Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
berecik

berecik

Dołączył 17 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7861
  • Znaleziska 3920
  • Mikroblog 3941
  • Obserwujący 194
  • Obserwowane 70
mirko_anonim
mirko_anonim
7 godz. i 21 min temu
  • 52
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje lud...

źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berecik
berecik 4 godz. i 39 min temu via Android
  • 0
@mirko_anonim Argumentów jest kilka w przeciwieństwie do płci xD

1. Brak pieniędzy na coś większego typu dom, a zwłaszcza w rozsądnej lokalizacji z której nie będziesz 2 godziny dojeżdżał do pracy. Często to jedyna opcja, żeby mieć coś swojego, co przy dzisiejszych cenach też często wiąże się z kredytem na 30 lat. Większość ludzi nie zarabia 15k netto, żeby móc odkładać, spłacać ratę na dom. Większość ludzi marzy o domu i jest
  • Odpowiedz

292

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

Pełnomocnik Kacprzyka, mecenas Jacek Dubois zapowiedział pozew przeciwko byłemu ordynatorowi oddziału chirurgii w Szpitalu Południowym w Warszawie. - Jeżeli w ciągu najbliższych godzin Emil Jędrzejowski nie odwoła zniesławiających, oszczerczych i nieprawdziwych informacji wówczas czeka go proces

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 11:15:11
  • 85
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    prawo
berecik
berecik 5 godz. i 52 min temu via Android
  • 0
@Wumakudu Na końcu pełnomocnik pan Jacek Dubois wytacza proces panu Kacprzykowi którego reprezentował, bo jego przedstawienie wydarzeń było niezgodne z prawdą, ale jednak zgodne z prawdą drugiej strony. Na końcu będziemy mieli trzy odrębne postępowania w której każdemu wytacza proces. Wtedy każdy z nich budzi się w nocy żeby iść do kuchni po szklankę mleka na spanie, ale po drodze uderzają czołem o kraty celi i wtedy dopiero budzą się naprawdę

332

Białoruś wyłączyła przekaźniki do ataków na Ukrainę

Białoruś wyłączyła przekaźniki do ataków na Ukrainę

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował, że od 22 czerwca na terytorium Białorusi przestały działać retransmitery, które pomagały rosyjskim dronom typu Szahed w atakach na Ukrainę. Kilka dni temu Zełenski wystosował do władz w Mińsku ultimatum w tej sprawie, wyznaczając Alaksandrowi Łukasz

czosnekiss
z
rmf24.pl
dodany: 20 godz. i 10 min temu
  • 43
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    bialorus
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
berecik
berecik 15 godz. i 50 min temu via Android
  • 13
@uknot Białoruś się obsrała jak zobaczyli jak łatwo Ukraina złomuje ruskie rafinerie. Wiedzą, że gdyby Ukraina chciała to im pośle kilkaset dronów i nic nie zrobią. Do otwartej wojny się nie włączą, a jak widzieliśmy na bliskim wschodzie niedawno można sąsiadów obrzucić gównem nie wchodząc w otwarty konflikt. Żyjemy w czasach w których wojny toczy się hybrydowo. Nie trzeba wjeżdżać w kraj całą armią. Jak ma się możliwości i przewagę siły

602

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Euro 7 nadchodzi, już niedługo, już za chwilę :)

Norma Euro 7 nadchodzi! Gotowi na rewolucję? Bo oto nadciąga unijny triumf biurokracji nad zdrowym rozsądkiem. Film idealnie pokazuje, jak z pasją ocalić planetę. Zapnijcie pasy.

mirekwirek
z
facebook.com
dodany: przedwczoraj, 14:57:32
  • 274
  • #
    euro7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    gospodarka
berecik
berecik wczoraj, 05:53:57 via Android
  • 5
@xer2--her Powiedziałbym nawet, że do Euro 4. 0,25 a 0,18 to praktycznie nie ma różnicy. Natomiast jest już duża różnica w budowie silników od 2005 roku.

597

Ukrainiec podziękował Polakom za uratowanie jego kraju w 2022 roku

Ukrainiec podziękował Polakom za uratowanie jego kraju w 2022 roku

Dzięki szkoleniom oraz szybkim dostawom, broń dotarła do ukraińskiej armii w krytycznym momencie, co zdaniem zwykłych, szarych Ukraińców przyczyniło się do powstrzymania rosyjskiej ofensywy i uratowania istnienia ich kraju

freedomseeker
z
geekweek.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 09:00:57
  • 128
  • #
    polska
  • #
    militaria
  • #
    ukraina
  • #
    ukrainainfo
  • #
    ukrainanafroncie
berecik
berecik 20.06.2026, 18:08:28 via Android
  • 1
@gnijacy_wypok Dokładnie. Może był w tym zrywie naszych możnowładców jakiś procent "braterskiej" pomocy w niedoli, ale wielu polityków i wysokich rangą wojskowych powtarzało i podkreślało, że mieliśmy w tym przede wszystkim strategiczny cel, jakim było odepchnięcie i powstrzymanie (zezłomowanie ich naszym sprzętem rękoma Ukraińców) przed pochodem na zachód oraz zdobyciem Kijowa. Chyba prawdziwą bezinteresowną i taką ludzką pomoc okazywali zwykli obywatele otrzymując mieszkańców Ukrainy do siebie.
berecik
berecik 20.06.2026, 18:19:40 via Android
  • -2
@pablonzo Żełeński musi uprawiać politykę, bo jest prezydentem i to w czasie wojny. Nie będę go oceniał zero-jedynkowo bo święty nie jest. Przede wszystkim na prezydenta był urobiony przez Kołomojskiego który miał swoją stację telewizyjną i bardzo go wypromował (co po fakcie zamiast mu pomóc to mu zaszkodziło), ale to tylko pokazuje jak tam na Ukrainie każdy jest w czymś umoczony i kolesiostwo wiecznie żywe. Chociaż i tak jest lepiej jak
Siatkarz17
Siatkarz17
Siatkarz17
14.06.2026, 12:48:16
  • 3
#przegryw #wiara
Dlaczego jak się ciągle modlę i proszę Boga o pomoc to on nic nie robi? Odmawiam druga nowennę pompejańską, i dalej nic. Ciągle jest ze mną źle. Że Bóg jest nie mam żadnych wątpliwości, ale dlaczego ma mnie w nosie?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berecik
berecik 16.06.2026, 11:51:35 via Android
  • 0
@Siatkarz17 Ja odmawiałem dwa razy w życiu. Pierwszy raz kiedy moja żona po urodzeniu pierwszego dziecka przez 2 lata była całkowicie zamknięta na kolejne dziecko, a ja bardzo chciałem. Pierwszy poród był dosyć ciężki, bardzo go przeżyła i psychicznie się zablokowała. Powiedziała wtedy że nigdy kolejnej ciąży. Nawet nie chciała się kochać. Od święta i to z wielkim strachem żeby nie zajść w kolejną ciążę. Powtarzała tak przez 2 lata. Ja
  • Odpowiedz
berecik
berecik 16.06.2026, 12:52:37 via Android
  • 0
@Siatkarz17 Może niecałe 2 lata. Bo modlić zacząłem się nie od razu po pierwszym dziecku tylko po jakimś czasie, jak żona stanowczo się zapierała, że nigdy żadnej ciąży więcej. Drugie dziecko urodziło się po 3 latach od pierwszego, a poczęte zostało ponad 2 lata po pierwszym.
  • Odpowiedz
berecik
berecik 16.06.2026, 17:58:35 via Android
  • 0
@Siatkarz17 Moja siostra i mama odmawiały pompejankę o dobrego męża dla niej. Trwało to wiele lat. W międzyczasie miała 2 lata chłopaka, który ją wykorzystał, na końcu zostawił i wpadła przez to w taką depresję, że wylądowała w psychiatryku na 3 tygodnie. Później na lekach 2 lata. Ale po kolejnych 2 latach poznała swojego obecnego męża. Straszy od niej o 10 lat, ale bardzo dobry człowiek, ogarnięty, wierzący. Pilot samolotów pasażerskich
  • Odpowiedz
berecik
berecik 17.06.2026, 05:57:24 via Android
  • 0
@Siatkarz17 Utożsamiam się z wieloma "przegrywami" xD. Sam można powiedzieć wyszedłem kiedyś z takiego stanu, bo miałem bardzo niską samoocenę. Do tego mój stan emocjonalny obecnie z którego próbuję wyjść za pomocą leków jest niedaleki od poczucia byciem przegrywem. Poza tym mam przez swoje przeżycia i rozmowy z kilkoma Mirkami (niektórych już tutaj nie ma i mogę się tylko domyśleć co się z nimi stało) dużo empatii do takich osób. Czasem
  • Odpowiedz
berecik
berecik 18.06.2026, 14:46:08 via Android
  • 0
@Siatkarz17 Nie oczekiwałem wdzięczności, ale kolejny raz i kolejna osoba z tagu "przegryw" przekonuje mnie, że nawet jak ktoś by chciał wam pomóc to jej nie przyjmiecie.. Większość przyzwyczaiła się do bycia przegrywem i tak sobie tłumaczy wszystkie niepowodzenia. Pisałem raz z gościem który też uważał się za przegrywa, był wpieprzony tak w leki uspokajające, że jak się naćpał to mógł funkcjonować, a jak nie wziął pół paczki to z domu
berecik - @Siatkarz17 Nie oczekiwałem wdzięczności, ale kolejny raz i kolejna osoba z...

źródło: temp_file3495037384087177447

Pobierz
  • Odpowiedz
berecik
berecik 18.06.2026, 21:32:20 via Android
  • 0
@Siatkarz17 Pierwsze co powinieneś zrobić to wybaczyć swoim rodzicom. Jak będziesz czuł do nich żal i będziesz mieć za złe, że nie byli wsparciem to nie ruszysz dalej.
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
17.06.2026, 04:47:30
  • 36
P--------a era techno
#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berecik
berecik 17.06.2026, 06:01:24 via Android
  • 1
@lNKOGNITO Eminem się odezwał od siedmiu boleści xD
  • Odpowiedz
Hellicon
Hellicon
17.06.2026, 04:50:02
  • 24
Witaj o poranku nieznajomy.

#przegryw
Hellicon - Witaj o poranku nieznajomy.

#przegryw

źródło: 1000004680

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berecik
berecik 17.06.2026, 06:00:41 via Android
  • 1
@Hellicon Kawa i fajka z rana jak śmietana. Później można iść znów do łóżka, żeby przeżyć życie w jedyny sposób jaki człowiek umie.
  • Odpowiedz

488

Wyrok mordercy Henry'ego Nowaka zostanie ponownie rozpatrzony

Długość wyroku w sprawie morderstwa Henry'ego Novaka została formalnie zgłoszona do ponownego rozpatrzenia w ramach programu nieadekwatnie łagodnych wyroków.

kemot-iksworkal
z
dailymail.com
dodany: 15.06.2026, 17:26:09
  • 40
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    prawo
  • #
    mordercy
  • #
    swiat
berecik
berecik 16.06.2026, 08:47:08 via Android
  • 1
@rabbbit83 "HUMOR" czarny jak DYOLF EGROEG<------- ( ͡° ͜ʖ ͡°)
berecik
berecik 16.06.2026, 09:03:45 via Android
  • 3
@LordRadicalRad Żyjemy w czasach w których nie ma szans, żeby jakiś przywódca na miarę Hitlera doszedł do władzy. Żyjemy natomiast w czasach w których mamy Internet i dostęp do informacji. Już mieliśmy przykłady kiedy ludzie potrafili się zorganizować i wyjść na ulicę. Może nikt z bronią nie wychodził, ale kamienie, koktajle Mołotowa, pałki szły w ruch. Kwestia czasu gdy próg wkvrvu dojdzie do momentu w którym coś w ludziach pęknie i
Siatkarz17
Siatkarz17
Siatkarz17
14.06.2026, 20:10:30
  • 12
#przegryw

Niesamowite jest to, że życie jest tak brutalne, że ktoś coś s-------i, np. rodzice wychowanie, i potem ktoś inny ma problemy nie ze swojej winy. Dlaczego Bóg tak to wymyślił, że muszę ponosić konsekwencje głupoty i złej woli moich rodziców?

Ja np. od dzieciństwa nie mam dobrej relacji z ojcem. Nawet nigdy mi nie powiedział, że mnie kocha, ani nie przytulił lub nie zabrał na męską wyprawę w góry np. A
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berecik
berecik 15.06.2026, 10:09:23 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
berecik
berecik 15.06.2026, 10:22:10 via Android
  • 0
@Siatkarz17 Teraz mam trochę szerszy obraz twojej sytuacji. A pracę masz? Jak z kasą? Najpierw musisz wejść w relację z Jezusem. Idź do spowiedzi, później zawierz swoje życie Jezusowi i powiedz mu, że należysz do niego. Najlepiej pomódl się na głos w ten sposób. Oczywiście zaraz zlecą się typy co będą to wyśmiewać i sugerować, że Bóg to bajka wymyślona dla słabych. Olej to. Dużo zależy od Ciebie, ale Jezus daje
  • Odpowiedz
berecik
berecik 15.06.2026, 11:03:23 via Android
  • 0
@Siatkarz17 No to chociaż finansowo nie jesteś na dnie. Dobrze, że coś odłożyłeś.
  • Odpowiedz
Siatkarz17
Siatkarz17
Siatkarz17
12.06.2026, 12:59:42
  • 13
#przegryw #alkoholizm #a-----l
Czy popadnięcie w alkoholizm ma sens będąc przygrywem? Łatwiej się żyje będąc ciągle na bani, i nie myśląc przez to o problemach? Niech alkoholicy coś powiedzą jak to wygląda, bo rozważam taka opcję.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berecik
berecik 12.06.2026, 20:51:07 via Android
  • 1
@Siatkarz17 Nie ma absolutnie sensu. Zniszczysz psychikę jeszcze bardziej i staniesz się ultramegagigaprzegrywem. Tańsza, bezpieczniejsza i zdrowsza alternatywa to benzodiazepiny. Jak już się w coś w--------ć to wybrałbym leki. Idź do psychiatry, niech ci przepisze benzodiazepiny na lęki i SSRI na poprawę humoru, motywacji. Może nawet wyjdziesz z przegrywu jak pomożesz psychice. Uwierz mi... nie ma nic gorszego niż a-----l. Rano kac, ból bebechów, sraczka, dziury w głowie, a do tego
  • Odpowiedz
berecik
berecik 15.06.2026, 09:45:59 via Android
  • 0
@Siatkarz17 Benzodiazepiny są demonizowane. Wiele osób dzięki nim wyszło właśnie z alkoholizmu. Problem alkoholu jest taki, że działa na układ GABA w mózgu. Dosyć złożone procesy się tam dzieją, ale po chłopsku pobudza ten układ i powoduje odprężenie, znosi uczucie lęku. Na ten sam układ GABA działają także benzodiazepiny, dlatego często przepisuje się je przy odstawieniu alkoholu, bo działają podobnie, a nie powodują toksycznych skutków alkoholu, kaca, rozstroju żołądka. Tylko nie
  • Odpowiedz

702

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

Pokaż treści 18+

Polka, żona Sikha broni mordercę Polaka

p0lka broni mordercę Vikruma Digwę i twierdzi że biali to rasiści. Obwinia Henrego o sprowokowanie ataku

uplink
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:37:28
  • 144
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
berecik
berecik 15.06.2026, 09:35:10 via Android
  • 4
@jamajskikanion Gdyby kosmici przylecieli do Polski to pierwsze co by powiedzieli to jak w tym memie:
berecik - @jamajskikanion Gdyby kosmici przylecieli do Polski to pierwsze co by powie...

źródło: temp_file6823413820112478784

Pobierz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1024)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (790)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2127)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.2% (1055)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (765)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1496)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.3% (234)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1050)

Oddanych głosów: 10390

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berecik
berecik 15.06.2026, 08:29:32 via Android
  • 2
@cierpka-rzodkiewka Dokładnie. Nigdzie w domu nie jest zero-jedynkowo. Każdemu rodzicowi puszczą od czasu do czasu nerwy i jak dziecko pyskuje to nie można tylko go przytulać i żyć nadzieją, że z tego wyrośnie. Ja mam 2 córki i wiem jak pobłażanie i nadmierna chęć zapewnienia dziecku wszystkiego, bo się tego nie miało w dzieciństwie odbija się negatywnie na ich zachowanie. Chociaż też widzę, jak duży wpływ na zachowanie ma otoczenie w
  • Odpowiedz

472

To ich ostatnie zdjęcie. Brutalne zabójstwo. Ciała rzucili krokodylom

Pokaż treści 18+

To ich ostatnie zdjęcie. Brutalne zabójstwo. Ciała rzucili krokodylom

Rod i Rachel Saunders zostali brutalnie zamordowani w RPA. Brytyjscy botanicy szukający rzadkich kwiatów byli torturowani

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 12.06.2026, 06:51:33
  • 147
  • #
    rpa
  • #
    kryminalne
berecik
berecik 12.06.2026, 16:06:37 via Android
  • 15
@Noggenfogger @adamsowaanon @a5f5c1 @jast

Reszta Ameryki Południowej (Kolumbia) nie lepsza. Do dziś mam w głowie to wydarzenie, bo przez przypadek trafiłem na film z zabójstwa tego chłopaka. Gość z Peru pojechał do Kolumbii zwabiony przez typów z Kolumbii w celu zakupu ubrań po tańszej cenie. Gdy ten przyjechał do Kolumbii, ci go okradli i szantażowali na więcej kasy. Później gdy kazali mu iść gdzieś ze sobą zatrzymali się

398

Odkryli, jak wyłączyć naprawę DNA w raku. Oporne nowotwory do pokonania

Odkryli, jak wyłączyć naprawę DNA w raku. Oporne nowotwory do pokonania

Cząsteczka UNI418 blokuje system naprawy DNA w komórkach nowotworowych, sprawiając, że stają się znów wrażliwe na chemioterapię. Połączona z inhibitorem PARP (Olaparib) spowolniła wzrost opornych guzów w badaniach na zwierzętach. Wyniki opublikowano w Nature Communications.

real_scoria
z
sciencedaily.com
dodany: 11.06.2026, 10:50:05
  • 52
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    rak
  • #
    onkologia
  • #
    badania
berecik
berecik 12.06.2026, 08:09:35 via Android
  • 0
@wredny_bombelek A siostra mojego szwagra 2 lata temu zmarła na nowotwór jelita grubego. Nie zareagował na chemię, dał posiew po innych narządach. 45 lat miała.

406

Nagranie zabójstwa Mai z Mławy oglądało dziewięć osób. Do końca wytrwały tylko d

Pokaż treści 18+

Nagranie zabójstwa Mai z Mławy oglądało dziewięć osób. Do końca wytrwały tylko d

Zabójstwo Mai, utrwalone na nośniku. Ich adwokat twierdzi, że to jak sceny z horroru. Większość ludzi wymiękła i nie dokończyła oglądać. Morderca może się wymigać od więzienia.

DziendobryMireczku
z
se.pl
dodany: 09.06.2026, 07:57:19
  • 103
  • #
    zabojstwo
  • #
    morderstwo
  • #
    polska
berecik
berecik 10.06.2026, 22:09:46 via Android
  • 1
@dict Czytałeś w ogóle artykuł? Film był użyty jako dowód w sprawie i oglądający to byli ludzie którzy musieli obejrzeć film w toku postępowania (policja, prokurator, sędzia itd.).
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
09.06.2026, 00:06:14
  • 272
To już nie są przelewki
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcresttrail #waz
ChlopoRobotnik2137 - To już nie są przelewki 
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcrestt...

źródło: image_picker_BA6FC4C4-61CD-4B05-A545-E7DCF9979396-39756-0000038E310892E5

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berecik
berecik 09.06.2026, 13:50:22 via Android
  • 0
@ChlopoRobotnik2137 Żyjesz, czy żmija miała kolację?
  • Odpowiedz

448

USA może zrezygnować ze sprzedaży Tomahawków do Niemiec z obawy przed Rosją

USA może zrezygnować ze sprzedaży Tomahawków do Niemiec z obawy przed Rosją

USA rozważają wycofanie się z umowy na dostawy pocisków manewrujących do Niemiec. Powodem są obawy przed reakcją Rosji, która mogłaby uznać to za eskalację.

matixrr
z
polsatnews.pl
dodany: 06.06.2026, 18:52:05
  • 68
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    niemcy
  • #
    trump
  • #
    europa
berecik
berecik 07.06.2026, 16:50:42 via Android
  • 2
@SnieznyKoczkodanZwanyRowniezYeti Chyba ponad 4 lata.

764

Angielska policja przeprasza

Angielska policja przeprasza

Wprowadzeni w błąd policjanci aresztowali wykrwawiającego się 18-latka. Zignorowali jego słowa, gdy na nagraniu powtarzał: "nie mogę oddychać" i "zostałem dźgnięty".

Victor_Manzon
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 03.06.2026, 20:55:22
  • 97
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    anglia
berecik
berecik 05.06.2026, 12:24:16 via Android
  • 2
Przynajmniej młody jest już w lepszym miejscu. Ten świat to nieśmieszny żart, gdzie nawet najbliżsi z rodziny potrafią ci wbić nóż w plecy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kastrator2
kastrator2
kastrator2
29.05.2026, 01:31:54
  • 267
O k---a xd

#usa #ufo #trump #epstein
kastrator2 - O k---a xd 

#usa #ufo #trump #epstein

źródło: screenshot

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berecik
berecik 29.05.2026, 05:10:38 via Android
  • 29
@Paxx89 xD Dobra... Już widzę w jakim kierunku to zmierza.
berecik - @Paxx89 xD Dobra... Już widzę w jakim kierunku to zmierza.

źródło: temp_file3975972341742473341

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • 頭の中のハイパーユニバース

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • VIP
    od 06.11.2020

    VIP
  • Rocznica
    od 20.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.12.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.02.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking