Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dwal

dwal

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6588
  • Znaleziska 1237
  • Mikroblog 5351
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 0
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
przedwczoraj, 04:40:35
  • 372
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 291
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal przedwczoraj, 20:38:22 via Wykop
  • 0
@Zakrentas: super grill jak sąsiad jest metr od ciebie (w domu jednorodzinnym jest minimalna odległość zabudowy) super okna na parterze jak sąsiad parkując przed swoimi drzwiami patrzy ci do mieszkania
  • Odpowiedz

510

Setki tys. zagrożonych miejsc pracy w Europie. Niepokojący raport KE

Setki tys. zagrożonych miejsc pracy w Europie. Niepokojący raport KE

Komisja Europejska ma w środę przedstawić prognozy pokazujące, że wysokie ceny energii, zmiany w przemyśle i transformacja klimatyczna mogą zagrozić setkom tysięcy miejsc pracy w Unii

nickjuzmam
z
money.pl
dodany: 03.06.2026, 10:36:24
  • 97
  • #
    bezrobocie
  • #
    ciekawostki
  • #
    ue
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
dwal
dwal 04.06.2026, 06:07:01 via Wykop
  • 0
@duzy240: a potem nie masz pracy bo nie kupujesz tego co sam produkujesz
dwal
dwal 04.06.2026, 18:52:09 via Wykop
  • 0
@chmiels: jak w Polsce produkujemy elementy do zachodnich marek to powinniśmy kupować zachodnie marki a nie chinskie

872

Minister Edukacji otrzymała 21 tys pln za kilometrówkę. Mieszka 1200m od Sejmu

Minister Edukacji otrzymała 21 tys pln za kilometrówkę. Mieszka 1200m od Sejmu

Łatwa kasa, to czemu by nie przytulić.

Edonik
z
x.com
dodany: 30.05.2026, 20:07:27
  • 110
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    sejm
dwal
dwal 31.05.2026, 06:04:58 via Wykop
  • 4
@barman84: po co jeździć do pracy prywatnym samochodem skoro masz służbowe z kierowcą i karta paliwowa?
dwal
dwal 28.05.2026, 22:50:43
  • 1
#gielda
To nie jest porada inwestycyjna.
Czytając tag mam wrażenie że sporo osób kupuje-sprzedaje-kupuje sprzedaje i tak w kółko.
Po co?

Wystarczy wejść na GPW, poszukać spółki które znasz i które wiesz że nie zbankrutują i kupować kupować kupować i nic więcej nie robić.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krogalik
Krogalik
28.05.2026, 23:01:02 via Wykop
  • 14
@dwal: „60% w górę od stycznia„ kontra dowolny śmieciuch kosmiczno kwantowy w niecały tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
28.05.2026, 23:06:04 via Wykop
  • 14
@dwal: etf na nasdaq100 zrobił mi w dwa miesiące więcej niż niektóre super spółki na bananie przez rok, o czym my mówimy XD
  • Odpowiedz
dwal
dwal 26.05.2026, 19:26:20
  • 3
#pcmasterrace #sprzedam
Obudowa InWin 301 w zestawie z AIO 120mm Thermalright Aqua V3 ARGB.

200zl z wysyłką

Spoko kombo do prockow ~125W oraz GPU ~200-250W
dwal - #pcmasterrace #sprzedam
Obudowa InWin 301 w zestawie z AIO 120mm Thermalright ...

źródło: IMG_6583

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal 26.05.2026, 08:22:21
  • 1
#pcmasterrace #sprzedam
Procesor Intel Core i9 14900KF wraz z chłodzeniem Silver Monkey 240MM Snowy ARGB

1099zl

https://www.olx.pl/d/oferta/procesor-intel-core-i9-14900kf-z-chlodzeniem-silver-monkey-snowy-argb-240mm-CID99-ID1aOGgy.html
dwal - #pcmasterrace #sprzedam
Procesor Intel Core i9 14900KF wraz z chłodzeniem Silv...

źródło: IMG_6558

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal
Autor
26.05.2026, 19:19:41 via Wykop
  • 0
@dwal: sprzedane
  • Odpowiedz
dwal
dwal 26.05.2026, 09:01:27
  • 0
#pcmasterrace #sprzedam
Płyta główna ASUS B760M WiFi pod DDR5 z dwoma slotami.
Fajna do zabawy w OC RAM, pozwala na uv procesora.

Od złotówki
https://allegrolokalnie.pl/oferta/plyta-glowna-asus-prime-b760m-ayw-wifi-box-100-sprawna
dwal - #pcmasterrace #sprzedam
Płyta główna ASUS B760M WiFi pod DDR5 z dwoma slotami....

źródło: IMG_6554

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal
Autor
26.05.2026, 12:44:37 via Wykop
  • 0
@winsxspl: tak gorzej bo jest więcej ścieżek do kontrolera i sloty są dalej
Apex i inne topowe płyty do OC RAM jak ASRock OCF też mają dwa sloty
  • Odpowiedz
dwal
dwal
Autor
26.05.2026, 12:46:26 via Wykop
  • 0
@Ralphs: Intel dopiero na chipset z790 i b760 przy użyciu procesorów z literką K pozwolił na dowolny undervolting dzięki dodaniu funkcji ia cep „disabled”

Pozostałe generacje i chipset b660 nie pozwalają na uv większy niż ~0.100mv bo włącza się clock stretching i spada wydajność
  • Odpowiedz
dwal
dwal
Autor
26.05.2026, 19:18:35 via Wykop
  • 0
@winsxspl: tu chodzi o to że masz płytę za 200-300zl i sobie wbijasz 8000MT na dobrym cpu dzięki tym 2x DIMM zamiast 4x
  • Odpowiedz
dwal
dwal 19.05.2026, 11:09:58
  • 2
Ponownie dostępna - poprzedni kupujący nie opłacił zamówienia.
#pcmasterrace #sprzedam
Karta graficzna Asus TUF Radeon 7900 GRE licytacja od złotówki!
https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-graficzna-asus-tuf-radeon-rx-7900-gre-16gb-box
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaceks653
jaceks653
20.05.2026, 03:59:30 via iOS
  • 0
@dwal: a byłem drugi 😁
  • Odpowiedz
lyncz
lyncz
lyncz
15.05.2026, 17:25:41
  • 916
TL;DR:
Pamiętacie moją nówkę sztukę Konę, która zdechła po 700 km, a krakowskie ASO potrzebowało 2 tygodni na ściągnięcie akumulatora? Dziś rano zadzwonili: "Naprawione, można odbierać!". Urwałem się z roboty, przedzierałem przez zakorkowany Kraków ponad godzinę. Odbieram auto, wyjeżdżam za bramę serwisu i... na deskę wjeżdża czerwona ikona braku ładowania xD. Wrócili do punktu wyjścia. Rzuciłem im kluczykami na blat, zrównałem ich procedury z ziemią i zostawiłem tam ten złom.

​Wersja dla koneserów korpo-absurdu:
​Mirki,
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal 16.05.2026, 21:59:52 via Wykop
  • 0
@lyncz: musisz pisać bezpośrednio do centrali w warszawie
  • Odpowiedz
dwal
dwal 08.05.2026, 09:06:56
  • 1
#pcmasterrace #sprzedam
Karta graficzna Asus TUF Radeon 7900 GRE licytacja od złotówki!
https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-graficzna-asus-tuf-radeon-rx-7900-gre-16gb-box
dwal - #pcmasterrace #sprzedam
Karta graficzna Asus TUF Radeon 7900 GRE licytacja od ...

źródło: IMG_6393

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal
Autor
11.05.2026, 17:28:57 via Wykop
  • 0
@jaceks653: zamieniam przedmiot na gotówkę
  • Odpowiedz
dwal
dwal 10.04.2026, 19:54:19
  • 2
#gielda
Co ten Pekabex odpierdziela?
dwal - #gielda 
Co ten Pekabex odpierdziela?

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal
Autor
10.04.2026, 20:20:00 via Wykop
  • 5
@Andrewdontbemad: trzeba się nieźle postarać by wycena wróciła do poziomu z 2017 xD
  • Odpowiedz
dwal
dwal 09.04.2026, 18:32:24
  • 1
#gielda
Nie czaję jak Orange może być takie tanie.
Kupiłem w styczniu/lutym i 20% do góry.
Ta firma ma milion lat i nie upadnie bo ludzie muszą dzwonić (pomimo że ich ilość spada) ale te akcje to tak za 30zl na letko będą niedługo bo ulica będzie je kupować nie znając zasad giełdy.

To nie jest porada inwestycyjna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal
Autor
09.04.2026, 20:16:14 via Wykop
  • 0
@rps861: to nie chodzi o rozwój tylko o to że ona nie zbankrutuje i nowi ludzie co wchodzą na giełdę będą kupować jej akcje bo nie muszą robić researchu tylko pomyślą sobie „wyjdzie nowy iPhone, młodzi wezmą w raty, firma zarobi akcje wzrosną” no i jest 100% w rok

Teraz na wojnie spadła z 14 do 12.5 a dzisiaj już jest prawie 15zl bo ludzie kupują 4fun a ci co
  • Odpowiedz
dwal
dwal 29.03.2026, 07:06:10
  • 0
#sprzedam #pcmasterrace
Płyta główna GIGABYTE B860M Aorus Elite WiFi6E + Intel Ultra 5 245KF
https://www.olx.pl/d/oferta/plyta-glowna-gigabyte-b860m-aorus-elite-wifi6e-intel-ultra-5-245kf-CID99-ID18SKPc.html
999zł
dwal - #sprzedam #pcmasterrace
Płyta główna GIGABYTE B860M Aorus Elite WiFi6E + Intel...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal
Autor
29.03.2026, 20:24:42 via Wykop
  • 0
@RobinSchudl: brać nie gadać
  • Odpowiedz
dwal
dwal
Autor
09.04.2026, 18:33:43 via Wykop
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: ultra 270k, została sama płyta. Oddam za 400
  • Odpowiedz
Maluszkiewicz1
Maluszkiewicz1
Maluszkiewicz1
28.03.2026, 13:40:06
  • 0
Da się jakoś zrobić, żeby mieć komputer w pokoju, ale streanować gry na telewizor w salonie?

#pcmasterrace #komputery
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal 29.03.2026, 07:07:21 via Wykop
  • 0
@Maluszkiewicz1: dziura w ścianie i kabel
  • Odpowiedz

570

Rząd doprowadzi do obniżenia ceny paliw? Minister Domański nie wyklucza

Rząd doprowadzi do obniżenia ceny paliw? Minister Domański nie wyklucza

Wojna w Iranie trwa, podobnie jak wzrost cen paliw na stacjach benzynowych. Te dotykają także Polskę. Niewykluczone są regulacje, które powstrzymają dalszy wzrost cen na stacjach paliw.

delinquencia
z
fxmag.pl
dodany: 09.03.2026, 11:41:48
  • 200
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    paliwo
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
dwal
dwal 09.03.2026, 17:36:57 via Wykop
  • 1
Nie da się obniżyć bo to co obniża po prostu pójdzie do właścicieli stacji
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dwal
dwal 05.03.2026, 14:25:47
  • 0
Ale pompa na trakcji dzisiaj
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CopyM
CopyM
CopyM
05.03.2026, 10:54:34
  • 1
Na bazie czego bankrut JSW rosnie to ja serio nie wiem drugi raz to piszę. Nie kupowałem po 22 bo mieli zbankrutować, nic się nie zmieniło, dzida w górę

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal 05.03.2026, 13:49:55 via Wykop
  • 0
@CopyM: jak nie będzie gazu to będziesz grzać węglem
  • Odpowiedz
klefonafide
klefonafide
03.03.2026, 18:12:13
  • 134
Co myślicie o tym żeby wziąć pożyczki od wszystkich prowedentów, którzy oferują darmową pierwszą pożyczkę i wszystkimi środkami pograć miesiąc i oddać?
Moim zdaniem ten plan nie ma słabych punktów.
Ewentualnie karta kredytowa bez procentów na miesiąc.
#gielda
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwal
dwal 03.03.2026, 19:13:48 via Wykop
  • 1
@klefonafide: lepsze 8k 0% w Velo i usredniaj czerwone!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • 43-300

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.06.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.02.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking