Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartt345
bartt345

bartt345

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8788
  • Znaleziska 66
  • Mikroblog 8722
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
09.04.2026, 07:21:33
  • 4
Jest gdzieś pełny zapis z tego eventu? Jak patrze na to wideo to bardziej widzę przygniecenie przez sztangę a nie wyniesienie jej.
Nie dziwie się że wybrał Pudziana do tej ustawki ;)

https://streamable.com/t03etq

#nawrocki #silownia #mikrokoksy
Pan_Slon - Jest gdzieś pełny zapis z tego eventu? Jak patrze na to wideo to bardziej ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 09.04.2026, 14:20:17 via Wykop
  • 1
@Pan_Slon: Co tam szczekasz do Pana Prezydenta. 72kg na wadze chłoptaś i do prezydenta skacze
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
02.04.2026, 11:19:18
  • 5
Po miesiącu muszę zakończyć przygodę z siłownią a przynajmniej jedną siecią za mizoginie

Nawiązując do wpisu https://wykop.pl/wpis/85223637/od-dzisiaj-zaczalem-cwiczyc-na-silowni-celem-jest-

Po miesiącu mam kilka refleksji, jednak moja przygoda z siłownią się zakończyła przez mizoginistyczne wpisy w internecie. Naruszenie zasad współżycia społecznego itp z regulaminu, obraźliwe słowa wobec pracowników.
Stwierdziłem, że wstydu tyle sobie narobiłem, że nie naprawię tego i nie ma co wracać na siłownię. Chyba nie ma sensu pisać oświadczenia z przeprosinami bo nic to nie pomoże.
przegro_pisarz - Po miesiącu muszę zakończyć przygodę z siłownią a przynajmniej jedną...

źródło: 1000041589

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 02.04.2026, 21:08:35 via Wykop
  • 1
@przegro_pisarz: weź sobie znajdź jakiś sport który ci się serio spodoba a do tego dorzuć ze dwa siłowe, nawet parku kalistenicznym, nie ma się co katować na siłę jak cie siłownia nie jara. Spróbuj też nie wyzywać recepcjonistek w przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bartt345
bartt345
bartt345 04.04.2026, 10:48:09 via Wykop
  • 0
@przegro_pisarz: Nie wiem stary, spróbuj kilku i wybierz
  • Odpowiedz
Kyriakos
Kyriakos
03.04.2026, 13:40:47
  • 17
Uwielbiam ketoniarzy czy innych karniworowców. Muszą całemu światu udowadniać, że ich model jest najlepszy, a kończą jak dobrze pójdzie w połowie stawki zawodów daleko za ludźmi jedzącymi owsiankę z dżemem. Nie mówiąc o tym, że wyglądają jakby nie mieli nic wspólnego ze sportem XD

#mikrokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 04.04.2026, 10:45:45 via Wykop
  • 1
@Kyriakos: "Patrzcie jak się zajebiście czuję, okaz zdrowia cholesterol w normie" *robi badania* "Słuchajcie fakt trójglicerydy 200 ale spójrzcie na stosunek HWDP do HBO 3:1 według książki*wstaw losowego szura* reszta nie ma znaczenia, nawet lepi mi hormony pływają"
  • Odpowiedz
sos_sojowy_jasny
sos_sojowy_jasny
02.04.2026, 15:35:35
  • 0
#mikrokoksy #dieta

Co myślicie o izolacie białka sojowego Ostrovit z lidla? Niestety nietoleruję laktozy dość mocno. Mam wpc serwatkowe ale nawet 5-10g już jest odczuwalne w jelitach. Szkoda mi hajsu na droższe białka, a to 700g 30zł dzisiaj widziałem. W internecie info, że szkodliwe dla mężczyzn i nic nie daje. A to tak z 20g na dzień max żeby uzupełnić ewentualne braki.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 02.04.2026, 21:05:53 via Wykop
  • 0
@sos_sojowy_jasny: Generalnie to sojowe białko bedzie mniej wartościowe niż białko z mięsa czy serwatki, przez gorszy profil aminokwasów. Jeśli jednak masz w ciągu dnia to białko dostarczasz z różnych źródeł to ten problem staje się marginalny i można to ignorować. Sojowe próbowałem i było gorsze smakowo niestety, ale jak ci szkoda kasy na wpi to możesz sobie wziąć i czasem dorzucić do owsianki czy szejka.
  • Odpowiedz
orgszon358
orgszon358
orgszon358
31.03.2026, 21:09:36
  • 6
#mecz Widzę, że teraz jakby z marszu wielu kpi z ludzi doszukujących się porażki w winie sędziego. Tak, oczywiście to głupota, gdyby Polacy potrafili jakkolwiek grać w obronie to sytuacja wyglądałaby inaczej, ale kpienie z "winy sędziego" świadczy o zwykłej ignorancji, typ nie odgwizdał ewidentnego karnego Polakom, w pierwszej połowie zagwizdał absurdalny spalony po tym jak na wolne pole Polak wychodził na czystą pozycję po podaniu Szweda, a sytuacja z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 31.03.2026, 21:11:20 via Wykop
  • 2
@orgszon358: Znaczy, sędziowanie było gówniane, ale nie może być też wymówką
  • Odpowiedz
bartt345
bartt345
bartt345 01.04.2026, 04:51:46 via Wykop
  • 1
@rzeszuski: faul widmo Zalewskiego, Kiwior wtedy dostał żółtą kartkę. Nie wiem czy zasłużona, bo akurat wtedy mógł zwyzywać sędziego xD, ale finalnie musiała grać zachowawczo i w najważniejszej akcji się wywalił bo wiedział, że nie może faulować i padła bramka na 3:2
  • Odpowiedz
bartt345
bartt345
bartt345 31.03.2026, 21:01:52
  • 13
#mecz Sędziowanie w tym meczu to był jakiś kryminał. Szwed wchodzi nakładka w polu karnym, nawet varu nie ma, Strzelamy gola, szuka 5 minut czy da się to zablokować. Piątek dostaje żółtą bo stał obok biednego Szweda, który się wywrócił. Boczny stoi metr od akcji nie widzi faulu, Środkowy z końca boiska na szczęście poleciał zagwizdać, co by nam brameczkę wsadzili. Blondyn fauluje na żółtą kartkę, ale jej nie dostanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoldenJanusz
GoldenJanusz
31.03.2026, 07:38:53
  • 3
podopieczny Patryka2703 z taką przemianą w 3 miesiące współpracy. jest w ogóle możliwe osiągnąć taki efekt w tak krótkim czasie czy p------i kocopoły?
#silownia #mikrokoksy #fitness
GoldenJanusz - podopieczny Patryka2703 z taką przemianą w 3 miesiące współpracy. jest...

źródło: 1000030847

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 31.03.2026, 08:06:03 via Wykop
  • 44
@GoldenJanusz: 66kg na zdjęciu, chłop w koszulce by stanął to byś nie wiedział, że ćwiczy. Dobre ustawienie i światło to zawsze będziemy wyglądać na większego
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
24.03.2026, 07:33:32
  • 4
na kfd białko które jest lepsze i lepiej sie rozpuszcza jest tansze za 1kg niz to gorsze :|
#mikrokoksy
PodniebnyMurzyn - na kfd białko które jest lepsze i lepiej sie rozpuszcza jest tansze...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 25.03.2026, 12:04:08 via Wykop
  • 0
@przegro_pisarz: Az takiej różnicy nie ma. Generalnie jak ci pasuje jakiś smaczek to możesz wziąć to zwykłe, bo jak ostatnio zamawiałem to mały wybór był smaków przy tym 82
  • Odpowiedz
Hitmonlee
Hitmonlee
24.03.2026, 19:52:48
  • 0
Ło panie, co to się podziało z Great One? Pod koniec stycznia zamawiałem za 115zł xD
#mikrokoksy
Hitmonlee - Ło panie, co to się podziało z Great One? Pod koniec stycznia zamawiałem ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 25.03.2026, 12:02:28 via Wykop
  • 1
@Hitmonlee: Niestety nie polecamy już chłopa z bloku, za dużo afer z tym SFD było żeby im ufać, w dodatku chyba kFD nawet taniej ci teraz wyjdzie
  • Odpowiedz
Kryskamatyska
Kryskamatyska
25.03.2026, 08:53:49
  • 1
W Lidlu ten Protein Shake Ostrovit 700g (wanilia/truskawka) macie za 30 zł.
Normalnie bym tego nie brał (groch/soja), ale w tej cenie to jak za darmo.
21g białka jest w porcji 30g. Ja do tego leję jeszcze to mleko proteinowe (80g białka) za 6,50 zl.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #zdrowie #bialko #ostrovit #zakupy #lidl #dieta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 25.03.2026, 11:59:54 via Wykop
  • 0
@Kryskamatyska: Kupiłem kiedyś dziewczynie vege białko bo nie chciała wpc przez laktozę i skończyło się tak, że ja jadłem (znaczy zmuszałem się by się nie zmarnowało xD), ale może ostrovit robi lepsze, spróbuj, najwyżej dużo nie stracisz. Generalnie jednak pod względem aminokwasów to lepiej kupić pełnowartościowe Białeczko jakiś izolat nawet jak ci szkodzi zwykłe WPC
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
23.03.2026, 11:03:24
  • 5
Ohooo, Onet zaatakował sektę, "Bracia Rodzeń są bezkarni" :D
#keto jest dobre, jeśli zrobione bez ideologii, ale to co odwalili słynni bracia to niezłe dla podręczników psychologii na temat zakładania sekty
"Pięknie żyć", zjedz jajeczko i będziesz "pięknie żył". Albo jeden łysy gadał, że rzucił p-------y, bo ketony zastąpiły nikotynę. Jestem na keto i palę jak smok. Oczywiście kup pan książkę, seminarium gdzie guru mądrości wygłasza.
Pod względem tych keto
luke-mat - Ohooo, Onet zaatakował sektę, "Bracia Rodzeń są bezkarni" :D
#keto jest do...

źródło: image

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 24.03.2026, 08:38:02 via Wykop
  • 1
@Inozythol: Właśnie to jest ciekawy paradoks diety Keto, k---a nie jest żadną tajemnicą jak powinna ona wyglądać, natomiast z jakiegoś powodu każdy odklejeniec internetowy swoją dietę Keto opiera na Wieprzowinie, jajach, serze I smalcu. Mam wrażenie, że większość ludzi na keto nigdy nie pofatygowało się sprawdzić, jak ta dieta powinna wyglądać tylko wyszli z założenia: "jeść tłusto, nie jesc węglowodanów".

Nie wiem, na ile śledzisz odklejeńców z internetu, ale mamy
  • Odpowiedz
bartt345
bartt345
bartt345 24.03.2026, 13:29:54 via Wykop
  • 0
@Inozythol: Piechowiak też dobry agent, a jeszcze mi się wyświetlał Carnivore Psycho czy jakoś tak. Algorytm mój chyba polubił takich farmazonów. Z drugiej strony smutne, że są ludzie co im autentycznie wierzą i potem sobie rozwalą zdrowie bo jakiś szaman nagadał im głupot. Chciałbym w ogóle wiedzieć skąd oni biorą te informacje, bo mam wrażenie, że większość polskiego Keto/Carnivore świata informacje czerpie z postu jakiegoś randoma z Reddita i to
  • Odpowiedz
Anonimuspolak
Anonimuspolak
Anonimuspolak
22.03.2026, 13:42:26
  • 1
#dieta #odchudzanie #jedzenie #zdrowie #chudnijzwykopem
Ehh, jakie to życie jest niesprawiedliwe. Za małolata przy spożywaniu 3500-4500 kalorii dziennie bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej nic nie tyłem, a teraz jedząc 2500-2800 kalorii dziennie już waga idzie do góry. Nic dziwnego, że ludzie są otyli. Przecież jakbym miał w--------c 1800-2000 kalorii dziennie to bym z głodu umarł.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 24.03.2026, 08:42:45 via Wykop
  • 0
@Anonimuspolak: To nie jest kwestia magicznego metabolizmu, mniej się ruszasz i tyle. Przez zimę jadłem 2500kcal i waga stała w miejscu. Pogoda się zrobiła ładna dorzuciłem aktywności podbiłem kalorie do 3000 i waga sobie leci, dlaczego? Bo przy małej aktywności miałem mniejsze zapotrzebowanie, żadna magia. Metabolizm to ci zwolni z wiekiem o kilka procent max xD
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
23.03.2026, 17:13:19
  • 1
Czy u was na siłowniach tez jest tyle ludzi ze mało co jest wolne? Trzeba bardzo rano przychodzić albo pod sam koniec
#mikrokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 23.03.2026, 17:31:38 via Wykop
  • 3
@Henson_: Szczerze mówiąc to uważam to za lekko przesadzone, rzeczywiście tłumu jest czasem ogromną ilość, ale oprócz tego, że czasem minimalnie trzeba zmodyfikować trening to nie odczuwam, żeby to był jakiś problem. Też boom po nowym roku powinien już mijać i im cieplej tym będzie mniej ludzi, sam teraz chodzę z 2x w tygodniu bo wolę wykorzystać pogodę na inną aktywność
  • Odpowiedz
alverini
alverini
22.03.2026, 09:15:29
  • 27
Przepraszam, że przeklejam z posta @rolek2145 ale to jest tak epickie, że muszę XD
Koleś, który nie czyta niczego nigdy w grach, który wielokrotnie cisnął beke "AHA WICOFIE, JAKBYM PRZECZYTAŁ TE NOTATKE TO OD RAZU GRA BYŁABY DOBRA... HAHAH YYY *śmiech pawiana* HAHAH", który skipuje cutscenki, który mówił, że liczy się tylko gameplay i że to problem gry, ze go nie interesuje fabuła "aha wicofie, czyli źle gram" teraz ciśnie bekę,
alverini - Przepraszam, że przeklejam z posta @rolek2145 ale to jest tak epickie, że ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 22.03.2026, 13:42:13 via Wykop
  • 0
@alverini: Powiem szczerze, że jak generalnie uważam że Kiszak często gada głupoty to naprawdę na wykopie panuje jakieś zbiorowe upośledzenie. Przecież widać, że on sobie ciśnie beke z tego ziomeczka, ja nie wiem, niektórzy mają autyzm i nie potrafią odróżniać ironii? (Jak tak to sorry xD). Przez takie posty każda sensowną krytyka później będzie odbita: "ee patrzcie to te wykopki jak zwykle głupoty piszą" i później się dziwić, że wstyd
  • Odpowiedz
bartt345
bartt345
bartt345 22.03.2026, 17:54:31 via Wykop
  • 0
@rolek2145: @alverini No wiem, że tak jest bo oglądam jakieś dramy jak są i mi się nudzi xD Tylko jest różnica między kartą żartu, a sytuacją gdzie ta ironia jest, aż nazbyt oczywista, no szanujmy się xD
  • Odpowiedz
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
22.03.2026, 05:19:50
  • 882
PremeditatioMalorum

źródło: 324297220_496577652615301_1696037040225139826_n

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 22.03.2026, 14:29:51 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: ale w sumie w tym memie nie ma mowy nic o tym że wstał trzeźwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rolek2145
rolek2145
rolek2145
22.03.2026, 02:01:02
  • 14
#kiszak https://www.youtube.com/shorts/ieFpenATcGw On ma jakąś chorobę psychiczną czy jest kompletnym idiotą?Sam jak widzi notatkę w grze to skipuje.To samo z samouczkami.Ten matoł nie widzi że sam sobie przeczy?
rolek2145 - #kiszak https://www.youtube.com/shorts/ieFpenATcGw On ma jakąś chorobę ps...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 22.03.2026, 08:33:35 via Wykop
  • 0
@rolek2145: bez urazy, ale nie ogarnąć ironii w tym co mówił to aż wstyd xD
  • Odpowiedz
Szybki_bill99
Szybki_bill99
19.03.2026, 15:31:06
  • 26
Oglądam wycieczke Stanowskiego do Kuchni Vikinga i tekst jednego z prezesów, że za 55 zł dziennie nie da się w domu ugotować jedzenia lepszej jakości wywołał u mnie wybuch śmiechu xD Faktycznie, za 55 zł ciężko ugotować coś lepszego od trocin, które przeleżały dobe w lodówce. Cateringi są dla ludzi którzy nie mają czasu lub chęci na gotowanie i są w stanie zaakceptować bardzo średnią jakość. Nie róbmy z tego rzeczy, która
Szybki_bill99 - Oglądam wycieczke Stanowskiego do Kuchni Vikinga i tekst jednego z pr...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-19 162524

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 20.03.2026, 18:59:02 via Wykop
  • 0
@Szybki_bill99: Bo chłop ma racje. Gdybyś chciał odtworzyć dietę z cateringu przez tydzień to byś wydał więcej kasy i zostałoby ci dużo nadmiarowych składników. A to, że normalniej gotując już możesz zrobić smaczniej i połowę taniej to inna kwestia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
18.03.2026, 05:54:14
  • 2
Bakteria która wpływa na wzrost siły mięśni o 30%

A kiedy jej brakuje jesteśmy słabsi, jogurcik na siłę? :)

https://www.thebrighterside.news/post/scientists-discover-a-gut-bacteria-linked-to-greater-muscle-strength-in-humans/

#medycyna #nauka #dieta #silownia #mikrokoksy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 18.03.2026, 12:36:32 via Wykop
  • 2
@Pan_Slon: Bakteria która wpływa na wzrost siły u myszy xD
  • Odpowiedz
Plecakowicz
Plecakowicz
Plecakowicz
15.03.2026, 00:09:34
  • 0
Z najbardziej chorych faktów o którym wam nikt dziś nie powie. Piotr Wójtowicz jest już poza sezonem jest na offie ważąc 142 kg ma dziś tkanki tłuszczowej w okolicach 18%. Jego mięśnie brzucha są dziś praktycznie nie widoczne ale ilość jego masy mięśniowej powoduje że wygląda fenomenalnie. Przy jego wadze jego tkanka tłuszczowa powoduje fakt że ma na sobie prawie 30kg tłuszczu gdzie dla kobiety to byłaby zabujcza ilość a przeciętny facet
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 15.03.2026, 13:09:16 via Wykop
  • 2
@Plecakowicz: jakie to ma odniesienie do reszty społeczeństwa? XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia