię nowe tanie casio na pamiątkę:)
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 26.05.2026, 05:36:48
  • 10
W Japonii w lokalnych żabkach są ogłoszenia jak na dzikim zachodzie. Nagroda za złapanie tego po prawej to 8 mln yenów (183 tys PLN). Nie znam japońskiego więc nie wiem czy żywego czy martwego.

#ciekawostki #japonia
kotbehemoth - W Japonii w lokalnych żabkach są ogłoszenia jak na dzikim zachodzie. Na...

źródło: 17797736933440

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
26.05.2026, 07:59:41 via Android
  • 0
@krzychuu3: z dzisiaj, hahah :)
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
27.05.2026, 01:12:56 via Android
  • 1
@wietrznyprzegryw: to fredi kamionka gmina burzenin oraz jacek jaworek nie mają szans w mistrzostwach świata w chowanego
  • Odpowiedz
Saper86
Saper86
26.05.2026, 11:33:42
  • 87
Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners
Saper86 - Pijcie ze mną kompot Mirasy #zegarki #omega #zegarkiboners

źródło: IMG_5493

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 26.05.2026, 13:14:01 via Android
  • 9
@Saper86:

Pijcie ze mną kompot


Ja w Japonii to się sake napiję
kotbehemoth - @Saper86: 
 Pijcie ze mną kompot 

Ja w Japonii to się sake napiję

źródło: 17798012343110

Pobierz
  • Odpowiedz
trevoz
trevoz
26.05.2026, 08:04:45
  • 174
Byłem ostatnio parę tygodni na wakacjach w Azji, m.in. w Japonii, i jedna rzecz mnie naprawdę zdziwiła: ceny jedzenia w zwykłych knajpach.

Nie mówię o jakichś fancy restauracjach, tylko normalne miejsca, gdzie wpadasz coś zjeść. Obiad + cola za jakieś 16–20 zł. Jakieś curry, ramen, gyudon, kurczak z ryżem itd. I to nie jakieś mikroporcje, tylko normalnie można się najeść.

W Polsce za taki obiad w knajpie to mam wrażenie, że minimum x2, a
trevoz - Byłem ostatnio parę tygodni na wakacjach w Azji, m.in. w Japonii, i jedna rz...

źródło: image

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 26.05.2026, 08:37:35 via Android
  • 195
@trevoz: sukiya?

to się fachowo nazywa fast food. W Polsce też są. I nie mówię o macu czy kfc ale po prostu o barach mlecznych i im podobnym. Jasne jest tego coraz mniej bo Polacy lubią jak jest drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 26.05.2026, 10:08:02 via Android
  • 0
@LuiZaho:

Zupka


Pasta miso zalana wrzątkiem:) nie ma co tego porównywać do polskich zup. Jasne na świeżo zrobione mięso + ryż na pewno lepsze od burgera z maka. Tylko to się po prostu bardzo szybko robi. Nie jak polska kuchnia gdzie trzeba się narobić. W takiej sukiyi mają 3 potrawy (może w różnych wariantach) - to też pozwala obniżyć cenę. W byle barze w Polsce jednak się oczekuje ze
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 26.05.2026, 10:30:52 via Wykop
  • 2
@pieknylowca: ale na zdjęciu nie masz schabowego tylko jakieś ścinki mięsa :) Tonkatsu z ryżem i sałatka w Tokyo będzie kosztował mniej więcej tyle co schabowy z ziemniakami i surówką w Warszawie. A wg ChatGPT w Warszawie średnia pensja jest wyższa niż w Tokyo (trochę mnie to zdziwiło).
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 26.05.2026, 11:26:09 via Android
  • 0
@buntowniczaczupakabra: no dobra, może masz rację :)
  • Odpowiedz
szajabusa1337
szajabusa1337
szajabusa1337
25.05.2026, 16:35:18
  • 0
#finanse #wyjazd #podroze #wakacje Hej, lecę pierwszy raz za granicę na staż do Brukseli. I chciałbym się Was zapytać, która opcja lepsza. Revolut czy Zen? Będzie to mój główny i jedyny środek płatniczy.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 26.05.2026, 00:36:59 via Android
  • 0
@ramirezvaca:

Zen po numerze zagranicą gdzie mi zablokowali konto i chcą jakieś fikołkowe dane


Pewnie AML, mi dokładnie tak zrobił Revoult i na nic zdały się wyjaśnienia że chętnie pokażę dokumenty ale są w innym kraju a jest Covid więc nie mam jak ich teraz wysłać. Kazali mi wypłacić kasę i w---------ć. Od tego czasu używam Wise. Na początku mega zadowolony byłem, ale chyba już jakość im spada i w
  • Odpowiedz
ramirezvaca
ramirezvaca
25.05.2026, 04:24:37
  • 145
Tyle co zostało z Morza Aralskiego dzięki radzieckiej myśli technicznej. Zasolenie do tego stopnia, że ryb brak a odległoś od dawnego portu w Moynaq i ówczesnego centrum przemysłu rybnego, to ponad 100 km drogi zarośniętą krzakami pustynią. Nad samym brzegiem są oznaczone miejsca dokąd siegała woda jeszcze w 2021 roku i tak co roku wbita tabliczka o kilkadziesiąt metrów dalej. Ciekawe przeżycie i bardzo smutne, patrząc na to co zrobiła bezmyślność towarzyszy.
ramirezvaca - Tyle co zostało z Morza Aralskiego dzięki radzieckiej myśli technicznej...

źródło: 4335

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 25.05.2026, 08:42:46 via Android
  • 0
@ramirezvaca: na własną rękę podróżujesz? Ciężko się tam ogarnia takie wycieczki jak taka nad Morze Aralskie?
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 25.05.2026, 08:49:53 via Android
  • 0
@ramirezvaca: jak ogarnąć kierowcę i nocleg w jurcie?:)
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 25.05.2026, 09:00:29 via Android
  • 2
@panzmarszrutkiwbiszkeku: @ramirezvaca Dzięki panowie. Rozważam się wybrać do Uzbekistanu w tym roku to będę wiedział kogo molestować jakbym miał pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 25.05.2026, 09:03:05 via Android
  • 0
@ramirezvaca: a jaka jest presja czasu?
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 25.05.2026, 08:33:35
  • 2
Chyba przesadzam z tymi spacerami

#chodzzwykopem #chodzenie #chudnijzwykopem
kotbehemoth - Chyba przesadzam z tymi spacerami

#chodzzwykopem #chodzenie #chudnijzw...

źródło: 1000178687

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
24.05.2026, 17:28:58
  • 225
Siedzę se w majtach i podkoszulce owinięty kurtką i robię pranie . Koszt to $2.75 plus suszenie $0.25 za 8 minut . Jest tu umywalka więc chętnie bym się przemył ale za dużo ludzi i kamery są ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zlomkiemprzezswiat #opierunek
ChlopoRobotnik2137 - Siedzę se w majtach i podkoszulce  owinięty kurtką i robię prani...

źródło: image_picker_96CF1EE0-3920-4E16-AD2B-E0432AA3CF85-18008-0000024F685C47A4

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 24.05.2026, 21:21:41 via Android
  • 0
@jegertilbake:

żeby pranie bylo faktycznie całkiem suche zajmie z 2h


Nie w takich suszarkach. Jak się nie przeładuje to zwykle 25-30 min max i wszystko masz suche na pieprz.
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 24.05.2026, 21:54:05 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

11

Graz. Trochę Austrii, Trochę Włoch, Trochę słowiańskości. Co zobaczyć w stolicy

Graz. Trochę Austrii, Trochę Włoch, Trochę słowiańskości. Co zobaczyć w stolicy

Graz to drugie do co wielkości miasto Austrii Jakie ma zabytki, atrakcje. Co zobaczyć i gdzie zjeść? Przewodnik po mieście idealnym na przystanek w drodze na południe

Pannoramix
z
gdziewyjechac.pl
dodany: 23.05.2026, 20:53:01
  • 8
  • #
    podroze
  • #
    austria
  • #
    gdziekawostki
  • #
    historia
  • #
    pannoramixtrip
  • #
    ciekawostki
kotbehemoth
kotbehemoth 23.05.2026, 23:31:36 via Android
  • 1
@Pannoramix Ja polecam kopsnąć się ze 40 minut na południe i o--------ć takie briettlause w jednej z winnic.
kotbehemoth - @Pannoramix Ja polecam kopsnąć się ze 40 minut na południe i o--------ć...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kotbehemoth
kotbehemoth 24.05.2026, 20:52:08 via Android
  • 0
@Kisiek: to ta knajpa
https://maps.app.goo.gl/ud4j5NDHC69frFzs5
Ale serio w okolicy jest kilkadziesiąt jak nie kilkaset winnic więc jest w czym wybierać
kotbehemoth - @Kisiek: to ta knajpa
https://maps.app.goo.gl/ud4j5NDHC69frFzs5
Ale ser...

źródło: 1000178640

Pobierz
kotbehemoth
kotbehemoth 24.05.2026, 20:54:04 via Android
  • 0
@yale: mosz recht :) fonetycznie napisałem z pamięci ale pamięć mam kiepską
14latnawykopie
14latnawykopie
24.05.2026, 10:16:45
  • 8
Po tym tygodniu we Włoszech najbardziej bym zjadł. Dobrze, że we wtorek powrót #podrozujzwykopem
14latnawykopie - Po tym tygodniu we Włoszech najbardziej bym zjadł. Dobrze, że we wto...

źródło: 1000010250

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 24.05.2026, 10:22:58 via Android
  • 1
@14latnawykopie: Chryste nie pokazuj takich rzeczy. Ja od miesiąca surowe ryby muszę jadać
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
23.05.2026, 21:08:48
  • 199
I cyk 250 mil zrobione (。◕‿‿◕。)
Jak ocenianie moje szanse na przejście całego #pct aka #pacificcresttrail ?
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - I cyk 250 mil zrobione (。◕‿‿◕。)
Jak ocenianie moje szanse na prz...

źródło: image_picker_C1E5488A-1E2D-48E2-A0A2-A6C8A9063D2B-10251-0000014449F68B70

Pobierz

jak oceniasz szanse Chłoporobotnik2137 na dokończenie całego szlaku pct?

  • To wieprzek, dojdzie na 100% 44.9% (368)
  • fizycznie da radę , ale kasa skończy się pierwsza 10.1% (83)
  • . Na razie kozaczy. Sierra go przeczołga 10.7% (88)
  • jeszcze 61 dni,panowie z ICE będą na niego czekać 10.2% (84)
  • jakie Pct? chłop w Choroszczy siedzi i wysyła foty 22.2% (182)
  • inna opcja - komentarz 1.8% (15)

Oddanych głosów: 820

  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 23.05.2026, 23:24:50 via Android
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: jak jeszcze 61 dni? Przecież jeszcze z 3800 km
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 24.05.2026, 00:01:49 via Android
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: zrobisz visa run :)
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 24.05.2026, 00:04:39 via Android
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: to co mnie w ciula robisz:)
  • Odpowiedz
reventon
reventon
22.05.2026, 13:12:27
  • 494
Chłop se do Indii pojechał na delegację, spotkać się z kolegami z drugiego końca świata.

To mój pierwszy raz - i powiem Wam że jest właśnie tak, jak sobie wyobrażacie

#indie #podrozujzwykopem #podroze #spierdotrip
reventon - Chłop se do Indii pojechał na delegację, spotkać się z kolegami z drugiego...

źródło: 1000020443

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 23.05.2026, 00:56:50 via Android
  • 0
@reventon: polecam spróbować chyba najlepszej masala dosy:
https://maps.app.goo.gl/GbxSiRdXThEY1LDx8
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 23.05.2026, 11:52:43 via Android
  • 0
@byferdo: na ten ulicy nie byłem - wygląda ok, ale masala dosy bym na to nie zamienił :)
W MTR nie ma curry, a przynajmniej nie takiego co większość świata zna jako curry. Bo dla większości ludzi na świecie curry to północno indyjskie curry. A MTR to typowo południowoindyjska kuchnia (dosa, idli, itd)
Co do Amrura to pełna zgoda - najtaniej chyba na Goa bo mają mały podatek albo bez
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 23.05.2026, 12:14:23 via Android
  • 0
@byferdo: banana leaf to ja jadłem wielę razy:) ale głównie w Malezji i Singapurze bo tam właśnie tamilowie żyją, a to głównie tamilskie danie. Na szczęście nie musiałem rękoma jeść.
W Mysor to się je mysor masala dosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 23.05.2026, 08:56:37
  • 26
Ostatnio był kot samuraj, to tym razem kot ninja

#koteczkizprzypadku
kotbehemoth - Ostatnio był kot samuraj, to tym razem kot ninja

#koteczkizprzypadku

źródło: 17795265822710

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EDWARD_MORDAKE
EDWARD_MORDAKE
22.05.2026, 22:37:24
  • 318
Wariaty, co sie wczoraj o------o, przeżyłem incepcje XD
Byłem sobie we śnie, skumalem się że to sen ale sceneria to był kościół, dużo ludzi, mówię a dla beki im powiem że to sen - ich oczy się zmieniły na czarne, każdy się na mnie zaczął gapić, creepy jak c--j, podeszła do mnie kobieta mówi "nie powinno Ciebie tutaj być" i pum nagle czerń, obudziłem się, nagle skumałem że to znowu jest sen,
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 23.05.2026, 05:30:53 via Android
  • 3
@EDWARD_MORDAKE: miałem parę razy świadomy sen. Ale co do motywów z Incepcji to lepiej zapamiętałem sen w którym byłem w wieżowcu i zacząło się trzęsienie ziemi. Czułem jak powoli budynek się przechyla mocno w jedną stronę i zaraz się zawali. Obudziłem się a to pociąg w którym jechałem i spałem w kuszetce akurat dość mocno hamował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
22.05.2026, 18:06:49
  • 93
stwierdziłem że w życiu to można liczyć tylko na siebie a nie na jakimś zegareczku i kupiłem jednak casio bez karkuratora
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 23.05.2026, 02:17:13 via Android
  • 0
@vieniasn: za wczasu możesz zamówić metalową kopertę i jakiś przyzwoity pasek na Ali.
  • Odpowiedz
Aurezaliusz
Aurezaliusz
22.05.2026, 22:09:16
  • 0
Ledwo się człowiek przyzwyczaił, a tu już powrót i znów jetlag będzie.

#podroze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 23.05.2026, 02:07:02 via Android
  • 1
@Aurezaliusz: bez przesady, po powrocie z Rumunii nie ma jetlagu

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >
  • Jednakowoż ładną mamy dziś pogodę.
  • 新加坡
  • https://youtube.com/@jemprzeciez

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.07.2019

    Komentator
  • VIP
    od 05.12.2019

    VIP
  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.06.2021

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Autorskie tagi

  • #jemprzeciez

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking