Po miesiącu muszę zakończyć przygodę z siłownią a przynajmniej jedną siecią za mizoginie
Nawiązując do wpisu https://wykop.pl/wpis/85223637/od-dzisiaj-zaczalem-cwiczyc-na-silowni-celem-jest-
Po miesiącu mam kilka refleksji, jednak moja przygoda z siłownią się zakończyła przez mizoginistyczne wpisy w internecie. Naruszenie zasad współżycia społecznego itp z regulaminu, obraźliwe słowa wobec pracowników.
Stwierdziłem, że wstydu tyle sobie narobiłem, że nie naprawię tego i nie ma co wracać na siłownię. Chyba nie ma sensu pisać oświadczenia z przeprosinami bo nic to nie pomoże.
Nawiązując do wpisu https://wykop.pl/wpis/85223637/od-dzisiaj-zaczalem-cwiczyc-na-silowni-celem-jest-
Po miesiącu mam kilka refleksji, jednak moja przygoda z siłownią się zakończyła przez mizoginistyczne wpisy w internecie. Naruszenie zasad współżycia społecznego itp z regulaminu, obraźliwe słowa wobec pracowników.
Stwierdziłem, że wstydu tyle sobie narobiłem, że nie naprawię tego i nie ma co wracać na siłownię. Chyba nie ma sensu pisać oświadczenia z przeprosinami bo nic to nie pomoże.













Nie dziwie się że wybrał Pudziana do tej ustawki ;)
https://streamable.com/t03etq
#nawrocki #silownia #mikrokoksy